پنجشنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۱
کد مقاله: ۱۴۰۰۰۲۰۰۳۲

زندگینامه راغب خواننده ایرانی موسیقی پاپ (+ تصاویر)

راغب,زندگینامه راغب,اظهارات راغب در مورد مهاجرتش به یزدعکسهای مصطفی راغب
مصطفی راغب یکی از خواننده های جوان و خوش صدای ایرانی و موسیقی پاپ است. وی با آواز، نقاشی و بازیگری وارد دنیای هنر شده است و تاکنون موفق شده در فستیوال های مختلف داخلی و بین المللی بیش از ۲۰ عنوان برتر در زمینه های مختلف فرهنگی و هنری را کسب کند.

چکیده ای از بیوگرافی راغب

نام اصلی:مصطفی جوان

نام هنری:مصطفی راغب

متولد:اسفند ماه ۱۳۶۸

زادگاه:تهران

مهارت:نقاشی، بازیگری و موسیقی پاپ

مدرک تحصیلی:کارشناسی مدیریت

شغل:تدریس و آموزش صداسازی و آواز

بیوگرافی راغب

مصطفی راغب در سال ۱۳۶۸ در تهران به دنیا آمد. وی بزرگ شده شهر تاریخی یزد خواننده جوان و خوش صدای پاپ ایرانی می باشد. او در سال ۱۳۶۸ هنگامی که ۶ ساله بود توانست با خوانندگی، نقاشی و بازیگری وارد دنیای هنرشد. تمامی حقوق مرتبط و فعالیت های هنری راغب متعلق به موسسه ی فرهنگی هنری آوازی نو می باشد.

آلبوم های راغب,راغب,فعالیت هنری راغبتصاویر اینستاگرامی راغب

نظر راغب درباره موسیقی، چنین است:« زبان مشترک تمامی انسانها ، موسیقی است و با ریتم و آهنگ هایی که از بدو تولد خداوند درون طبیعت ما قرار داده است رو به رو می شویم. به علت شباهت هایی که دستگاه موسیقی ایرانی و عربی دارد، خواندن و قرائت قران در موسیقی به من خیلی کمک کرد.

کنسرت های راغب,جوایز و افتخارات راغب,راغبراغب خواننده چوان

اظهارات راغب در مورد مهاجرتش به یزد

راغب در مصاحبه ای درباره ی مهاجرت به یزد و علاقه ی که به این زبان داشت، گفت:« پدر من دانشجوی رشته پزشکی بود و به علت بورسیه شدن به دانشکده پیراپزشکی شهید صدوقی یزد رفت. هنگامی که من یک سال داشتم این اتفاق افتاد و با دوستانی در آنجا آشنا شدم که برخی از اشعار را به زبان یزدی و زیبایی هرچه تمام می خوانند. من نیز در نوجوانی دوست داشتم به زبان یزدی بخوانم ولی این طور نشد. اکنون من یزد را برای زندگی ترجیح می دهم به علت اینکه سرشار از زندگی، معماری اصیل ایرانی و همچنین سرشار از انرژی مثبت است.

راغب,راغب خواننده ایرانی,مصطفی راغبعکس از راغب

راغب نیز گفت:شهر یزد به علت بافت قدیمی و سنتی که دارد سرشار از حس خوب و انرژی زندگی است ولی در آپارتمان ها این حس یافت نمی شود.» من لهجه یزدی را بلدم و به این لهجه با دوستان یزدی صحبت می کنم. دوستانی که در یزد هستند بعضی از اشعار را به زبان یزدی و به صورت زیبا اجرا می کنند.

زندگی نامه راغب,راغب,بیوگرافی راغبراغب خواننده سبک پاپ ایران

مداحی راغب

راغب با تلاوت قران و مداحی کار خوانندگی خود را در سنین کم شروع نموده و جوایز زیادی را در مسابقات قرآنی و اذان خوانی توانسته کسب کند. فعالیت در زمینه های هنری از جمله اجرا در گروه های سرود و نقاشی رنگ و روغن و بازیگری در تئاتر و تلویزیون را در همان دوران دانش آموزی انجام می داد. وی حتی در ایام محرم و عزاداری در محافل مختلف مداحی میکند.

مداحی راغب,مصطفی راغب آواز,راغبعکسهای راغب

آغاز فعالیت هنری راغب

مصطفی راغب شد خوانندگی را زیر نظر اکبر عزیزی از سال ۱۳۸۲ یعنی هنگامی که ۱۴ ساله بود، شروع کرد، پس از آن به تهران رفت و از اساتیدی نظیر حمیدرضا نوربخش، مجید کیانی و علی جهاندار در طول فعالیت هنری خود تأثير پذیرفته است و در عرصه فعالیت های هنری اش، ایمان به خدا و اراده محکم و قوی را مهمترین نقطه قوت خود می داند.

راغب,مصطفی راغب آواز,تصاویر راغبتصاویر مصطفی راغب

در ابتدا راغب با قرائت کلام وحی و باتوجه به تسلط بر مقام های موسیقی عرب و ایرانی توانست در زمینه های قرائت ضمن کسب رتبه های متعدد کشوری نظر اساتید خود را جلب نماید. او که خود مدرس آواز ایرانی است، از سال ۱۳۸۵ فعالیت رسمی خوانندگی خود را آغاز نموده است. این هنرمند با هدف حقیقی تولید آثار فاخر و به یاد ماندنی با موضوع صلح، عشق، دوستی و مهربانی در سال ۱۳۹۷ کار خود را به صورت رسمی با مؤسسه آوازی نو شروع کرده است.  

مصطفی راغب آواز,راغب,جوایز و افتخارات راغبتصاویری از راغب

مصطفی راغب نیز با هنرمندان پرطرفداری همکاری نموده است که از مهمترین آن ها می توان به علی قمصری، فرید سعادتمند، بابک بابائی، عبدالجبار کاکائی و... اشاره نمود ولی با همکاری حمید هیراد، قطعه« جذاب» را منتشر کرد که حواشی زیادی بهمراه داشت. از آهنگ های راغب که توجه بسیاری از افراد را بخود جلب کرد و هیت شد میتوان به اثر دل دیوونه اشاره کرد. با وجود آهنگ زیبا و دوست داشتنی شب یلدا که بعنوان آهنگ راغب به نام حالتو میخرم خوانده است نیز در شب یلدا ۹۸ در شبکه یک مهمان علی ضیا بوده است. در حال حاضر این خواننده محبوب کشوری نیز مشغول به تدریس موسیقی و آموزش صدا سازی میباشد به اعتقاد او هنر انتها ندارد و هنوز باید در این راه تجربیات زیادی را کسب کند ولی در این زمینه تا به حال نیز بسیار موفق بوده است.

راغب خواننده ایرانی,آلبوم های راغب,راغبعکسهای مصطفی راغب در اینستاگرام

آلبوم ها و کنسرت های راغب

با وجود محبوبیتی که کنسرت های راغب دارد، در کشور جزء کنسرت های پرطرفدار می باشد. از طرفداران وی اذعان کردند که مهم ترین علت محبوبیت او در بین جوانان، دلنشین بودن صدای راغب می باشد به طوریکه نه تنها جوانان بلکه بسیاری از دیگر افراد هم طرفدار پروپا قرص راغب هستند.

> اثر موسیقایی روایی رستم و سهراب« کانون پرورش فکری»

> اثر موسیقایی روایی لیلی و مجنون

> « کانون پرورش فکری»

> اثر موسیقایی نمایشی موسی و شبان بعنوان خواننده و بازیگر

> کنسرت هم نوازان راز

> کنسرت نوستالژیک۱و۲

> کنسرت بهاریه

> کنسرت ندای آغاز

> کنسرت ارکستر موج نو به سرپرستی و آهنگسازی علی قمصری

> کنسرت دیوارها به سرپرستی و آهنگسازی علی قمصری

> آلبوم" دیوار و چین" و اجرای چند قطعه در این اثر به آهنگسازی علی قمصری

راغب,اظهارات راغب در مورد مهاجرتش به یزد,تصاویر راغبمداحی راغب

جوایز و افتخارات راغب

یکی از پرافتخارترین هنرمندان و خوانندگان، راغب می باشد. او تاکنون موفق شده جوایز و افتخارات بسیاری در زمینه موسیقی کسب کند. از جمله جوایزی که وی در دوران فعالیت خود در زمینه موسیقی کسب کرده شامل کسب رتبه اول مناجات خوانی در جشنواره دانشجویی لرستان، کسب رتبه اول آواز بهمراه خواننده برترگروه نوازی در اولین جشنواره موسیقی جوان استان یزد در سال ۹۳، برگزیده جشنواره موسیقی جوان کشور سال ۹۱، کسب رتبه اول در جشنواره تئاتر منطقه قشم و کسب رتبه برتر درجشنواره بین المللی رضوی طی سال های ۹۰ تا ۹۳، کسب رتبه ی تک خوانی جشنواره سرود کشوری« نغمه ی عشق» سال ۸۷، کسب رتبه دوم و سوم با گروه موسیقی رندان بعنوان سرپرست و خواننده است.علاوه بر آن از دیگر افتخارات مصطفی راغب می توان به کسب رتبه دوم در مسابقات نقاشی رنگ و روغن، کسب رتبه ی دوم بازیگری مرد در جشنواره تئاتر با بازی در نمایش آخرین نامه اشاره کرد.

> رتبه اول آواز در جشنواره موسیقی جوان یزد و برترین خواننده ی گروه نوازی

> رتبه ی اول مناجات خوانی در جشنواره داشنجویی« لرستان»

> کسب رتبه ی برتر چاووشی خوانی در جشنواره بین المللی رضوی در سه سال متوالی ۹۱ الی ۹۳

> کسب رتبه ی اول بهمراه گروه همخوانی ثقلین درجشنواره ی کشوری کانون مساجد شمال کشور،

> رتبه ی اول گروه همخوانی در جشنواره عترت دانشجویی لرستان

> کسب رتبه ی تک خوانی جشنواره سرود کشوری« نغمه ی عشق» سال ۸۷

> کسب رتبه اول آهنگسازی در جشنواره منطقه ای تئاتر« قشم» سال ۹۱

> کسب رتبه دوم و سوم با گروه موسیقی رندان بعنوان سرپرست و خواننده

> کسب رتبه ی دوم بازیگری مرد در جشنواره تئاتر با بازی در نمایش« آخرین نامه»

> کسب رتبه های اول تا سوم قرائت قرآن و اذان در سال های متوالی دوران تحصیلی

> کسب رتبه دوم در مسابقات نقاشی رنگ و روغن

فعالیت هنری راغب,راغب,کنسرت های راغبتصویر مصطفی راغب

آلبوم ها و آهنگ های مصطفی راغب

یکی از خوانندگان محبوب پاپ ایرانی، مصطفی راغب میباشد که آثار بسیاری را تاکنون منتشر کرده است. بعضی از این آثار عبارتند از:

همینه عشقچشم های توصدای باران
نروشب یلداحالتو میخرم
دوست دارمپیچکتو را که دیدم
پدرجذاب (به همراه حمید هیراد)فریبکار
رویاآوارهبهار
پروانهوقتی دلم عاشق میشه

زندگی نامه راغب,بیوگرافی راغب,راغبراغب آهنگساز جوان و معروف ایرانی

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 2
  • 29
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱۲
غیر قابل انتشار: ۱۴
جدیدترین
قدیمی ترین
خیلی ایشون رو دوس دارم . ارامش عجیبی توی صداشون هست . من نمیفهمم چرا بعضیا شایعه میسازن ک اسشون افغان هستن . ایشون یک ایرانی اصیل متولد تهران و بزرگ شده ی یزد هستن . خواهشا برای سبلریتی ها شایعه نسازیم
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش