شنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۰
کد مقاله: ۱۴۰۰۰۷۰۰۱۸

بیوگرافی سه برادر خداوردی گروه موسیقی فان (+ تصاویر)

مسعود خداوردی,سه برادر خداوردی شب عروسی,میثم خداوردیتصاویر سه برادر خداوردی
در گروه سه برادر خداوردی، افرادی نظیر میثم، مسعود و علیرضا خداوردی عضو هستند که فعالیت خود را به عنوان یک گروه موسیقی فان و شاد در سال ۹۱ شروع کردند.

چکیده ای از بیوگرافی سه برادر خداوردی

نام گروه:سه برادر خداوردی یگ گروه موسیقی فان و شاد

اعضای گروه:مسعود خداوردی( ۱۳ مرداد ۱۳۵۷، سرخه سمنان)- میثم خداوردی( ۱۶ مرداد ۱۳۶۰، سرخه سمنان)- علیرضا خداوردی( ۱۰ آذر ۱۳۶۲، سرخه سمنان)

ملیت:ایرانی

سمت:خواننده

سال های فعالیت:۱۳۹۱- اکنون

معروف شدن با:آهنگ شما خونتون مورچه داره ؟

بیوگرافی سه برادر خداوردی

میثم، مسعود و علیرضا خداوردی برادرانی هستند که در یک خانواده هنری و تقریباً ثروتمند پرورش یافته اند و به خاطر نویسنده بودن پدرشان آن ها هم به هنر و ادبیات به صورت پراکنده علاقه پیدا کردند و پیش از این که به عرصه خوانندگی وارد شوند به سینما و تئاتر، علاقه شدیدی داشتند که همین مسأله باعث شد تا داستانی واضح و جذاب را در کلیپ های خود روایت کنند و بطور حرفه ای آن داستان را به تصویر بکشند. ذوق برادران خداوردی بیانگر اینست که توانایی شناسایی قاب و زیبایی شناسی تصویر را به خوبی دارند و از خیلی چیز ها به سادگی نمیگذرند که همین امر برایشان به صورت یک سبک جا افتاده است. محل زندگی سه برادر خداوردی در شرق تهران میباشد .

سه برادر خداوردی,عکس سه برادر خداوردی,بیوگرافی سه برادر خداوردیسه برادر خداوردی گروه موسیقی فان

بیوگرافی علیرضا خداوردی

علیرضا خداوردی به عنوان کوچکترین عضو خانواده خداوردی در شهرستان سرخه استان سمنان در سال ۱۳۶۲ دیده به جهان گشود. او از سال ۱۳۹۱ فعالیت حرفه ای موسیقی خود را با همکاری برادرانش و تأسیس گروه برادران خداوردی شروع کرد.

بیوگرافی سه برادر خداوردی,اهنگ های سه برادر خداوردی,عکس های خانواده سه برادر خداوردیعکس های سه برادر خداوردی

بیوگرافی مسعود خداوردی

یکی از برادران گروه خداوردی، مسعود خداوردی نام دارد که در شهرستان سرخه استان سمنان در تاریخ ۱۳ مرداد ۱۳۵۷ دیده به جهان گشود و در سال ۱۳۸۰ به خاطر شغل پدرش به تهران مهاجرت کردند. او هیچگونه فعالیت حرفه ای تا سال ۱۳۹۰ در عرصه موسیقی نداشته و بعد از این که با یکی از دوستانش به نام حمید آشنا شد، آهنگ های محلی را در مجالس خواند و در اثر همین امر با گذشت زمان برای خودش به فکر ایجاد یگ گروه مستقل افتاد. او از سال ۹۱ در زمینه موسیقی فان، فعالیتش را شروع کرد و سبک ابر فان را به گفته خودش در ایران پدید آورد.

میثم خداوردی,آهنگ سه برادر خداوردی,سه برادر خداوردیتصویر سه برادر خداوردی گروه موزیک شاد

بیوگرافی میثم خداوردی

میثم خداوردی نام یکی از برادران دیگر گروه خداوردی میباشد که تاریخ تولد او در ۱۶ مرداد ۱۳۶۰ در شهرستان سرخه استان سمنان می باشد. او در عرصه موسیقی تا سال ۱۳۹۱ هیچ فعالیت حرفه ای نداشت تا این که در سال ۱۳۹۱ به پیشنهاد برادرش، اقدام به تأسیس گروه برادران خداوردی کردند.

بیوگرافی سه برادر خداوردی,اهنگ های سه برادر خداوردی,عکس های خانواده سه برادر خداوردیسه برادر خداوردی خوانندگان آهنگ شب عروسی

فعالیت های سه برادر خداوردی

سه برادر خداوردی از سال ۹۱ فعالیتشان را شروع کردند و با موضوع عروسی، چند ترک را به انتشار رساندند که البته کم و بیش، بعضی از این موزیک ها در عروسی ها شنیده میشد. این گروه بعد از این که نخستین کارهای حرفه ای خود نظیر “مورچه داره” و “جغور بغور” را منتشر کردند توسط علاقه مندان موسیقی بعنوان گروهی فان مورد توجه قرار گرفتند و لقب سبک ابرفان به گفته خودشان به این گروه داده شد. تا این که اسم این گروه چندین بار در شبکه های تلوزیون خارجی بعنوان لقب خواننده های مطرح جوان به آن ها داده شد. همچنین از دیگر آهنگ های سه برادر خداوردی می توان به سروری بابا، رقص چاقو، گریه کردم غصه خوردم و یه آیتم طلایی اشاره کرد .

میثم خداوردی,آهنگ سه برادر خداوردی,سه برادر خداوردیعکس از سه برادر خداوردی

سه برادر خداوردی در اسفند ۹۵ توانستند پر بازدید ترین کلیپ ۵ سال اخیر کشور را بسازند که همه اهل موسیقی با این کلیپ حیرت زده شدند. موزیک ویدئو شُله شُله که توسط برادران خداوردی ساخته شد از دیگر موزیکهایی بود که به معروفیت این گروه افزود و بازیگران سینما و چهره های هنری بسیاری درباره این آهنگ صحبت کردند.

سه برادر خداوردی شب عروسی,میثم خداوردی,آهنگ سه برادر خداوردیگروه موسیقی سه برادر خداوردی

دعوت از بازیگران نامدار و معروف، یکی از تکنیک های سه برادر خداوردی در ساخت کلیپ ها میباشد که این گروه، موفق به ساخت موزیک ویدئو یره یره که تم خراسانی داشت با حضور امین آقا فرزانه و علی کوچولو در حومه تهران شدند که مجددا هواداران از آن استقبال گسترده ای کردند. بنظر می رسد باتوجه به انگیزه ی سه برادر خداوردی، آن ها بتدریج در حال پیشرفت هستند و از این رو می توان پیش بینی کرد که اتفاقات بزرگتری را در آینده ای نه چندان دور رقم بزنند.

بیوگرافی سه برادر خداوردی,اهنگ های سه برادر خداوردی,عکس های خانواده سه برادر خداوردیعکسهایی از سه برادر خداوردی

اجرای سه برادر خداوردی برای خیریه

طبق اظهارات برادران خداوردی، آن ها برای برگزاری کنسرت ها تا به حال هیچ دریافتی برای خود نداشتند و بیشتر از ۲۳۰ اجرا در سال ۹۶ – ۹۷ برای خیریه داشته اند که تا به حال یک رکورد محسوب شده است.

میثم خداوردی,آهنگ سه برادر خداوردی,سه برادر خداوردیسه برادر خداوردی خواننده های آهنگ شادمانی

آهنگ های سه برادر خداوردی

شاباش شاباشعروس داماد
شب عروسیلایک طلایی
شادمانیرقص چاقو
یه آیتم طلاییرقص عروس داماد
مورچه دارهجغور بغور
گریه کردم غصه خوردمشُله شُله
یره یره

سه برادر خداوردی,عکس سه برادر خداوردی,بیوگرافی سه برادر خداوردیاجراهای سه برادر خداوردی 

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 20
  • 2
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
مطالب پیشنهادی,وبگردی
ویژه سرپوش