پنجشنبه ۰۳ اسفند ۱۴۰۲
کد مقاله: ۱۴۰۰۰۱۰۹۳

بیوگرافی ارلینگ هالند فوتبالیست حرفه‌ای نروژی (+ تصاویر)

ارلینگ هالند,بیوگرافی ارلینگ هالند,زندگی نامه ارلینگ هالندعکسهای ارلینگ هالند
ارلینگ بروات هالند که به نام ارلینگ هالند مشهور است یک فوتبالیست حرفه ای نروژی می باشد. نه تنها وی یکی از بزرگترین ستاره های جوان اروپا به شمار می رود بلکه درون او نوعی عطش وجود دارد که وی را به بطرف بهترین شدن می کشاند.

چکیده ای از بیوگرافی ارلینگ هالند

نام کامل:ارلینگ برات هالَند

تاریخ تولد:۲۱ ژوئیهٔ ۲۰۰۰ ‏

محل تولد:لیدز، انگلستان

ملیت:نروژی

قد:۱٫۹۴ متر

پست:مهاجم نوک

بیوگرافی ارلینگ هالند

ارلینگ برات هالند ۲۱ ژوئیهٔ ۲۰۰۰ در شهر لیدز انگلستان به دنیا آمد. وی بازیکن فوتبال اهل نروژ است و در پست مهاجم بازی می کند. ارلینگ هالند فرزند دوم یک خانواده پنج نفره است و یک خواهر کوچکتر و یک خواهر و برادر بزرگ تر از خودش دارد. او بخاطر قد بلند و اندام درشتی که در سن پایین دارد، لقب« بچه مرد» را گرفته است. ارلینگ هالند یک متر و ۹۴ سانتی متر قد دارد.

خصوصیات ارلینگ هالند,ارلینگ هالند,ارلینگ هالند فوتبالیست نروژیارلینگ هالند فوتبالیست نروژی

در سال ۲۰۰۳ وقتی که ارلینگ هالند سه سال داشت بهمراه پدر و مادرش به برینه که یک شهر کوچک در خارج از استاوانگر نروژ بود،  بازگشتند. آلف پدر وی یک مهاجم تکنیکی بود که برای لیدز در آن زمان بازی میکرد، و در زندگی فوتبالی وی نقش مهمی داشت. او از سن ۶ تا ۱۵ سالگی به عنوان مربی به ارلینگ هالند کمک میکرد و برای آینده ورزشی پسرش در تصمیم گیری های مهم، او را راهنمایی می کرد. ارلینگ هالند در زمان کودکی بسیار پر انرژی بود و با دوستانش فوتبال بازی میکرد وی در رشته هایی نظیر دو میدانی، گلف و هندبال نیز علاوه بر فوتبال فعالیت داشت.

شروع فوتبال ارلینگ هالند

در سال ۲۰۰۶ وقتی که ارلینگ هالند، مهاجم نروژی ۶ سال سن داشت تمرکز خود را بطور جدی روی فوتبال گذاشت و در تیم محلی برایان برای نخستین بار ثبت نام کرد و با این که سن کمی داشت بهترین بازی را در آن جا از خود به نمایش گذاشت.

قد ارلینگ هالند,افتخارات ارلینگ هالند,ارلینگ هالندتصاویر ارلینگ هالند

ارلینگ هالند در سال ۲۰۱۵ با  باشگاه« برینه» قرارداد بست و با زدن ۱۸ گل برای این تیم تنها در ۱۴بازی، توانست این باشگاه را تحت‌تأثیر قرار دهد. او در حالیکگه ۱۵ سال سن داشت به علت عملکرد عالی و بسیار خوبش به تیم ارشد ملحق شد ، و برای این باشگاه ۱۶ بازی انجام داد.

پدر ارلینگ هالند در مورد پسرش می گوید:« ارلینگ همیشه در فوتبال بااستعداد بوده است. شما بازیکن های جوان بسیاری را می بینید ولی تمامی آن ها برای طی کردن مسیر موفقیت، عزم و اراده لازم را ندارند. من در ارلینگ هالند همیشه این عطش را دیده ام. وی تمرینات بسیار زیادی را از سن ۱۱سالگی انجام می داد و با پسرهای بزرگ تر از خودش بازی می کرد. درواقع او همیشه اراده درونی برای بروز خودش و پیشرفت را داشته است.»

ارلینگ هالند,شروع فوتبال ارلینگ هالند,ارلینگ هالند بازیکن فوتبالارلینگ هالند مهاجم فوتبال

در فوریه سال ۲۰۱۷ ارلینگ هالند برای اولین بار منزل را ترک کرد تا به باشگاه« مولده» بپیوندد. مربی این تیم مولده، اوله گانر سولسشر نام داشت که یکی از گلزن های معروف نروژی بود. فعالیت این تیم زیر نظر چنین اسطوره ای که سابقه فعالیت در منچستریونایند را داشت جرقه ای در وجود ارلینگ هالند زد؛ البته این تحولات درون ستاره نروژی یک شبه رخ نداد ولی کوشش های اوله گانر برای ارلینگ هالند  معجره کرد و وی بر این باور است اوله در زندگی او تأثیر بسزایی داشته است و وی در یک فصل حضور خود در این باشگاه ۱۴ گل به ثمر رساند.

آمار ارلینگ هالند در لیگ قهرمانان اروپا,ارلینگ هالند,باشگاه های ارلینگ هالندعکس ارلینگ هالند بازیکن فوتبال

گلزنی های ارلینگ هالند باعث شد تا باشگاه های لیگ برتر به او پیشنهاد دهند به ویژه آنکه توانست در مقابل بزرگانی مانند بران مقابل یک پیشکسوت منچستر یونایند در زمان ۲۱ دقیقه به ۴ گل برسد. اما خصوصیت منحصر به فرد ارلینگ هالند این است که او پاهای خود را در زمین محکم نگه داشته است. حتی علاقه یوونتوس برای جذبش، وی را وسوسه نکرد. تمام آن چیزی که برایش مهم بود داشتن انتخاب مطلوب برای پیشرفتش به عنوان یک فوتبالیست بود.

ارلینگ هالند مهاجم فوتبال,زندگینامه ارلینگ هالند,ارلینگ هالندعکس از ارلینگ هالند

مدتی نگذشت که ارلینگ هالند از دیگر تیم های داخلی پیشنهاد های خوبی داشت و از سال ۲۰۱۷ – ۲۰۱۸ با تیم مولده قرارداد بست. سپس در سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰ با حضور درخشان در تیم رد بول زالتسبورگ توانست ۱۷ گل به ثمر برساند.

ارلینگ هالند,آمار ارلینگ هالند در لیگ قهرمانان اروپا,باشگاه های ارلینگ هالندتصاویر اینستاگرامی ارلینگ هالند

ارلینگ هالند مهاجم نروژی باشگاه مولده در ۱۹ آگوست ۲۰۱۸ با باشگاه سالزبورگ در بوندسلیگای اتریش قرارداد بست. باشگاه رد بولز سالزبورگ در سطحی بالاتر از این لیگ بازی می کند. استعدادیابی ها، به کارگیری آن ها و پیشرفت بازیکن های جوان کاری است که در چند سال پیش باشگاه سالزبورگ انجام داده است و از این لحاظ برای پیشرفت بازیکنانی مانند ارلینگ هالند، بهترین زمینه به شمار می رود.

قد ارلینگ هالند,ارلینگ هالند,ارلینگ هالند مهاجم فوتبالارلینگ هالند فوتبالیست

در سال ۲۰۱۸ وقتی که ارلینگ هالند در تیم مولده نروژ زیر نظر اوله گونار سولسشر بازی می کرد در مورد آن مقطع گفت:" هنگامی که به عقب نگاه می کنم، آن مقطع و شروع سال ۲۰۱۸ واقعا دوره عجیب و غریبی بود، مسابقه ای که من ۴ گل در آن برای مولد مقابل بران به ثمر رساندم به نوعی تبدیل به نقطه عطف دوران حرفه ای من شد. من و سولسشر پیش از آن بازی، تمریناتی را در مورد مهارت تمام کنندگی انجام دادیم. به یاد دارم که وی به من قوانین ساده ای را یاد داد. این که لازم نیست من از قدرت زیادی استفاده کنم و بیشتر باید سعی می کنم دروازه بان را با توپ جا بگذارم. من در مورد انجام چنین کاری فکر می کردم و سخنان وی برای من چیز جدیدی بود. بخاطر نکاتی که سولسشر به من آموخت خیلی ممنون هستم.

بیوگرافی ارلینگ هالند,زندگینامه ارلینگ هالند,ارلینگ هالندارلینگ هالند بازیکن فوتبال نروژ

ارلینگ هالند بازیکن جدید منچسترسینی:

ارلینگ هالند با قراردادی دائمی از دورتموند به منچسترسیتی پیوست.

ارلینگ هالند تا ژوئن ۲۰۲۷ قرارداد امضا کرد، قراردادی پنج ساله تایید شده که او در یک پروژه بلند مدت به منچسترسیتی بپیوندد.

 دستمزد او ۳۷۵۰۰۰ پوند در هفته خواهد بود، همان میزان قرارداد فعلی کوین دی بروین - بدون شکستن ساختار حقوق باشگاه.

خصوصیات ارلینگ هالند در زندگی شخصی

ارلینگ هالند تقریباً برای ۲۴ ساعت خود در زندگی شخصی اش برنامه ریزی می کند و زمان هایی که بیکاراست سعی دارد به موسیقی گوش دهد، فیلم تماشا کند و همینطور وقتش را با خانواده و دوستانش سپری کند. وی در زندگی شخصی اش مثل دیگر فوتبالیست ها هزینه های زیادی نمی کند و به ماشین های گران قیمت و یا خانه های بزرگ علاقه زیادی ندارد. هیچ تتویی روی بدنش ندارد و بیشتر وقتش را بجای انجام چنین کارهایی، صرف ساختن بدنش می کند و به بدنسازی علاقه مند است. وی هیچ وقت مشروبات الکلی مصرف نمی کند یا سیگار نمی کشد و به سلامتی خودش خیلی اهمیت می دهد. اطلاعات زیادی در مورد دین وی دردسترس نیست ولی برادر بزرگ ترش عکسی در یک مسجد دارد که نشانگر اینست که آنها مسلمانند.

ارلینگ هالند,خصوصیات ارلینگ هالند,افتخارات ارلینگ هالندتصاویر خانوادگی ارلینگ هالند

آمار ارلینگ هالند در لیگ قهرمانان اروپا

ارلینگ هالند بعد از کیلیان امباپه، دومین بازیکن زیر ۲۰ سال تاریخ لیگ قهرمانان اروپاست که موفق شد ۱۰ گل به ثمر برساند. او همچنین بدل به نخستین بازیکن تاریخ دورتموند شد که در اولین بازی اش برای زنبورها در لیگ قهرمانان، بوندسلیگا و جام حذفی آلمان موفق به گلزنی می شود. گفتنی است ارلینگ هالند جایزه بهترین بازیکن مسابقه دورتموند و پاری سن ژرمن را گرفت.

باشگاه های ارلینگ هالند

* باشگاه های حرفه ای ارلینگ هالند

۲۰۱۷–۲۰۱۶ Bryne۲۰۱۷–۲۰۱۸ مولده ۱۴ گل
۲۰۱۸–۲۰۲۰ ردبول سالزبورگ ۱۷ گل۲۰۲۰– بروسیا دورتموند ۲۳ گل

* تیم ملی ارلینگ هالند

۲۰۱۵–۲۰۱۶ زیر ۱۵ سال نرو ۴ گل۲۰۱۶ زیر ۱۶ سال نروژ ۱ گل
۲۰۱۷ زیر ۱۷ سال نروژ ۲ گل۲۰۱۷–۲۰۱۸ زیر ۱۸ سال نروژ ۶ گل
۲۰۱۸–۲۰۱۹ زیر ۱۹ سال نروژ ۶ گل۲۰۱۹– زیر ۲۰ سال نروژ ۱۱ گل
۲۰۱۸– زیر ۲۱ سال نروژ۲۰۱۹– نروژ ۶ گل

شروع فوتبال ارلینگ هالند,ارلینگ هالند,زندگی نامه ارلینگ هالندعکسهای ارلینگ هالند در اینستاگرام

* افتخارات ارلینگ هالند

رد بول سالزبورگبهترین بازیکن بوندس لیگای اتریش:۱۹–۲۰۱۸
جام حذفی اتریش:۱۹–۲۰۱۸زیر ۱۷سال نروژ
جام سیرنکا:۲۰۱۶

* افتخارات فردی ارلینگ هالند

بهترین بازیکن موفق لیگ برتر نروژ:۲۰۱۸کفش طلایی جام جهانی زیر ۲۰ساله ها:۲۰۱۹
تیم منتخب مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا :۲۰۱۹بازیکن ماه بوندس لیگا:ژانویه ۲۰۲۰
بهترین بازیکن تازه وارد ماه بوندس لیگا:ژانویه ۲۰۲۰، فوریه ۲۰۲۰جایزه پسر طلایی ۲۰۲۰

زندگی نامه ارلینگ هالند,ارلینگ هالند بازیکن فوتبال,ارلینگ هالندارلینگ هالند بازیکن تیم مولده

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 12
  • 6
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش