یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱
کد مقاله: ۱۴۰۱۰۲۰۱۰۶

رایحه های مختلف اسپری گالاردو

معرفی اسپری تاخیری های گالاردو

آقایان در تلاش اند تا با ایجاد تاخیر در انزال خود، رابطه های جنسی را طولانی تر کنند. استفاده از روش ها، تکنیک ها، محصولات و ابزار های خاص کمک کرده تا این موضوع برای آنان فراهم شود. یکی از این روش ها، استفاده از کاندوم است. این محصولات که از قدیمی ترین محصولات زناشویی در دنیا هستند، با حالت روکش مانند خود، سبب کاهش اصطکاک دو اندام جنسی مرد و زن شده و در نهایت انزال را به تاخیر می اندازد. اما این محصولات، به گفته بسیاری از مردان، احساس گرما و واقعی بودن رابطه را از میان میبرد. همین مسئله سبب شده تا برخی از افراد به دنبال راهکار های تازه تری باشند. با پیشرفت تکنولوژی و شناخت ارگونومی بدن، شرکت های فعال در حوزه محصولات زناشویی موفق به تولید اسپری تاخیری شدند. این محصولات، با استفاده از بنزوکائین با درصد های مختلف، موجب کاهش حساسیت در کلاهک اندام مردانه شده و در نهایت انزال را به تاخیر خواهند انداخت. حال سوال مهم اینجاست؟ بهترین اسپری تاخیری چیست؟

یکی از شرکت هایی که محصولات بسیار با کیفیتی را مطابق با سلیقه افراد طراحی و تولید کرده است، برند گالاردو می باشد. کارخانجات گالاردو با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و همچنین توجه به علاقه افراد در رابطه های جنسی، تلاش کرده تا با تولید محصولات با رایحه های مختلف، رابطه های جذاب و طولانی مدت را برای زوجین رقم بزند. در ادامه این مطلب هدف بر این امر قرار گرفته تا به بررسی دقیق تر رایحه های مختلف اسپری گالاردو پرداخته شود، اما پیش از آن باید به این نکته نیز اشاره داشت که به هنگام استفاده از اسپری های تاخیری باید مراقب بود تا این محصولات با واژن بانوان برخوردی نداشته باشد. بنابراین بهتر است، پس از اسپری کردن محصول بر روی آلت، محل را به خوبی با دست ماساژ داده و سپس با آب و صابون شستشو دهید. به این مورد نیز توجه داشته باشید که استفاده همزمان از چند اسپری نه تنها موثر نبوده بلکه میزان بازده این محصولات را نیز کاهش خواهد داد.

اسپری تاخیری گالاردو بولگاری,اسپری تاخیری گالاردو آزارو,بهترین اسپری های گالاردورایحه های مختلف اسپری گالاردو

اسپری تاخیری گالاردو آزارو

اسپری تاخیری گالاردو آزارو ، نعوظ را طولانی مدت تر کرده و انزال را به تاخیر می اندازد. اثر این محصول با بی حسی موضعی برای رفع حساسیت آلت مردانه نمایان شده و موجب پیشگیری از زودانزالی فرد می شود. در نتیجه رابطه ای طولانی و طبیعتا لذت بخش تر را تجربه خواهید کرد. برای افرادی که به دنبال یک راه سریع و آسان برای رفع انزال زودرس هستند، این محصول یک گزینه ی بسیار مناسب است.

این اسپری از رایحه ی معروف و محبوب آزارو برخوردار بوده و با تحریک حس بویایی، موجب افزایش میل جنسی در طرفین می شود. ۵ یا ۱۰ دقیقه پیش از مقاربت این محصول را مورد استفاده قرار دهید، بر آلت اسپری کنید و از اثر آن که ماندگاری بالایی نیز دارد لذت ببرید. تا ۴۵ دقیقه پس از مصرف می توان نتیجه ی استفاده از محصول را مشاهده کرده و از یک رابطه ی طولانی لذت برد. این اسپری زناشویی محبوب را می توان بدون نسخه ی پزشک دریافت کرده و از بابت کیفیت آن آسوده خاطر بود. چرا که دریافت کننده مجوز از سازمان غذا و دارو می باشد.

اسپری تاخیری گالاردو  Sexy 212

این اسپری تاخیری دارای لیدوکائین است. این ماده ی موثر در انزال تاخیر ایجاد می کند؛ به این صورت که با ایجاد بی حسی موضعی در ناحیه تناسلی مدت زمان نعوظ افزایش یافته و نهایتا انزال به تاخیر می افتد. این اثر اولا که با افزایش مدت رابطه جنسی لذت بیشتر و رضایت هر دو طرف را در پی دارد، دوما که باعث اعتماد به نفس در آقایان شده و کیفیت رابطه های جنسی را افزایش می دهد.

در گذشته اسپری های تاخیری رایحه چندان جالبی نداشته اند اما این مشکل نیز امروز حل شده است. به طوری که این محصول با بهره گیری از رایحه ای تحریک آمیز و جذاب ۲۱۲ احساس خوبی را ایجاد کرده و از طریق حس بویایی و تحریک بیشتر بانوان، موجب افزایش میل جنسی می شود. این محصول را باید ۵ تا ۱۰ دقیقه قبل از شروع رابطه اسپری کرده و سپس پیش از آمیزش آلت را با آب و صابون شست و شو داد، چرا که حتی در مقادیر بسیار کم نیز نباید تماسی با واژن داشته باشد. از انجام عمل اسپری بر روی بیضه ها و مجاری ادرار خودداری کنید.

اسپری تاخیری گالاردو ایسی میاکی

اسپری تاخیری گالاردو ایسی میاکی محصول بسیار کاربردی در راستای درمان سریع و آسان انزال زودرس است. این اسپری با بهره گیری از ماده ی تاخیر لیدوکائین موجب بی حسی موضعی و موقت در ناحیه تناسلی می شود در نتیجه حساسیت آلت تناسلی مردانه کاهش یافته و نعوظ ظولانی مدت خواهدشد. این محصول با ایجاد تاخیر و افزایش تایم رابطه رضایت بانوان را جلب و اعتماد به نفس آقایان را تقویت می کند.

اسپری تاخیری گالاردو,اسپری تاخیری گالاردو  Sexy 212,اسپری تاخیری گالاردو مونت بلنکانواع رایحه های اسپری گالاردو

اسپری تاخیری گالاردو ایسی میاکی دارای رایحه ای جذاب است که در حین آمیزش احساس خوبی را به شما منتقل می کند. در گذشته اسپری های زناشویی از رایحه ی جالبی برخوردار نبوده اند اما این محصول با تحریک حس بویایی افراد ، موجب افزایش میل جنسی و در پی آن لذت و افزایش کیفیت رابطه های جنسی می شود.

اسپری تاخیری گالاردو بولگاری

اسپری تاخیری گالاردو بولگاری همانگونه که گفته شد یک درمان بسیار سریع و البته موثر برای رفع انزال زودرس محسوب می شود. این محصول دارای ماده ی لیدوکائین است. تاثیر گذاری این ماده، به این صورت است که با ایجاد یک بی حسی در موضع مشخص یعنی ناحیه تناسلی، می تواند حساسیت آلت مردانه را تا حدودی از بین برده و نعوظ را طولانی مدت تر سازد. در ادامه با ایجاد تاخیر در انزال موجب افزایش لذت و مدت زمان رابطه می شود که قطعا رضایت هر دو طرف را در پی خواهد داشت. این اسپری دارای رایحه بولگاری بوده و احساس بسیار مطلوبی در حین رابطه ایجاد می کند. همچنین با تحریک بویایی موجب افزایش میل جنسی شما و شریکتان شده و نهایتا لذت مضاعفی را به دنبال دارد. استفاده از این محصول رضایت بانوان را جلب کرده و اعتماد به نفس آقایان را افزایش می دهد. به همین جهت است که خرید آن پیشنهاد می شود.

از دیگر تولیدات برند گالاردو میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

۱.    اسپری تاخیری گالاردو جادور

۲.    اسپری تاخیری گالاردو دیویدف

۳.    اسپری تاخیری گالاردو شنل

۴.    اسپری تاخیری گالاردو لالیک

۵.    اسپری تاخیری لجند گالاردو

اسپری تاخیری گالاردو مونت بلنک

اسپری تاخیری گالاردو مونت بلانک با بهره گیری از ماده تاخیری موجب ایجاد بی حسی موضعی در ناحیه تناسلی مردان شده و نعوظ را بهبود می بخشد. میزان کنترل شده ای از بی حسی موجب به تاخیر افتادن انزال و افزایش تایم رابطه جنسی می شود. علاوه بر اینها، به علت طولانی شدن رابطه، قطعا هر دو طرف لذت بیشتری را تجربه کرده و رضایت دو طرفه در آمیزش برقرار خواهد شد. این محصول تا ۴۵ دقیقه بعد از مصرف اثر خود را حفظ می کند و به همین علت نیز نسبت به محصولات مشابه برتری دارد. این اسپری علاوه بر خاصیت تاخیری دارای یک رایحه جذاب و تحریک آمیز است که میل جنسی را در افراد افزایش می دهد؛ به همین جهت بر لذت طرفین افزوده و مشکل سردمزاجی را برطرف می سازد. این محصول دارای مجوز سازمان غذا و دارو بوده و یک انتخاب مطمئن محسوب می شود.

اسپری تاخیری گالاردو آزارو,بهترین اسپری های گالاردو,اسپری تاخیری گالاردوکاربرد اسپری تاخیری گالاردو

برای آشنایی با بهترین اسپری های گالاردو میتوانید این لینک را دنیال کنید، تا هم امکان مقایسه و هم خرید اینترنتی این محصولات برای شما فراهم شود.

  • 10
  • 5
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
سعید صادقی,بیوگرافی سعید صادقی فوتبالیست,عکس های سعید صادقی بیوگرافی سعید صادقی فوتبالیست ایرانی (+ تصاویر)

ملیت:ایرانی

محل تولد:ساری

پیشه:بازیکن فوتبال – عضو تیم ملی فوتبال ایران

پست:هافبک

پا:راست

تاریخ تولد:۵ اردیبهشت ۱۳۷۳

ادامه
الکساندر نوری,بیوگرافی الکساندر نوری,عکس الکساندر نوری بیوگرافی الکساندر نوری اولین سرمربی ایرانی در بوندس لیگا (+ تصاویر)

زاده:۲۹ مرداد ۱۳۵۸

زادگاه:شهر بوکستهوده آلمان

پیشه:سرمربی و فوتبالیست

وضعیت تاهل:متاهل

ملیت:آلمانی

ادامه
علی شادمان,بیوگرافی علی شادمان,زندگی نامه علی شادمان بیوگرافی علی شادمان، بازیگر سینمای ایران (+ تصاویر)

زاده:۴ آذر ۱۳۷۵

زادگاه:ایلام

پیشه:بازیگر 

ملیت:ایرانی

تحصیلات:لیسانس رشته کارگردانی

ادامه
حامد سلطانی,بیوگرافی حامد سلطانی,حامد سلطانی مجری بیوگرافی حامد سلطانی و ماجرای فوت همسرش درتصادف (+ تصاویر)

متولد:۱۳ شهریور ۱۳۶۷ 

زادگاه:مشهد

زمینه فعالیت:تلویزیون

پیشه:مجری

مدرک تحصیلی:گرافیک

همسر:مرحوم فائزه صفری

ادامه
سعید عزت اللهی در کنار کارلوس کیروش,زندگی نامه سعید عزت اللهی,رابطه ترلان پروانه و سعید عزت اللهی بیوگرافی سعید عزت اللهی؛ بازیکن پرسپولیس و تیم ملی ایران

تاریخ تولد: ۱۰ مهر ۱۳۷۵

محل تولد: ایران، بندر انزلی

حرفه: فوتبالیست

پست: هافبک میانی

قد: ۱۹۰ سانتی متر

ادامه
زندگینامه مارتا استوارت,سن مارتا استوارت,برنامه آشپزی مارتا استوارت بیوگرافی مارتا استوارت؛اولین زن میلیارد خانه دار

تاریخ تولد: ۳ آگوست ۱۹۴۱

محل تولد: نیوجرسی

نام همسر: اندی استورات

ملیت: آمریکایی

حرفه: میلیارد، سرمایه گذار، نویسنده

ادامه
عکس های محمدرضا اخباری,بیوگرافی محمدرضا اخباری,محمدرضا اخباری فوتبالیست بیوگرافی محمدرضا اخباری دروازه بان ایرانی

تاریخ تولد: ۲۶ بهمن ۱۳۷۱ معادل ۱۵ فوریه ۱۹۹۳

محل تولد: ایران، اصفهان

قد: ۱۹۰ سانتی متر

وزن: ۸۷ کیلوگرم

سمت: دروازه بان تیم تراکتور

ادامه
عکس حضرت علی اصغر,حضرت علی اصغر ع,حضرت علی اصغر زندگی نامه حضرت علی اصغر؛ نوزاد شش ماهه امام حسین

محل تولد: مدینه، حجاز

درگذشت: ۱۰ محرم ۶۱ ه‍.ق

محل شهادت: کربلا، عراق

مدفن: حرم حسین بن علی

نام پدر: حسین بن علی

نام مادر: رباب بنت امرئ القیس

ادامه
بیوگرافی بهرام عین اللهی,دکتر بهرام عین اللهی,دکتر بهرام عین‌اللهی بیوگرافی بهرام عین اللهی؛ وزیر بهداشت دولت سیزدهم

زاده: ۱۰ بهمن ۱۳۳۷

سمت: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

شروع فعالیت : ۳ شهریور ۱۴۰۰

ملیت: ایرانی

محل تحصیل: دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

ادامه
ویژه سرپوش