پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۲
کد مقاله: ۱۴۰۱۰۷۰۱۲۸

بیوگرافی ابوالفضل جلالی بازیکن فوتبال (+تصاویر)

ابوالفضل جلالی,بیوگرافی ابوالفضل جلالی,عکس های ابوالفضل جلالیابوالفضل جلالی
یکی از بازیکنان جوان تیم استقلال تهران که در لیگ برتر خلیج فارس بازی می کند؛ ابوالفضل جلالی است. این بازیکن در پست دفاع چپ ایفای نقش می کند و متولد سال ۱۳۷۷ می باشد. در ادامه این مقاله سرپوش به بیوگرافی این بازیکن می پردازیم.

چکیده ای از بیوگرافی ابوالفضل جلالی:

نام کامل: ابوالفضل جلالی

تاریخ تولد: ۵ تیر ۱۳۷۷

محل تولد: آمل

حرفه: فوتبالیست

تیم کنونی: استقلال تهران

شماره پیراهن: ۲۳

تحصیلات: دانشجوی رشته تربیت‌بدنی دانشکده سمای آیت‌الله آملی

ابوالفضل جلالی,بیوگرافی ابوالفضل جلالی,تصاویر ابوالفضل جلالیبیوگرافی ابوالفضل جلالی

بیوگرافی ابوالفضل جلالی:

ابوالفضل جلالی در ۵ تیر ۱۳۷۷ در آمل استان مازندران به دنیا آمد. وی اکنون به عنوان عضوی از باشگاه استقلال تهران است و فوتبال را از ۸ سالگی خود آغاز کرد و زمانی که به ۱۷ سالگی رسید وارد تیم سایپا شد و سپس به تیم استقلال اضافه شد. 

این بازیکن ۱۷۷ سانتی متر قد دارد و پیراهن شماره ۲۳ را در تیم استقلال به تن می زند. جلالی در پست دفاع چپ بازی می کند. 

ابوالفضل جلالی,بیوگرافی ابوالفضل جلالی,تصویر ابوالفضل جلالی بازیکن جوان تیم استقلال ابوالفضل جلالی

آغاز حرفه ای فوتبال:

ابوالفضل جلالی از همان دوران کودکی به فوتبال علاقه داشت به طوری که با رسیدن به سن ۸ سالگی به تیم محلی گلا در شهر آمل پیوست و تا سال ۱۳۸۸ برای این تیم بازی کرد. 

انتقال ابوالفضل جلالی به آکادمی پدیده:

زمانی که ۱۱ ساله شد یعنی در سال ۱۳۸۸ توجه استعدادیاب های تیم پدیده ساری به او جلب شد و به این آکادمی اضافه شد و تا سال ۱۳۹۵ در رده های پایه این تیم عضویت داشت. 

ابوالفضل جلالی,بیوگرافی ابوالفضل جلالی,ابوالفضل جلالی فوتبالیستپیوستن ابوالفضل جلالی به آکادمی پدیده

حضور ابوالفضل جلالی در سایپا:

با رسیدن جلالی به سن ۱۸ سالگی یعنی در سال ۱۳۹۵ یکی از اعضای آکادمی سایپا شد و بعد از آن در سن ۲۰ سالگی یعنی در سال ۱۳۹۷ وارد تیم اصلی شد و تا سال ۱۴۰۰ هم در همین تیم باقی ماند. 

پیوستن ابوالفضل جلالی به تیم استقلال:

بعد از اتمام کار با آکادمی سایپا در سال ۱۴۰۰ طی قراردادی ۲ ساله همراه با رضایت نامه دو میلیاردی به تیم استقلال با سرمربی گری فرهاد مجیدی اضافه شد.

ابوالفضل جلالی,بیوگرافی ابوالفضل جلالی,زندگینامه ابوالفضل جلالیپیوستن ابوالفضل جلالی به تیم استقلال

دل نوشته ابوالفضل جلالی برای آبی ها:

بر اساس آنچه خود ابوالفضل جلالی عنوان می کند؛ بسیار خوشحال هستم که عضوی از باشگاه بزرگ استقلال هستم، خوشحالی ام به اندازه ای است که در پوست خود نمی گنجم. نمی دانم باید با چه زبانی پاسخ محبت های شما را بدهم. 

تنها از خداوند می خواهم نیرویی به من عطا کند تا جواب محبت هایی که ارائه شده اند را در مستطیل سبز بدهم. همه با همدیگر برای سربلندی تیم بزرگ استقلال می جنگیم و مطمئن هستم بهترین نتیجه ها در انتظار تیم محبوبمان می باشد. 

ابوالفضل جلالی,بیوگرافی ابوالفضل جلالی,بازی ابوالفضل جلالیابوالفضل جلالی در حین تمرین

مصدومیت زود هنگام ابوالفضل جلالی:

بعد از اینکه جلالی با استقلال قرارداد نوشت، بعد یکی دو جلسه تمرین تیم مشخص شد که دچار مصدومیت از ناحیه عضلات زیر شکم شده است. به همین ترتیب عمل جراحی برای او صورت گرفت و همین درمان سنگین موجب دور نگه داشتن طولانی مدت او از آبی پوشان شد. 

اخباری در جهت همین مصدومیت جلالی پیش از پیوستن او به استقلال منتشر شد که عنوان کرده بود مجیدی با وجود اطلاعی که از مصدومیت جلالی داشت باز هم خواستار جذب این بازیکن به استقلال شد و همین مسئله انتقاداتی برای فرهاد مجیدی به دنبال داشت. 

ابوالفضل جلالی,بیوگرافی ابوالفضل جلالی,فعالیت های ابوالفضل جلالی ماجرای مصدومیت ابوالفضل جلالی

بازی های ملی ابوالفضل جلالی:

ابوالفضل جلالی در سن ۲۰ سالگی یعنی در سال ۱۳۹۷ به تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران دعوت شد و در سال ۱۴۰۰ هم توانست پیراهن بزرگسالان تیم ملی ایران را به تن کند. 

اولین بازی ملی ابوالفضل جلالی به ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ یعنی زمانی که ۲۳ ساله بود برمی گردد که در مقابل سوریه صورت گرفت و با نتیجه ۳ بر ۰ به نفع ایران به اتمام رسید. 

ابوالفضل جلالی,بیوگرافی ابوالفضل جلالی,بازی های ملی ابوالفضل جلالیعضویت ابوالفضل جلالی در تیم ملی

خوشحالی ابوالفضل جلالی از حضور در تیم امید:

من از اینکه نماینده مازندران و آمل هستم و در تیم ملی امید شرکت می کنم بسیار خوشحالم، تمام تلاش خود را به کار می گیرم تا بهترین عملکرد ممکن را چه در اردوها و چه در مسابقات از خود نشان دهم. 

سبک بازی ابوالفضل جلالی:

جلالی یکی از بازیکنان سریع و چابک ایرانی محسوب می شود که سانترهای مناسبی ارسال می کند همچنین از ویژگی های مهم او می توان به دوندگی زیاد و حضور موثر در دفاع و حمله اشاره کرد. 

ابوالفضل جلالی,بیوگرافی ابوالفضل جلالی,سبک بازی ابوالفضل جلالی سبک بازی مخصوص ابوالفضل جلالی

توصیه ابوالفضل جلالی به جوانان شهرستانی:

ابوالفضل جلالی عنوان می کند؛ از آنجایی که از شهرستان به تهران آمده ام می خواهم بگویم که هر فرد شهرستانی که مانند من سخت تلاش کند و تمام تمرکز خود را روی فوتبال یا رشته های دیگر بگذارد حقیقتا می تواند به هدفش برسد. من این موضوع را در توان شهرستانی ها دیدم مخصوصا در وجود مازندرانی ها، آنها می توانند در هر رشته ای حرف اول را بزنند. 

جلب نظر علی دایی با تلاش زیاد:

زمانی که به تیم جوانان سایپا اضافه شدم به عنوان نماینده مازندران و آمل تمایل داشتم در هر مقطعی که قرار دارم خودم را خوب نشان دهم. خداروشکر توانستم با همین عملکرد از جوانان به امیدها و از امیدها هم به بزرگسالان زیر نظر آقای علی دایی ملحق شوم.

در ابتدای این موضوع شرایط برایم بسیار دشوار بود اما ما جوان هستیم و باید تمام تلاش خود را به کار بگیریم، به خصوص که آقای علی دایی و توانایی های او مقداری شرایط را برای ما جوانان سخت تر می کند. تیم ما واقعا جوان بود با گذشت زمان و تلاش سختی که داشتیم توانستم نظر علی دایی را به خود جلب کنم. 

ابوالفضل جلالی,بیوگرافی ابوالفضل جلالی,جدیدترین عکس های ابوالفضل جلالیزندگی خصوصی ابوالفضل جلالی

قدردانی ابوالفضل جلالی از آملی ها:

من بسیار از مردم آمل ممنون هستم، این صحبت کاملا واقعی است چون هم در زمان جوانی و هم بعدها مورد حمایت همیشگی آنها بودم. 

بزرگترین آرزوی ابوالفضل جلالی:

آرزوی هر بازیکن فوتبالی این است که بتواند در تیم های اروپایی بازی کند، انشالله بتوانم پله به پله با حضور در تیم ملی و ادامه دادن وارد تیم های اروپایی شوم. 

ابوالفضل جلالی,بیوگرافی ابوالفضل جلالی,موفقیت های ابوالفضل جلالیموفقیت های ابوالفضل جلالی

تشکر ابوالفضل جلالی از مجیدی:

بر اساس آنچه جلالی عنوان می کند؛ مجیدی به عنوان یک مربی جوان بسیار رابطه خوب و دوستانه ای با شاگردان خود برقرار می کند و بچه ها سعی می کنند به تدابیر توصیه شده او در زمین عمل کنند. 

ازدواج ابوالفضل جلالی:

جلالی ازدواج نکرده است و تاکنون خبری مبنی بر ازدواج او منتشر نشده. 

خوشحالی ابوالفضل جلالی از موفقیت نساجی:

ابوالفضل جلالی می گوید؛ من به عنوان یک بازیکن در تیم استقلال از کسب نتایج مفید نساجی بسیار خوشحال هستم زیرا تیم استان محل تولدم می باشد و واقعا استعدادها بسیاری در این تیم حضور دارند. 

ابوالفضل جلالی یکطرفه با استقلال فسخ کرد

ابوالفضل جلالی بلافاصله پس از اتمام فینال جام حذفی قرارداد خود را با استقلال فسخ کرد و حالا باید دید در فصل جدید با پیراهن چه تیمی به میدان می‌رود؟طبق شنیده‌هاحتمال حضور جلالی در پرسپولیس هم وجود دارد ولی باید منتظر شروع رسمی فصل نقل و انتقالات و مذاکرات احتمالی باشیم تا ببینیم این استقلالی سابق پیراهن پرسپولیس را بر تن می کند یا نه؟

محمد محمدی معاون باشگاه پرسپولیس در خصوص جذب ابوالفضل جلالی بازیکن استقلال اظهار داشت: یحیی گل محمدی هیچ لیستی به باشگاه نداده است و هنوز هیچ چیز مشخص نیست و همه صحبت ها در حد یک شایعه است که در اواخر فصل پیش می آید. ابوالفضل جلالی شاید بازیکن مد نظر یحیی گل محمدی باشد اما صادقانه تا به امروز هیچ اتفاقی نیافتاده است.

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 10
  • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش