چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
کد مقاله: ۱۴۰۰۰۴۰۰۹۴

تصاویر ۱۳ مدل آپارتمان فول فرنیش

فول فرنیش,فول فرنیش چیست,سختمان فول فرنیشتصاویر آپارتمان فول فرنیش 
برخی از عباراتی که علاوه بر بنگاه ها، در تبلیغات دیده اید، شامل اشپزخانه فول فرنیش، اجاره آپارتمان فول فرنیش و... می باشد. فول فرنیش برای هر مکانی، از جمله آپارتمان تا آشپرخانه ی تنها برای مشتریان، یک ویژگی مثبت و جذاب محسوب میشود.

آپارتمان فول فرنیش

یکی از عبارات رایج در آگهی ها و دفاتر املاک، فول فرنیش یا فول فرنیچر نام دارد. در واقع نام لاتین فول فرنیش که همان مبله یا مبلمان خانه استFull Furnish میباشد و از آن برای مجهز کردن یک ویلا و یا آپارتمان استفاده میشود. در مبله بودن یک ویلا عوامل مختلفی نقش دارند همینطور قسمت های مختلفی از خانه را می توان مورد پوشش قرار داد.

چگونه فول فرنیش را در آپارتمان انجام دهیم,آشپزخانه فول فرنیش یعنی چه,اصطلاح فول فرنیشنمونه ای از آپارتمان فول فرنیش 

امروزه فروش ویلاها به صورت Unfurnish و یا غیر مبله میباشد ولی گاهی اوقات فروش برخی دیگر از آن ها به صورت فول فرنیش و با تجهیزات کامل میباشد ، البته اکثر ویلاهای مدرن و ویلاهای ساحلی ارزشمند، به صورت تمام مبله و با امکانات کامل در اختیار مشتری قرار میگیرند. خیلی از افراد با شنیدن کلمه ی مبله یا فول فرنیش به مبلمان فکر می کنند و در این تصورند که تنها یک سرویس مبله در خانه قرار میگیرد ولی در واقع فول فرنیش تمامی قسمت های خانه را شامل میشود و شما علاوه بر پذیرایی و یا نشیمن اصلی می توانید بخش های دیگر خانه نظیر اتاق خواب ها و یا سرویس آشپزخانه را مورد پوشش قرار دهید. از این وسایل می توان به مبلمان، پرده، میز ناهارخوری، وسایل صوتی و تصویری و حتی لوازم دکوراتیو مانند آباژور، تابلو عکس و ظروف تزئینی اشاره کرد.

معنی فول فرنیش چیست,فول فرنیش یعنی چه,آپارتمان فول فرنیشآپارتمان فول فرنیش سیاه سفید

لوازم موجود در یک آپارتمان فول فرنیش

اتاق پذیرایی از منظر طراحی دکوراسیون داخلی، مهم ترین بخش یک آپارتمان محسوب می شود. چون افراد ساکن در خانه و مهمانان بیشتر زمانشان را در این بخش سپری میکنند. برای کامل و مجهز بودن یک اتاق پذیرایی باید موارد مهمی را در طراحی دکوراسیون داخلی خانه درنظر بگیرید که برخی از آنها شامل اندازه اتاق و نور پردازه اتاق و نحوه چیدمان وسایل می باشد.

فول فرنیچر,لوازم موجود در یک آپارتمان فول فرنیشآپارتمان فول فرنیش  ساده

همچنین مبله کردن پذیرایی با استفاده از یک یا چند دست مبل انجام میشود، با در نظر گرفتن محل قرار گیری تلویزیون می توانید دکوراسیون مختلفی را بوجود آورید. وجود چند گل و یا لوسترهای قدی و آویز در میان مبلمان می تواند زیبایی محیط را چندین برابر کند. فقط باید از چندین طیف رنگی خاص استفاده کنید تا بین لوازم خانه هماهنگی بوجود آید، همچنین از دیگر فاکتورهای فول فرنیش میتوان به لوازم سرمایشی و یا گرمایشی اشاره کرد. از این رو انتخاب بهترین وسایل لازم برای دکوراسیون منزلتان امری بسیار مهم به شمار میرود که معمولاً افراد مسئولیت انجام چنین کاری را بر عهده یک فرنیشر با تجربه و بروز می گذارند.

فول فرنیش,آپارتمان فول فرنیش,تصاویر آپارتمان فول فرنیشعکسهای آپارتمان فول فرنیش 

استفاده از چند ردیف کابینت در آشپزخانه، وجود هود و گاز و دیگر وسایلی که برای پخت و پزنیاز است، می تواند در تجهیزات این قسمت نقش بسزایی داشته باشد. همچنین علاوه بر مبله کردن، قرار دادن ماشین لباسشویی و یک یخچال ساید سبب میشود که فضای آشپزخانه شما تکمیل شود. برای تزیین دکوراسیون این قسمت  میتوانید از لوازم برقی موردنیاز ، میز ناهار خوری و چند وسایل دکوراتیو استفاده کنید.

عکس ساختمان فول فرنیش,تصاویر آپارتمان فول فرنیش,فول فرنیشدیزاین آپارتمان فول فرنیش 

 از لوازم یک اتاق خواب فول فرنیش می توان به تخت خواب بهمراه تشک، پتو، رو تختی، کشوی لباس و لوازم، بالشت، میز آرایش، آیینه، صندلی، فرش، پرده و در صورت لزوم موکت اشاره کرد.

آپارتمان فول فرنیش,فول فرنیش,ساختمان فول فرنیش,عکسهای آپارتمان فول فرنیشنمای آپارتمان فول فرنیش 

چه وسایلی شامل فرنیش نمی شود؟

وسایلی که فول فرنیش نمیشود شامل شیرآلات، لامپ و چراغ و کف ساختمان میباشد و درصورتی که این امکانات وجود نداشته باشد، ساختمان نا تمام و نمیه کاره است.

تکنیک های مناسب برای فول فرنیش کردن آپارتمان

* برای انجام هر کاری، برنامه ریزی امری ضروری تلقی میشود و علی الخصوص وقتی که بودجه ی کافی ندارید، این امر بیشتر اهمیت پیدا می کند. هیچ کس نمی خواهد خودش را در موقعیتی قرار دهد که پس از این که یک دست مبلمان خرید، دیگر بودجه ای برای خرید سایر لوازم نداشته باشد. بدین ترتیب لیستی از لوازم خیلی ضروری و موردنیاز خود را تهیه کنید. قرار نیست خانه تان را برای یه زندگی ۱۲۰ ساله مبلمان کنید، بهتر است آینده نگری خود را به بازه ۸ الی ۱۰ سال آینده محدود کنید.

آشپزخانه فول فرنیش یعنی چه,فول فرنیش یعنی چه,لوازم موجود در یک آپارتمان فول فرنیشآپارتمان فول فرنیش شیک و زیبا

* در هر مرحله درصورت داشتن ایده ای بهتر، از تغییر تصمیمات و ایده های قبلیتان نترسید. اطراف خانه ی خود را نگاه کنید آیا برای داشتن یک دکوراسیون جدید در اتاق خواب لازم است که هزینه های تغيير دکوراسیون داخلی سنگینی را متحمل شوید؟ یا با یک رنگ آمیزی ساده اتاق هم می توانید فضایی دنج ایجاد کنید؟ آیا به کابینت های بیشتری برای آشپزخانه نیاز دارید؟ یا میتوانید در داخل کابینت های فعلی با نصب قفسه های متحرک، فضای بیشتری برای ذخیره سازی بسازید؟ افراد ماهری را با کمک استادکار میتوانید برای تغییرات کوچکی مثل رنگ آمیزی با هزینه کم پیدا کنید یا برای اینکار از اقوام و دوستان تان کمک بگیرید. به این نکته توجه کنید که مبلمان ها در فول فرنیش کردن منازل نقش بسیار مهمی دارد. به این ترتیب برای انجام این کار، تصمیمی عاقلانه بگیرید.

معنی فول فرنیش چیست,اصطلاح فول فرنیش,فول فرنیچرعکس آپارتمان فول فرنیش 

* سبک و طراحی مینمالیستی را میتوانید گسترش دهید. وقتی که در فرنیش کردن منزل از سبک مینیمال بهره بگیرید با این کار در هزینه ها صرفه جویی میکنید.

آپارتمان فول فرنیش,فول فرنیش,ساختمان فول فرنیش,عکسهای آپارتمان فول فرنیشطراحی دکوراسیون آپارتمان فول فرنیش 

* یکی از رموز موفقیت، استفاده از رنگها در طراحی داخلی می باشد. در فرنیش کردن منزل، استفاده از انواع رنگها باعث میشود تا به یک ترکیب و هارمونی مناسب و ارزان قیمت دست پیدا کنید.

* در طراحی داخلی منظور از دکور، تزئین فضاهای خالی می باشد. این فضاهای خالی با استفاده از وسایلی همچون تابلوها و آثار هنری، فرش ها یا میزهای چوبی کوچک تزئین میشوند. در صورت علاقه به نقاشی و کارهای سنتی، از کارهای دستی خودتان بعنوان دکور استفاده کنید. برای این که میزهای کوچک عسلی و زیبا بسازید باید از استادکار برای پیدا کردن نجارهای ماهر کمک بگیرید.

عکسهای آپارتمان فول فرنیش,فول فرنیش چیستمدل آپارتمان فول فرنیش 

* طراحی داخلی مجدد و چندباره، یکی از بزرگ ترين اشتباهات فول فرنیش می باشد. در صورت بروز چنین مشکلی، اگر می خواهید صرفه جویی بیشتری در هزینه های خود داشته باشید، برای جلوگیری از این اتفاق از طراحی بالا به پائین خودداری کنید. یعنی بجای طراحی کامل دکوراسیون یک اتاق( شامل لوازم اصلی، جانبی و دکورها) در یک مرحله، در ابتدا لوازم اصلی را تهیه کنید. شاید برای تزئینات جانبی، فضای خانه ی شما کوچک باشد و طراحی دکوراسیون داخلی آن، با یک یا دو قطعه دکور به پایان برسد. به این ترتیب نمیتوانید از فول فرنیش بهره بگیرید و برای طراحی مجدد بدون صرف زمان اضافه، در هزینه هایتان صرفه جویی می کنید.

مزیت آپارتمان فول فرنیش

>> اگر طراح داخلی، وسایل و تجهیزات خانه شما را انتخاب و تزیین کرده باشد ، خانهٔ شما چندین برابر زیبا میشود و خریدار به خاطر چیدمان داخلی خانه مشکلی ندارد.

>> یکی از مزایای آپارتمان فول فرنیش، کاهش هزینهٔ حمل ونقل و جابجایی اثاثیه منزل و قدم گذاشتن در خانه تنها با یک چمدان می باشد.

>> با آپارتمان فول فرنیش می توانید هزینهٔ رفت وآمد و خرید وسایل و تجهیزات منزل که زمانبر است را کاهش دهید.

>> برای افرادی مثل دانشجویان یا افرادی که در مأموریت کاری هستند و قصد سکونت موقت دارند، خانه های مبله بسیار مناسب و مفید است.

خانه فول فرنیش,آپارتمان فول فرنیش,تصاویر خانه فول فرنیشعکسهای اینستاگرامی آپارتمان فول فرنیش 

>> یکی از مزایای خرید آپارتمان فول فرنیش، صرفه جویی در زمان میباشد که سبب میشود آن ملک سریع خریداری یا اجاره شود و افراد، دیگر برای اثاث کشی یا خرید وسایل خانه زمانی را صرف نمیکنند.

معایب آپارتمان فول فرنیش

- وقتی که آپارتمان فول فرنیش بخرید، دیگر قابلیت خرید لوازم و وسایل خانه را ندارید که برای این نوع خریدها محدودیت یا عیب بزرگی به شمار می رود. صاحب اولیه آپارتمان یا مدیر پروژه، مسئولیت انتخاب تمام مبلمان، اسباب و وسایل داخل ویلاهای فول فرنیش و تم رنگی و... را بر عهده دارد.

- از معایب خرید آپارتمان فول فرنیش می توان به قیمت بالای خرید آن آپارتمان اشاره کرد.

- یکی از دیگر معایب آپارتمان فول فرنیش، اینست که مشتریان محدودتری گرایش پیدا می کنند که چنین ویلاهایی را بخرند.

چگونه آپارتمان مبله اجاره کنیم؟

آپارتمان مبله را با مراجعه به بنگاه های مسکن یا به صورت اینترنتی از طریق سایت های مختلف اجاره کنید. گاهی وقت ها آگهی های اجاره آپارتمان مبله در مجلات و مطبوعات دیده می شود که برای اجاره می توانید به صورت تلفنی رزرو کنید. خانه مبله را در صورتی که به مشاورین املاک مراجعه کنید، یا از طریق کامپیوتر شخصی بررسی کنید و یا از طریق مراجعه حضوری به شما نشان می دهند. اگر می خواهید آپارتمان مبله را از طریق اینترنت اجاره کنید، عکس های متعددی را می توانید از جاهای مختلف خانه ببینید. توجه داشته باشید که از کلیه قسمت های خانه و وسایل، پیش از تصویب نهایی قرارداد اجاره بازدید کنید و از صحت اطلاعات درج شده و سلامت وسایل اطمینان حاصل کنید.

فول فرنیش,تصاویر خانه فول فرنیش,آپارتمان فول فرنیشمدل آپارتمان فول فرنیش 

گردآوری: بخش دکوراسیون سرپوش

  • 16
  • 4
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
مطالب پیشنهادی,وبگردی
ابوالعباس نیریزی,بیوگرافی ابوالعباس نیریزی,زندگینامه ابوالعباس نیریزی زندگینامه ابوالعباس نیریزی ستاره شناس و اخترشناس ایرانی

زاده:نیمه اول سده سوم هجری قمری

زادگاه:نیریز، شهری کوچک در جنوب شیراز فعلی

پیشه:ریاضی دان و اخترشناس ایرانی

ملیت:ایرانی

وفات:۳۱۰ هجری

ادامه
حامد قدوسی,فعالیت های حامد قدوسی,تحصیلات حامد قدوسی بیوگرافی حامد قدوسی و فعالیت های این اقتصاددان (+ تصاویر)

نام خانوادگی:قدوسی

زاده:۱۳۵۶

زادگاه:ارومیه

تحصیلات:مدرک کارشناسی مهندسی صنایع و کارشناسی ارشد مدیریت

سمت:عضو دپارتمان اقتصاد دانشگاه( موسسه) تکنولوژی استیونس

ادامه
 همام تبریزی,بیوگرافی همام تبریزی,آثار همام تبریزی زندگینامه ی همام تبریزی شاعر پارسی‌سرا و تاتی‌سرای ایران

زاده:۶۳۶ هجری

زادگاه:تبریز

درگذشته:صفر ۷۱۴

سمت:شاعر پارسی سرا و تاتی سرای( آذری سرای)

سده:هشتم هجری

ادامه
سیاوش یزدانی,بیوگرافی سیاوش یزدانی,زندگینامه سیاوش یزدانی بیوگرافی سیاوش یزدانی فوتبالیست مدافع میانی کشور (+ تصاویر)

متولد:۱۲ اسفند ۱۳۷۰

زادگاه: مشهد

پیشه: بازیکن فوتبال

پست: مدافع میانی/ دفاع چپ

مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشد

قد: ۱۹۲ سانتیمتر

ادامه
علي مصفا همسر لیلا حاتمی,عکس پرتره علی مصفا,بیوگرافی علی مصفا بیوگرافی علی مصفا و ماجرای ازدواجش (+ تصاویر خانوادگی)

نام خانوادگی:مصفا

تاریخ تولد:۱۱/۹/۱۳۴۵

فعالیت:در بخش های کارگردان، دستیار کارگردان، نویسنده، بازیگر، تهیه کننده.

مدرک تحصیلی:فارغ التحصیل عمران

نام همسر:لیلا حاتمی

ادامه
زهره کودایی,بیوگرافی زهره کودایی,زندگینامه زهره کودایی بیوگرافی زهره کودایی، گلر تیم ملی فوتبال زنان (+ تصاویر )

متولد:۳ آذر ۱۳۶۸

زادگاه:خوزستان

زمینه فعالیت:ورزش فوتبال

پیشه:دروازه بان فوتبال

ملیت:ایرانی

ادامه
افتخارات یوسف نوری,تحصیلات یوسف نوری,سوابق علمی و پژوهشی یوسف نوری بیوگرافی یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش کشور (+ تصاویر)

زاده:۱۳۴۰

زادگاه:ایلام

ملیت:ایرانی

سمت:سیاست مدار و مدیر اجرایی

دین:اسلام

ادامه
حضرت شیث,بیوگرافی حضرت شیث,زندگینامه حضرت شیث بیوگرافی حضرت شیث، فرزند حضرت آدم علیه السلام

پدر:آدم

مادر:حوا

کنیه:هبة الله

سن:بیش از ۹۰۰ سال

محل دفن:کوه ابوقبیس

ادامه
عنصری بلخی,زندگینامه عنصری بلخی,آثار ابوالقاسم حسن عنصری بلخی زندگینامه عنصری بلخی (ملک الشعرا) و آثار او

نام:ابوالقاسم حسن بن احمد عنصری بلخی

لقب:عنصری بلخی

زاده:۳۵۰ هجری قمری

زادگاه:بلخ

سمت:شاعر پارسی گوی بلخ

وفات:۴۳۱ هجری قمری

ادامه
ویژه سرپوش