دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳
کد مقاله: ۱۴۰۲۰۲۰۰۴۱

نحوه ساخت ایمیل یکبار مصرف

نحوه ساخت ایمیل یکبار مصرفساخت ایمیل یکبار مصرف که شما را از پیام‌های ناخواسته و تبلیغاتی خلاص می‌کند
گاهی اوقات شما تمایلی برای وارد کردن آدرس ایمیل اصلی خود در زمان ثبت نام در یک سایت یا هنگام دانلود اپلیکیشن ندارید. در واقع به این آدرس ایمیل برای یک استفاده کوتاه مدت نیاز دارید؛ از این رو می توانید نسبت به ساخت ایمیل موقت یا ایمیل یکبار مصرف اقدام کنید. در این مطلب از سرپوش آموزش ساخت ایمیل یکبار مصرف آورده شده است.

نحوه ساخت ایمیل یکبار مصرف

به منظور ورود به سیستم حساب های کاربریتان در سراسر وب و اطمینان از دسترسی همکاران و کارفرمایان باید یک آدرس ایمیل داشته باشید. اگر برای انجام تمامی این امور، یک آدرس مشخص و ثابت داشته باشید، خوب است ولیکن دریافت روزانه ده ها پیام تبلیغاتی که مرتبط به شما نیست آزاردهنده می باشد. همچنین درخصوص هک و نفوذ به دیتابیس های سرویس های گونان، اخبار متعددی منتشر می شود که احتمال دارد اطلاعات شخصی شما را فاش کند. با آنکه مهارکردن صندوق ورودی و بالابردن امنیت ایمیل با استفاده از روش های مختلف امکانپذیر است ولی استفاده از ایمیل موقت یا یکبار مصرف در چنین مواقعی، انتخاب هوشمندانه محسوب میشود.

به سرویسی که باعث نجات شما از پیام های ناخواسته و تبلیغاتی میشود، ایمیل یکبار مصرف یا ایمیل موقت میگویند. ساخت این ایمیل ها موجب میشود که شما یک آدرس ایمیل داشته باشید که جدا از ایمیل اصلی عمل می کند تا بتوانید در سرویس های مختلف از آن بهره بگیرید. شما با استفاده از عمده سرویس های ارائه دهنده ایمیل یکبار مصرف می توانید پیام های دریافتی را در صورت نیاز به آدرس ایمیل اصلیتان منتقل کنید. برخی دیگر از این سرویس ها، ارائه دهنده ی یک آدرس ایمیل در مدت کوتاه هستند که کاربرد آن ها برای استفاده موقت و ثبت در وب سایت ها و اپلیکیشن های مختلف می باشد.

ساخت ایمیل فیک,بهترین ایمیل های موقتوب سایت های بیشماری برای ساخت ایمیل موقت وجود دارند

بهترین ایمیل های موقت

ساخت ایمیل موقت از طریق وب سایت های بیشماری امکانپذیر است. لیستی از سرویس هایی که با آن ایمیل موقت میسازند، عبارتند از:

>> شما می توانید یک شناسه ایمیل تصادفی یا سفارشی را به صورت موقت با استفاده از Hot Temp Mail ایجاد کنید و در زمان مدنظرتان آنرا پاک کنید یا این که خودش بطور خودکار حذف می شود.

>> سرویس Email Temporanee به شما امکان ساخت یک آدرس ایمیل جدید برای هر سازمان را می دهد و شما چندین مرتبه مجوز استفاده از آنرا دارید. خودتان باید بعداز استفاده، نسبت به حذف ایمیل موقت اقدام کنید.

>> شما ایمیلی را در یک آدرس موقت تصادفی با استفاده از Temp mail و با کلیک بر روی دکمه تغيير ایجاد کنید.

>> برای ایجاد آدرس ایمیل فیک می توانید از طریق وب سایت Email Fake اقدام کنید که معمولاً اعتبار آن تا ۴۱ روز میباشد و شما میتوانید آدرس ایمیل خود را مانند tempmail نیز وارد کنید.

>> وب سایت ThrowAwayMail قابلیت ایجاد یک آدرس ایمیل جدید در هر ۴۸ ساعت را دارد و برای اینکه ایمیل فیک دریافت کنید باید فقط یک کپچا را در هر مرتبه حل کنید.

روش های ساخت ایمیل موقتبا ساخت ایمیل یکبار مصرف، میتوانید پیام‌های دریافتی را به آدرس ایمیل اصلی خود منتقل کنید

>> Email Generator امکان ساخت آدرس های ایمیل موقتی را برایتان فراهم می کند که مدت اعتبار آن تا ۴۰ روز می باشد. شما همچنین مجوز ایجاد آدرس نام سفارشی خود و انتخاب دامنه های مختلف جستجو را دارید.

عملکرد وبسایت های Temp Mail ID، Tmpry Mail، Fake Mail Generator و Quik Email به یکدیگر شباهت دارند.

روش های ساخت ایمیل موقت

یکی از نیازمندی های اساسی کاربران، سرویس ساخت ایمیل یکبار مصرف میباشد ، به این دلیل که بسیاری از کارها را سرعت می بخشد؛ مثلاً میتوانید از این سرویس برای ثبت نام و ساخت چندین اکانت بطور هم زمان بهره ببرید بدون این که ایمیل های فیک دریافت کنید یا بابت امنیت حریم خصوصی خود نگران باشید.

۱. آموزش ساخت ایمیل یکبار مصرف با Gmail Temporary Email

یکی دیگر از سرویس های مناسب برای ساخت ایمیل موقت، سرویس Gmail Temporary Email نام دارد که از بهترین و مطمئن ترین گزینه های موجود محسوب میشود. در واقع سرویس جیمیل، کاربردهای بسیاری دارد و سرشار از قابلیت های مخفی میباشد که مجوز استفاده از آن ها را دارید.

گاهی اوقات شما تمایل به استفاده از محتوای یک سایت خوب دارید اما برای این که وارد چنین سایتی شوید باید آدرس ایمیل را وارد کنید و در خبرنامه سایت عضو شوید. بنابراین شما می توانید از ایمیلی با نام مستعار که در جیمیل ساخته اید به جای وارد کردن آدرس ایمیل اصلی خودتان استفاده کنید تا فیلتر خاصی برای ایمیل هایتان مشخص کنید و ایمیل های اسپم و هرزنامه های ارسال شده از طرف چنین سایت هایی برای شما در این فیلتر به نمایش گذاشته میشود. درواقع شما هم چنان اینباکس خود را از دریافت ایمیل های هرزنامه محفوظ نگه داشته اید.

انجام ۴ مرحله زیر به منظور ساخت ایمیل فیک با نام مستعار در جیمل می باشد :

در ابتدا باید به جیمیلتان بروید و پس از کلیک بر روی آیکن چرخ دنده ، وارد تنظیمات جیمیل شوید. اینک با کلیک بر روی تب Filter می توانید فیلتر های موجود را ببینید. در این زمان باید گزینه یCreate new filter را برای ساخت ایمیل مستعار در اکانت جیمیل انتخاب کنید.

ایمیل یکبار مصرف چیستآموزش ساخت ایمیل یکبار مصرف با Gmail Temporary Email

۲. ساخت ایمیل فیک با پسوند Yahoo

ساخت ایمیل یکبار مصرف یاهو دارای مزایای بسیاری می باشد؛ به ایتنصورت که شما میتوانید این ایمیل را در زمان مدنظرتان به راحتی پاک کنید. همچنین می توانید با ارسال آدرس آن برای بقیه، از آن ها پیام دریافت کنید.

او.لین مرحله ی ساخت جیمیل فیک در یاهو اینست که وارد صفحه رسمی یاهو شوید. پس از کلیک بر روی آیکون چرخ دنده باید گزینه “Security” را در سمت چپ منو، انتخاب کنید. اینک گزینه ی “Create Base Name” را انتخاب کنید. این نکته را در نظر بگیرید که این نام را نمیتوان برای ساخت ایمیل های موقت بعدی، تغيير داد. سپس بر روی “Create” ضربه بزنید و گزینه ی Add را در سمت راست پنجره انتخاب کنید.

در این مرحله باید نامی را برای “Keyword” وارد کنید( این نام را برای ایمیل های بعدی میتوانید تغيير دهید.) تا به صورت basename- keyword@ yahoo.com نشان داده شود. حال آدرس دریافت کننده را در بخش “Sending Name” وارد کنید.

کاربرد ساخت ایمیل فیک برای زمانیست که قصد ارسال پیام برای شخصی را دارید و در نظر داشته باشید که وقتی شخص مقابل پاسخ داد، اگر جوابش را بدهید ایمیل واقعی شما ارسال میشود. پس زمانی که میخواهید آدرس اصلی شما را ببیند پاسخ فرد را بدهید.

مزایا و معایب ساخت ایمیل فیک

ساخت ایمیل فیک، این مزیت را دارد که دیگر دچار ایمیل های اسپم نمی شوید و کمتر شاهد دریافت اینگونه محتواها در ایمیل دائمیتان خواهید بود و همچنین دیگر از بابت هویت، حریم خصوصی و اطلاعات محرمانه خود نگران نخواهید بود؛ زیرا اطلاعات شخصی شما را ندارد و در بازه ی زمانی خاصی وجود ندارد. گاهی اوقات در سایت های مختلف، فوروم های متفاوتی برای بحث و مبادله اطلاعات وجود دارد و برخی از افراد، تمایل به شرکت در این مباحثات دارند اما به دلیل استفاده از ایمیل خود، از چنین کاری صرف نظر می کنند، با وجود ایمیل فیک با پسورد دیگر دغدغه ای برای این امر وجود ندارد.

مزایای ساخت ایمیل یکبار مصرف,معایب ساخت ایمیل فیکساخت ایمیل یکبار مصرف برای سرعت بخشیدن به بسیاری از کارها مورد استفاده قرار می‌گیرد

گردآوری: بخش دیجیتال سرپوش

  • 19
  • 3
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
زندگینامه امام زاده صالح زندگینامه امامزاده صالح تهران و محل دفن ایشان

نام پدر: اما موسی کاظم (ع)

محل دفن: تهران، شهرستان شمیرانات، شهر تجریش

تاریخ تاسیس بارگاه: قرن پنجم هجری قمری

روز بزرگداشت: ۵ ذیقعده

زندگینامه امامزاده صالح

باورها و اعتقادات مذهبی، نقشی پررنگ در شکل گیری فرهنگ و هویت ایرانیان داشته است. احترام به سادات و نوادگان پیامبر اکرم (ص) از جمله این باورهاست. از این رو، در طول تاریخ ایران، امامزادگان همواره به عنوان واسطه های فیض الهی و امامان معصوم (ع) مورد توجه مردم قرار داشته اند. آرامگاه این بزرگواران، به اماکن زیارتی تبدیل شده و مردم برای طلب حاجت، شفا و دفع بلا به آنها توسل می جویند.

ادامه
آپولو سایوز ماموریت آپولو سایوز؛ دست دادن در فضا

ایده همکاری فضایی میان آمریکا و شوروی، در بحبوحه رقابت های فضایی دهه ۱۹۶۰ مطرح شد. در آن دوران، هر دو ابرقدرت در تلاش بودند تا به دستاوردهای فضایی بیشتری دست یابند. آمریکا با برنامه فضایی آپولو، به دنبال فرود انسان بر کره ماه بود و شوروی نیز برنامه فضایی سایوز را برای ارسال فضانورد به مدار زمین دنبال می کرد. با وجود رقابت های موجود، هر دو کشور به این نتیجه رسیدند که برقراری همکاری در برخی از زمینه های فضایی می تواند برایشان مفید باشد. ایمنی فضانوردان، یکی از دغدغه های اصلی به شمار می رفت. در صورت بروز مشکل برای فضاپیمای یکی از کشورها در فضا، امکان نجات فضانوردان توسط کشور دیگر وجود نداشت.

مذاکرات برای انجام ماموریت مشترک آپولو سایوز، از سال ۱۹۷۰ آغاز شد. این مذاکرات با پیچیدگی های سیاسی و فنی همراه بود. مهندسان هر دو کشور می بایست بر روی سیستم های اتصال فضاپیماها و فرآیندهای اضطراری به توافق می رسیدند. موفقیت ماموریت آپولو سایوز، نیازمند هماهنگی و همکاری نزدیک میان تیم های مهندسی و فضانوردان آمریکا و شوروی بود. فضانوردان هر دو کشور می بایست زبان یکدیگر را فرا می گرفتند و با سیستم های فضاپیمای طرف مقابل آشنا می شدند.

فضاپیماهای آپولو و سایوز

ماموریت آپولو سایوز، از دو فضاپیمای کاملا متفاوت تشکیل شده بود:

ادامه
نیلوفر اردلان بیوگرافی نیلوفر اردلان؛ سرمربی فوتسال و فوتبال بانوان ایران

چکیده بیوگرافی نیلوفر اردلان

نام کامل: نیلوفر اردلان

تاریخ تولد: ۸ خرداد ۱۳۶۴

محل تولد: تهران 

حرفه: بازیکن سابق فوتبال و فوتسال، سرمربی تیم ملی فوتبال و فوتسال بانوان

سال های فعالیت: ۱۳۸۵ تاکنون

قد: ۱ متر و ۷۲ سانتی متر

ادامه
حمیدرضا آذرنگ بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ؛ بازیگر سینما و تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ

نام کامل: حمیدرضا آذرنگ

تاریخ تولد: تهران

محل تولد: ۲ خرداد ۱۳۵۱ 

حرفه: بازیگر، نویسنده، کارگردان و صداپیشه

تحصیلات: روان‌شناسی بالینی از دانشگاه آزاد رودهن 

ادامه
محمدعلی جمال زاده بیوگرافی محمدعلی جمال زاده؛ پدر داستان های کوتاه فارسی

تاریخ تولد: ۲۳ دی ۱۲۷۰

محل تولد: اصفهان، ایران

حرفه: نویسنده و مترجم

سال های فعالیت: ۱۳۰۰ تا ۱۳۴۴

درگذشت: ۲۴ دی ۱۳۷۶

آرامگاه: قبرستان پتی ساکونه ژنو

ادامه
فردریش نیچه نگاهی ژرف به زندگینامه و اندیشه‌های فردریش نیچه

تاریخ تولد: ۱۵ اکتبر ۱۸۴۴

محل تولد: روکن، آلمان

حرفه: فیلسوف و منتقد فرهنگی

درگذشت: ۱۹۰۰ میلادی

مکتب: فردگرایی، اگزیستانسیالیسم، پسانوگرایی، پساساختارگرایی، فلسفه قاره‌ای

ادامه
هدیه بازوند بیوگرافی هدیه بازوند؛ بازیگر کرد سینما و تلویزیون ایران

تاریخ تولد: ۲۷ مرداد ۱۳۶۶

محل تولد: بندرعباس، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۶ تاکنون

تحصیلات: فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی معماری

ادامه
سانجیو باجاج بیوگرافی سانجیو باجاج میلیارد و کارآفرین موفق هندی

تاریخ تولد: ۲ نوامبر ۱۹۶۹

محل تولد: هندی

ملیت: هندی

حرفه: تاجر، سرمایه گذار و میلیارد 

تحصیلات: دکتری مدیریت از دانشگاه هاروارد

ادامه
محمد مهدی احمدی بیوگرافی محمدمهدی احمدی، داماد محسن رضایی

تاریخ تولد: دهه ۱۳۶۰

محل تولد: تهران

حرفه: مدیرعامل بانک شهر

مدرک تحصیلی: دکترای اقتصاد واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تهران، کارشناسی ارشد علوم اقتصادی دانشگاه تهران، کارشناسی اقتصاد بازرگانی دانشگاه شهید بهشتی

نسبت خانوادگی: داماد محسن رضایی، برادر عروس قالیباف، برادر داماد رحمانی فضلی

ادامه
ویژه سرپوش