شنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۹
کد مقاله: ۹۹۰۴۰۰۰۵۲

بهترین و موثرترین روش ها برای بزرگ کردن آلت تناسلی

بزرگ کردن آلت تناسلی,بهترین روش بزرگ کردن آلت تناسلی مرد,روش بزرگ کردن آلت تناسلیروش پنیمور به عنوان یکی از معتبرترین روشهای بزرگ کردن آلت تناسلی است
بزرگ کردن آلت تناسلی موضوعی است که از دیر باز ذهن مردان را بخود مشغول کرده است. چه بسا افرادی که در روابط جنسی مشکلی نداشته و اندازه آلت طبیعی دارند ولی دوست دارند آلت بزرگ تری داشته باشند. این در حالیست که رضایت مندی جنسی به چند عامل وابسته است که اندازه آلت تنها یکی از آن هاست.

بزرگ کردن آلت تناسلی

بزرگ کردن آلت تناسلی به مجموعه روش هایی اشاره دارد که برای افزایش قطر و طول، یا سفت شوندگی (نعوظ)  آلت تناسلی مرد انجام می گیرند. یکی از مشکلاتی که امکان دارد زوجین با آن رو به رو باشند کوچکی آلت تناسلی مردان است که سبب بروز بعضی ناراحتی ها در به ارگاسم رسیدن همسرشان شود. همچنین ابعاد بدن شخص، طول آلت تناسلی را تحت‌تأثیر قرار میدهد. درصورتی که شخصی چاق و سنگین وزن باشد آلت تناسلی او کوچک تر به نظر می آید. زیرا توسط بافتهای بدن احاطه شده و گاهی در چربی های بدن فرو می رود.

مشکلات کوچک بودن آلت تناسلی

برخی از مردان حقیقتا آلت تناسلی کوچکتری نسبت به بقیه دارند. در موردهای نادر، ژنتیک و مشکلات هورمونی سبب یک بیماری به نام میکرو پنیس میشود، یعنی آلت زیر ۳ سانتیمتر است. میکروپنیس (طول آلت حداکثر ۳/۱سانتیمتر) حالتی است که ناشی از اختلال ژنتیکی یا هورمونی می باشد. گاهی وقت ها بیماری پیرونی یا عمل جراحی سرطان پروستات میتواند اندازه آلت تناسلی مرد را کاهش دهد.

بزرگ کردن آلت تناسلی مرد بدون قرص,جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی,بزرگ کردن آلت تناسلییکی از دغدغه های مردان، بزرگ کردن آلت تناسلی شان است

اندازه طبیعی آلت تناسلی مردان

در منابع معتبر علمی، آلت کوچک یا میکروپنیس به سایز زیر ۲.۵ انحراف معیار از میانگین سایز آلت در حالت کشیده گفته می شود. این عدد در بالغین برابر با ۹.۳ سانتیمتر میباشد، به عبارت ساده تر کسی که سایز آلتش در حالت کشیده بیش از ۹.۳ سانتیمتر باشد آلتی نرمال دارد. در ۷۰ درصد مردان بالغ سایز آلت در حالت کشیده بین ۱۱.۷ تا ۱۴.۹ سانتیمتر میباشد و ۳۰ درصد باقی مانده یا بزرگتر و یا کوچک تر از این میزان است. پژوهشگران اینگونه استنباط کردند که آلت تناسلی ۵ درصد از مردان در حالت نعوظ بیش از ۱۶ سانتیمتر است، در خصوص ۵ درصد بقیه، آلت تناسلی در حالت نعوظ کوتاه تر از حدود ۱۰ سانتیمتر می باشد. طول الت تناسلی مردان به صورت نرمال از ۱۲ تا ۱۶ سانتی متر است.

دلیل اینکه چرا مردان آلت کشیده را ملاک قرار میدهند این است که سایز آلت در حالت کشیده تناسب بیشتری با سایز آلت در حالت نعوظ دارد. برای اندازه گیری طول آلت حتماً بایستی از محل اتصال آلت به استخوان تا نوک آن اندازه گیری شود و چربی های قاعده آلت را به هنگام اندازه گیری بایستی فشرد و اندازه گیری از محل اتصال آلت به پوست صحیح نبوده و تخمین اشتباهی خواهد داد.

روشهای طبیعی بزرگ کردن آلت تناسلی مردان,بزرگ کردن آلت تناسلی,قرص های بزرگ کردن آلت تناسلیماساژ تناسلی به عنوان روشی کارامد در بزرگ کردن آلت تناسلی است

تکنیک هایی برای بزرگ کردن آلت تناسلی

- کاربرد ابزار کششی برای بزرگ کردن آلت تناسلی:

اصولاً کشیدن آلت تناسلی به حالتی گفته می شود که آلت تناسلی شخص تحت تأثیر یک عامل کششی متناوب قرار می گیرد که امکان دارد به شکل های گوناگون انجام گیرد. روش نخست شامل تمرین های کششی هستند که به وسیله دست خود فرد انجام می شود. در این حالت فرد آلت تناسلی را در دست گرفته و بافتهای آنرا به صورت طولی ماساژ می دهد. این حرکت رفت و برگشت دست سبب می شود که بافت پوست آن بازتر شده و انتقال خون در آن راحت تر باشد. این فرآیند سبب می شود که بعضی از بافت های آلت تناسلی به مرور زمان رشد کرده و در نتیجه آن، بزرگ کردن آلت تناسلی اتفاق می افتد.

با وجود این که شواهدی برای نشان دادن تأثیر کشش آلت تناسلی بر افزایش اندازه آن موجود است، ولی این نتایج کم هستند. روش دوم شخص یک وزنه یا حلقه را بر روی آلت تناسلی در حالت استراحت (غیر برانگیخته) قرار می دهد تا طول آلت به آرامی فزونی پیدا کند که این روشی برای بزرگ کردن آلت تناسلی می باشد.

بزرگ کردن آلت تناسلی مرد بدون قرص,جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی,بزرگ کردن آلت تناسلیبزرگ کردن آلت تناسلی با استفاده از دستگاه های کشنده

- استفاده از حوله گرم برای بزرگ کردن آلت تناسلی: 

در مرحله اول برای بزرگ کردن آلت تناسلی، تمرینات را با یک حوله آغاز کنید. یک حوله و یا یک پارچه انتخاب کرده و آنرا گرم کنید. بعد آنرا دور آلت تناسلی پیچیده و به بازه زمانی یک دقیقه نگه دارید. همچنین میتوانید به جای این کار در حمام آلت تناسلی خویش را به برهه زمانی ۳۰ ثانیه زیر آب گرم قرار دهید. این کار به این جهت انجام می شود تا با افزایش دما در ناحیه آلت، خون رسانی به بافت های آن زیاد شده و همچنین خاصیت الاستیسه پیدا کند. 

- تمرین جلکینگ برای بزرگ کردن آلت تناسلی:

جلکینگ تمرینی است که با هدف افزایش سایز نعوظ انجام می شود. توجیه ارائه شده برای این کار این است که، تمرین کشش سبب افزایش گنجایش خونِ بافت نعوظی آلت و در نتیجه روشی برای بزرگ کردن آلت تناسلی می باشد. حرکت جلکینگ به این صورت است که اول توسط انگشتان شست و اشارۀ دست چپ حلقه ای درست کرده و بعد از ابتدای آلت تناسلی دست را به طرف سر آلت حرکت داده و آنرا بدوشید، باید حتماً حرکت دست و تماس آن با آلت به طرف جلو باشد، بعد همین کار را با دست راست انجام دهید. با این کار سر آلت تناسلی شما به دلیل تجمع خون قرمز و بزرگ میشود که طبیعی است، در این مرحله از دست زدن به نوک آلت بپرهیزید چون بسیار حساس است. در صورتیکه در طول این تمرینات آلت تناسلی شما کاملاً راست شد باید اندکی صبر کنید تا مجدداً به حالت نیمه راست برگردد. این روش را در هفته نخست ٢٠٠ تا ٣٠٠ بار، در هفته دوم ٣٠٠ تا ۵٠٠ دفعه و در هفته های بعد ۵٠٠ دفعه و یا بیشتر انجام دهید.

- ابزار وکیوم (مَکِش) روشی برای بزرگ کردن آلت تناسلی:

ابزار وکیوم دارای یک تیوب یا لوله است که روی آلت تناسلی قرار می گیرد. وسیله ای است که بر اساس کشش عمل می کند. این ابزار متشکل از یک حلقهٔ پلاستیکی است که به دو میلهٔ دینامیکی متصل است. در بالای این دو میله یک ساپورت پلاستیکی همراه نوار سیلیکونی تعبیه شده است. نوار سیلیکونی، گلانس آلت (کلاهک آلت) را در قسمت خاص خود نگه می دارد. این ابزار با پمپ کردن هوا به خارج، سبب ایجاد خلاء می شود و خون در آلت تناسلی جریان پیدا می کند که روشی برای بزرگ کردن آلت تناسلی می باشد. مردان معمولاً برای درمان ناتوانی جنسی یا اختلال نعوظ از این ابزار استفاده می کنند. افزایش اندازه آلت تناسلی به کمک ابزار وکیوم توسط هیچ شواهد علمی معتبری پشتیبانی نشده است.

بزرگ کردن آلت تناسلی,بزرگ کردن آلت تناسلی به صورت طبیعی,روش هایی برای بزرگ کردن آلت تناسلیابزار وکیوم، روشی موثر برای بزرگ کردن آلت تناسلی

- بزرگ کردن آلت تناسلی با طب سنتی با قرص ال آرژینین (L Arginine):

گیاهانی وجود دارند که با تأثير بر روی هورمون های بدن، سبب بزرگ کردن آلت تناسلی می شوند. همچنین میتواند استحکام آنرا بهبود بخشیده و رابطه جنسی لذتبخش تری را برایتان به ارمغان بیاورند. قرص ال آرژینین عملکردی شبیه ویاگرا در بدن را اجرا می کند و سبب تقویت عملکرد نعوظ در انسان می شود. این ترکیب یک اسید آمینه است که در تولید پروتئین ها نقش دارد که بعضی از این پروتئین ها به یک مولکول شناخته شده به اسم مکمل نیتریک اکسید تبدیل می شوند. نیتریک اکسید بخشی جدایی ناپذیر در گردش خون است، بدین ترتیب به عملکرد بهتر رگ های خونی کمک می کند. زمانی که جریان خون فزونی پیدا می کند، طبیعتا جریان خون در آلت تناسلی هم افزایش می یابد، در نتیجه سبب بزرگ شدن آلت تناسلی شما می شود.

- خواص فلفل هندی برای بزرگ کردن آلت تناسلی:

اغلب مردان از این نوع ادویه در خوراکی های روزانه ی خود استفاده می کنند، ولی نمی دانند فلفل هندی میتواند به بزرگ کردن آلت تناسلی شان هم کمک کند. فلفل هندی سوخت و ساز(متابولیسم) و همچنین جریان خون را فزونی می دهد. میتوانید فلفل را با سرکه ی سیب مخلوط کنید و هر روز صبح از آن بنوشید. شاید طعم آن چندان برایتان خوشایند نباشد، ولی بيش ترین بهره از آن نصیبتان خواهد شد.

- بزرگ کردن آلت تناسلی با روغن های گیاهی:

 یکی از روغن های گیاهی که برای بزرگ کردن آلت تناسلی با طب سنتی مورد استفاده قرار می گیرد، روغن خراطین است. سالیان سال است که از روغن خراطین برای بزرگ کردن آلت تناسلی استفاده می شود. آقایان میتوانند با استفاده موضعی از این روغن سایز الت تناسلی خویش را افزایش دهند. این روغن دارای ماده ای حجم دهنده به نام الانتئین می باشد و به همین علت سبب افزایش سایز الت می شود. همچنین روغن خراطین گردش خون را در ناحیه الت تناسلی فزونی می دهد و بعد از مدتی سبب بزرگتر شدن و افزایش سایز این اندام می شود.

روش بزرگ کردن آلت تناسلی,بزرگ کردن آلت تناسلی,بهترین روش بزرگ کردن آلت تناسلی مرداز روغن خراطین برای بزرگ کردن آلت تناسلی استفاده می شود

- زنجبیل درمانی گیاهی برای بزرگ کردن آلت تناسلی:

یکی از برترین خوراکی ها برای بزرگ کردن آلت تناسلی زنجبیل است. در صورتیکه سیستم ایمنی تان ضعیف است، زنجبیل گزینه ی خوبی برای بهبود آن به شمار می رود. این ماده ی مغذی، از جهات گوناگون بسیار مفید محسوب می شود، به ویژه برای هدف فعلی تان که افزایش سلامت آلت تناسلی است. زنجبیل میتواند جریان خون را افزایش دهد که برای آلت تناسلی خوب است؛ همچنین به چربی سوزی کارآمدتر و بهتر هم کمک می کند. بعلاوه، زنجبیل میتواند به افزایش جریان خون در اعضای بدن تان کمک کند. بدین ترتیب با مصرف زنجبیل، بدنی متناسب خواهید داشت و از قوه و نیروی مردانگی خوبی بهره مند خواهید شد.

- قرص و ژل بزرگ کردن آلت تناسلی:

خیلی از قرص ها و کرم های گوناگون روشی برای بزرگ کردن آلت تناسلی می باشند. این مواد حاوی ویتامین ها، مواد معدنی، گیاهان و یا هورمون های مختلفی هستند. هیچ مدرک علمی قوی وجود ندارد که بتواند اندازه آلت را تحت تأثیر قرار دهد.

- بزرگ کردن آلت تناسلی با تزریق چربی:

با استفاده از این روش جراحان، چربی بدن خود شخص را با لیپوساکشن (liposuction) خارج کرده و با استفاده از سرنگ به بدنه آلت تناسلی تزریق می کنند. در این روش احیانا افزایش طول حدود ۱ اینچی در طول و دور آلت تناسلی را تجربه خواهید کرد. نتیجه آن دائمی نیست و پس از مدتی به اندازه اولیه باز خواهید گشت. البته این روش بزرگ کردن آلت تناسلی با عوارضی همراه است.

- جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی:

جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی، روشی برای بزرگتر کردن آلت است که نتیجه ای رضایتبخش و دائمی را بدست می دهد. مهم ترین عاملی که پیش از جراحی باید در نظر گرفته شود، مهارت و اعتبار جراح است که تضمین کننده ایمنی عمل و دائمی بودن نتیجه آن است. در جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی مردان (پنوپلاستی یا فالوپلاستی) آلت بلندتر و یا بزرگتر می شود. برای بلندتر کردن آلت تناسلی رباط هایی بریده می شود که آلت را به بدن متصل می کند، در نتیجه آلت پایین تر می آید و بلندتر بنظر می رسد. مثل هر عمل جراحی دیگری پیوسته احتمال بروز عوارض جانبی وجود دارد. از عارضه های عمل بزرگ کردن آلت تناسلی میتوان به خونریزی، عفونت، واکنش به بی حسی، جمع شدن خون یا مایع زیر پوست (هماتوم)، آسیب عصبی و غیرطبیعی یا نامتقارن شدن شکل آلت بعد از عمل اشاره نمود، که البته به ندرت بروز می یابد. 

روش هایی برای بزرگ کردن آلت تناسلی,روشهای طبیعی بزرگ کردن آلت تناسلی مردان,بزرگ کردن آلت تناسلیبزرگ کردن آلت تناسلی توسط عمل جراحی

گردآوری: بخش سلامت سرپوش

  • 18
  • 7
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
آنگلا مرکل,زندگینامه آنگلا مرکل,زندگی نامه آنگلا مرکل زندگینامه آنگلا مرکل (+ تصاویر)

زاده:۱۷ ژوئیهٔ ۱۹۵۴

زادگاه:هامبورگ، آلمان غربی

شغل:صدراعظم آلمان 

اقامتگاه:برلین،  آلمان

محل تحصیل:دانشگاه لایپزیگ ( لیسانس علوم)

ادامه
باباطاهر,اشعار باباطاهر,شعرهای باباطاهر زندگی نامه باباطاهر شاعر و دوبیتی سرای اواخر سده چهارم و پنجم

زادگاه: لرستان یا همدان

زاده: ۳۲۶ خورشیدی

پیشه: شاعر، دوبیتی سرا

ملیت: ایرانی

زمینه کاری: شعر، موسیقی

ادامه
لویی پاستور,نظریات لویی پاستور,لوئی پاستور زندگی نامه لویی پاستور دانشمند فرانسوی مشهور (+ تصاویر)

زاده: ۲۷ دسامبر ۱۸۲۲

زادگاه: ایالت دول، ژورا

ملیت: فرانسه

محل تحصیل: اکول نرمال سوپریور، دانشگاه پاریس

فوت: ۲۸ سپتامبر ۱۸۹۵

ادامه
دراگان اسکوچیچ,زندگی نامه دراگان اسکوچیچ,دراگان اسکوچیچ اهل کشور بیوگرافی دراگان اسکوچیچ (+ تصاویر)

زادگاه: رییکا، یوگسلاوی سابق

قد: ۱٫۸۱ متر

زاده: ۳ سپتامبر ۱۹۶۸

پست: هافبک

مدرک تحصیلی: لیسانس حرکت شناسی

پیشه: مربی فوتبال

ادامه
ایلان ماسک,بیوگرافی ایلان ماسک,زندگی نامه ایلان ماسک زندگی نامه ایلان ماسک و کارآفرینی های او (+ تصاویر)

زادگاه: پرتوریا، آفریقای جنوبی

زاده: ۲۸ ژوئن ۱۹۷۱

محل زندگی: لس آنجلس

ملیت: آمریکایی، کانادایی، آفریقای جنوبی

پیشه: مهندس، مخترع، بنیانگذار و کارآفرین

ادامه
محمدحسین کنعانی زادگان,علاقه محمدحسین کنعانی زادگان به پرسپولیس,افتخارات  محمدحسین کنعانی‌زادگان بیوگرافی محمدحسین کنعانی زادگان + تصاویر اینستاگرامی

زادروز: ۳ فروردین ماه ۱۳۷۳

زادگاه: آبادان، ایران

قد: ۱٫۸۸ متر

پست: دفاع وسط / دفاع راست

ملیت: ایرانی

ادامه
جیل بایدن,تصاویر جیل بایدن,بیوگرافی جیل بایدن بیوگرافی جیل بایدن، همسر جو بایدن (+ تصاویر خانوادگی)

زاده: ۵ ژوئن ۱۹۵۱

محل تولد: هامونتن، نیوجرسی

ملیت: ایالات متحده آمریکا 

حزب سیاسی: دموکرات

همسران: بیل استیونسون، جو بایدن

فرزندان: اشلی، بی، هانتر

ادامه
بیدل دهلوی,زندگینامه بیدل دهلوی,بیدل دهلوی زندگی نامه زندگی نامه بیدل دهلوی شاعر پارسی گوی هندی

متولد: ۱۰۵۴ هجری قمری

زادگاه: پتنه هندوستان

فوت: ۴ صفر ۱۱۳۳ (قمری)

آرامگاه: قریهٔ خواجه رواش کابل

پیشه: شاعر

ادامه
پروفسور سمیعی,بیمارستان پروفسور سمیعی در آلمان,پروفسور سمیعی بیوگرافی بیوگرافی پروفسور سمیعی و افتخاراتش (+ تصاویر مجید سمیعی)

زادهٔ: ۲۹ خردادماه ۱۳۱۶

زادگاه: تهران 

محل زندگی: هانوفر، آلمان

ملیت: ایرانی و آلمانی

محل تحصیل: دانشگاه یوهانس گوتنبرگ

پیشه: جراحی مغز و اعصاب

ادامه
ویژه سرپوش