شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱
کد مقاله: ۱۴۰۰۰۹۰۰۸۶

حساس ترین نقاط بدن زن و مرد در رابطه جنسی کجاست؟

حساس ترین نقاط بدن زن برای رابطه جنسی,حساس ترین نقاط بدن مرد در رابطه جنسی,نواحی شهوت انگیز بدن زنشناخت حساس ترین نقاط بدن زن و مرد در رابطه جنسی فوق العاده اهمیت دارد
امروزه کم تر به نقاط حساس بدن مردان در رابطه جنسی توجه میشود؛ بدین دلیل که تصور بسیاری از افراد اینست که مردان، نیازی به تحریک در این نواحی ندارند. در حالیکه این تصور اشتباه است و تحریک و لمس این ناحیه ها بر روی فرد، اثرات مثبتی دارد.

حساس ترین نقاط بدن زن و مرد در رابطه جنسی

منشأ شهوت انسان به مغز برمی گردد. درموقع برانگیخته شدن حس شهوت زن نسبت به مرد، بدن شان به چنین حسی پاسخ می دهد و اوج لذت جنسی را با تحریکات صحیح میتوان تجربه کرد. در ایجاد یک رابــطه جنسی فوق العاده بهتر است که نقاط حساس بدن زنان شناخته شود. به این خاطر که مرد میتواند با تحریک این مناطق در همسر خود، شهوت بیش تری به وجود آورد و درواقع لذت جنسی بیش تری را به همسرش هدیه کند. مرد، زمانی لذت جنسی را تجربه میکند؛ که زن یک ارگاسم و رابطه سرشار از لذت داشته باشد. مردان درصورت آشنایی با بدن همسرشان می توانند رفتار بهتری در حین رابطه با آنها داشته باشند.

اگر یک خانم، آشنا به نقاط حساس بدن مردان باشد؛ به راحتی توانایی تحریک کردن همسرش را دارد و به این جهت رابطه جنسی عاشقانه ای را بوجود آورد. به همین علت خانم‌ها با شناخت نقاط حساس بدن مردان این امکان را فراهم می کنند که علاوه بر همسرشان، خودشان هم از لذت جنسی بیشتری برخوردار شوند و با انجام اینکار، موجب بهبود کیفیت و رضایت جنسی در خود و همسرشان میشوند. در ادامه شما را با هر یک از این مناطق برای عشق بازی با همسر و یا شریک جنسی خود آشنا میکنیم:

نقاط حساس بدن زنان

نقاط بدن زنان، بسیار زیاد است که نسبت به تحریک به دلیل عصب های زیاد، بسیار حساسند. چنانچه نسبت به این مناطق شناخت داشته باشید و آن ها را تحریک کنید؛ فاصله بین یک سکس عادی و کسل کننده و یک سکس لذتبخش و مهیج را تعيين میکنید. بدین ترتیب درصورت تمایل به داشتن یک رابطه جنسی صحیح و پر شور و هیجان، باید نسبت به مکان نقاط حساس بدن زنان آگاه باشید.

> گوش ها:

صد ها گیرنده حسی در داخل و خارج از گوش های زنان وجود دارد. برای تحریک این نواحی باید بر قسمت های خارجی گوش زن، بوسه های ارام وارد کنید و لاله گوش او را با زبان خود تحریک کنید. حساسیت گوش ها به قدریست که حتی حرارت بازدم و صدای نفس هایتان در کنار گوش شریک جنسی موجب تحریک او میشود.

> کلیتوریس:

طبق تحقیقات درخصوص لذت جنسی زنان، بهتر است بدانید که یکی از اسان ترین راهها برای تجربه ارگاسم زنــان، تحریک کلیتوریس است. ایجاد فشار و لرزش در این ناحیه باعث میشود که زن با احساس لذت بیشتری در این ناحیه مواجه شود. درصورت تحریک کلیتوریس و سینه ها بطور هم زمان به خصوص نوک سینه ها بر روی زنان، بيش ترین تأثیر را می گذارد.

> گردن:

یکی از دیگر نقاط حساس زنان، گردن است که از عصب های زیادی برخوردارست. با این که حساسیت بعضی از زنان بر روی گلویشان است و بوسه های آرام بر این نواحی، موجب تحریک آنها میشود ولی اکثر زنان به خاطر بوسیدن یا لمس کردن پشت گردن به شدت تحریک میشوند.

> لابیا:

با وجود این که همه نسبت به حساسیت بسیار بخش های مختلف ناحیه تناسلی خانم‌ها آگاهند، ولی باز هم لابیا را نادیده می گیرند و معمولاً در همان ابتدای کار، کلیتوریس را تحریک می کنند ولی برای بالا بردن هیجان، پیش از این کار توصیه می شود که لابیا را نوازش کنید.

نقاط حساس بدن خانم ها,نقاط حساس بدن زن,نقاط حساس بدن زن درسکسشناختن حساس ترین نقاط بدن مرد در رابطه جنسی کمک میکند تا طرفین لذت بیشتری ببرند

> واژن:

درصورت تمایل به شناخت نقاط حساس یک زن باید با اندام جنسی وی آشنایی داشته باشید. درواقع مهارت در تحریک نقاط حساس بدن زن باعث میشود که میل جنسی زنان، زیاد شود. نقطه جی از دیگر نقاط حساس بدن زنان به شمار میرود و به ناحیه ای فرضی گفته میشود که درون واژن است و اگر این ناحیه را تحریک کنید؛ لذت زیادی را در حین دخول برای زن بوجود می آورید و او به ارگاسم میرسد. البته عقیده ی بعضی از محققان اینست که عملاً نقطه جی وجود ندارد بلکه نوعی تجربه ذهنی میباشد ولی بر طبق گفته ی بعضی از زنان، تحریکات عمیق در حین دخول باعث میشود که آن ها بیشتر لذت ببرند و ارگاسم را تجربه کنند چون نواحی انتهایی واژن دارای نورون های عصبی زیادی میباشد که تحریک آنها باعث ارسال پیام های بیشتری از لذت به مغز می شود.

> باسن:

جریان خون درصورت تحریک نواحی مختلف بدن همسرتان در ناحیه باسن نیز افزایش می یابد و شما با دست زدن ارام به این ناحیه میتوانید همسرتان را تحریک کنید. این نکته را در نظر بگیرید که ماساژ دادن ناحیه باسن و پرهیز از اقدامات خشن، تأثير به سزایی در تحریک زنان دارد.

> قسمت زیرین باسن:

محل اتصال ران به باسن، بسیار حساس است. تحریک این ناحیه بخاطر داشتن رگ های عصبی زیاد، کمک بسیاری به داشتن رابطه موفق می کند.

> نوک انگشتان:

از حساس ترین نقاط بدن زن می توان به نوک انگشتانش اشاره کرد ولی معمولاً مردان از چنین نقاطس بی خبرند. تصور بسیاری از افراد اینست که نوک انگشتان، رابطه ای با مسایل جنسی ندارد درحالیکه چنین تصوری اشتباه است و لمس کردن و در حین رابطه جنسی و یا قبل از آن، بوسیدن این نواحی موجب انتقال حس جنسی و احساس صمیمت بیشتری به زن میشود. البته در حین انجام این کار سعی کنید که تماس چشمی با شریک جنسیتان داشته باشید.

> زیر سینه ها:

همه ی افراد در حین رابطه جنسی از حساسیت سینه ها و نوک آن ها باخبر هستند، درحالیکه یکی از نقاط تحریک کننده ی دیگر یعنی زیر سینه ها را نادیده می گیرند. میزان حساس پوست این ناحیه، بسیار زیاد است و چنانچه با یک انگشت و یا با حرکات دایره ای ماساژ داده شود؛ زنان را تحریک می کند.

> شکم و ناف:

خانم ها از نوازش شکم و ناف، بسیار لذت میبرند. از این رو سعی کنید که همسر خود را با بوسیدن، نوازش، لیسیدن و غلغلک دادن این ناحیه تحریک کنید. به این طریق که این ناحیه را به آرامی شروع ببوسید و کم کم به طرف لگن و ناحیه کلیتوریس حرکت کنید.

حساس ترین نقاط بدن زن برای رابطه جنسی,نقاط حساس بدن زن با عکس,نواحی شهوت انگیز بدن زنآشنایی با حساس ترین نقاط بدن زن در رابطه جنسی باعث میشود که مرد با او رفتار بهتری داشته باشد

> ناحیه خاجی کمر:

نقطه اتصال ستون فقرات به لگن که تحت عنوان ناحیه خاجی کمر شناخته میشود دارای عصب های زیادیست که موجب تحریک جنسی میشود. به منظور ایجاد این حس لذتبخش برای زنان خود باید با انگشتان یا زبانتان این ناحیه را نوازش و لمس کنید. شما میتوانید خلاقیت بیشتری را در این مورد به خرج دهید و با پر، قدری یخ یا یک پد گرم، چنین کاری را انجام دهید؛ به این خاطر که چنین تغییرات دمایی هم موجب تحریک زنان میشود.

نقاط حساس بدن مردان

با توجه به نقاط حساس بدن خانم‌ها که تحریکشان، رابطه جنسی را بهبود می دهد، نقاطی در بدن مردها نیز وجود دارد که نسبت به سایر بخش ها حساسیت بیشتری دارد و معمولاً کم تر به آن ها توجه شده است.

>> پرینیوم یا نقطه P از نقاط حساس بدن مردان:

در فاصله بین مقعد و آلت تناسلی مردان، نقطه ای به نام پرینیوم یا نقطه P می باشد. البته در زمانی که این منطقه را لمس می کنید؛ دقت کنید که نباید به پروستات، آسیبی وارد کنید. به عنوان مثال اگر پوزیشن زن به این صورت باشد که در بالا قرار می گیرد؛ به راحتی به این نقطه دسترسی پیدا می کنید. در حقیقت از نقاط حساس بدن مردان می توان به این ناحیه اشاره کرد که همسرتان با تحریک این ناحیه بشدت ارضا میشود.

>> سر:

اکثر آقایان، لذت بسیاری را در اثر نوازش موها و بازی با ان ها تجربه می کنند. به دلیل اینکه در زمان نوازش سر آقایان توسط همسرانشان، هورمون های محرکی در جریان خون، ترشح و آزاد میشود که مرد را برای فعالیت جنسی آماده می کند.

>> لب و دهان:

لب و دهان از دیگر نقاط حساس بدن مردان به شمار می رود؛ چون یکی از اعضای بسیار حساس اقایان به شمار می رود. از طرفی دیگر باید بدانید که لب ها حساسیت بسیاری نسبت به لمس، نوازش آرام، گرما و فشار، نشان میدهند. همچنین هورمون هایی مانند آکسی توسین در زمان بوسیدن لب و دهان در مردان ترشح می شود که این هورمون، نقش بسزایی در ایجاد میل جنسی دارد و به همین دلیل در اصطلاحات علمی از آن بعنوان هورمون عشق یاد میشود. بوسیدن لب ها علاوه بر تحریک میل جنسی مردان به عمیق تر شدن رابطه عاطفی میان شما و همسرتان کمک میکند.

>> گوش ها:

با توجه به این که خانم‌ها لذت بسیاری را از نوازش و بوسیدن گوش ها تجربه می کنند، از این رو نوازش گوش ها برای بسیاری از مردها هم لذتبخش است، به خصوص گوش سمت راست که در رابطه با بخش کنترل شادی در مغز می باشد.

>> کف پا یکی از نقاط حساس بدن مردان:

ناحیه کف پا از دیگر نواحی بسیار حساس در مردان مخسوب میشود. درواقع این ناحیه در مقابل قوس در وسط و مرکز پا می باشدیا به عبارتی دیگر در یک سوم پائین تر از انگشت سوم قرار دارد. باور پژوهشگران و متخصصین جنسی اینست که عصب های فراوان این ناحیه در اثر ماساژ دادن و فشار دادن ، جریان خون را در بدن افزایش می دهد. در نتیجه مردان، آمادگی بیشتری برای رابطه جنسی پیدا می کنند.

>> بیضه ها:

پوست نازک نرمی، موجب پوشاندن بیضه ها شده است. درواقع یکی از قسمتهای محرک بدن مردان، بیضه ها میباشد که در آن جا رگ و اعصاب بسیار زیادی جمع شده است. شما می توانید با نوک انگشتانتان به آرامی، کشاله ران و بیضه ها را به صورت دایره ای لنس کنید. مردان از لمس دهانی بیضه ها بیشتر تحریک میشوند. فراموش کنید که بیضه ها به خاطر حساسیت زیادشان، نباید محکم فشار داده شوند.

>> انگشت شست:

امروزه تمرکز بیشتر زوجین بر روی آلت تناسلی می باشد؛ بخاطر این که با نقاط حساس همسرشان اشنا نیستند ولی بهتر است بدانید که تحریک انگشت شست مردان نیز به آن ها لذت بیشتری می دهد. بدین ترتیب یکی از محرکهای خوب برای مردان، مکیدن انگشت شست و بوسیدن آن قسمت است.

نقاط حساس بدن مردان در معاشقه,حساس ترین نقاط بدن مرد در رابطه جنسی,نواحی شهوت انگیز بدن مرددانستن نقاط حساس بدن زن در رابطه جنسی تاثیرات مثبتی بر او می گذارد

>> گردن:

در بخش های مختلف گردن مردها، نقاط حساسی وجود دارد که معمولاً در انتهای خط کاشت مو و در بالای استخوان ترقوه قرار دارد. در بهترین حالت می توانید که بر روی این دو نقطه حساس بطور هم زمان کار کنید، به طورمثال به نوازش و بوسیدن گردن و گوش بطور هم زمان بپردازید.

>> قسمتهای داخل ران:

شما میتوانید با فشار بیشتری، قسمتهای داخل ران را مالش دهید و در زمان در آغوش گرفتن مرد، پشت گردن و گوشها و لبانش را ببوسید. ران پای خود را از پهلو در میان پاهای مردتان قرار دهید و این قسمت را با پاهایتان به آرامی لمس و نوازش کنید.

گردآوری: بخش سلامت سرپوش

  • 12
  • 4
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
سپیده معافی,بیوگرافی سپیده معافی,عکس سپیده معافی بیوگرافی سپیده معافی بازیگر ایرانی- آمریکایی (+ تصاویر)

تاریخ تولد:۱۸ سپتامبر ۱۹۸۵

محل تولد:رگنسبورگ، بایرن، آلمان غربی

ملیت:ایرانی- آمریکایی

شهروندی:ایالات متحده آمریکا

حرفه:بازیگر سینما و تلویزیون

ادامه
علی فتح الله زاده,بیوگرافی علی فتح الله زاده,عکس های علی فتح الله زاده علی فتح الله زاده؛ محبوب ترین مدیر باشگاه استقلال

تاریخ تولد: ۱۹ دی ۱۳۳۷

محل تولد: خوی، ایران

حرفه: مدیرعامل باشگاه فوتبال استقلال تهران

شروع فعالیت: ۲۳ مهر ۱۴۰۱

تحصیلات: دکتری اقتصاد از آکادمی ملی علوم آذربایجان

ادامه
سردار اسعد بختیاری,بیوگرافی سردار اسعد بختیاری,عکس سردار اسعد بختیاری زندگینامه سردار اسعد بختیاری رهبر جنبش آزادی خواهی

تاریخ تولد: ۱۲۳۶

محل تولد: منطقه چغاخور در استان چهارمحال و بختیاری

ملیت: ایرانی

حرفه: سیاستمدار

خویشاوندان مهم: صمصام‌السلطنه (برادر)، بی‌بی مریم بختیاری (خواهر)، حسین‌قلی‌خان ایلخانی (پدر)

درگذشت: ۱ آبان ۱۲۹۶

ادامه
علی ضیا,بیوگرافی علی ضیا,عکس های علی ضیا بیوگرافی سید علی ضیا؛ مجری خوب برنامه های ایرانی

تاریخ تولد: ۲۶ شهریور ۱۳۶۴

محل تولد: کاشان

حرفه: مجری برنامه های صدا و سیما و گوینده رادیو

تحصیلات: کارشناسی مکانیک طراحی جامدات از دانشگاه آزاد واحد کاشان

شروع فعالیت: ۱۳۸۵ تاکنون

ادامه
احمد علیرضابیگی,بیوگرافی احمد علیرضابیگی,عکس های احمد علیرضابیگی بیوگرافی احمد علیرضابیگی

تاریخ تولد: ۲۲ بهمن ۱۳۴۲

محل تولد: ارومیه، ایران

حرفه: نظامی، سیاستمدار و نماینده تبریز در دو دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

تحصیلات: دکتری امنیت ملی از دانشگاه دفاع ملی

شروع فعالیت: از اوایل انقلاب

حزب سیاسی: بدون حزب سیاسی

ادامه
سرنای ساریکایا,بیوگرافی سرنای ساریکایا,عکس های سرنای ساریکایا سرنای ساریکایا بازیگر زیبای ترکی

تاریخ تولد: ۱ جولای ۱۹۹۱

محل تولد: آنکارا، ترکیه

حرفه: بازیگر، مدل

شروع فعالیت: سال ۲۰۰۶ تا کنون

تحصیلات: مقطع دبیرستان

ادامه
لیلا حاتمی,بیوگرافی لیلا حاتمی,عکس های لیلا حاتمی بیوگرافی لیلا حاتمی فرزند مرحوم علی حاتمی

تاریخ تولد: ۹ مهر ۱۳۵۱

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع به کار: سال ۱۳۶۱ تا کنون

تحصیلات: دانشجوی انصرافی رشته برق

همسر: علی مصفا

ادامه
عسجدی,زندگینامه عسجدی,آثار عسجدی زندگینامه عسجدی شاعر دربار غزنویان

دوران زندگی: قرن چهارم و پنجم هجری

پادشاهی: پادشاهای غزنوی

حرفه: شاعر 

درگذشت: ۴۳۲ هجری قمری

عسجدی,زندگینامه عسجدی,عسجدی شاعرزندگینامه عسجدی

ادامه
مهدی پاکدل,بیوگرافی مهدی پاکدل,عکس های مهدی پاکدل بیوگرافی مهدی پاکدل و ماجرای ازدواجش

تاریخ تولد: ۱۰ تیر ۱۳۵۹

محل تولد: اصفهان

حرفه: بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر، خواننده، مدل

شروع فعالیت: ۱۳۷۶ تاکنون

تحصیلات: دانشجوی انصرافی گرافیک

نام همسر: رعنا آزادی ور

ادامه
ویژه سرپوش