صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
کافه سیاست > گزارش حوادث

گزارش حوادث

سرپوش - گزارش حوادث

ربودن مرد ثروتمند برای تصاحب خانه ۶ میلیاردی پسر جوان که مرد ثروتمندی را ۴۲ روز گروگان گرفته بود، به‌زور وکالتنامه‌ای از او گرفت و خانه‌اش را ۶ میلیارد تومان فروخت. به‌گزارش ایران، ۲۰ شهریور امسال مرد میانسالی به دادسرا رفت و از ناپدید شدن برادرش خبر داد و گفت: برادرم سیاوش، کارمند عالیرتبه اداره‌ای بود که چند سال قبل بازنشسته شده است.

اظهارات خانواده قربانیان حادثه مرگبار در تالار عروسی سقز (+عکس) ساعاتی از شروع مراسم عروسی زوج جوان گذشته بود و صدای همهمه شادی از هرگوشه تالار پذیرایی «مانگه شه‌و» سقز به‌گوش می‌رسید. میهمانان سرگرم رقص و پایکوبی بودند اما دقایقی بعد وقت شام عروسی به شام عزا بدل شد.

لایو اینستاگرام، چهار جوان نخبه را به کُشتن داد «هزینه سنگین لایو اینستاگرام آن شب، تصادف وحشتناک پنج جوان بیرجندی و جان باختن چهار نفر از آن‌ها بود.» «پیام شروع لایو اینستاگرام بالای صفحه دوستانشان آمد و چند نفری برای تماشا به صفحه او پیوستند.

سرنوشت عجیب «بارتز»، پزشک قلابی و راننده اخراجی «بارتز» شرور سرشناس جنوب تهران است که در چشم برهم زدنی موتورهای لاکچری تهرانی ها را سرقت می کرد. چندی قبل ماموران کلانتری ۱۱۵ رازی از سرقت های سریالی موتورهای گران قیمت در منطقه رازی مطلع و تیمی از ماموران برای دستگیری عامل این سرقت ها وارد عمل شدند.

گفت‌و‌‎گو با دانشجوی قلابی دانشگاه شهید بهشتی: چه کنم؛ عشق دندان‌پزشکی‌ام! دانشجوی دانشگاه علوم‌پزشکی شهید بهشتی قلابی از آب درآمد؛ دختر متمولی که تنها به عشق دندانپزشکی و علاقه‌اش به این رشته دانشجوی این دانشگاه شد و بدون هیچ ثبت نامی در کلاس‌ها شرکت کرد. کمتر از یک‌ سال به‌ عنوان دانشجو در آن‌جا درس خواند و اتفاقا شاگرد زرنگ کلاس هم بود.

سرنوشت عجیب زندانی بدشانس مرد جوانی که در صحنه قتل آتشین یک جوان تهرانی نقش داشته است، مدعی است بدشانس ترین زندانی است.

گوشی قاپی های خونبار! با متلاشی شدن شبکه مخوف معروف به «گربه‌های وحشی» در مشهد راز یک فقره قتل و زورگیری‌های خشن توام با ضرب و جرح‌های هولناک فاش شد.  پرونده «گربه‌های وحشی» از اول مرداد گذشته، زمانی در دستور کار پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار گرفت که سه جوان موتورسوار با حرکت در جهت خلاف حرکت خودرو‌ها وارد خیابان امامیه ۸

مرگ دردناک دختر ۱۸ ساله بخاطر عمل جراحی زیبایی (+تصاویر) وقتی دختری با رویای زیبایی به اتاق عمل رفت، هیچ کس فکر نمی‌کرد تسلیم مرگ شود. سحر اسکندری ۱۸ ساله که شاگرد اول مدرسه شان بود و تمام اوقات فراغت خود را با خواندن کتاب می‌گذراند ، با توجه به این که در رشته پزشکی قبول شده بود می خواست پرستار شود تا بتواند بیشتر به مردم خدمت کند.

اعترافات هولناک قاتل سریالی بوشهر معتاد سابقه‌دار که در مدت سه ماه سه جنایت مرتکب شده بود، از سوی کارآگاهان جنایی بوشهر بازداشت شد. به‌گزارش ایران، رسیدگی به این پرونده از سوم تیر سال‌جاری با گزارش کشف یک جسد در زمین‌های کشاورزی خورموج آغاز شد.

خونین‌ترین و معروف‌ترین شورش‌های تاریخ در زندان‌ها برای هر کسی که در زندان کار می‌کند، بدترین سناریوی ممکن این است که زندانیان دست به شورش بزنند. وقتی که یک ساختمان مملو از خلافکار و جانی خشن است، فکر کردن به این که آن‌ها با هم متحد شده و شورش کنند بسیار ترسناک خواهد بود.

مروری بر چند کودک‌ربایی‌ خبرساز سال های اخیر مروری بر چند کودک‌ربایی‌ خبرساز سال های اخیر به بهانه پیدا شدن آراد نوزادی که از بیمارستان ربوده شد آراد نوزادی که توسط یک پرستارنما از بیمارستان ربوده شده بود، بعد از بیش از دو ماه روزهای بی نهایت تلخ برای خانواده اش، چند روز قبل در یک مسجد پیدا شد.

شلیک شابابا به دنبال نزاع قبیله‌ای در یکی از روستاهای اطراف کن، مردی با اصابت ضرباتی مرموز و یک گلوله به قتل رسید. پلیس جنایی تهران در نخستین اقدام شرکت کنندگان در این درگیری را بازداشت کرد و تحت بازجویی قرار داد.

دخمه وحشت مرد نقاش ماه هاست که بوم نقاشی کنار اتاقش خاک می‌خورد. زمانی نه چندان دور این سه پایه و بوم و پالت رنگ‌ها همه دلخوشی اش بود اما حالا دیگر این ابزار و رنگ‌ها کابوسی شده که دیدنش فقط درد چشمان و روح آسیب خورده‌اش را بیشتر می‌کند. «فریبا» دختر آرام و ساکتی بود.

سرنخ گم شدن ۲ دختر گنبدی در پایتخت دو دختر گنبدی به طرز مرموزی گم شده اند و با پیدا شدن ردپای آن ها در تهران ماموریت ویژه ای کلید خورده است. آخرین دیدار ساعت ۶ عصر چهارشنبه ۱۹ تیر امسال دختری به نام نرگس حیدرزاده که در آستانه ۱۴ سالگی قرار دارد، خانه پدری اش در گنبد را ترک کرد تا با دوستش به نام فاطمه به کتابخانه بروند.

زندان را خیلی دوست دارم/بابت ۶۰ فقره دزدی، ۷۰ میلیون تومان گرفتم/ نیاز مالی نداشتم ولی خفت‌گیری می‌کردم یک سارق سابقه‌دار می‌گوید: از کل ۶۰ فقره دزدی فقط ۶۰ الی ۷۰ میلیون سهم من شد که بیشتر آن را هم برای مواد مخدر هزینه کردم.

غول قاتل: کارت قرمز دارم! جوان قوی هیکل معروف به غول که با شلیک گلوله دست به قتل زده بود با فرار به شهر مرزی بانه زندگی زیر زمینی داشت.

پایان سیاه وسوسه یک جفت کتانی! پسر ۱۲ ساله  که به همراه دو دوستش دست به دزدی از یک نوجوان دیگر زده بودند پس از دستگیری ادعای عجیبی را  برای این کار مطرح کرد. عقربه‌ها ساعت یک ظهر دوشنبه ۱۰ تیرامسال را نشان می‌داد که ماموران کلانتری ۱۱۶ مولوی در جریان دستگیری یک دزد جیب‌بر در خیابان مولوی قرار گرفتند.

دختری که روزگارم را سیاه کرد! به گزارش خراسان، خون جلوی چشمانم را گرفته بود! اسلحه وینچستر را از زیر پله ها بیرون کشیدم ، مادرم که چهره غضبناکم را دید فهمید که می خواهم خون و خونریزی راه بیندازم!

معمای اسکلت مردایرانی مقیم آمریکا در چاه مرگ قتل مرد ایرانی مقیم  آمریکا به اندازه ای معمایی بود که اگر زورگیر جوانی اتفاقی رازگشایی نمی کرد همیشه در بن بست می ماند. پلیس وقتی عاملان حمله خشن به ویلای زوج جوانی  در کرج را به دام انداخت نمی دانست در یک قدمی قاتلی  زیرک قرار گرفته است.

​​​​​​​گنج یابی در مجالس عروسی! معاون دادستان مرکز خراسان رضوی به شهروندان توصیه کرد: طلا و اشیای گران قیمت خود را به امانات بانک ها بسپارند یا آن ها را در مکان های مطمئن نگهداری کنند چرا که سارقان همواره به دنبال سرقت اشیای با ارزش و کم وزن هستند.

۱۲۳۴۵آرشیو
accident
حادثه آتش سوزی در تالار عروسی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث امروز
تصادف وحشتناک,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث
دستگیری متهمان سابقه دار,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دانشجوی قلابی دانشگاه شهید بهشتی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
عاملان جنایت آتشین پایتخت,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دستگیری گوشی قاپ ها در مشهد,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
مرگ دختر در عمل جراحی زیبایی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
قاتل سریالی بوشهر,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
معروف‌ترین شورش‌های تاریخ در زندان‌ها,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
کودک ربایی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
accident
گم شدن دختران گنبدی در پایتخت,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دستگیری سارقان سابقه‌دار,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
عامل جنایت جنجالی در تهران,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
تیراندازی خیابان طبرسی مشهد,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
اسکلت مردایرانی مقیم آمریکا در چاه مرگ,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
باند شکارچیان طلا,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
شاید از دست داده باشید
چرا برنامه‌های تلویزیون مانند گذشته، مجری‌های موفق و ماندگار ندارند؟
مجلس تصویب کرد: شهرداری‌ها دیگر مجاز به تراکم‌فروشی نیستند
ترامپ، چهارشنبه استیضاح می‌شود
ردپای دی‌اکسید گوگرد در بوی نامطبوع تهران
کشف «ابوالهول» جدید در مصر
راغفر: قیمت گازوئیل را هم افزایش خواهند داد/ نابرابری و فقر در جامعه افزایش پیدا می‌کند
ثبت کیانو ریوز در تقویم‌ها/ تلاش جالب هواداران ستاره 'ماتریکس'
حضور بازیگر هلندی در سریال تازه HBO/‎ بازی جادوگر مو قرمز در پیش درآمد 'بازی تاج و تخت'
تهرانی‌ها چقدر از بقیه ایرانی‌ها پولدارترند؟
مقتدی صدر صفحه فیس‌بوک خود را بست
اتفاقی عجیب در لیگ ۲/ کارون اروند با ۷ بازیکن به میدان رفت
عکس تست گریم بازیگران «موچین»
گزش عنکبوتی که گوشت انسان را فاسد می کند
واکنش مشاور تاج به اظهارات نماینده مجلس درباره ویلموتس
پیدا شدن نقاشی ۵۰ میلیون پوندی، ۲۳ سال پس از سرقت