صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
کافه سیاست > گزارش حوادث

گزارش حوادث

سرپوش - گزارش حوادث

سرنوشت عجیب «بارتز»، پزشک قلابی و راننده اخراجی «بارتز» شرور سرشناس جنوب تهران است که در چشم برهم زدنی موتورهای لاکچری تهرانی ها را سرقت می کرد. چندی قبل ماموران کلانتری ۱۱۵ رازی از سرقت های سریالی موتورهای گران قیمت در منطقه رازی مطلع و تیمی از ماموران برای دستگیری عامل این سرقت ها وارد عمل شدند.

گفت‌و‌‎گو با دانشجوی قلابی دانشگاه شهید بهشتی: چه کنم؛ عشق دندان‌پزشکی‌ام! دانشجوی دانشگاه علوم‌پزشکی شهید بهشتی قلابی از آب درآمد؛ دختر متمولی که تنها به عشق دندانپزشکی و علاقه‌اش به این رشته دانشجوی این دانشگاه شد و بدون هیچ ثبت نامی در کلاس‌ها شرکت کرد. کمتر از یک‌ سال به‌ عنوان دانشجو در آن‌جا درس خواند و اتفاقا شاگرد زرنگ کلاس هم بود.

سرنوشت عجیب زندانی بدشانس مرد جوانی که در صحنه قتل آتشین یک جوان تهرانی نقش داشته است، مدعی است بدشانس ترین زندانی است.

گوشی قاپی های خونبار! با متلاشی شدن شبکه مخوف معروف به «گربه‌های وحشی» در مشهد راز یک فقره قتل و زورگیری‌های خشن توام با ضرب و جرح‌های هولناک فاش شد.  پرونده «گربه‌های وحشی» از اول مرداد گذشته، زمانی در دستور کار پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار گرفت که سه جوان موتورسوار با حرکت در جهت خلاف حرکت خودرو‌ها وارد خیابان امامیه ۸

مرگ دردناک دختر ۱۸ ساله بخاطر عمل جراحی زیبایی (+تصاویر) وقتی دختری با رویای زیبایی به اتاق عمل رفت، هیچ کس فکر نمی‌کرد تسلیم مرگ شود. سحر اسکندری ۱۸ ساله که شاگرد اول مدرسه شان بود و تمام اوقات فراغت خود را با خواندن کتاب می‌گذراند ، با توجه به این که در رشته پزشکی قبول شده بود می خواست پرستار شود تا بتواند بیشتر به مردم خدمت کند.

اعترافات هولناک قاتل سریالی بوشهر معتاد سابقه‌دار که در مدت سه ماه سه جنایت مرتکب شده بود، از سوی کارآگاهان جنایی بوشهر بازداشت شد. به‌گزارش ایران، رسیدگی به این پرونده از سوم تیر سال‌جاری با گزارش کشف یک جسد در زمین‌های کشاورزی خورموج آغاز شد.

خونین‌ترین و معروف‌ترین شورش‌های تاریخ در زندان‌ها برای هر کسی که در زندان کار می‌کند، بدترین سناریوی ممکن این است که زندانیان دست به شورش بزنند. وقتی که یک ساختمان مملو از خلافکار و جانی خشن است، فکر کردن به این که آن‌ها با هم متحد شده و شورش کنند بسیار ترسناک خواهد بود.

مروری بر چند کودک‌ربایی‌ خبرساز سال های اخیر مروری بر چند کودک‌ربایی‌ خبرساز سال های اخیر به بهانه پیدا شدن آراد نوزادی که از بیمارستان ربوده شد آراد نوزادی که توسط یک پرستارنما از بیمارستان ربوده شده بود، بعد از بیش از دو ماه روزهای بی نهایت تلخ برای خانواده اش، چند روز قبل در یک مسجد پیدا شد.

شلیک شابابا به دنبال نزاع قبیله‌ای در یکی از روستاهای اطراف کن، مردی با اصابت ضرباتی مرموز و یک گلوله به قتل رسید. پلیس جنایی تهران در نخستین اقدام شرکت کنندگان در این درگیری را بازداشت کرد و تحت بازجویی قرار داد.

دخمه وحشت مرد نقاش ماه هاست که بوم نقاشی کنار اتاقش خاک می‌خورد. زمانی نه چندان دور این سه پایه و بوم و پالت رنگ‌ها همه دلخوشی اش بود اما حالا دیگر این ابزار و رنگ‌ها کابوسی شده که دیدنش فقط درد چشمان و روح آسیب خورده‌اش را بیشتر می‌کند. «فریبا» دختر آرام و ساکتی بود.

سرنخ گم شدن ۲ دختر گنبدی در پایتخت دو دختر گنبدی به طرز مرموزی گم شده اند و با پیدا شدن ردپای آن ها در تهران ماموریت ویژه ای کلید خورده است. آخرین دیدار ساعت ۶ عصر چهارشنبه ۱۹ تیر امسال دختری به نام نرگس حیدرزاده که در آستانه ۱۴ سالگی قرار دارد، خانه پدری اش در گنبد را ترک کرد تا با دوستش به نام فاطمه به کتابخانه بروند.

زندان را خیلی دوست دارم/بابت ۶۰ فقره دزدی، ۷۰ میلیون تومان گرفتم/ نیاز مالی نداشتم ولی خفت‌گیری می‌کردم یک سارق سابقه‌دار می‌گوید: از کل ۶۰ فقره دزدی فقط ۶۰ الی ۷۰ میلیون سهم من شد که بیشتر آن را هم برای مواد مخدر هزینه کردم.

غول قاتل: کارت قرمز دارم! جوان قوی هیکل معروف به غول که با شلیک گلوله دست به قتل زده بود با فرار به شهر مرزی بانه زندگی زیر زمینی داشت.

پایان سیاه وسوسه یک جفت کتانی! پسر ۱۲ ساله  که به همراه دو دوستش دست به دزدی از یک نوجوان دیگر زده بودند پس از دستگیری ادعای عجیبی را  برای این کار مطرح کرد. عقربه‌ها ساعت یک ظهر دوشنبه ۱۰ تیرامسال را نشان می‌داد که ماموران کلانتری ۱۱۶ مولوی در جریان دستگیری یک دزد جیب‌بر در خیابان مولوی قرار گرفتند.

دختری که روزگارم را سیاه کرد! به گزارش خراسان، خون جلوی چشمانم را گرفته بود! اسلحه وینچستر را از زیر پله ها بیرون کشیدم ، مادرم که چهره غضبناکم را دید فهمید که می خواهم خون و خونریزی راه بیندازم!

معمای اسکلت مردایرانی مقیم آمریکا در چاه مرگ قتل مرد ایرانی مقیم  آمریکا به اندازه ای معمایی بود که اگر زورگیر جوانی اتفاقی رازگشایی نمی کرد همیشه در بن بست می ماند. پلیس وقتی عاملان حمله خشن به ویلای زوج جوانی  در کرج را به دام انداخت نمی دانست در یک قدمی قاتلی  زیرک قرار گرفته است.

​​​​​​​گنج یابی در مجالس عروسی! معاون دادستان مرکز خراسان رضوی به شهروندان توصیه کرد: طلا و اشیای گران قیمت خود را به امانات بانک ها بسپارند یا آن ها را در مکان های مطمئن نگهداری کنند چرا که سارقان همواره به دنبال سرقت اشیای با ارزش و کم وزن هستند.

زندگی تلخ پسری که در حال مستی سنگی پرت کرد و دختری۲ ساله در آغوش پدرش جان داد جوان ۲۲ ساله ای که پس از مصرف مشروبات الکلی در جشن تولدش، وارد خیابان های شهر شده و با سنگ پرانی به سوی خودروها، دختر بچه دو ساله ای را در آغوش مادرش به قتل رسانده است، زوایای دیگری از زندگی آشفته اش را بازگو کرد.

یک پرونده و ده ها ابهام؛ کلید ماجرا شاید آنجاست! با گذشت ۵ روز از پرونده قتل میترا استاد همسر دوم محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران و شروع روند رسیدگی به این پرونده که به‌زعم بسیاری از حقوقدان‌ها تاحدودی غیر معمول به‌نظر می‌رسد هنوز نتوانسته ابعاد پنهان این پرونده را رمزگشایی کند.

تمساح خلیج‌فارس چطور به اعدام محکوم شد جزئیات تازه از پرونده یکی از مخوف‌ترین قاچاقچیان مواد‌مخدر کشور با گردش مالی ۲هزار میلیارد تومانی. «سرباز فراری است و فقط ۵کلاس درس خوانده.

۱۲۳۴۵آرشیو
دستگیری متهمان سابقه دار,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دانشجوی قلابی دانشگاه شهید بهشتی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
عاملان جنایت آتشین پایتخت,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دستگیری گوشی قاپ ها در مشهد,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
مرگ دختر در عمل جراحی زیبایی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
قاتل سریالی بوشهر,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
معروف‌ترین شورش‌های تاریخ در زندان‌ها,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
کودک ربایی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
accident
گم شدن دختران گنبدی در پایتخت,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دستگیری سارقان سابقه‌دار,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
عامل جنایت جنجالی در تهران,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
تیراندازی خیابان طبرسی مشهد,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
اسکلت مردایرانی مقیم آمریکا در چاه مرگ,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
باند شکارچیان طلا,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
پرونده سنگ پران مست,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
محمدعلی نجفی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
تمساح خلیج‌فارس,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
شاید از دست داده باشید
شاخص بورس ۶۳۱۹ واحد افت کرد
توضیحات سخنگوی قوه قضاییه در مورد علت تغییر عنوان اتهامی متهمان پرونده محیط زیستی‌ها
بایدن: ترامپ به شرکایمان یعنی نیروهای دموکراتیک سوریه خیانت کرده / او به عنوان فرمانده کل قوا شکست خورده
نتایج آزمون Ept دانشگاه آزاد اعلام شد
اطلاعیه سازمان سنجش درباره کدقبولی نهایی داوطلبان برخی کدرشته‌های کنکور
همدان «کلانشهر» شد
سفر مشاور نخست‌وزیر ژاپن به تهران برای پی‌گیری ابتکارات آبه
درخشش ایرانی‌ها در مسابقات جهانی اختراعات انگلستان
۱۵ حقیقت جالب درباره آداب و رسوم عجیب کشورهای مختلف دنیا
۷ تکنولوژی نگران کننده مبتنی بر هوش مصنوعی که باید به اثرات منفی آن‌ها توجه داشت
ابلاغ دستورالعمل اخذ حداکثر ۱۲ واحد درسی برای دانشجویان دکتری تخصصی غیرپزشکی
حمله نظامی به ايران منافع ملی هيچ كشوری را تامين نمی‌كند
رئیس‌کل بانک مرکزی‌: نرخ ارز کنترل شد‌ / شاهد ثبات در بازار هستیم
ترامپ از فاکس نیوز شکایت کرد
محرومان یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال اعلام شدند