صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
کافه سیاست > گزارش حوادث

گزارش حوادث

سرپوش - گزارش حوادث

مروری بر چند کودک‌ربایی‌ خبرساز سال های اخیر مروری بر چند کودک‌ربایی‌ خبرساز سال های اخیر به بهانه پیدا شدن آراد نوزادی که از بیمارستان ربوده شد آراد نوزادی که توسط یک پرستارنما از بیمارستان ربوده شده بود، بعد از بیش از دو ماه روزهای بی نهایت تلخ برای خانواده اش، چند روز قبل در یک مسجد پیدا شد.

شلیک شابابا به دنبال نزاع قبیله‌ای در یکی از روستاهای اطراف کن، مردی با اصابت ضرباتی مرموز و یک گلوله به قتل رسید. پلیس جنایی تهران در نخستین اقدام شرکت کنندگان در این درگیری را بازداشت کرد و تحت بازجویی قرار داد.

دخمه وحشت مرد نقاش ماه هاست که بوم نقاشی کنار اتاقش خاک می‌خورد. زمانی نه چندان دور این سه پایه و بوم و پالت رنگ‌ها همه دلخوشی اش بود اما حالا دیگر این ابزار و رنگ‌ها کابوسی شده که دیدنش فقط درد چشمان و روح آسیب خورده‌اش را بیشتر می‌کند. «فریبا» دختر آرام و ساکتی بود.

سرنخ گم شدن ۲ دختر گنبدی در پایتخت دو دختر گنبدی به طرز مرموزی گم شده اند و با پیدا شدن ردپای آن ها در تهران ماموریت ویژه ای کلید خورده است. آخرین دیدار ساعت ۶ عصر چهارشنبه ۱۹ تیر امسال دختری به نام نرگس حیدرزاده که در آستانه ۱۴ سالگی قرار دارد، خانه پدری اش در گنبد را ترک کرد تا با دوستش به نام فاطمه به کتابخانه بروند.

زندان را خیلی دوست دارم/بابت ۶۰ فقره دزدی، ۷۰ میلیون تومان گرفتم/ نیاز مالی نداشتم ولی خفت‌گیری می‌کردم یک سارق سابقه‌دار می‌گوید: از کل ۶۰ فقره دزدی فقط ۶۰ الی ۷۰ میلیون سهم من شد که بیشتر آن را هم برای مواد مخدر هزینه کردم.

غول قاتل: کارت قرمز دارم! جوان قوی هیکل معروف به غول که با شلیک گلوله دست به قتل زده بود با فرار به شهر مرزی بانه زندگی زیر زمینی داشت.

پایان سیاه وسوسه یک جفت کتانی! پسر ۱۲ ساله  که به همراه دو دوستش دست به دزدی از یک نوجوان دیگر زده بودند پس از دستگیری ادعای عجیبی را  برای این کار مطرح کرد. عقربه‌ها ساعت یک ظهر دوشنبه ۱۰ تیرامسال را نشان می‌داد که ماموران کلانتری ۱۱۶ مولوی در جریان دستگیری یک دزد جیب‌بر در خیابان مولوی قرار گرفتند.

دختری که روزگارم را سیاه کرد! به گزارش خراسان، خون جلوی چشمانم را گرفته بود! اسلحه وینچستر را از زیر پله ها بیرون کشیدم ، مادرم که چهره غضبناکم را دید فهمید که می خواهم خون و خونریزی راه بیندازم!

معمای اسکلت مردایرانی مقیم آمریکا در چاه مرگ قتل مرد ایرانی مقیم  آمریکا به اندازه ای معمایی بود که اگر زورگیر جوانی اتفاقی رازگشایی نمی کرد همیشه در بن بست می ماند. پلیس وقتی عاملان حمله خشن به ویلای زوج جوانی  در کرج را به دام انداخت نمی دانست در یک قدمی قاتلی  زیرک قرار گرفته است.

​​​​​​​گنج یابی در مجالس عروسی! معاون دادستان مرکز خراسان رضوی به شهروندان توصیه کرد: طلا و اشیای گران قیمت خود را به امانات بانک ها بسپارند یا آن ها را در مکان های مطمئن نگهداری کنند چرا که سارقان همواره به دنبال سرقت اشیای با ارزش و کم وزن هستند.

زندگی تلخ پسری که در حال مستی سنگی پرت کرد و دختری۲ ساله در آغوش پدرش جان داد جوان ۲۲ ساله ای که پس از مصرف مشروبات الکلی در جشن تولدش، وارد خیابان های شهر شده و با سنگ پرانی به سوی خودروها، دختر بچه دو ساله ای را در آغوش مادرش به قتل رسانده است، زوایای دیگری از زندگی آشفته اش را بازگو کرد.

یک پرونده و ده ها ابهام؛ کلید ماجرا شاید آنجاست! با گذشت ۵ روز از پرونده قتل میترا استاد همسر دوم محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران و شروع روند رسیدگی به این پرونده که به‌زعم بسیاری از حقوقدان‌ها تاحدودی غیر معمول به‌نظر می‌رسد هنوز نتوانسته ابعاد پنهان این پرونده را رمزگشایی کند.

تمساح خلیج‌فارس چطور به اعدام محکوم شد جزئیات تازه از پرونده یکی از مخوف‌ترین قاچاقچیان مواد‌مخدر کشور با گردش مالی ۲هزار میلیارد تومانی. «سرباز فراری است و فقط ۵کلاس درس خوانده.

تکذیب شایعه مثله کردن شهروند عنبرآبادی دادستان عنبرآباد ضمن تکذیب شایعه‌ای در رابطه با مثله کردن اعضای بدن یک شهروند در عنبرآباد گفت: تحقیقات اولیه نشان می‌دهد قتل غیرعمد بوده است و آثار ضربه مربوط به شدت برخورد خودرو با مقتول بوده است.

قربانیان قتل های نوروز ۹۸ چه کسانی بود؟ + عکس تعطیلات نوروز امسال با حوادث تلخ بسیاری همراه بود. غیر از سیل که بیش از نیمی از کشور را درگیر کرد و تلفات و خسارات زیادی به‌همراه داشت وقوع حوادث جنایی نیز جان چند مرد و زن و کودک را گرفت.

پشت پرده قتل مادرزن! جوان ۲۴ ساله ای که متهم است بیستم آذرگذشته و در پی بروز اختلافات خانوادگی،  مادر زن ۳۹ ساله اش را در شهرستان تربت جام با واردآوردن بیش از ۲۵ ضربه چاقو به قتل رسانده است به تشریح سرگذشت خود پرداخت و اعتیاد را ریشه این جنایت هولناک دانست.

گفت وگو با قاتل کودک ۱۱ساله:۷-۸ تا نوه دارم/بارها کودکان را آزار داده ام مرد ۶۰ ساله به اتهام آزار و اذیت کودکان و قتل فجیع یک کودک۱۱ ساله در مشهد، با تلاش شبانه روزی کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در چنگ قانون گرفتار شد.

نمی‌دانستم «باران» مادر دارد همزمان با پیدا شدن دختر بچه ربوده شده افغان در خانه زنی میانسال وی در بازجویی‌ها مدعی شد به‌خاطر علاقه زیاد به داشتن دختر او را خریده است. باران سه ساله روز ۶ بهمن از سوی یک زن به‌ظاهر نیکوکار ربوده شد.

به رئیس‌جمهور بگو پول نرسد از سرما یخ می‌زنیم! حاج قمر ـ پیرزن ساکن جور ـ گفت:«به رئیس جمهور بگو؛ پول نرسد از سرما یخ می‌زنیم»! این تمام آن چیزی است که باید از سفر دو روزه به کوهبنان، روی جلد بیاید تا یکی هم پیدا شود در این میانه به داد مردم زلزله‌زده شهری برسد که هم«گود زلزله» دارد هم «زلزله سنگ»!

جاده‌هایی که جولانگاه عزرائیل شده است! تصادفات در جاده ها و محورهای مواصلاتی مازندران سالانه به اندازه سقوط چندین فروند هواپیما قربانی می‌گیرد.

۱۲۳۴۵آرشیو
کودک ربایی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
accident
گم شدن دختران گنبدی در پایتخت,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دستگیری سارقان سابقه‌دار,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
عامل جنایت جنجالی در تهران,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
تیراندازی خیابان طبرسی مشهد,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
اسکلت مردایرانی مقیم آمریکا در چاه مرگ,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
باند شکارچیان طلا,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
پرونده سنگ پران مست,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
محمدعلی نجفی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
تمساح خلیج‌فارس,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
حوادث در شهرستان عنبرآباد,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
حوادث نوروز 98,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
قتل مادرزن,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
کودک ربایی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
مناطق زلزله زده,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث طبیعی
سقوط خودرو,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث
شاید از دست داده باشید
ابو سلمان بلاروسی از فرماندهان جبهه النصره کشته شد
تولید روزانه ۲.۲۱۳ میلیون بشکه‌ای نفت ایران در ماه میلادی گذشته
برد ماشین‌سازی قبل از بازی با استقلال
فیلیپ کوتینیو به بایرن مونیخ پیوست
احتمال تعویق حرکت نفتکش گریس-۱ تا روز یکشنبه
سازمان ملل: مرگ مهاجران در قاره آمریکا از مرز ۵۰۰ نفر گذشت
سیاستمدار انگلیسی خواستار ممنوعیت قرآن در این کشور شد
مدیرعامل پگاه: در ایرانم؛ اگر تخلفی کرده باشم دستگاه‌های نظارتی اعلام می‌کنند
۲ کشته و ۷ مصدوم در حوادث جاده‌ای سمنان
بازداشت ۶ دختر به اتهام تلاش برای ورود به ورزشگاه!
درخواست جدید پاری‌سن‌ژرمن برای فروش نیمار به بارسلونا/ خرید مانژوکیچ در برنامه‌های بایرن مونیخ نیست/ مدافع ترکیه‌ای در رم
پاسخ کوهکن به ادعاها درباره داشتن ویلای لاکچری/ اگر ناطق رئیس‌جمهور می شد بسیاری از مشکلات امروز را نداشتیم
مهاجم ۳۶ ساله و ۵۰۰ هزار یورویی عامل اختلاف/ فتحی:امیدوارم جلسه با استراماچونی پایان حاشیه‌سازی باشد
سامانه رادیوتلسکوپ فضایی به بهره برداری رسید
توقف بایرن مونیخ مقابل هرتابرلین در دیدار افتتاحیه/ پیروزی لیون مقابل آنژه با ۶ گل