چهارشنبه ۰۲ فروردین ۱۴۰۲
کد مقاله: ۱۴۰۱۰۸۰۱۶۱

بیوگرافی میریام فارس خواننده، رقاص و بازیگر لبنانی (+ تصاویر)

میریام فارس,بیوگرافی میریام فارس,میریام فارس خواننده لبنانیمیریام فارس خواننده، رقاص و بازیگر اهل لبنان
میریام فارس از مشهورترین خوانندگان زن زنان خاورمیانه محسوب می شود. او توانست با انتشار پنج آلبوم موسیقی از خود و نیز رقص و اجراهایش در برنامه های تلویزیونی، مورد توجه قرار بگیرد. در این مطلب از سرپوش با بیوگرافی میریام فارس بیشتر آشنا خواهید شد.

چکیده ای از بیوگرافی میریام فارس

نام:میریام فارس خالد

متولد:۳ مهٔ ۱۹۸۳ روستای كفر شلال٫ جنوب لبنان

ملیت:لبنانی

سبک( ها):پاپ عربی

حرفه( ها):خواننده، رقاص، بازیگر

زمینهٔ فعالیت:موسیقی

بیوگرافی میریام فارس

میریام فارس خوالید، ملقب به مریم فارس در تاریخ ۱٣ اردیبهشت ماه ۱٣۶٢ در روستای کفر شلال جنوب لبنان، دیده به جهان گشود. هم اکنون وی بهمراه خانواده اش، ساکن نیو روضه در شهر بیروت می باشد.

آهنگ های میریام فارس,بیوگرافی میریام فارس,تصاویر میریام فارسمیریام فارس در کنار مادرش

میریام فارس در یک خانواده ی ۵ نفره مسیحی مارونیت، پرورش یافت. وی دومین فرزند خانواده محسوب میشود و رولا و جیحان، خواهران او می باشند. رولا به عنوان مدیر برنامه های میریام فارس فعالیت دارد و پدرش از خلبانان مشهور لبنان شناخته میشود. میریام فارس، رقص باله ی کلاسیک را در سن ۵ سالگی یاد گرفت و در کنسرواتور ملی لبنان به مدت ۴ سال تحصیل کرد.

میریام فارس توانست جایزه ی نفر اول رقص عربی را در سن ٩ سالگی در مسابقه ی استعداد یابی الموهبه الصغیره( استعداد های جوان) بدست آورد و نیز عنوان بهترین خواننده ی جنوب لبنان را در سن ۱٧ سالگی در برنامه ی تلویزیونی استدیو الفان کسب کند. میریام در خاور میانه به عنوان نخستین خواننده ی زن عرب شناخته میشود که علاوه بر رقص، نیز خوانندگی میکند. او لقب ملکه ی صحنه را از سوی رسانه ی عرب، گرفته است.

تصاویر میریام فارس,عکس همسر میریام فارس,میریام فارستصاویر میریام فارس

همسر میریام فارس

میریام فارس با یک تاجر آمریکایی- لبنانی به نام دنی میتری بمدت ۱۰سال رابطه ی عاشقانه داشت و سرانجام در مرداد سال ٩٣ در جزایر سنتورینی یونان با هم ازدواج کردند. میریام فارس در ۱٧ بهمن ۱٣٩۴، خبر تولد پسرش به نام جایدن را در یک پست اینستاگرامی منتشر کرد. فرزند او در دوران قرنطینه کرونا به دنیا آمده است و وی از تمام دوران بارداری و زایمانش مستندی تهیه کرده است.او شدیدا مخالف پخش شدن تصاویر پسرش می باشد.

طبق اظهارات میریام فارس در یک مصاحبه، همسرش پشتیبان و حامی او است. وی ازدواج محضری را قبول دارد و با روابط عاشقانه ی بین ادیان مختلف، مخالفت نمیکند.

آلبوم های میریام فارس,عکسهای میریام فارس,حواشی جنجالی میریام فارسمیریام فارس بهمراه همسرش

شروع فعالیت هنری میریام فارس

میریام در سال ٢۰۰٣ با انتشار نخستین البوم خود به نام انا والشوق و کلیپ آهنگ انا والشوق توانست توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کند. میریام فارس تاکنون ۵ البوم منتشر کرده است و آلبوم اخیرش در سال ٢۰۱۵، امان نام داشت. این آلبوم، رکورد بیشترین تعداد پخش را در سرویس پخش موسیقی انغامی و در بین کل آلبوم های عربی کسب کرده است.

حواشی جنجالی میریام فارس,عکس میریام فارس,همسر میریام فارستصاویر اینستاگرامی میریام فارس

انتقادات بسیاری به میریام فارس بخاطر اجراهای تحریک کننده و لباس ها و نوع رقصش شده است و او با شکیرا( خواننده ی کلمبیایی) مقایسه می شود.

میریام فارس توانست در جشنواره ی مورکس دور بیروت در سال ٢۰۱٢، عنوان بهترین ستاره ی عرب را دریافت کند و او توسط یکی از روزنامه های اصلی مصر در سال ٢۰۰۶، بعنوان بهترین خواننده ی جوان در دنیای عرب معرفی شد. کمپانی بین المللی Ciba در سال ٢۰۰٨، از میریام فارس بعنوان چهره ی تبلیغانی لنز های طبی و رنگی فرش لوک یاد کرد.

تصاویر اینستاگرام میریام فارس,میریام فارس خواننده لبنانیعکسهای میریام فارس

میریام فارس برای اولین بار در سال ٢۰۰٩ با بازی در فیلم سیلینا به دنیای بازیگری راه یافت. او در برنامه ی تلویزیونی فوازیر در سال ٢۰۱۰ رقصید و مورد استقبال بسیاری قرار گرفت. همچنین در سال ۲۰۱۲ بعنوان برترین ستاره عرب در فستیوال مورکس دور بیروت شناخته شد. آهنگ« من عیونی» او در همین فستیوال در میان برترین آهنگ های عربی قرار گرفت. آخرین بازی میریام در سال ۲۰۱۴ سریال اتهام بود.

آلبوم های میریام فارس,عکسهای میریام فارس,بیوگرافی میریام فارسعکس های میریام فارس در اینستاگرام

حواشی جنجالی میریام فارس

شایعاتی درخصوص ابتلای میریام فارس به سرطان در طی سالهای گذشته منتشر شد که وی در رابطه با آن ها می گوید:

متن منتشر شده ی میریام فارس در صفحه ی اینستاگرامش به این شرح می باشد :” من برای به دست اوردن سلامتی مجدد خود به مقداری زمان نیاز دارم و همانطور که مرا می شناسید، مانند همیشه قوی بازگردم. به همه ی بیماریها سرطان نمیگویند. دست از تجاری سازی سلامتی مردم بکشید. ” او در نهایت از طرفدارانش تشکر کرده است.

میریام فارس خواننده لبنانی,زنگینامه میریام فارس خواننده لبنانیمیریام فارس خواننده ی لبنانی

افرادی همچون احلام و نانسی عجرم در پیام هایی با میریام، ابراز هم دردی کرده اند. توئیتر احلام به اینصورتست:” برای سلامتی ات دعا میکنم” و برای بهبود میریام از مردم درخواست کرده تا دعا کنند. اظهارات نانسی عجرم در یک مصاحبه، این چنین است:” میریام خیلی جوان است و یک بچه ی کوچک دارد. برای شفای میریام دعا میکنم تا هر چه زود تر به اغوش خانواده اش بازگردد “.

آشنایی با آثار میریام فارس

- تک آهنگ های میریام فارس :

«لالا یابا لالا» در سال ۲۰۱۰«شوق حالک علیی» در سال ۲۰۱۷

فعالیت های میریام فارس خواننده لبنانی,بیوگرافی میریام فارس,عکس های جدید میریام فارسمیریام فارس، مشهور به مریم فارس

- موزیک ویدیوهای میریام فارس:

«اَنا والشوق» «در سال ۲۰۰۳«لا تسالنی»«ازم نپرس» در سال ۲۰۰۳«احبک حیل»«خیلی دوست دارم» در سال ۲۰۰۳
«نادینی»«صدام کن» در سال ۲۰۰۵«هقلق راحتک»«راحتی ات را به می ریزم» در سال ۲۰۰۵«واحشنی ایه «اونی که منو مجذوب خودش می کنه کیه» در سال ۲۰۰۵
«مکانه وین» «جاش کجاس» در سال ۲۰۰۷«مش انانیه»«خودخواه نیستم» در سال ۲۰۰۸«ایام الشتی» «روزای زمستان» در سال ۲۰۰۸
«بتروح» «می ری؟» در سال ۲۰۰۸«ایه اللی بیحصل» «داره چه اتفاقی می افته» در سال ۲۰۰۸«خلانی» «تنهام گذاشت» در سال ۲۰۱۰
«من عیونی» «رو چشمام» در سال ۲۰۱۱«القصاید»«قصیده ها» در سال ۲۰۱۱«أه یمه»«کی کنارشه» در سال ۲۰۱۲
«کیفیک انت» «چطوری تو» در سال ۲۰۱۳«دقوا الطبول» «طبل ها را به صدا در آورید» در سال ۲۰۱۴«نفسی أقولهالک» «خودم بهت میگم» در سال ۲۰۱۵
«آمان» «امان» در سال ۲۰۱۵«غروک» در سال ۲۰۱۶«غافی» در سال ۲۰۱۶
«شوق حالک علیی» « به حال خودت نگاه کن» در سال ۲۰۱۷

آلبوم های میریام فارس,تصاویر میریام فارس,ترانه های میریام فارسمیریام فارس خواننده آلبوم من عیونی

- آلبوم های میریام فارس:

آلبوم «أنا والشوق» در سال ۲۰۰۳آلبوم «نادینی» در سال ۲۰۰۵
آلبوم «بتقول ایه» در سال ۲۰۰۸آلبوم «من عیونی» در سال ۲۰۱۱

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 18
  • 38
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش