پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
کد مقاله: ۱۴۰۱۰۸۰۱۵۹

بیوگرافی سحر زکریا و ماجرای کشف حجابش (+ تصاویر)

سحر زکریا,بیوگرافی سحر زکریا,عکس سحر زکریاعکسهای سحر زکریا
سحر زکریا نخستین بار در مجموعهٔ تلویزیونی در پناه تو به ایفای نقش پرداخت. سپس در نمایش ها و تله تئاترهای گوناگون، توانایی خود را سنجید اما پس از بازی در فیلم مردی از جنس بلور  به شهرت رسید و مجددا به تلویزیون بازگشت. در ادامه این مطلب از سرپوش بیوگرافی سحر زکریا را می خوانیم.

چکیده ی از بیوگرافی سحر زکریا

نام:سحر زکریا

زمینه فعالیت:بازیگر

تولد:۲۸ آذر ۱۳۵۲

محل تولد:اراک 

ملیت:ایرانی

وضعیت تاهل: مجرد

بیوگرافی سحر زکریا

زمان و محل تولد سحر زکریا به تاریخ ۲۸ آذر ۱۳۵۲در اراک برمی گردد. مادر این بازیگر، اهل شمال بود و اصلیت پدرش که به عنوان مهندس برق، فعالیت داشت؛ از اراک بود. همین امر باعث شد که سحر تا مقطع پنجم ابتدایی در شهرهای مختلفی زندگی کند. با این که محل تولد سحر، گیلان بوده است ولی پدرش برای او از اراک، شناسنامه گرفته است. سحر دارای یک خواهر میباشد که کوچکتر از خودش است و متاهل شده و در حال حاضر ، فرزند دارد.

عکس های سحر زکریا,عکس های جدید سحر زکریا,زندگی نامه سحر زکریاسحر زکریا بازیگر ایرانی

تحصیلات سحر زکریا

سحر زکریا در دبیرستان در رشته اقتصاد، تحصیل کرده است و از جهاد دانشگاهی تهران، مدرک لیسانس تئاتر خود را دریافت کرده است. فعالیت های سحر زکریا در زمینه ی طنز باعث شد تا مشهور شود. او علاقه بسیاری به سیر و آشپزی دارد.

عمل جراحی بینی سحر زکریا

سحر زکریا درخصوص عمل بینی خود گفت:من از جراحی بینی ام به شدت ناراضی و پشیمانم و فرم و مدل آن را دوست ندارم و الان می گویم که کاش هرگز عمل بینی نمیکردم.

بیوگرافی سحر زکریا,علایق سحر زکریا,سحر زکریا متولد سالتصاویر اینستاگرامی سحر زکریا

این بازیگر نیز ادامه داد :” من عمل جراحی بینی را در دوران جوانی انجام دادم و در حال حاضر ، خیلی پشیمانم؛ به این دلیل که بسیاری از نقش ها را در زمان ورودم به سینما و تلویزیون، بابت همین عمل زیبایی از دست دادم که برای من اتفاق خیلی بدی بود.”

زندگی شخصی سحر زکریا 

سحر زکریا هنوز مجرد است. دلایل ازدواج نکردنش برطبق گفته ی خودش، شکست عشقی و سرخوردگی و نداشتن فرصت ازدواج و انتخاب می باشد. او درمورد زندگی شخصی اش می گوید:” ازدواج نکردن، به معنای فرصت نداشتن یا سرخوردگی نیست. من هیچ وقت رویای پوشیدن لباس عروس و گرفتن جشن عروسی را نداشتم. همیشه میخواستم به جای این که خود را در مقام یک عروس زیبا تصور کنم، در مقام یک زن موفق ببینم.

عکس های سحر زکریا,بیوگرافی سحر زکریا,زندگینامه سحر زکریاسحر زکریا هنرپیشه ی فیلم دلداده

ازدواج نکردن شما در این سن به این معناست که در این موضوع، کمی سختگیر بوده اید و اولویت شما مسائل کاری و تحصیلیتان بوده است یا اینکه نتوانسته اید فرد مورد نظرتان را پیدا کنید. از این رو نباید بخاطر ترس از تنهایی یا متاهل شدن دوستانتان و مجرد ماندن خود، تن به هر ازدواجی بدهید بلکه باید هم چنان مقام یک انتخابگر را داشته باشید. متأسفانه بعضی از خانم های ما بر اساس متر و معیارهای اشتباهی پای سفره عقد می نشینند.”

شروع فعالیت سحر زکریا

سحر زکریا در مجموعهٔ تلویزیونی در پناه تـو« در نقش دخترعموی رامین» به ایفای نقش پرداخت و از این طریق، توانست وارد دنیای بازیگری شود. سپس در نمایش ها و تله تئاترهای گوناگونی، توانایی خود را سنجید اما با بازی در فیلم مردی از جنس بلور ، شهرت پیدا کرد و مجددا بـه تلویزیون بازگشت.

علایق سحر زکریا,ممنوع الفعّالیت شدن سحر زکریا,سحر زکریا متولد سالسحر زکریا بازیگر سریال شوخی کردم

علایق سحر زکریا

سحر زکریا، علاقه ی بسیاری به موسیقی و گوش دادن موسیقی پاپ و سنتی دارد. او علاقه مند به صدای همایون شجریان و عصار میباشد و از شنیدن آلبوم باران تویی گروه چارتار لذت می برد.

سحر زکریا به غذا پختن ، علاقه دارد و دست پختش نیز خوب است. او مهارت خاصی در تهیه ی خورش بادمجان، ماکارونی و آلو اسفناج دارد. یکی از دیگر علایق این بازیگر، ورزش کردن است. او به فعالیت در رشته رزمی کیک بوکسینگ، مشغول است. وی همچنین بدنسازی و شنا میرود و در رشته های دیگر نیز گهگاهی فعالیت میکند.

زندگینامه سحر زکریا,عکس های بدون حجاب سحر زکریا,علایق سحر زکریاعکس از سحر زکریا

شهرت سحر زکریا و همکاری با مهران مدیری

سحر زکریا در مجموعۀ طنز قطار ابدی در نقش همسر رابین هود بازی کرد و پس از آن تا اندازه ای مشهور شد ولی استعداد نهفتهٔ بازی در نقش کمدی خود را با برنامهٔ طنز پاورچین، بروز داد و محبوبیت پیدا کرد. سحر زکریا نیز در مجموعه های تلویزیونی مهران مدیری مانند پاورچین و مرد دوهزارچهره فعالیت داشته است.

ممنوع الفعّالیت شدن سحر زکریا

پس از فوت علی انصاریان در بهمن ۱۳۹۹ سحر زکریا در صفحه شخصی خود، اعتراضاتی به نخریدن واکسن کرونا نشان داد و باعث واکنش تند در ۲۰:۳۰ شد. او با انتشار ویدیویی در فروردین ماه ۱۴۰۰ اعلام کرد که دلیل ممنوع الفعّالیتش، همین اعتراض بوده است.

عدم دریافت دستمزد سحر زکریا

سحر زکریا ویدیویی از عدم پرداخت دستمزدش در فروردین ۱۴۰۰ برای بازی در سریال قهوه تلخ منتشر کرد. او همچنین نمونه ای از تهدیدها از سوی اطرافیان مهران مدیری را در صفحه اینستاگرامش نشان داد.

اعتراض به سطح درآمد پایین بازیگران

سحر زکریا اینگونه به سطح درآمد پائین بازیگران، اعتراض کرد :امکان کار کردن با دستمزدهای پائین به خاطر وضعیت نرخ تورم، شرایط اقتصادی و افزایش قیمت ها وجود ندارد و چرا باید کاری که بخاطرش دستمزد نمیگیرم را بپذیرم. آخرین فعالیت من در تلویزیون، مسابقه« زمانی برای خندیدن» بـه تهیه کنندگی عباس قنبری و محسن تقوی زنوز بود کـه از شبکه سه سیما پخش میشد.

تصویر سحر زکریا,تصاویر جدید سحر زکریا,حواشی سحر زکریاتصویر سحر زکریا بازیگر فیلم زن دوم

ما با مشکل مالی در این مسابقه مواجه شدیم و مـن به سختی توانستم دستمزد خود را دریافت کنم. همچنین کارها و نقش های پیشنهاد شده خوب نیست و همین امر، شرایط را برای مـن سخت تر میکند؛ چون تنها منبع درآمدم بازیگریست.

 لایو خودکشی سحر زکریا

سحر زکریا لایوی با محتوای خودکشی در بهمن ۱۴۰۰ منتشر کرد که خواهر سحر زکریا، درباره ی نگرانی ها از تصمیم احتمالی خواهرش توضیح داد و نوشت که خواهرش تا مدتی در فضای مجازی، فعالیت ندارد.

بیماری سحر زکریا

سحر زکریا در صفحه اینستاگرامش، ویدئوی کوتاه درخصوص بیماری اش منتشر کرد؛ به این صورت که ابتدا در پستی نوشت:دوستان مـن بیمارم. فقط یادتان باشد دوستتان دارم و کنارتان هستم. دلم تنگتان اسـت و پیشتان. مرا ببخشید چون حالم خوش نیست. عاشقتونم.

 ویدئوی منتشر شده از سحر زکریا نشان می داد که حال خوبی ندارد. او که در این ویدئو بـه سختی صحبت میکرد ، گفت ماه هاسـت که از درد حنجره و گلو رنج می برد اما در مورد علت بیماری خود، هیچ توضیح دیگری نداد.

کشف حجاب سحر زکریا

سحر زکریا در صفحه اینستاگرامش، عکسی با مو های تراشیده از خود منتشر کرد و نوشت:یک ماه است که موهایم را بر زمین ریخته ام. فکر نمی کردم باید اعلام کنم، چون از دختران و پسرانمان خجالت می کشیدم. از این همه خون. من فقط موهایم را بر زمین ریختم و دیگر هیچ. خجالت می کشم، ولی اگر دردی دوا می کند هم من هستم.

آثار هنری سحر زکریا,بیوگرافی سحر زکریاکشف حجاب سحر زکریا

احضار سحر زکریا به دادسرا

در پی انتشار  یک موزیک ویدیو به نام «حوری» و به مناسبت روز جهانی منع خشونت علیه زنان در پلتفورم اینستاگرام، دانیال مقدم، صبا کمالی و سحر زکریا به دادسرا احضار شدند.

آثار هنری سحر زکریا

* مجموعه های تلویزیونی سحر زکریا:

در پناه تو (۱۳۷۴)دنیای شیرین دریا (۱۳۷۷)کژدم ۳۳ (۱۳۷۸)
قطار ابدی (۱۳۷۸–۱۳۷۹)همسفر (۱۳۷۹)پرونده‌های مجهول (۱۳۸۰)
باران عشق (۱۳۸۱)پاورچین (۱۳۸۱–۱۳۸۲)او مثبت (۱۳۸۲)
مروارید سرخ (۱۳۸۳)جاده در دست تعمیر (۱۳۸۷)مرد دوهزار چهره (۱۳۸۷–۱۳۸۸)
قهوه تلخ (۱۳۸۹–۱۳۹۱)تله‌فیلم «سرسپرده» (۱۳۸۹)شوخی کردم (۱۳۹۲)
در حاشیه (۱۳۹۴)بازیوو (۱۳۹۷)جانان (۱۳۹۷)

عکس های سحر زکریا,سحر زکریا,تصاویر اینستاگرام سحر زکریاعکس های سحر زکریا در اینستاگرام

* فیلم های سینمایی سحر زکریا:

مردی از جنس بلور (۱۳۷۷)پسران مهتاب (ارتشی در تاریکی) (۱۳۸۴)
تله (۱۳۸۴)اگه می تونی منو بگیر (۱۳۸۵)
زن دوم (۱۳۸۶)چیزی شبیه معجزه (۱۳۸۶)
دلداده (۱۳۸۸)لج و لج بازی (یک بازی ساده) (۱۳۸۸)
اسرار پدری (۱۳۸۸)زنان ونوسی مردان مریخی (۱۳۸۹)
درباره زندگی (۱۳۹۰)واقعیت پوشالی (۱۳۹۲)
آوار (۱۳۹۶)

فعالیت های سحر زکریا,فیلم های سحر زکریاسحر زکریا هنرپیشه ی مجموعه تلویزیونی در پناه تو

* نمایش خانگی سحر زکریا:

قهوه تلخ (۱۳۹۲)برج آرام (۱۳۹۱)
سه شوشوخی کردم (۱۳۹۲)

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 21
  • 36
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش