یکشنبه ۰۹ مهر ۱۴۰۲
کد مقاله: ۱۴۰۲۰۳۰۰۱۹

شگفتی های زندگی درک لونسفورد: بیوگرافی یکی از برجسته ترین بدنسازان جهان

درک لانسفورددرک لانسفورد
درک لونسفورد یک رقیب بدنسازی است که در دسته وزنی خود یکی از بهترین های جهان است. در این مقاله سرپوش به رژیم غذایی، رژیم تمرینی و... این ورزشکار اشاره می شود. در مسابقات مستر المپیا ۲۰۲۲، لانسفورد اولین بازی خود را در بخش آزاد مردان انجام داد و مقام دوم را به دست آورد.

چکیده ای از بیوگرافی درک لانسفرد:

نام کامل: درک لانسفرد

تاریخ تولد: ۱۴ می ۱۹۹۳

محل تولد: آمریکا

حرفه: بدنساز حرفه ای

قد: ۱۶۷/۵ سانتی متر

وزن: ۱۰۲ تا ۱۰۸ کیلوگرم

بیوگرافی درک لانسفوردبیوگرافی درک لانسفورد

بیوگرافی درک لانسفرد:

درک لونسفورد از لحظه تولد در پترزبورگ، ایندیانا، کودکی بسیار فعال بود. در سنین پایین، او به ورزش و شرکت در ورزش علاقه مند شد. قابل ذکر است، او فوتبال بازی کند و همچنین یک مسابقه کشتی نسبتاً موفق دبیرستانی را انتخاب کرد.

با این حال، زمانی که لانسفورد به کالج رفت، مجبور به تغییر همه این موارد شد. متأسفانه مدرسه ای که وی در آن درس می خواند برنامه کشتی نداشت. با این وجود، او نمی خواست تلاش های ورزشی را متوقف کند، بنابراین مجبور شد به ورزش های دیگری روی بیاورد. درنتیجه  وزنه زدن را انتخاب و به آن علاقه مند شد و دری را به روی حرفه ای در بدنسازی باز کرد.

عکس های درک لانسفورد درباره زندگی درک لانسفورد

درک لونسفورد در ابتدا برای رسیدن به نتایجی که به دنبالش بود مشکل داشت. بنابراین، او یک مربی شخصی به نام جیمز براون پیدا کرد. هنگامی که این دو با هم جفت شدند، درک توانست راهنمایی های لازم را برای شروع دریافت برخی از دستاوردهای جدی دریافت کند.

لانسفورد به شدت فعالیت می کرد و هیکلی باورنکردنی ساخت. در این زمان بود که او مستندی در مورد بدنسازی تماشا کرد. او با الهام از افرادی مانند جی کاتلر و فیل هیث شروع به لذت بردن از این ورزش کرد. بنابراین، او شروع به فرصتی برای ایجاد موقعیت حرفه ای برای خودش، در این ورزش کرد.

تصاویر درک لانسفورد بدنساز حرفه ای؛ درک لانسفورد

شغل اولیه درک لانسفرد:

درک لونسفورد در سن ۲۲ سالگی اولین ورزش آماتور بدنسازی خود را انجام داد. او در مسابقات قهرمانی NPC ایندیاناپولیس ۲۰۱۵، در بخش وزن آزاد مردان روی صحنه رفت. علاوه بر این، او توانست در این رقابت پیروز شود و تلاش های بدنسازی خود را با سر و صدا ادامه دهد.

عکس های انستاگرامی درک لانسفوردعکس های انستاگرامی درک لانسفورد

پس از این برد، Lunsford به قهرمانی NPC Junior Nationals 2015 رفت. سال بعد، او این موفقیت را با برنده شدن در مسابقات NPC Junior Nationals 2016 تکرار کرد. با این حال، او سال را با کسب مقام دوم در NPC USA Nationals به پایان رساند. 

لونسفورد قبل از اینکه برای آخرین بار به صورت آماتور در مسابقه شرکت کند، حدود ۱۲ ماه از مسابقه مرخصی گرفت. او در مسابقات قهرمانی NPC USA 2017 روی صحنه رفت و مجددا مقام دوم را به دست آورد. با این حال، با وجود این واقعیت که او برنده نشد، توانست Pro Card خود را به دست آورد و به عنوان یک حرفه ای شروع به کار کند.

همسر درک لانسفورددرک لانسفورد در کنار همسر و همکارانش

کسب عنوان در کستر المپیا:

پس از عملکرد او در سال ۲۰۲۲، درک لونسفورد، اکنون یک گزینه بسیار مورد توجه برای کسب عنوان مستر المپیا است. او از همان ابتدای کارش توانست نامی برای خود دست و پا کند. او تنها از آنجا توانست به محبوبیت زیادی در میان مردم برسد.

پس از کسب مقام دوم در المپیا ۲۰۲۲، لانسفورد به احتمال زیاد به بالاترین نتیجه ممکن در مسابقات آینده دست خواهد یافت. در نتیجه، هدف بعدی او کسب طلای المپیا است که اوج موفقیت در مرحله المپیا محسوب می شود.

عکس های شخصی درک لانسفوردعکس های شخصی درک لانسفورد

افتخارات درک لانسفرد:

لونسفورد قبلاً با قهرمانی در المپیا ۲۱۲ توانایی های خود را به عنوان یک ورزشکار برتر ثابت کرده است. این پیروزی نشان می دهد که او مهارت و اراده لازم برای موفقیت در مسابقات سطح بالا را دارد. علاوه بر این، با رقابت در وزن آزاد مردان، وی نشان داده است که می‌تواند در برابر برخی از بزرگترین و قدرتمندترین ورزشکاران این ورزش مقاومت کند.

مسابقات درک لانسفوردمسابقات درک لانسفورد

به طور کلی، کسب مقام دوم لونسفورد در المپیا ۲۰۲۲ و پیروزی های گذشته به عنوان شاهدی بر توانایی های اوست و او را به یک مدعی قوی برای مدال طلا در رقابت های آینده تبدیل می کند.

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 15
  • 5
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش