جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲
کد مقاله: ۱۴۰۲۰۲۰۰۱۰

بیوگرافی فلیکس سانچز به همراه فعالیت های فوتبالی وی

فلیکس سانچز,بیوگرافی فلیکس سانچزفلیکس سانچز
فلیکس سانچز یکی از مربیان فوتبال اهل اسپانیایی است که هم اکنون هدایت تیم ملی فوتبال اکوادور را برعهده دارد. تیم این مربی در جام عرب ۲۰۲۱ به مقام سوم دست پیدا کرد. در ادامه این مقاله سرپوش به بیوگرافی این ورزشکار اشاره می شود.

چکیده ای از بیوگرافی فلیکس سانچز:

نام کامل: فلیکس سانچس باس

تاریخ تولد: ۱۳ دسامبر ۱۹۷۵

محل تولد: بارسلونا، اسپانیا 

حرفه:  سرمربی فوتبال

باشگاه کنونی: تیم ملی فوتبال اکوادور

شروع مربیگری: ۱۹۹۶ تا کنون

فلیکس سانچز,تصاویر فلیکس سانچزبیوگرافی فلیکس سانچز

بیوگرافی فلیکس سانچز:

فلیکس سانچس باس در ۱۳ دسامبر ۱۹۷۵ در بارسلونا اسپانیا به دنیا آمد. وی بیشتر دوران حرفه ای خود را در قطر گذراند و در ابتدا تیم های ملی جوانان قطر هدایت می کرد تا اینکه در سال ۲۰۱۷ به تیم ملی بزرگسالان قطر منتقل شد. 

سانچس هم اکنون سرمربی تیم فوتبال اکوادور می باشد. تیم او برای اولین در قهرمانی جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ توانست خود را نشان دهد و در جام طلایی کونکاکاف ۲۰۲۱ به مقام چهارمی و در جام عرب ۲۰۲۱ به مقام سومی رسید.

فلیکس سانچز,عکس های فلیکس سانچزدرباره زندگی فلیکس سانچز

عملکرد مربیگری فلیکس سانچز:

رده های پایه:

سانچس مربی جوانان باشگاه فوتبال بارسلونا است که در سال ۲۰۰۶ به قطر مهاجرت کرد و به عضویت آکادمی اسپایر درآمد. وی در سال ۲۰۱۳ به عنوان مربی تیم زیر ۱۹ سال قطر انتخاب شد و سال بعد توانست مقام قهرمانی آسیا را برای تیم خود به ارمغان بیاورد. 

فلیکس سانچز,فعالیت های فوتبالی فلیکس سانچزبازی فلیکس سانچز در رده های پایه

تیم ملی فوتبال قطر:

سانچز بعد از یک دور بازی در تیم های زیر ۲۰ سال و تیم های زیر ۲۳ سال در ۳ ژوئیه سال ۲۰۱۷ جایگزین خورخه فوساتی شد و در راس تیم بزرگسالان قرار گرفت. اولین بازی وی در ۱۶ آگوست انجام شد که مقابل آندورا بود و توانست نتیجه را یک بر صفر از آن خود کند. این تیم سال را بدون جواز حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ به پایان رساند و از مرحله گروهی بیست و سومین دوره جام خلیج فارس حذف شد. 

در سال ۲۰۱۹ هدایت تیم قطر عنوان قهرمان جام ملت های آسیا در مسابقات جام ملت های آسیا برای اولین بار توسط سانچز انجام شد. تیم او توانست هر سه بازی گروهی را با پیروزی به اتمام برساند و در بازی های مرحله حذفی نیز مقابل ژاپن قرار گرفت و نتیجه را ۱ بر ۳ به نفع خود به اتمام رساند. او با ۱۹ بار گلزنی و تنها یک بار گل خورده آن هم در فینال بهترین خط حمله و بهترین خط دفاع جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ را از آن تیم خود کرد. 

فلیکس سانچز, فلیکس سانچز در تیم ملی قطرفعالیت فلیکس سانچز در تیم ملی قطر

در مه همان سال قرارداد جدید بین سانچز در قطر تا پایان جام جهانی ۲۰۲۲ امضا شد. بعد از گذشت چند هفته این تیم به کوپا آمریکا ۲۰۱۹ در برزیل دعوت شد اما نتوانست ادامه دهد و در گروه حذف شد. در دسامبر آن سال در ۲۴ امین دوره جام ملت های خلیج که در سال ۲۰۱۹ انجام شد توانست در زمین کشور خود تیمش را به مرحله نیمه نهایی برساند. 

در جام طلایی کونکاکاف ۲۰۲۱ در ایالات متحده آمریکا قطر یکی از دعوت شدگان بود که میزبان آنها در مرحله نیمه نهایی با نتیجه ۱ بر صفر از دور رقابت ها حذف کرد. 

در پایان سال تیم سانچز توانست به مرحله نیمه نهایی جام عرب ۲۰۲۱ به میزبانی قطر راه پیدا کند و درنهایت به مقام سوم اکتفا کرد. 

در جام جهانی سال ۲۰۲۲ که به میزبانی قطر صورت گرفت تیم او عملکرد خوبی را به نمایش نگذاشت و در تمامی دیدارهای خود در گروه آ شکست خورد تا بدترین میزبان تاریخ این دسته از رقابت ها شود. قرارداد او با قطر در ۳۱ دسامبر همان سال به پایان رسید و تمدید نشد تا کارلوس کی روش جایگزین وی شد. 

فلیکس سانچز,افتخارات فلیکس سانچزتصاویری از فلیکس سانچز

تیم ملی فوتبال اکوادور:

در ۱۱ مارس ۲۰۲۳ زمانی که سانچز علاوه بر اکوادور از جانب ایران هم پیشنهاد همکاری داشت به دلیل عدم توافق با طرفین فوتبال اکوادور را انتخاب کرد و به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال اکوادور از طریق شبکه های اجتماعی خود، اعلام حضور کرد. 

فلیکس سانچز,زندگینامه فلیکس سانچزهدایت تیم اکوادور توسط فلیکس سانچز

افتخارات فلیکس سانچز:

به عنوان مربی:

زیر ۱۹ سال قطر؛ مسابقات فوتبال ۱۹ سال آسیار که در سال ۲۰۲۴ برگزار شد. 

زیر ۲۳ سال قطر؛ مسابقات فوتبال زیر ۲۳ سال آسیا که در سال ۲۰۱۸ برگزار شد. 

فلیکس سانچز,افتخارات فلیکس سانچزافتخارات فلیکس سانچز

قطر:

جام ملت‌های آسیا در سال ۲۰۱۹

جام طلایی کونکاکاف در سال ۲۰۲۱ (چهارم)

جام عرب در سال  ۲۰۲۱ (سوم)

فلیکس سانچز,عکس جدید فلیکس سانچزعکس های فلیکس سانچز

فلیکس سانچز,فلیکس سانچز سرمربیفعالیت های فوتبالی فلیکس سانچز

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 10
  • 1
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش