دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲
۰۹:۵۱ - ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۲۰۸۲۳
اصناف و قیمت ها

اهمیت سفارش اینترنتی غذا در دنیا

این روزها مدیریت رستوران‌ها، برای افزایش فروش و حفظ مشتریان فعلی خود، باید نحوه ارائه خدمات را تغییر دهند. به عنوان مثال، تا چندی قبل داشتن یک رستوران تمیز با فضایی دلنشین و غذایی با کیفیت؛ این تضمین را می‌داد که مشتریان زیادی جلوی مغازه شما صف می‌کشند. در حال حاضر اما این نیاز تغییر کرده است. اکنون تمرکز رستوران‌ها علاوه بر ارائه خدمات قبلی، باید روی امکان سفارش اینترنتی غذا باشد.

سفارش آنلاین غذا

سفارش آنلاین ، به قدری اهمیت دارد که خود به خود رستوران‌هایی که تنها به شکل سنتی اداره می‌شدند، کم کم از رونق افتاده اند. مشغله‌های زندگی، کم حوصله‌ شدن افراد، استفاده از اینترنت در نسل جوان و عواملی از این دست؛ همگی باعث شده‌اند تا سفارش آنلاین غذا، کم کم جای مراجعه حضوری را بگیرد.

سفارش آنلاین غذا,سفارش اینترنتی غذا, سفارش آنلاینسفارش اینترنتی غذا

در این میان، مدیرهایی موفق هستند که توانسته‌ باشند خود را با تغییرات جدید به روز رسانی کنند. یکی از این مجموعه‌ها، عطاویچ است که در طی این سال‌ها فعالیت همیشه توانسته خود را با جدیدترین نیاز بازار وفق دهد. بنابراین، هنوز هم می‌توان صف مشتریان را جلوی شعب آن در سراسر کشور دید.

تاثیر سفارش اینترنتی غذا بر صنعت فست فود

تاثیر خرید آنلاین غذا غذا روی صنعت بزرگی مانند فست فود را باید متخصصان حوزه آمار مشخص کنند. با این حال، حتی بدون هیچ دانش خاصی هم می‌توان حدس زد که امکان سفارش اینترنتی غذا تا چه اندازه باعث افزایش فروش این صنعت شده است.

نسل جدید دیگر مانند نسل پدران و مادرانشان نیستند که برای سفارش غذا حتما باید شماره تلفن یک رستوران را حفظ باشند. این نسل، با داشتن یک اپلیکیشن روی گوشی موبایل تمام کارهای خود را انجام می‌دهد. در نتیجه مهم است که مدیریت رستوران‌ها متوجه این تغییرات باشند.

با طراحی یک اپلیکیشن سفارش فست فود یا داشتن یک وب‌سایت برای ثبت، رستوران‌ها می‌توانند فروش خود را چند برابر کنند. طبق تحقیقاتی که از سوی موسسات مرتبط انجام شده، استقبال از خرید‌های اینترنتی به شدت افزایش یافته است.

سفارش آنلاین غذا, سفارش آنلاین, سفارش فست فودسفارش آنلاین غذا

این در حالی است که دیگر نه تنها نسل جدید، بلکه تمام افراد در رده‌های سنی به دنبال این هستند که کارها را به شکلی راحت‌تر و سریع‌تر انجام دهند. سفارش اینترنتی غذا هم از همین کارها به شمار می‌رود.

ویژگی‌ های یک رستوران خوب با امکان سفارش غذای آنلاین

با افزایش تعداد رستوران‌ها در سطح شهر، توجه مشتریان به ویژگی‌های مهمی جلب می‌شود. بنابراین، اگر رستورانی دوست داشته باشد که در لیست محبوب‌ترین‌ها قرار بگیرد لازم است تا برخی ویژگی‌ها و خصوصیات را دارا باشد.

کیفیت غذا

اولین ویژگی مهم یک رستوران خوب این است که کیفیت غذای خوبی دارد. این شامل طعم خوشمزه غذا، نحوه پخت صحیح و استفاده از مواد اولیه مرغوب می‌شود. بنابراین، اگر رستورانی قصد داشته تا پا به عرصه رقابت بگذارد، لازم است تا حتما کیفیت غذای خوبی داشته باشد.

پاسخ دهی سریع

برای رستوران‌هایی که سفارش اینترنتی غذا می‌پذیرند، لازم است تا حتما پاسخ دهی خوبی داشته باشند. مطمئنا هیچ مشتری دوست ندارد تا مدام پشت خط مانده و برای یک سفارش غذا، ساعت‌ها معطل باشد.

قیمت مناسب

نباید فراموش کنیم که قیمت برای خیلی از ما اهمیت دارد. بنابراین ارائه خدمات باکیفیت در کنار قیمت مناسب، دلیلی بوده که بسیاری از ما به سراغ یک رستوران می‌رویم. بنابراین، نمی‌توان آن را نادیده گرفت.

رعایت بهداشت

درست است که ما قرار است سفارش غذای آنلاین داشته باشیم،‌ اما رعایت بهداشت و تمیزی نکته مهمی بوده که در اولین برخورد به چشم می‌خورد. رستوران‌های کثیف هیچ وقت در بازار پر رقابت این روزها، جایی ندارند.

سفارش اینترنتی غذا, سفارش آنلاین غذا, سفارش آنلاینسفارش آنلاین

داشتن وب‌سایت یا نرم افزار

برای سفارش اینترنتی غذا لازم است تا رستوران مورد نظر حتما رابط کاربری خوبی داشته باشد. در دسترس بودن نرم افزار یا وب‌سایت برای ثبت سفارش اهمیت زیادی دارد، از همین رو، حتما به این نکته توجه کنید.

دلایل محبوبیت سفارش اینترنتی غذا

می‌توان گفت محبوبیت سفارش غذا به صورت آنلاین، از زمانی شروع شد که برخی از پرچمداران صنعت غذایی شروع به سرمایه گذاری روی فروش غیر حضوری کرده و همینطور برخی شرکت‌ها با ایده ارسال غذا به درب منزل به عنوان یک پلتفرم همه جانبه، این اقدام را تکمیل کردند.

با در کنار هم قرار گرفتن این دو سیستم، برای عموم مردم سفارش غذا بیش از پیش آسان و جذاب شد. بعد از این اتفاقات، آشنایی مردم با سفارش آنلاین غذا زیاد طول نکشید و در جدیدی رو به صنعت فست فود در ایران باز شد.

بعد از فراهم آمدن این امکان برای سفارش اینترنتی غذا، عوامل تاثیرگذار دیگری نیز بودند که سرعت محبوبیت آن را افزایش دادند. امکان دسترسی به تعداد زیادی رستوران‌ و فست فود در نزدیکی شما و همینطور امکان بررسی و مقایسه هر یک با دیگری، باعث شد انتخاب‌های افراد هوشمندانه‌تر شده و رقابت بیشتری بین رستوران‌ها شکل بگیرد که در نهایت منجر به بهبود کیفیت غذاها شد.

مجموعه فست فود عطاویچ نیز از همان ابتدا با در نظر داشتن محبوبیت فضای اینترنت، اقدام به راه اندازی سیستم سفارش آنلاین غذا کرد.

وجه تمایز عطاویچ با دیگر رستوران ‌ها

هروقت صحبت سفارش غذا به صورت اینترنتی به میان می‌آید، بسیاری از افراد از خاطرات ناخوشایند خود گفته و این تجربه را گاها ناموفق توصیف می‌کنند. نکته‌ای که باعث می‌شود عطاویچ نسبت به خیلی از رستوران‌های دیگر متفاوت‌تر به نظر بیاید، نظمی است که بر کل سیستم اعمال شده و تمامی شعبات نیز از این نظم تبعیت می‌کنند.

هنگام سفارش اینترنتی غذا، زمان بندی کارها در عطاویچ از قبل اعلام شده و وظیفه هرکس به طور منظم و در زمان مشخص تعیین گردیده تا مثل یک ساعت، این مجموعه نیز به خوبی به کار خود ادامه دهد. برخی معتقد هستند که دلیل موفقیت عطاویچ و دریافت سیل عظیمی از سفارش آنلاین غذا در شعبات مختلف، فقط ناشی از نظم آن نیست، بلکه ایجاد حس اعتماد و اطمینان در مشتریان باعث این موفقیت می باشد.

باید اشاره کرد که هیچ چیز، حتی کیفیت بالای غذا نیز، نمی‌تواند تا این حد روی این موضوع تاثیرگذار باشد. در هر صورت مدیریت کردن شعبات مختلف از راه دور، کار راحتی نبوده و تنها چندین ویژگی خوب در کنار هم، منجر به این پیروزی شده است.

آنلاین غذا, سفارش آنلاین, سفارش فست فودسفارش فست فود

سفارش اینترنتی غذا از عطاویچ 

عطاویچ به عنوان یک برند پیشرو در صنعت غذایی، همیشه سعی داشته تا در تمامی مراحل، از تهیه مواد غذایی تا طبخ و ارسال، به شیوه‌های نوین مانند سفارش اینترنتی غذا عمل کند تا مشتریان در عین داشتن تجربه همیشگی خود، احساس به روز بودن و همینطور پیش رفتن با متد روز دنیا را داشته باشند.

سفارش هر کدام از غذاهای عطاویچ از پیتزا و همبرگر گرفته تا غذاهای منحصر به فرد عطاویچ هیچ وقت به اندازه حال حاضر آسان نبوده و با روش‌های مختلفی می‌توانید سفارش آنلاین غذای خود را ثبت کنید. یکی از محبوب‌ترین روش‌ها، مراجعه به وبسایت عطاویچ است. در این سایت می‌توانید به تمامی شعب دسترسی پیدا کرده و منوی هر یک را جداگانه بررسی کرده و با دقت سفارش نهایی خود را ثبت کنید.

عطاویچ همواره در مناسبت‌های مختلف کدهای تخفیف را در اختیار مشتریان خود می‌گذارد تا بتوانند در هر جشنی، مجموعه عطاویچ را نیز در خوشحالی خود سهیم بدانند.

در این بین، برخی وبسایت‌های دیگر نیز در جایگاه پلتفرم‌های سفارش غذا به صورت آنلاین فعالیت داشته و با عضویت درون این برنامه‌ها، می‌توانید همچنان از خدمات عطاویچ استفاده کنید. اگر طرفدار تکنولوژی نیستید، می‌توانید به همان شیوه سنتی و با برقراری تماس تلفنی،‌ سفارش غذا خود را ثبت نمایید.

  • 12
  • 3
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
مهران احمدی بیوگرافی مهران احمدی؛ بازیگر حرفه سینما تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۹ اسفند ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، کارگردان، مدیر تولید، برنامه ریز

آغاز فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی بازیگری از دانشگاه هنر و معماری تهران

ادامه
سراج قمری زندگینامه سراج قمری، شاعر هجو گوی سده شش و هفت

شهرت: سراج قمری، قمری آملی

دوران زندگی: سده ششم و هفتم قمری

محل تولد: خوارزم یا گلستان

حرفه: شاعر پارسی گو

آثار: دیوان اشعار سراج قمری

وفات: ۶۲۵ قمری

ادامه
زندگینامه کیان ایرانی زندگینامه دلیر ایرانی؛ کیان و نقش او در قیام مختار

از فعالیت ها و سوابق کیان ایرانی قبل از قیام مختار اطلاعاتی در دسترس نیست البته بعد از اضافه شدن به لشکر مختار از جمله افراد تاثیرگذار و بسیار مهم وقایع قیام شناخته شد. 

در سال ۶۶ قمری مختار با هدف گرفتن انقام از عاملان واقعه کربلا و شکست قاتلان امام حسین در کوفه، کیان ایرانی را به عنوان حرس به عبارتی رئیس نگهبانان خود انتخاب کرد. 

اعتماد و اطمینان مختار به کیان به قدری بود که ریاست انتظامات کوفه و فرماندهی شرطه های کوفه به وی سپرده شد. اموال بسیاری از افراد حین برخورد با جنایتکاران کربلا با فرمان مختار مصادره شد. کیان این موال را بین ایرانیان مسلمانی که عملیات را به عهده داشتند، تقسیم کرد. این موضوع از جمله خدمات بسیار مهمی بود که کیان نسبت به حکومت مختار انجام داد.

کیان ایرانی در جریان دستگیری و هلاکت جنایتکاران کربلا، همچنین اشراف جائن کوفه نقش اصلی را برعهده داشت به طوریکه جنایتکاران اصلی کربلا بعد از شنیدن نام ایشان به وحشت می افتادند. 

ادامه
رسول خطیبی بیوگرافی رسول خطیبی + تصاویر

تاریخ تولد: ۳۱ شهریور ۱۳۵۷

نام مستعار: رسول پاشا

محل تولد: تبریز، ایران

حرفه: فوتبالیست سابق، مربی فوتبال

باشگاه کنونی: سرمربی باشگاه پیکان

آغاز فعالیت: ۱۳۷۱ تاکنون

ادامه
گیتی قاسمی بیوگرافی گیتی قاسمی بازیگر خوش سابقه ایرانی

تاریخ تولد: ۱۶ آذر ۱۳۵۵

محل تولد: ملایر، همدان، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، کارگردان تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۷۵ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران

ادامه
امیرحسین صدیق امیرحسین صدیق بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۸ آبان ۱۳۵۱

محل تولد: نیشابور

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: دیپلم بازیگری از مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما

ادامه
باران خوش اندام باران خوش اندام و ماجرای جدایی تا ازدواج مجدد

نام کنونی: نها خوش اندام

تاریخ تولد: ۳۰ شهریور ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

اصالت: کورد کورمانج خراسان

حرفه: شاعر، نویسنده، تصنیف سرا

آغاز فعالیت: ۱۳۹۲ تا کنون

ادامه
ویلهلم رونتگن بیوگرافی ویلهلم رونتگن دانشمند تاثیرگذار صنعت پزشکی

تاریخ تولد: ۲۷ مارس ۱۸۴۵

محل تولد: رمشاید، پادشاهی پروس، کنفدراسیون آلمان

ملیت: آلمانی

حرفه: دانشمند

محل تحصیل: مؤسسه فناوری فدرال زوریخدانشگاه زوریخ

درگذشت: ۱۰ فوریه ۱۹۲۳

ادامه
ساناز سعیدی بیوگرافی ساناز سعیدی بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۲۴ فروردین ۱۳۶۸

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس معماری 

ادامه
ویژه سرپوش