چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲
کد مقاله: ۱۴۰۰۱۲۰۰۰۷

بهترین کاندوم های فضایی برند ایکس دریم

کاندوم فضایی و کارکرد های آن

یکی از ساده ترین روش ها برای ایجاد ارگاسم در بانوان، تحریک نقاط حساس داخلی واژن به طور همزمان است. یکی از جدیدترین نسل های محصولات زناشویی را می توان کاندوم های فضایی دانست که با داشتن خار ،شیار یا دکمه های برجسته تر به کاندوم های طلائی معروف شده اند.  اما این مسئله بسیار دشوار خواهد بود. برای مرتفع ساختن این موضوع  ابتکار شرکت های تولید کننده کاندوم، طراحی و ساخت انواع کاندوم خاردار با خار هایی جذاب با چیدمان متفاوت بوده است. برخی دیگر از این شرکت ها با ابتکارات خود، اقدام به تولید محصولاتی کرده اند که با نام کاندوم فضایی در بازار شناخته می شوند. این محصولات با طراحی متفاوت و منحصر به فرد خود کمک می کنند تا تحریک نقاط حساس واژن باوان با سرعت بالاتری شکل گرفته و روند رسیدن به ارگاسم را ساه تر کند. 

باید به این نکته توجه داشت که استفاده از این محصولات برای بانوانی که اولین رابطه های خود تجربه می کنند خطرناک بوده و بهتر است برای بانوان دارای تجربه در رابطه جنسی را پشت سر گذاشته اند استفاده شود. 

محصولات بهداشتی و جنسی,کاندوم فضایی,سلامت جنسیانواع کاندوم فضایی

کاندوم فضایی طوقی

همانطور که گفته شد هدف اصلی از نوع طراحی این محصولات افزایش تحریک در بانوان است. در بدنه و نوک این کاندوم نیز خار های درشت و نیزه مانندی تعبیه شده اند که به هنگام تحرک آلت در واژن می توانند با ایجاد اصطکاک و تحریک نقطه ی جی، لذت بانوان را چند برابر کرده و تحربه ای بی نظیر را برایشان رقم بزنند. 

کسانی که رضایت بانوان در رابطه برایشان حائز اهمیت است، پیشنهاد می شود که این محصول را از دست ندهند.

کاندوم فضایی طوقی ایکس دریم با بهره گیری از لاتکس چرب و شفاف تولید شده است، همین مسئله موجب روان سازی دخول و تحرک در حین آمیزش شده و درد های بانوان را کاهش می دهد. از این رو در جلب رضایت بانوان و ایجاد لذت در عین پیشگیری از درد رابطه ، موثر عمل می کند. یکی از مسائل مهم در هنگام استفاده از کاندوم ها، پیشگیری از بیماری های مقاربتی و بارداری های ناخواسته است. این محصول با بهره گیری از مخزن ذخیره اسپرم ، می تواند نگرانی های این گونه را برطرف ساخته و احساس امنیت را در رابطه جنسی ایجاد کند. 

کاندوم فضایی چرخشی

کاندوم چرخشی ایکس دریم یک محصول بسیار بی نظیر و مناسب برای افرادی است که در دسته کاندوم های فضایی و خاردار عرضه شده است. یکی از مهمترین ویژگی های این محصول را باید وجود خار های درشت و نرم از نوک تا بدنه محصول و به صورت چرخشی آن اشاره کرد.

این ویژگی برای بانوانی که در رابطه های جنسی خود تحریک نمی شوند بسیار موثر بوده و سبب تحریک ناحیه های حساس به ویژه کلیتوریس در هنگام رابطه های جنسی می شود.

از دیگر ویژگی های بسیار مهم این محصول باید به جنس لاتکس صددرصد طبیعی آن اشاره کرد که مانع بسیار خوبی در برابر خارش، حساسیت و بسیاری از بیماری ها و تورم های پوستی و واژن است. یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم این محصول را باید وجود مخزن ذخیره اسپرم دانست. این مخزن ذخیره آغشته شده به ماده اسپرم کش یک عامل بسیار موثر در برابر بارداری های ناخواسته بوده و موجب کنترل در رابطه های جنسی می شود. کاندوم چرخشی ایکس دریم مانند سایر محصولات این برند آغشته شده به مواد تاخیری بنزوکائین بوده و از مواد روان کننده نیز بهره می برد.

کاندوم فضایی دکمه دار

کاندوم فضایی دکمه دار مدل با داشتن برجستگی های بزرگ در قسمت کلاهک و شافت باعث تحریک بیشتر نقاط حساس بانوان به ویژه تحریک نقطه جی اسپات می شود. این محصول ویژه، دارای ۳ عدد خار نیزه مانند است. ابتدای این محصول برجستگی های دکمه ای شکل داشته و بعد از آن خارهای بزرگی دیده می شود ،این نوع خار ها با ویژگی های متفاوت با یکدیگر این امکان را فراهم می کند تا تمام نقاط حساس در واژن بانوان تحریک شده و یک لذت رویایی را برای آنها فراهم کند.

کاندوم فضایی شمشیری,شناخته شده ترین برندهای کاندوم,مهمترین ویژگی های کاندوم فضایی اره ماهیکاندوم فضایی دکمه دار

کاندوم فضایی دکمه دار محصولی برای بانوان سرد مزاج و دیر ارگاسم است. همچنین کمک می کند تا زمان ارگاسم به شدت کاهش پیدا کند و دو طرف از رابطه زناشویی لذت ببرند. کاندوم فضایی دکمه دار، به دلیل دارا بودن دکمه های بسیار برجسته و نرم از جنس لاتکس صد درصد طبیعی برای یک رابطه جنسی حرفه ای بین طرفین توصیه می شود. 

کاندوم فضایی اره ماهی

کاندوم اره ماهی ایکس دریم یک محصول بسیار بی نظیر است که در دسته کاندوم های فضایی و خاردار عرضه شده است. این محصول با ویژگی های بسیار متعدد و بی نظیر خود توانسته است جایگاه ویژه ای در میان افرادی که به دنبال تنوع در رابطه های جنسی خود از آن خود کند.

از این محصول برای بانوانی که اولین رابطه های جنسی خود را تجربه می کنند توصیه نمی شود و بهتر است که این محصول را برای بانوانی مورد استفاه قرار داد که در رابطه های جنسی دارای تجربه هستند و یا زایمان را تجربه کرده اند. خار ها و برامدگی های این محصول به عنوان یک عامل اصلی در تحریک بانوان خواهد بود.

یکی از مهمترین ویژگی های این محصول را باید وجود خار های درشت در نوک و ابتدای کلاهک آن اشاره کرد. این ویژگی برای بانوانی که در رابطه های جنسی خود تحریک نمی شوند بسیار موثر بوده و سبب تحریک ناحیه های حساس به ویژه کلیتوریس در هنگام رابطه های جنسی می شود.

از دیگر ویژگی های بسیار مهم این محصول باید به جنس لاتکس صد درصد طبیعی آن اشاره کرد که مانع بسیار خوبی در برابر خارش، حساسیت و بسیاری از بیماری ها و تورم های پوستی و واژن است. یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم این محصول را باید وجود مخزن ذخیره اسپرم دانست. این مخزن ذخیره آغشته شده به ماده اسپرم کش یک عامل بسیار موثر در برابر بارداری های ناخواسته بوده و موجب کنترل در رابطه های جنسی می شود. کاندوم فضایی اره ماهی ایکس دریم مانند سایر محصولات این برند آغشته شده به مواد تاخیری بنزوکائین بوده و از مواد روان کننده نیز بهره می برد.

این کاندوم در هر بار حرکت در داخل واژن، اصطحکاک و ضربه ی لذت بخشی را برای زوج ایجاد می کند که این به لحاظ روانی نیز در مرد بسیار لذت بخش خواهد بود.

کاندوم فضایی شمشیری

این محصول به دلیل وجود خار های متفاوت با سایر رقبای خود ، یک اصطحکاک و ضربه ی خاص پس از هربار حرکت در واژن را ایجاد میکند. نکته ای که در خصوص استفاده از این محصول بسیار حائض اهیمت است را می توان این موضوع دانست که از آن برای بانوانی که اولین رابطه جنسیشان را تجربه می کنند، بسیار دردآور است و پیشنهاد می شود از این محصول برای بانوانی که دارای تجربه های جنسی هستند استفاده شود.

این محصول دارای خارهای درشت از جنس لاتکس نرم بر روی بدنه و کلاهک  می باشد. اندازه ی خارهای بدنه آن در حدود ۱cm و خارهای روی کلاهک کمی بیش از ۱cm می باشند. این خارها نرم بوده و برای تحریک ناحیه کولیتوریس و نقطه ی جی بسیار موثر می باشند.

برای بانوانی که اولین رابطه های جنسی خود را تجربه میکنند استفاده از کاندوم طوقی با خارهای نرم تر و کوچکتر توصیه می شود تا از ایجاد احساس درد پیش آمد های روانی آن جلوگیری شود. کاندوم فضایی شمشیری ایکس دریم با خارهای بزرگ خود در ابتدای کاندوم و تحریک اندام جنسی بانوان، لذت جنسی را برای بانوان، دوچندان کند.

کاندوم فضایی طوقی,کاندوم فضایی چرخشی,کاندوم فضایی شمشیریانواع کاندوم ایکس دریم

انواع کاندوم ایکس دریم به عنوان یکی از شناخته شده ترین برندهای کاندوم موجود در بازار ایران می باشد. این محصول با توجه به کیفیت خوب و قیمت مناسب توانسته طرفداران خاص خود را داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع محصولات زناشویی میتوانید به مجله سلامت فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی سپیتا شاپ به این لینک مراجعه کنید و اطلاعات خود را در خصوص انواع محصولات جنسی و بهداشتی افزایش داده و خریدی با اطمینان، سریع و محرمانه را تجربه کنید.

  • 17
  • 6
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۱۵
غیر قابل انتشار: ۱۴
جدیدترین
قدیمی ترین
چقدر مقاله خوبی بود و اینکه از این فروشگاه اینترنتی سپیتا خرید کردم و خیلی سریع بدستم جنسو رسوندن. تشکر
برای من تجربه ثابت شده. ممنون از مقاله خوبتون
خیلی محتوای خوبی بود واقعا زمان ما این چیزا نبود باید بخرم و بعد نظرمو بگم ولی بازم ممنون از سایت خوبتون
با سلام. ممنون از مقاله خوبتون، میخواستم بپرسم از این کاندوم های فضایی میشه برای بعد از زایمان هم استفاده کرد؟ کدوم نمونه از کاندوم فضایی رو اولین بار استفاده کنیم بهتره؟
مشاهده کامنت های بیشتر
مهران احمدی بیوگرافی مهران احمدی؛ بازیگر حرفه سینما تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۹ اسفند ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، کارگردان، مدیر تولید، برنامه ریز

آغاز فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی بازیگری از دانشگاه هنر و معماری تهران

ادامه
سراج قمری زندگینامه سراج قمری، شاعر هجو گوی سده شش و هفت

شهرت: سراج قمری، قمری آملی

دوران زندگی: سده ششم و هفتم قمری

محل تولد: خوارزم یا گلستان

حرفه: شاعر پارسی گو

آثار: دیوان اشعار سراج قمری

وفات: ۶۲۵ قمری

ادامه
زندگینامه کیان ایرانی زندگینامه دلیر ایرانی؛ کیان و نقش او در قیام مختار

از فعالیت ها و سوابق کیان ایرانی قبل از قیام مختار اطلاعاتی در دسترس نیست البته بعد از اضافه شدن به لشکر مختار از جمله افراد تاثیرگذار و بسیار مهم وقایع قیام شناخته شد. 

در سال ۶۶ قمری مختار با هدف گرفتن انقام از عاملان واقعه کربلا و شکست قاتلان امام حسین در کوفه، کیان ایرانی را به عنوان حرس به عبارتی رئیس نگهبانان خود انتخاب کرد. 

اعتماد و اطمینان مختار به کیان به قدری بود که ریاست انتظامات کوفه و فرماندهی شرطه های کوفه به وی سپرده شد. اموال بسیاری از افراد حین برخورد با جنایتکاران کربلا با فرمان مختار مصادره شد. کیان این موال را بین ایرانیان مسلمانی که عملیات را به عهده داشتند، تقسیم کرد. این موضوع از جمله خدمات بسیار مهمی بود که کیان نسبت به حکومت مختار انجام داد.

کیان ایرانی در جریان دستگیری و هلاکت جنایتکاران کربلا، همچنین اشراف جائن کوفه نقش اصلی را برعهده داشت به طوریکه جنایتکاران اصلی کربلا بعد از شنیدن نام ایشان به وحشت می افتادند. 

ادامه
رسول خطیبی بیوگرافی رسول خطیبی + تصاویر

تاریخ تولد: ۳۱ شهریور ۱۳۵۷

نام مستعار: رسول پاشا

محل تولد: تبریز، ایران

حرفه: فوتبالیست سابق، مربی فوتبال

باشگاه کنونی: سرمربی باشگاه پیکان

آغاز فعالیت: ۱۳۷۱ تاکنون

ادامه
گیتی قاسمی بیوگرافی گیتی قاسمی بازیگر خوش سابقه ایرانی

تاریخ تولد: ۱۶ آذر ۱۳۵۵

محل تولد: ملایر، همدان، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، کارگردان تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۷۵ تاکنون

تحصیلات: کارشناسی کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران

ادامه
امیرحسین صدیق امیرحسین صدیق بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۸ آبان ۱۳۵۱

محل تولد: نیشابور

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

شروع فعالیت: ۱۳۷۰ تاکنون

تحصیلات: دیپلم بازیگری از مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما

ادامه
باران خوش اندام باران خوش اندام و ماجرای جدایی تا ازدواج مجدد

نام کنونی: نها خوش اندام

تاریخ تولد: ۳۰ شهریور ۱۳۵۲

محل تولد: تهران

اصالت: کورد کورمانج خراسان

حرفه: شاعر، نویسنده، تصنیف سرا

آغاز فعالیت: ۱۳۹۲ تا کنون

ادامه
ویلهلم رونتگن بیوگرافی ویلهلم رونتگن دانشمند تاثیرگذار صنعت پزشکی

تاریخ تولد: ۲۷ مارس ۱۸۴۵

محل تولد: رمشاید، پادشاهی پروس، کنفدراسیون آلمان

ملیت: آلمانی

حرفه: دانشمند

محل تحصیل: مؤسسه فناوری فدرال زوریخدانشگاه زوریخ

درگذشت: ۱۰ فوریه ۱۹۲۳

ادامه
ساناز سعیدی بیوگرافی ساناز سعیدی بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر

تاریخ تولد: ۲۴ فروردین ۱۳۶۸

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۵ تاکنون

تحصیلات: لیسانس معماری 

ادامه
ویژه سرپوش