چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
کد مقاله: ۹۹۰۷۰۰۰۴۲

چه چیزهایی باعث تقویت قوای جنسی میشود؟

تقویت قوای جنسی,تقویت قوای جنسی مردان,غذاهای تقویت قوای جنسیعدم رغبت به برقراری رابطه جنسی توسط مردان با تقویت قوای جنسی قابل درمان است
مشکلات جنسی در آقایان و بانوان می تواند پایه های زندگی را سست کند و باعث جدایی اشخاص شود و لغزش ویرانی بنیاد خانواده را به دنبال داشته باشد. تغذیه مناسب اصل مؤثر و ثابت شده در عملکرد تمام اعضای بدن دارد که این مسأله شامل باروری و تقویت قوای جنسی نیز می شود. 

تقویت قوای جنسی

معمولاً در مردانی که دچار ضعف جنسی هستند و از قوه جنسی بالایی بهره مند نیستند، انزال خیلی سریع اتفاق افتاده، نعوظ مناسبی ندارند، مدت زمان ارگاسم در آن ها کم است، توانایی انجام کامل رابطه را نداشته و ارضاء نمی شوند که این عوامل می تواند به دلیل سطح تستوسترون پائین، سطح استقامت ضعیف، ناتوانی جنسی، استرس و پریشانی و ابتلا به برخی بیماری ها باشد. مطالعات نشان می دهد که برخی از مواد مغذی خاص، از جمله اقسام ویتامین ها تا عصاره های گیاهی کم تر شناخته شده، اثرات مثبتی بر جنبه های مختلفی از عملکرد آلت تناسلی دارند. برخی از موادغذایی می تواند به شما انرژی مضاعف دهد و سبب تقویت قوای جنسی شما شود.

با تقویت قوای جنسی یکی از مشکلات عمومی در بین مردان که همان زود انزالی است از بین می رود. زود انزالی عموما به علت ضعف جسمانی یا سردی بیش از حد بدن ایجاد می شود. با تقویت کردن قوای جسمی و به تبع آن جنسی، خیلی از مشکلات جنسی افراد رفع می شود. 

ویتامین ها و ترکیبات موثر در تقویت قوای جنسی

مواد مؤثر در تقویت قوای جنسی عبارتند از: ویتامین A، ویتامین های گروه B، ویتامین سی، ویتامینe، روی، منیزیم، اسیدهای چرب ضروری، دی هیدرو اپی آندوسترون، اسید فولیک، سلنیوم.

راههای تقویت قوای جنسی,تقویت قوای جنسی,روش های تقویت قوای جنسیتقویت قوای جنسی برای برخی افراد فقط راه حلی برای لذت بیشتر از رابطه جنسی است

بهترین داروهای گیاهی برای تقویت قوای جنسی

یکی از روشهای تقویت قوای جنسی در زنان و مردان، تغذیه مناسب می باشد. هر شخص با شناخت طبع خود می توند رژیم غذایی مناسبی را تنظیم کند که قطعاً در تقویت قوای جنسی بسیار مؤثر خواهد بود. آنچه که مردان مصرف می کنند، از قدرت نعوظ تا تحرک اسپرم، بر قدرت و تقویت آن ها تأثير زیادی دارد. تغذیه مناسب و دریافت به اندازه ویتامین ها و مواد معدنی مثل ویتامین های A ,E ,B و عناصری همچون روی و منیزیم و.. نقش فوق العاده ای در تولید هورمون های جنسی افزایش قدرت باروری، سلامت دستگاه تناسلی، تولید اسپرم و تشکیل سلول تخم دارد. در ادامه برخی از داروهای گیاهی برای تقویت قوای جنسی عبارتست از:

- تقویت قوای جنسی با آووکادو:

آووکادو سرشار از ویتامین های گروه B است که استرس را تقلیل می دهند، همینطور منبع چربی اشباع نشده است که به افزایش جریان خون در کل بدن من جمله آلت تناسلی مرد کمک می کند. آووکادو دارای مقدار زیادی ویتامین e است، ویتامین e یک آنتی اکسیدان قدرتمند است که رگ های خونی را گشاد می کند و بطور بالقوه خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی را تقلیل می دهد. همینطور ممکن است خطر اسیب به دی ان ای (DNA) اسپرم را تقلیل دهد. بعلاوه آووکادو سرشار از پتاسیم است که به تقویت قوای جنسی و انرژی شما کمک می کند.

تاثیر تغذیه برای تقویت قوای جنسی,تقویت قوای جنسی,تقویت قوای جنسیآووکادو سرشار از پتاسیم است که تاثیر به سزایی در تقویت قوای جنسی دارد 

- تقویت قوانی جنسی سردمزاجان با سیر:

سیر یکی از تقویت کننده های میل جنسی است که باعث تقویت جریان خون اندام های جنسی می شود که در نتیجه قدرت نعوظ و استقامت جنسی را بهبود می بخشد، ولی به علت طبع بسیار گرم سیر، مصرف آن برای تقویت قوای جنسی صرفا برای افراد سرد مزاج مناسب است و در افراد گرم مزاج تأثير عکس داشته و باعث افت میل جنسی و تضعیف قوای جنسی خواهد شد.

- تقویت قوای جنسی با فلفل:

فلفل سبز گیاهی است که از میوه های آن استفاده می شود. فلفل قرمز نیز همین گیاه و میوه است که با گذشت زمان و پس از رسیدن کامل فلفل سبز تغییر رنگ می دهد و آرام آرام قرمز می شود. فلفل از ادویه های تند بسیار پرمصرف دنیاست که نقش مهمی در تغذیه دارد و به تقویت قوای جنسی کمک می کند و مخصوصا در بخش های شرقی جهان مورد استفاده قرار می گیرد. غیر از مصرف خوراکی، داروهایی مثل شمع های طبی و پمادهایی از فلفل تهیه می شود که به عنوان ضددردهای اسکلتی استفاده میشود.

- تقویت قوای جنسی با کرفس:

کرفس باعث رها شدن هورمونی در عرق و بوی بدن مردان میشود که زنان را بخود جذب می کند. اسفناج و دیگر سبزیجات سبزبرگ به خصوص کلم بروکلی برای افزایش و تقویت قوای جنسی مفید هستند. محققان دانشگاه هاروارد بعد از انجام مطالعات بر روی ۴۶۰۰۰ مرد به نتیجه مثبت در عملکرد این موادغذایی در تقویت میل جنسی پی بردند.

- تقویت قوای جنسی با تخم مرغ:

تخم مرغ نه تنها نماد باروری است، بلکه به میزان فراوان دارای ویتامین B5 و B6 است که باعث کاهش استرس می شود و سطح هورمون را بطور موثری به تعادل می رساند و به تقویت قوای جنسی کمک می کند.

- تقویت قوای جنسی با موز، انبه، هلو و توت فرنگی:

منابعی غنی از ویتامین C می باشند و به بالارفتن میزان انرژی کمک می کند. موز حاوی آنزیم بروملین (Bromelain) است. این آنزیم می تواند تقویت قوای جنسی را در مردان کمک کند. علاوه بر این موز مقدار زیادی پتاسیم و انواع ویتامین B چون ریبوفلاوین در خود دارد که باعث افزایش انرژی در بدن می شود.

تقویت قوای جنسی,روشهای تقویت قوای جنسی,داروهای گیاهی برای تقویت قوای جنسیآنزیم بروملین موز، می تواند به تقویت قوای جنسی در مردان کمک کند

- تقویت قوای جنسی مردان با عسل طبیعی:

یکی از راهکارهای فوق العاده برای تقویت قوای جنسی در مردان، استفاده از عسل طبیعی است. عسل طبیعی میتواند کمک کند تا در درجه اول گرمای کافی به بدن مرد منتقل شود و سردی از بدن او کشیده شود و در ادامه به درمان مشکلات دیگری که در بدن او وجود دارد بپردازد. استفاده از عسل طبیعی به صورت معجون با مخلوط شدن با مواد دیگر نیز میتواند اثرات شگرفی از خود نشان دهد. همینطور بعضی عسل های تک گل که خود نوعی عسلِ درمانی محسوب میشوند، برای تقویت قوای جنسی فوق العاده عمل می کنند.

اولین اثر عسل، بخشیدن گرما به بدن است. گرما بخشیدن به بدن مردان میتواند میل جنسی را فزونی دهد و مشکلات زود انزالی را در آنها رفع کند. هرچه نوع عسل گرم تر باشد، برای مردان مفیدتر است. همچنین عسل به علت مواد معدنی درون خود میتواند به بالا بردن کیفیت اسپرم نیز کمک کند. نکته مهمی که باید در مورد مصرف عسل برای تقویت قوای جنسی اشاره کنیم این است که برای اثر بخش بودن این نوع درمان، باید حتما مداومت در مصرف عسل به روش های گوناگون در دستور کار مردانی که تصمیم دارند تا قوای جنسی خود را تقویت کنند قرار گیرد. 

- تقویت قوای جنسی با انار:

دانه های انار سرشار از پلی فنول هستند. پلی فنول ها ترکیباتی هستند که با کاهش خطر پرفشاری خون، بیماری قلبی و سکته مغزی همراه هستند. همچنین این ترکیبات رگ های خونی را شل کرده و جریان خون را به مغز و قلب و دیگر اندام ها به خصوص اندام های جنسی فزونی می دهند. انار دارای ریز مغذی هایی است که زمینه ساخت هورمون های جنسی را فراهم می کند. فلاون های دانه انار برای سلامت نعوظ مؤثر هستند، ویتامین C انار هم استرس را تقلیل می دهد و به تقویت قوای جنسی کمک می کند.

- تقویت قوانی جنسی با بادام:

بادام یکی از منبع های طبیعی و مملو از اسیدهای چرب ضروری و همچنین نوعی آمینو اسید به نام آرژنین است که به انبساط رگ های خونی موجود در آلت تناسلی کمک کرده و باعث تقویت جریان خون در این ناحیه می شود، در نتیجه استقامت جنسی مردان در رابطه جنسی بهتر می شود. همچنین بادام دارای موادی است که برای تولید تستوسترون لازم بوده و مواد دیگری مانند روی، سلنیم و ویتامین e و دیگر ویتامین ها و مواد معدنی موجود در آن برای سلامت جنسی شخص مفید است و مصرف میزان مشخصی بادام در روز میتواند به تقویت قوای جنسی شما کمک کند.

- تقویت قوای جنسی با شکلات:

محققان هرگاه شکلات را برای بیماری های قلبی و عروقی و بیماری قند مورد مطالعه قرار دادند، فواید بسیاری از آن را کشف کرده اند، بدین ترتیب حال می توانید بدون عذاب وجدان روزانه قدری شکلات تلخ بخورید. شکلات، گردش خون بدن و به همان نسبت گردش خون اندام تناسلی را فزونی می دهد و به تقویت قوای جنسی کمک می کند. فنتیل آمین موجود در این ماده بر مقدار سروتونین و اندروفین مغز هم اثر می گذارد.

تقویت قوای جنسی اقایان,تقویت قوای جنسی,داروی گیاهی تقویت قوای جنسیشکلات گردش خون اندام تناسلی را افزایش می دهد و به تقویت قوای جنسی کمک می کند

- بره موم ماده ای مؤثر در تقویت قوای جنسی:

بره موم از صمغ درختان تولید می شود و برای درمان اغلب بیماریها مفید می باشد. این ماده سرشار از ویتامین است که برای درمان تقویت قوای جنسی بسیار مفید است. این ماده سبب برگردانده شدن شادابی جنسی به شخص می شود. همچنین بره موم خاصیت ضد عفونی کنندگی نیز دارد و میتواند رحم زنان و همچنین پروستات (پروفسرته)، بیضه ها و آلت تناسلی مردان را در برترین شرایط از نظر سلامتی قرار دهد. این ماده نه تنها ضدعفونی کننده است بلکه انرژی زا می باشد. اطمینان داشته باشید مصرف صحیح و بموقع آن تقویت قوای جنسی را درمان خواهد کرد. همچنین عسل بره موم هم گزینه مناسبی در این زمینه خواهد بود.

بدترین غذاها در کاهش تقویت قوای جنسی

مصرف کافئین موجود در چای و ...، الکل، سیگار و تنباکو اختلالات جنسی را ایجاد و تشدید می بخشند، این مواد باعث ایجاد و تشدید اختلالات جنسی شده و تقویت قوای جنسی را کاهش می دهد. باید از مصرف موادغذایی های چرب، پر نمک و شیرین بپرهیزید. این غذاها جز ضرر و بیماری هیچ سودی نخواهد داشت.

گردآوری: بخش سلامت سرپوش

  • 9
  • 6
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
حضرت زینب (س),زندگینامه حضرت زینب (س),سرگذشت حضرت زینب (س) زندگی نامه حضرت زینب (س) از کودکی تا به شهادت رسیدنش

نام پدر: حضرت امیرالمؤمنین (علیه السلام)

نام مادر: حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)

ناریخ ولادت: پنجم جمادی الأولی سال پنجم (یا ششم) هجری قمری

محل تولد: مدینه منوره

همسر: عبدالله بن جعفر بن ابی‎طالب

وفات: شب یکشنبه ۱۵ رجب سال ۶۲ هجری قمری

ادامه
خواهران منصوریان,زندگی نامه خواهران منصوریان,زندگینامه خواهران منصوریان بیوگرافی خواهران منصوریان ( شهربانو - الهه - سهیلا ) + تصاویر

ملیت: ایران

زادهٔ: ۸ بهمن ۱۳۶۴

محل تولد: سمیرم

قد: ۱٫۷۵ متر

وزن: ۶۰ کیلوگرم

ورزش: ووشو

ادامه
نظامی گنجوی,کتاب نظامی گنجوی,زندگی نامه ی نظامی گنجوی زندگینامه نظامی گنجوی و آثارش (+ تصاویر)

زادروز: ۵۳۷ هـ. ق گنجه

محل زندگی: گنجه

ملیت: ایرانی

پیشه: شاعر، تاریخ نگار و داستان سرا 

سبک: عراقی

عنوان: حکیم نظامی

ادامه
محمود فکری,عکس محمود فکری,تعداد بازی ملی محمود فکری بیوگرافی محمود فکری و فوتبالیست شدن او (+ تصاویر)

زادروز: ۴ مرداد ۱۳۵۲

زادگاه: جوی بار، ایران

پُست: مدافع

ملیت: ایرانی

سال فعالیت: ۱۳۶۵

ادامه
سحر قریشی,طلاق سحر قریشی از همسرش,زندگی نامه سحر قریشی بیوگرافی سحر قریشی و علت مشهور شدنش (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۶ دی ماه ۱۳۶۶

زادگاه: تهران

قد: ۱٫۷۰ متر

محل زندگی: تهران

ملیت: ایرانی

پیشه: بازیگر، مدل

ادامه
مارکوپولو,زندگینامه مارکوپولو,کتاب سفرهای مارکوپولو بیوگرافی مارکوپولو و کتاب سفرهای او (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۱۵ سپتامبر ۱۲۵۴

زادگاه: ونیز، ایتالیا

تاریخ مرگ: ۹ ژانویهٔ ۱۳۲۴

ملیت: ونیزی

حرفه: تاجر و جهانگرد

ادامه
عکس از بهاره کیان افشار,بهاره کیان افشار,عکسهای بهاره کیان افشار بیوگرافی بهاره کیان افشار از کودکی تا به شهرت رسیدنش در بازیگری (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۳۶۲

محل زندگی: تهران

مدرک تحصیلی: کارشناسی مهندسی نرم افزار کامپیوتر

زمینه فعالیت: سینما، تئاتر و تلویزیون

حرفه: بازیگر و ترانه سرا

ادامه
نیکولا تسلا,نیکولاتسلا,زندگی نامه ی نیکولا تسلا زندگی نامه ی نیکولا تسلا و اختراعاتش (+ تصاویر)

متولد:۱۰ ژوئیه ۱۸۵۶

زادگاه: سمیلجان، امپراتوری اتریش (کرواسی امروزی)

مرگ: ۷ ژانویهٔ ۱۹۴۳

تبار: صربی تبار

رشته فعالیت: مخترع، فیزیک دان و مهندس

ادامه
لئوناردو داوینچی,بیوگرافی لئوناردو داوینچی,عکس لئوناردو داوینچی زندگی نامه لئوناردو داوینچی (+ تصاویر)

زادروز: ۱۵ ماه آوریل ۱۴۵۲

زادگاه: روستای وینچی، فلورانس

فوت: ۲ مهٔ ۱۵۱۹ 

ملیت: ایتالیا

جنبش: رنسانس میانه

ادامه
ویژه سرپوش