پنجشنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۱
کد مقاله: ۱۴۰۱۰۳۰۱۳۷

خاص ترین کاندوم های کدکس

همه امروزه بر اهمیت استفاده از کاندوم ها واقف هستند. میدانیم که این محصولات نقش بسیار پر رنگی در حفظ سلامتی ما و شریک جنسی ما دارند. این محصولات یک مانع بسیار قدرتمند در برابر بیماری های جنسی باکتریایی و ویروسی هستند. علاوه بر این موضوع این محصولات مانع اصلی برای جلوگیری از بارداری های ناخواسته هستند. اما سوالی که برای بسیاری از ما مطرح است این موضوع می باشد که استفاده از کدام برند مناسب است؟ کدام یک از برند ها می تواند نیاز های ما را برطرف سازند؟ 

در پاسخ به این سوال باید این طور گفت که محصولات جنسی برند ناچ کدکس به عنوان یکی از اصلی ترین تولید کنندگان محصولات زناشویی در ایران، همواره در تلاش بوده تا با تولید محصولات با کیفیت، علاوه بر برطرف سازی نیاز های مصرف کنندگان، توجه آن ها را نیز به سمت محصولات خود جلب کند. در ادامه این مطلب به بررسی خاص ترین تولید این شرکت پرداخته خواهد شد.

کاندوم آیس دبل دیلی ناچ کدکس,کاندوم ۸ در ۱ فانکشن ناچ کدکس,کاندوم تاخیری ۹۰ دقیقه ناچ کدکسخاص ترین کاندوم های کدکس

کاندوم تاخیری دابل دیلی مشکی ناچ کدکس

رنگ مشکی براق و رایحه تشک و بلو بری، همه چیز را برای تجربه یک کاندوم تاخیری مشکی رنگ آماده کرده است. تعبیه حلقه تاخیری در ساختار این محصول مشکی رنگ سبب شده است تا هیچ نگرانی از بابت انزال زودرس وجود نداشته باشد و زوج ها با خیال راحت مدت های زیادی را در رابطه بگذرانند. همچنینی داشتن بنزوکائین که به عنوان مواد تایری گیاهی از آن یاد می شود، در این محصول کمک کرده است تا به معنای واقعی یک کاندوم تاخیری واقعی تبدیل شود. این محصول می تواند تجربه جدیدی در رابطه های زناشویی باشد و حس فوق العاده ای از طولانی بودن رابطه و امنیت سلامت جنسی را برای هر دو طرف به همراه داشته باشد. لازم به ذکر است که محصولات کدکس جزو محصولات صادراتی در کشور به شمار می روند.

استفاده از این محصول ضمن مشکی رنگ نمودن آلت تناسلی، تجربه ای جذاب برای زوج ها خواهد بود. همچنین می توان به همراه این محصول از ژل‌ های روان کننده پایه آب نیز استفاده کرد و حسی تحریک پذیری را در بین زوج ها افزایش داد. استشمام بوی موز یا توت فرنگی در زمان رابطه، سبب تحریک بویایی و تشویق فرد به ادامه دادن هر چه بیشتر رابطه است. همچنین از آن جایی که این محصولات دارای دو برابر مواد تاخیری بنزوکائین و حلقه آناتومیک هستند، تاخیری مناسبی را برای افراد به همراه دارند و امکان برقراری رابطه جنسی در زمان طولانی تری را فراهم می نماید. رایحه میوه های قرمزی که در این محصول استفاده شده است، از تمام بوهایی ناخوشایندی که حاصل از فعالیت های جنسی، بوی بد واژن و … است، جلوگیری می نمایند که این موضوع را نیز می توان به عنوان بخشی از دیگر ویژگی های این محصول دانست که خرید و استفاده از آن را برای هر زوجی واجب می کند. این محصول برای رابطه های اول و مقعدی نیز مناسب است.

کاندوم آیس دبل دیلی ناچ کدکس

داشتن رابطه لذت بخش برای مردان و زنان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بسیاری از مردان به دنبال انزال دیر هنگام تر و زنان به دنبال وجود بو ها و رایحه های لذت بخش برای رابطه های جنسی خود هستند. به همین منظور تولید کنندگان محصولات زناشویی به دنبال طراحی و تولید محصولاتی هستند که به دنبال راهی مناسب برای ایجاد دیر انزالی باشند. شرکت ناچ کدکس، در راستای تحقق بخشیدن به این آرمان، محصولی با نام کاندوم آیس دبل دیلی کدکس رو نمایی کرده است. این محصول با استفاده از تکنولوژی بالا تولید شده و توانایی های بیشماری دارد که در ادامه به بررسی این کاندوم تاخیری پرداخته خواهد شد. این محصول با استفاده از ویژگی های متنوع خود سعی در بهبود روابط زناشویی دارد.

از مهم ترین ویژگی های کاندوم آیس دبل دیلی کدکس ، باید به این موضوع اشاره کرد که با استفاده از ماده تاخیری بنزوکائین سعی در تاخیر انزال دارد. از طرف دیگر، بهره گیری از یک حلقه در ساختمان این محصول و با کیپ شدن این حلقه بر روی کلاهک آلت تناسلی می تواند تاخیر چند برابر در انزال ایجاد کند. همچنین بهره مندی از رایحه خوش میوه های تابستانی، می تواند از بروز و پخش شدن بو های نا مطبوع در هنگام رابطه جنسی خود داری کند. این کاندوم که از جنس لاتکس صد در صد مقاوم طراحی و تولید شده است و توانایی بسیار بالایی در افزایش مقاومت و امنیت رابطه های جنسی دارد. یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های این محصول را می توان این موضوع دانست که از رایحه های خنک بهره برده و می تواند حرارت رابطه های جنسی را کاهش دهد. هرچند داشتن رابطه های طولانی می تواند تاثیر خوبی بر افزایش کیفیت داشته باشد، اما برای بانوانی که اولین رابطه های جنسی خود را تجربه می کنند چندان توصیه نمی شود.

خرید انواع کاندوم کدکس, خرید کاندوم های خاص کدکس,مهم ترین ویژگی های کاندوم آیس دبل دیلی کدکسکاندوم آیس دبل دیلی ناچ کدکس

کاندوم تاخیری ۹۰ دقیقه ناچ کدکس

زود انزالی یکی از مشکلاتی است که بسیاری از مردان در رابطه های جنسی با آن روبرو هستند و همین موضوع به شرکای جنسی آن ها نیز استرس و نارضایتی از رابطه های جنسی را انتقال می دهد. عدم رضایت از رابطه جنسی با کیفیت، به مرور زمان در روابط عاطفی و به طبع آن استحکام خانواده را نیز متزلزل خواهد کرد. از این رو برند های تولید کننده محصولات زناشویی همواره در تلاش بوده اند تا با تولید محصولات تاخیری با کیفیت، استحکام روابط و همچنین زمان انزال مردان تا تقویت کرده و موجب رضایت در رابطه های جنسی شوند. یکی از بهترین محصولات تولید شده، کاندوم ۹۰ دقیقه کدکس است که به تازگی تولید و روانه بازار شده است. این محصول با توجه به ویژگی های متنوع و کاربردی خود، توانسته است توجه بسیاری از مصرف کنندگان را به سمت خود جلب کرده است.

یکی از مهم ترین قابلیت های این محصول، ایجاد تاخیر در انزال به مدت ۹۰ دقیقه است. این کاندوم با بهره گیری از دو روش تاخیر در انزال توانسته بسیار موفق عمل کند. در روش اول و مرسوم ترین شیوه، استفاده از ماده بنزوکائین و بهره گیری از مواد تاخیری در ساختار محصول است. روش دیگر که به روش اسکونیزینگ مشهور است با طراحی یک حلقه به دور ختنه گاه مردان، سبب افزایش گردش خون شده و انزال را به تاخیر خواهد انداخت. این کالا نیز مانند سایر محصولات برند ناچ کدکس، از لاتکس با کیفیت بهره برده و بدون حساسیت روانه بازار شده است. همچنین این محصول نیز با بهره گیری از مواد روان کننده به میزان مناسب می تواند درد در زمان رابطه های جنسی را کاهش داده و موجب رضایت طرفین در رابطه های جنسی شود. این نکته را باید به خاطر داشت که بانوانی که از واژن تنگ و منقبض برخوردارند نباید از این محصول استفاده کنند.

فوق تاخیری بودن این محصول جنسی مهم ترین نقطه تمایز این محصول با دیگر مدل های تاخیری به شمار می رود. همچنین تعبیه ساختارهایی خاص در قرارگیری نقطه های تحریک کننده بر روی محصول و داشتن مواد مفید و تاخیری برای رابطه جنسی، همگی دست به دست هم داده اند تا محصول جدید کدکس تبدیل به یکی از پرفروش ترین انواع کاندوم تاخیری در ایران باشد و ۹۰ دقیقه رابطه جنسی می تواند حس و حال خوبی را برای هر زوجی به همراه داشته باشند البته به شرطی که پیش از شروع رابطه، برنامه ای برای نوع و شکل فعالیت هایی که می خواهید داشته باشید و لزوما برای انجام رابطه دخولی، اقدام ننمایید و از این محصول به بهترین شکل بهره مند شوید. داشتن حس خنکی نیز از دیگر ویژگی حذاب این محصول است که با ورود به بخش های گرم، حس گرما و سرما برای فرد به همراه دارد و بر لذت رابطه می افزاید.

مهم ترین ویژگی های کاندوم آیس دبل دیلی کدکس,خاص ترین کاندوم های کدکس,کاندوم تاخیری دابل دیلی مشکی ناچ کدکسکاندوم تاخیری ۹۰ دقیقه ناچ کدکس

کاندوم ۸ در ۱ فانکشن ناچ کدکس

استفاده از کاندوم های متنوع و فانتزی یکی از بهترین راهکارهای داشتن یک رابطه جنسی خوب است. از سوی دیگر داشتن امنیت جنسی و پیشگیری از بارداری از دیگر دلایل مهم است که استفاده از کاندوم ضروری می نماید تا از شیوع بسیاری از بیماری های مقاربتی این نوع محصولات با داشتن ویژگی های خاص به بالاتر رفتن کیفیت رابطه های زناشویی کمک می کند و سبب می شود تا زن و مرد رغبت بیشتری برای برقراری رابطه جنسی با یکدیگر داشته باشند. از این رو برند کدکس در یکی از جدید ترین محصولاتی که به بازار عرضه کرده است، از کاندوم ۸ در ۱ فانکشن خود پرده برداری نموده و این محصول فوق العاده جذاب، خاص و هیجان انگیز را به سبد محصولات جنسی اضافه نموده است. این کاندوم را می توان یک کاندوم مناسب برای زنان دانست، زیرا با داشتن ویژگی های خاص، با استفاده مرد در زمان رابطه جنسی، می تواند تاثیرات بسیاری خوبی را بر زن و افزایش ارگاسم و لذت برای بانوان شود.

از مهم ترین ویژگی های این محصول ۸ کاره می توان به تاخیر در انزال، خنک کننده، ایجاد همزمانی در ارگاسم، رایحه فوق العاده تحریک کننده، افزایش دهنده جریان خون در آلت مردانه و نعوظ بیشتر، تحریک نقطه جی و داشتن خارهای درشت تر اشاره کرد که این محصول را به عنوان یکی از خاص ترین محصولاتی که تا به حال این شرکت تولید کرده است، تبدیل نموده. نوع لاتکس و آناتومی که این کاندوم دارد، برای اولین بار در ایران بوده و استفاده از این محصول ضمن ایجاد یک رابطه جذاب، تجربه جدیدی را برای زوج ها به همراه خواهد داشت. حس خنکی و گرما در حین آمیزش جنسی، تحریک پذیری بیشتر و بالاتر رفتن کیفیت رابطه تنها گوشه ای از مزیت های استفاده از این محصول جدید به شمار می رود.

منبع : sepitashop.com

  • 9
  • 6
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
سعید صادقی,بیوگرافی سعید صادقی فوتبالیست,عکس های سعید صادقی بیوگرافی سعید صادقی فوتبالیست ایرانی (+ تصاویر)

ملیت:ایرانی

محل تولد:ساری

پیشه:بازیکن فوتبال – عضو تیم ملی فوتبال ایران

پست:هافبک

پا:راست

تاریخ تولد:۵ اردیبهشت ۱۳۷۳

ادامه
الکساندر نوری,بیوگرافی الکساندر نوری,عکس الکساندر نوری بیوگرافی الکساندر نوری اولین سرمربی ایرانی در بوندس لیگا (+ تصاویر)

زاده:۲۹ مرداد ۱۳۵۸

زادگاه:شهر بوکستهوده آلمان

پیشه:سرمربی و فوتبالیست

وضعیت تاهل:متاهل

ملیت:آلمانی

ادامه
علی شادمان,بیوگرافی علی شادمان,زندگی نامه علی شادمان بیوگرافی علی شادمان، بازیگر سینمای ایران (+ تصاویر)

زاده:۴ آذر ۱۳۷۵

زادگاه:ایلام

پیشه:بازیگر 

ملیت:ایرانی

تحصیلات:لیسانس رشته کارگردانی

ادامه
حامد سلطانی,بیوگرافی حامد سلطانی,حامد سلطانی مجری بیوگرافی حامد سلطانی و ماجرای فوت همسرش درتصادف (+ تصاویر)

متولد:۱۳ شهریور ۱۳۶۷ 

زادگاه:مشهد

زمینه فعالیت:تلویزیون

پیشه:مجری

مدرک تحصیلی:گرافیک

همسر:مرحوم فائزه صفری

ادامه
عکس های محمدرضا اخباری,بیوگرافی محمدرضا اخباری,محمدرضا اخباری فوتبالیست بیوگرافی محمدرضا اخباری دروازه بان ایرانی

تاریخ تولد: ۲۶ بهمن ۱۳۷۱ معادل ۱۵ فوریه ۱۹۹۳

محل تولد: ایران، اصفهان

قد: ۱۹۰ سانتی متر

وزن: ۸۷ کیلوگرم

سمت: دروازه بان تیم تراکتور

ادامه
عکس حضرت علی اصغر,حضرت علی اصغر ع,حضرت علی اصغر زندگی نامه حضرت علی اصغر؛ نوزاد شش ماهه امام حسین

محل تولد: مدینه، حجاز

درگذشت: ۱۰ محرم ۶۱ ه‍.ق

محل شهادت: کربلا، عراق

مدفن: حرم حسین بن علی

نام پدر: حسین بن علی

نام مادر: رباب بنت امرئ القیس

ادامه
بیوگرافی بهرام عین اللهی,دکتر بهرام عین اللهی,دکتر بهرام عین‌اللهی بیوگرافی بهرام عین اللهی؛ وزیر بهداشت دولت سیزدهم

زاده: ۱۰ بهمن ۱۳۳۷

سمت: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

شروع فعالیت : ۳ شهریور ۱۴۰۰

ملیت: ایرانی

محل تحصیل: دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

ادامه
کتاب های ابن حزم,لسان ابن حزم,عکس ابن حزم زندگی نامه ابن حزم فیلسوف، ادیب و شاعر قرن سوم هجری

نام‌های دیگر:  علی بن احمد اندلسی

نام پدر: احمد

متولد : ۳۸۴ق

محل تولد : قرطبه در اندلس

رحلت : ۴۵۶ ‌‎ق

ادامه
هندبالیست های معروف ایران,افتخارات سجاد استکی,تیم های سجاد استکی بیوگرافی و عکس های سجاد استکی هندبالیست معروف ایرانی

متولد: ۲۳ آوریل ۱۹۹۰

محل تولد: اصفهان، ایران

قد: ۱٫۹۰

رشته ورزشی: هندبالیست

پست: بک چپ

ادامه
ویژه سرپوش