شنبه ۰۸ مهر ۱۴۰۲
کد مقاله: ۱۴۰۱۱۲۰۰۵۰

زانکو خواننده محبوب و جوان ایرانی

زانکو,بیوگرافی زانکو,عکس های زانکوزانکو
یکی از آهنگ های مدتی در هر صفحه مجازی به چشم می خورد یا صدای آن شنیده می شد آهنگ روم زوم کنی بود. خواننده این اثر هنرمند جوان به نام زانکو است که در حیطه پاپ فعالیت دارد. در ادامه این مقاله سرپوش به بیوگرافی این خواننده اشاره می شود.

چکیده بیوگرافی زانکو:

نام : زانگو

حرفه: خواننده

سبک فعالیت: پاپ

سال شروع: ۱۳۹۸

ساز تخصصی: گیتار

زانکو,بیوگرافی زانکو,تصاویر زانکوبیوگرافی زانکو

بیوگرافی زانکو:

سبکی که این خواننده برای کار خود در پیش دارد وی را در این خصوص خاص کرده او سبک پا دارد که امروزه میان جوانان و نوجوانان کشور به یک سبک محبوب تبدیل شده است و از جمله سبک های برمخاطب و پرشنونده بازار موسیقی ایران محسوب می شود. 

زانکو,بیوگرافی زانکو,زانکو خواننده زانکو خواننده جوان ایرانی

زانکو از جمله خوانندگان نوظهور ایرانی است که با آهنگ های زیادی در سبک پاپ شناخته شد. در ادامه به برخی از محبوب ترین آهنگ های وی اشاره می شود: 

آهنگ مثلاً از زانکو:

درصورتی که بخواهیم پرطرفدارترین آهنگ این خواننده را نام ببردیم به جرئت می توان آهنگ روم زوم کنی بوم بوم کنه قلبم را نام برد به طوری که با بیشترین تعداد دانلود توانست مانند ویروسی در میان مردم منتشر شود و محبوبیت زیادی کسب کرد. 

محبوبیت این آهنگ به قدری زیاد بود که کمتر کسی بود که این موزیک را در فضای مجازی اینستاگرام نشنیده باشد. از معروف ترین قسمت هایی از اینن آهنگ که در فضای مجازی منتشر شد می توان به روم زوم کنی بوم بوم کنه قلبم ... اشاره کرد.

بسیاری از هوادران جوان و خوش صدای کشورمان هم با این موزیک خاطره ساختند و لحظات عاشقانه ای را برای خود خلق کردند. یکی دیگر از ویژگی هایی که باعث محبوبیت یک آهنگ در میان هواداران و وایرال شدن آن در فضای مجازی می‌شود مربوط به بخش دست‌های پشت پرده آن آهنگ، یعنی تنظیم و میکس و مسترینگ آن آهنگ است.

زانکو در این آهنگ از تیمی حرفه ای و مجرب کمک گفت که در تهیه و تدوین آن بسیار کمک کردند و نتیجه این موزیک اثری ماندگار در فضای مجازی و سایت های مختلف بود. 

علی تیرداد عزیز وظیفه تنظیم و میکس و مسترینگ آهنگ را برعهده داشت و متن ترانه زیبای این آهنگ، نوشته حمید فریزند عزیز از ترانه سراهای خوب کشورمان است. آهنگسازی این اثر به عهده خود این خواننده بود که باتوجه به محبوبیت خاصی که ایجاد کرد نشان می دهد از این وظیفه خطیر برآمده است. 

و در آخر آهنگ مثلاً با کمک و تهیه کنندگی امیر علی رزاقی و حمید فریزند به مرحله انتشار رسید و زمانی که وارد بازار موسیقی ایران شد به‌قول‌ معروف مثل بمب ترکید سر و صدای زیادی به پا کرد.

زانکو,بیوگرافی زانکو,آهنگ نفس زانکوآهنگ نفس زانکو

آهنگ رفتن زانکو:

یکی دیگر از آهنگ های زانکو که در میان طرفداران به محبوبیت بسیاری دست پیدا کرد آهنگ رفتن بود. این آهنگ سبک غمگین و عاشقانه داشت و از دلایل محبوبیت آن می توان به استفاده از شیوه جدید در اجرای این آهنگ و همچنین اضافه کردن بیش از پیش چاشنی احساس به آن اشاره کرد.

این آهنگ با لهجه محلی توسط زانکو اجرا شد و اصولا آهنگ هایی که در ترانه سرایی و تهیه آنها از لهجه های محلی استفاده می شود و خوانندگان به خوبی توانستند ادات لهجه محلی را به گوش شنوندگان برسانند. 

این اثر ماندگاری بسیاری در میان هوادران داشت زیرا لهجه محلی به طوری ادا شد که لحظات نوستالژیک ایرانی را تداعی می کرد. در این دنیای مدرن که ارتباط چشنی ارتباط چندانی با نوستالژی های بچگی ندارند این نوع لهجه می تواند بوی خوش بچگی را به مشام همه برساند. 

دست‌های پشت پرده در آهنگ‌های زانکو:

 در شغل خوانندگی برای تهیه و تنظیم آهنگ زحمات بسیاری کشیده شده است و افراد بسیاری در تلاش هستند تا یک اثر هنری زیبا و هرچه تمام تر را به گوش شنوندگان برسانند. اما اصولاً در این حرفه آن اندازه که خوانندگان در میان مردم محبوب و مشهور می‌شوند؛ عوامل پشت صحنه و دست اندرکاران به شهرت چندانی نمی رسند.

در بسیاری از آثار حمید فریزند دستیار و یار زانکو است از طرفی تهیه کننده بسیاری از کارهای او امیرعلی رزاقی و حمید فریزند هستند.

زانکو,بیوگرافی زانکو,کنسرت زانکوکنسرت زانکو

تک آهنگ‌های زانکو:

در همین مدت کوتاهی که از فعالیت حرفه ای زانکو می گذرد وی توانسته تک آهنگ های موفقی را منتشر کند به طوری که علاوه بر قطعه های  "مثلاً" و "آهنگ رفتن" می توان به موارد زیر هم اشاره کرد: 

- بند دلم

- بی قراروم

- یه دونه گل

- ممنون عشقم

- تظاهر

- درد

- اشک

- گل ناز من

- سکوت

زانکو,بیوگرافی زانکو,آهنگ های زانکوآهنگ یه دوه گل زانکو زانکو

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 20
  • 3
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۹
غیر قابل انتشار: ۱۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مدیر سایت زانکو متولد چه سالی هست
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش