شنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۰
کد مقاله: ۹۹۰۹۰۰۰۵۰

بیوگرافی جان سینا و ماجرای ازدواج های او (+ تصاویر همسرانش)

جان سینا,بازیگری جان سینا,ازدواج جان سیناعکسهای جان سینا
جان سینا کشتی گیر حرفه ای، بازیگر و رپر آمریکایی است. او در دوران جوانی علاقه فراوانی به فوتبال آمریکایی داشت و در کنار آن ورزش بدنسازی را با جدیت دنبال می کرد و توانست مدرک دانشگاهی «فیزیولوژی ورزش» را دریافت نماید و بعد از آن، به صورت حرفه ای به رشته پرورش اندام بپردازد.

چکیده ای از بیوگرافی جان سینا

نام کامل: جان فلیکس اَنتونی سینا جونیور

زاده:۲۳ ماه آوریل ۱۹۷۷

زادگاه: آمریکا، وست نیوبری ماساچوست

ملیت: آمریکایی

آغاز به کار: ۵ نوامبر ۱۹۹۹

قد: ۱.۸۵م

بیوگرافی جان سینا

جان سینا در ۲۳ ماه آوریل سال ۱۹۷۷ متولد شد، در وست نیوبری ماساچوست، او یک برادر بزرگ تر به اسم استیون دارد و سه برادر دیگر او کوچکتر هستند که نام های آنها دن سینا، مت سینا و استیو سینا است، پدر بزرگ مادری او بازیکن بیسبال بوده که اسم او تونی لوپین بود، پدر جان سینا تبار ایتالیایی دارد در حالیکه مادرش فرانسوی است و تبار کانادایی و انگلیسی دارد، او در یک خانواده پیرو دین مسیحیت کاتولیک بزرگ شده و به یک دبیرستان کاتولیک رفت و بعد به یک مدرسه تحصیلی- ورزشی منتقل شد و پس از آن در دانشگاه اسپرینگ فیلد واقع در شهر خودش تحصیل کرد، در کالج عضو تیم فوتبال دانشگاهش بود و در لیگ دوم ال امریکن فعالیت میکرد و در تیم، شماره ۵۴ را به تن می کرد که هنوز هم در دبلیودبلیوای از این شماره استفاده می کند، شماره مورد علاقه اش است، جان سینا از کالج اسپرینگ فیلد در سال ۱۹۹۸ با مدرک فیزیولوژی ورزشی و حرکات بدن فارغ التحصیل شد، بعد از آن جان سینا در حرفه بدنسازی فعالیت جدی خودش را شروع کرد و بعنوان یک راننده لیموزین کار میکرد تا بتواند هزینه های خود را تامین نماید.

فعالیت جان سینا

جان سینا در سال ۱۹۹۹ تمرینات اختصاصی خودش را برای ورود به دنیای بازیهای کشتی کج آغاز کرد و در سال ۲۰۰۲ برای اولین بار به رینگ مبارزه این رشته آمد و بعد از آن، تبدیل به یکی از مطرح ترین چهره های کشتی کج در جهان شد و محبوبیت بی نظیری در این رشته کسب کرد.

جان سینا در این صنعت مشهور شد پس از این که او شخصیت رپری را بدست‌آورد که بسیار بددهن و حاضر جواب بود، او نخستین کمربندی که در دبلیودبلیوای گرفت کمربند یونایتد استیس بود که در سال ۲۰۰۴ آنرا به دست آورد. سال بعد جان سینا برای نخستین بار قهرمان کمربند دبلیودبلیوای شد، بعد از آن گیمیک و شخصیت جان سینا مثل "سوپر من" و یک شخصیت قهرمانانه می شود و به این ترتیب او به چهره اول کمپانی و ستاره اصلی برای دهه های بعد تبدیل می شود. جان سینا ۵ بار در پی پر ویو بزرگ دبلیودبلیوای که رسلمینیا است بعنوان چهره اصلی و پرچمدار کمپانی وارد شد.

عکس جان سینا جدید,جان سیناUعکس جان سیناجان سینا کشتی گیر حرفه ای

در پی پر ویو ریبلین ۲۰۰۲ جان سینا با کشتی گیر زنی به اسم دون ماری تیم می شود و مقابل کیدمن و توری ویلسون در یک مسابقه میکسد قرار می گیرند که سینا و ماری در کسب پیروزی ناموفق بودند. در نهایت جان سینا با یک کشتی گیر انفکتور یا همان کشتی گیر همراه و مراقب به اسم بول بوچانان (B- 2) مشارکت کرد و باچمن در کیک اف اسمکدان ۲ ژانویه سال ۲۰۰۳ کمک کرد که جان سینا بتواند ریکیشی را شکست دهد و همینطور در ۹ ژانویه یکی دیگر از قسمت های شوی اسمکدان B- 2 کمک کرد که سینا برای باری دیگر پیروز شود و این دفعه سینا تواست چاوو گوررو را شکست دهد. جان سینا و B- 2 هر دو در رویال رامبل سال ۲۰۰۳ شرکت کردند ولی ناموفق بودند.

موفقیت و محبوبیت جان سینا در کشتی کج باعث شد تا تهیه کنندگان سینمایی به سراغ او بروند تا همانند دیگر کشتی گیر مطرح یعنی دواین جانسون، از او نیز بازیگر موفقی در سینما بسازند. اولین تجربه بازیگری جان سینا فیلم « The Marine» بود که در سال ۲۰۰۶ اکران شد و توانست به فروش قابل قبولی دست یابد و بعد از آن در سال ۲۰۰۶ «۱۲ Rounds» با بازی او به نمایش درآمد. جان سینا در کنار فعالیت اصلی بعنوان ستاره کشتی کج، سعی کرده سهم بیشتری در سینما داشته باشد و بتواند خود را بعنوان یک چهره برجسته سینمایی نیز مطرح نماید. 

۱۶ قهرمانی جان سینا در WWE

جان سینا نیز قهرمانی های متفاوت زیادی در دوره کشتی حرفه ای خود بدست آورده، از جمله ۵ قهرمانی کمربند یونایتد استیس، چهار قهرمانی کمربند تگ تیم و رکورد بزرگ او قهرمانی ۱۶ دوره جهان، او همچنین دو بار قهرمان مسابقات رویال رامبل شده و یک بار برنده مسابقه مانی این دبنک شده و صاحب چمدان این مسابقه شده، هرچند وی یکی از بزرگ ترين کشتی گیران تمام تاریخ از طرف خیلی از بزرگان و هم دوره ای های خود معرفی شده، ولی جان سینا از طرف برخی از هواداران مورد انتقاد قرار گرفته و هیترهایی پیدا کرده که باعث شده این کشتی گیر همیشه در سالن دو قطبی شود و نیمی او را تشویق و نیمی علیه او باشند. از فنون او میتوان به You can’t seeme و STF اشاره کرد.

خوانندگی جان سینا

جان سینا در کنار کشتی یک رپر میباشد. او نخستین آلبوم خود بنام ”You Can’t See Me” را با پسر عمویش ترید مارک ضبط کرد، تمام آهنگ هایش را خودش می نویسد و آهنگ ورودش در wwe را هم خودش خوانده است. جان سینا از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۴ بصورت حرفه ای در موسیقی رپ فعالیت داشت.

عکسهای جان سینا,بیوگرافی جان سینا,جان سیناتصاویر جان سینا

بازیگری و ماجرای احترام نظامی جان سینا

جان سینا اولین بار در سال ۲۰۰۶ در فیلم تفنگدار دریایی (The Marine) بازی کرد بعد از بازی در این فیلم، پلاک سربازان آمریکایی به گردان می اندازد و با احترام نظامی وارد سالن مسابقات می شود.          

           

ازدواج جان سینا

جان سینا به صورت رسمی و غیر رسمی سه رابطه جدی داشته است:

- ازدواج اول و طلاق جان سینا

جان سینا زمانی که در فیلم خود در ۲۰۰۹ به نام ۱۲ Rounds به بازی مشغول بود اعلام کرد که وی با دوست سابق دبیرستان خود نامزد کرده است. آنها در ۱۱ ژوئیه سال ۲۰۰۹ ازدواج کردند. همسر جان سینا الیزابت هوبردو نام داشت ولی در ۱ مه سال ۲۰۱۲ جان سینا درخواست طلاق داد و آنها در ۱۸ ژوئیه جدا شدند.

جان سینا,زن جان سینا,عکس جان سینا و همسرشجان سینا و همسر اولش الیزابت هوبردو

- ازدواج دوم و طلاق جان سینا

جان سینا برای بار دوم در سال ۲۰۱۲ با نیکی بلا کشتی کج کار زنان وارد رابطه شد و پس از ۵ سال در ۲ آوریل ۲۰۱۷ خواستگاری کرد ولی چند هفته مانده به عروسیشان در ۵ می ۲۰۱۸ از هم طلاق گرفتند.

جان سینا بیوگرافی,جان سینا,تصاویر جان سیناعکس جان سینا بهمراه همسر دومش نیکی بلا

- ازدواج سینا با دختر ایرانی

جان سینا از سال ۲۰۱۹ وارد رابطه جدیدی با یک دختر ایرانی به نام شهرزاد شریعت زاده شد، خانم شریعت زاده مهندس ساختمان ایرانی الاصل ساکن کاناداست. شهرزاد دختری اصالتا ایرانی متولد ۱۹۹۰ است؛ او در شهر ونکوور کانادا متولد شد. در مهر ماه ۱۳۹۹ جان سینا و شهرزاد شریعت زاده رسماً ازدواج کردند.

عکس های جان سینا,کشتی کج جان سینا,جان سیناجان سینا درکنار همسر سومش شهرزاد شریعت زاده

فعالیت های تبلیغاتی جان سینا

جان سینا از سال ۲۰۰۳ فعالیت خود را به عنوان مدل در آگهی های بازرگانی شروع کرد.

جان سینا مدتی مدل رستوران Subway بود سپس نوشابه و شکلات های انرژی زا تبلیغ میکرد تا الان که تبلیغات فروش پسته نیز می کند.

فعالیت خیرخواهانه جان سینا

جان سینا تا به حال بیش از ۶۰۰ آرزوی کودکان مبتلا به بیماری خطرناک را از طریق بنیاد Make A Wish برآورده کرده است که بیشتر از  هرکس دیگر در تاریخ است. وی در سال ۲۰۱۲ با انجمن مقابله با سرطان همکاری می کند.

جان سینا,کشتی کج جان سینا,عکس از جان سیناعکس جان سینا

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 22
  • 3
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
مطالب پیشنهادی,وبگردی
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش