شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
۱۱:۵۹ - ۲۵ آبان ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۸۰۵۶۰۰
اخبار بازار خودرو

قیمت روز خودروهای داخلی موجود در بازار

قیمت روز خودروهای سایپا و ایران خودرو شنبه ۲۵ آبان؛ تاثیر سهمیه‌بندی بنزین بر قیمت خودرو

قیمت خودروهای داخلی در بازار,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو
سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین نتوانست تاثیری روی روند افزایش قیمت پراید بگذارد و همچنان شاهد گران شدن این خودرو سایپا هستیم. طوری که پراید هاچ‌بک امروز به ۵۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده و پراید سایپا ۱۳۱ در بازار ۴۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان معامله می‌شود. در طرف مقابل اغلب محصولات ایران خودرو با کاهش قیمت نسبی به استقبال سهمیه‌بندی بنزین آمده‌اند.

قیمت روز محصولات سایپا در بازار امروز شنبه ۲۵ آبان ۹۸

خودرو‌های سایپا یک روز بعد از افزایش قیمت و سهمیه‌بندی بنزین با رفتار دوگانه‌ای در بازار ظاهر شده‌اند. طوری که امروز تیبا صندوق‌دار در حد ۲۰۰ هزار تومان ارزان شده و به ۵۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. در طرف مقابل تیبا ۲ با افزایش قیمت ۲۰۰ هزار تومانی روبرو شده و امروز در بازار با قیمت ۶۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.  

قیمت روز ساینا بدون تغییر نسبت به هفته گذشته باقی مانده است. طوری که فعالان بازار خودرو این ماشین را ۶۲ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کنند که حدود شش میلیون بالاتر از قیمت مصوب کارخانه است. کوییک دنده‌ای هم در بازار با قیمت ۶۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود و تغییری نسبت به روز قبل ندارد.  

قیمت روز پراید در بازار امروز شنبه ۲۵ آبان ۹۸

سهمیه‌بندی بنزین هم نتوانست جلوی افزایش قیمت پراید را بگیرد. طوری که پراید هاچ‌بک امروز در ادامه روند هفته‌های گذشته در بازار حدود ۷۰۰ هزار تومان گران شده و به قیمت ۵۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است. پراید سایپا ۱۳۱ هم در حد ۲۰۰ هزار تومان افزایش قیمت را تجربه می‌کند و امروز حدود ۴۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود. از طرف دیگر پراید وانت بدون تغییر نسبت به روز گذشته روی ۴۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان متوقف شده است.

قیمت روز محصولات سایپا امروز شنبه ۲۵ آبان ۹۸ مطابق جدول زیر است:

قیمت خودروهای داخلی در بازار,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز شنبه ۲۵ آبان ۹۸

محصولات ایران خودرو امروز اغلب با کاهش نسبی قیمت‌ها به استقبال بازار آمده‌اند و تا حدودی می‌توان تاثیر سهمیه‌بندی بنزین را در این بازار احساس کرد. امروز سمند LX با کاهش ناچیز ۱۰۰ هزار تومان روبرو شده و به قیمت ۸۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسیده است. سمند EF۷، اما کاهش قیمت بیشتری را تجربه می‌کند. قیمت روز سمند EF۷ در بازار امروز با کاهش دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی به نرخ ۹۲ میلیون تومان رسیده و بیشترین کاهش قیمت را در بین محصولات ایران خودرو به نام خود ثبت کرده است.  

پژو ۴۰۵ GLX بنزینی در بازار امروز با ۳۰۰ هزار تومان افزایش قیمت در بازار ظاهر شده و به حدود ۷۷ میلیون تومان رسیده است. در طرف مقابل پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌‍سوز امروز ۸۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده و در بازار با قیمت ۸۱ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. پژو ۴۰۵ SLX از جمله خودرو‌هایی است که امروز با افزایش قیمت مواجه شده‌اند. قیمت روز پژو ۴۰۵ SLX با افزایش ۵۰۰ هزار تومانی به ۸۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.  

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ دیگر کاهش قیمت را در بازار خودرو رقم زده است. این محصول امروز حدود ۶۰۰ هزار تومان ارزان شده و در بازار با قیمت ۸۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. با این وجود دیگر مدل‌های پژو ۲۰۶ همچنان در مدار گرانی حرکت می‌کنند. طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۵ امروز با افزایش قیمت ۷۰۰ هزار تومانی به ۱۰۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسیده و پژو ۲۰۶ صندوق‌دار حدود یک میلیون بالاتر از هفته پیش یعنی ۱۰۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.  

رانا امروز یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده است. طوری که قیمت روز رانا LX در بازار به ۸۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده و کاهش قیمت قابل توجهی را پشت سر گذاشته است. پژو پارس، اما بدون تغییر نسبت به هفته پیش با همان نرخ ۹۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار معامله می‌شود.  

دنا تیپ ۲ امروز دو میلیون تومان افزایش قیمت را به نام خود ثبت کرده که بیشترین گرانی در بین محصولات ایران خودرو به حساب می‌آید. دنا پلاس بدون تغییر نسبت به هفته پیش روی نرخ ۱۳۷ میلیون تومان متوقف شده و دنا پلاس توربو با کاهش قیمت ۵۰۰ هزار تومانی به استقبال بازار آمده است. قیمت روز دنا پلاس توربو در حال حاضر ۱۷۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. 

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز شنبه ۲۵ آبان ۹۸ مطابق جدول زیر است:

قیمت خودروهای داخلی در بازار,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

قیمت محصولات کرمان موتور امروز شنبه ۲۵ آبان ۹۸

محصولات کرمان‌موتور امروز بدون تغییر نسبت به هفته پیش در بازار ظاهر شده‌اند. جک J۴ همچنان حدود ۱۴۱ میلیون تومان قیمت دارد و ۹ میلیون کمتر از نرخ مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. با اینکه کرمان موتور جک S۳ را در طرح‌های فروش ۲۱۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کند، اما می‌توان این محصول را از بازار با قیمت ۱۹۲ میلیون تومان خریداری کرد. جک S۵ هم وضعیت مشابهی دارد. نرخ مصوب این محصول ۲۹۹ میلیون تومان است و حدود ۲۱ میلیون بالاتر از نرخ بازار قیمت‌گذاری می‌شود. قیمت روز جک S۵ در حال حاضر ۲۷۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز شنبه ۲۵ آبان ۹۸ مطابق جدول زیر است:

قیمت خودروهای داخلی در بازار,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز شنبه ۲۵ آبان ۹۸

محصولات مدیران خودرو امروز هم مثل روز‌های گذشته سر جایشان ثابت ایستاده‌اند. قیمت روز MVM X۳۳ در بازار حدود ۲۱۷ میلیون تومان قیمت دارد و تقریبا ۱۹ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. به طور کلی مدیران خودرو قیمت محصولاتش را بالاتر از بازار در نظر می‌گیرد و این مورد محدود به MVM X۳۳ نیست. برای مثال MVM X۲۲ دنده‌ای در بازار همچنان ۱۵۱ میلیون تومان است و حدود ۱۰ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. MVM X۲۲ اتوماتیک هم وضعیت مشابهی دارد و روی ۱۸۰ میلیون تومان ایستاده. باید توجه داشته باشید که شرکت مدیران خودرو قیمت این محصول را حدود ۱۵ میلیون تومان گران‌تر و حدود ۱۹۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کند. در آخر MVM ۳۱۵ هاچ‌بک در بازار همچنان ۱۲۸ میلیون تومان است و حدود ۱۲ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود.

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز شنبه ۲۵ آبان ۹۸ مطابق جدول زیر است:

قیمت خودروهای داخلی در بازار,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

fara​ru.‎​com
  • 16
  • 5
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
علی علیپور,تصاویر اینستاگرام علی علیپور,علی علیپور فوتبالیست بیوگرافی علی علیپور و موفقیت های آن در عرصه فوتبال (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۲۰ آبان ماه ۱۳۷۴

محل تولد: قائم شهر

پست: مهاجم

قد: ۱۸۱ سانتی متر

وضعیت تاهل: متاهل

ادامه
شادمهر عقیلی,کنسرت شادمهر عقیلی,تصاویر شادمهر عقیلی بیوگرافی شادمهر عقیلی (+ تصاویر خانوادگی)

تولد: ۷ بهمن ۱۳۵۱

محل تولد: تهران

ملیت: ایرانی

ساکن: ایالات متحده آمریکا

سبک ها: موسیقی پاپ فارسی

آغاز سال فعالیت: ۱۳۷۵

ادامه
بابک جهانبخش,کنسرت بابک جهانبخش,آهنگهای بابک جهانبخش بیوگرافی بابک جهانبخش خواننده پاپ ایرانی (+ عکس همسر و فرزند بابک جهانبخش)

سال تولد: ۱ فروردین ماه ۱۳۶۲

محل تولد: بوخوم، کشور آلمان

ملیت: ایران

سبک: پاپ

همسران: مروارید شهریاری (سابق)، پریا پرتوی فرد

فرزند: آرتا

ادامه
تایگر وودز,بیوگرافی تایگر وودز,عکس های تایگر وودز بیوگرافی تایگر وودز از کودکی تا به شهرت رسیدنش (+ تصاویر خانوادگی)

نام عامیانه: تایگر

زاده: ۳۰ دسامبر ۱۹۷۵

محل تولد: کیپرس، کالیفرنیا

قد: ۱٫۸۵ متر

ملیت: ایالات متحده آمریکا

ادامه
پوریا یلی,زندگینامه پوریا یلی,تصاویر پوریا یلی بیوگرافی پوریا یلی مشهورترین بازیکن والیبال جوانان (+ تصاویر اینستاگرامی)

متولد: ۱ بهمن ۱۳۷۷

محل تولد: قوچان، ایران

قد: ۲۰۹ سانتی متر

رشته ورزشی: والیبال

پست: پشت خط زن

ادامه
استفن کری,تصاویر اینستاگرامی استفن کری,ازدواج استفن کری بیوگرافی استفن کری(+ تصاویر همسر و فرزندانش)

تاریخ تولد: ۱۴ مارس ۱۹۸۸

محل تولد: اکران، اوهایو

ملیت: American

قد: ۱٫۹۱ متر

دبیرستان: Charlotte Christian(شارلوت، کارولینای شمالی)

ادامه
کاکا,تصویر کاکا,سن کاکا بیوگرافی کاکا، یکی از مشهورترین بازیکن تاریخ فوتبال برزیل(+ تصاویر خانوادگی)

نام کامل: ریکاردو ایزکسون دوس سانتوز لیته

زادروز: ۲۲ آوریل ۱۹۸۲

زادگاه: گاما، برزیل

قد: ۱٫۸۶ متر 

پست: هافبک هجومی

وضعیت تاهل: متاهل

ادامه
میلاد عبادی‌ پور,بیوگرافی میلاد عبادی پور,زندگینامه میلاد عبادی پور بیوگرافی میلاد عبادی‌ پور بازیکن قدرتی تیم والیبال ایران (+ تصاویر)

متولد: ۲۵ مهر ۱۳۷۲

محل تولد: قره حسنلو، ارومیه، ایران

قد: ۱۹۶ سانتی متر

پست: دریافت کنندهٔ قدرتی

وضعیت تاهل: متاهل 

ادامه
علی مطهری,تصاویر علی مطهری,علی مطهری کیست بیوگرافی علی مطهری، فرزند آیت الله مطهری (+ تصاویر خانوادگی)

تاریخ تولد: ۶ بهمن ۱۳۳۶

محل تولد: تهران

ملیت: ایرانی

همسر: نرگس انصاری

فرزندان: مرتضی، رضا، لیلا، زهرا

ادامه
ویژه سرپوش