سه شنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۳
کد مقاله: ۹۹۱۲۰۰۰۸۲

چاقی صورت با ورزش + آموزش تصویری موثرترین تمرینات

چاقی صورت با ورزش,نحوه چاقی صورت با ورزش,روشهای چاقی صورت با ورزشچاقی صورت با ورزش یکی از بهترین روشها برای حجم دادن به صورت بدون نیاز به جراحی است
بسیاری از ما با کوچک ترین تغییر و تحول در برنامه و رژیم غذاییمان دچار لاغری صورت می شویم بطور کلی کم تر کسی پیدا میشود که دچار لاغری صورت نشده باشد. از این جهت برای رفع این مشکل راه‌های متعددی وجود دارد که یکی از آن ها چاقی صورت با ورزش است.

چاقی صورت با ورزش

از مشخصه های اصلی یک سبک زندگی سالم می توان به برخورداری از آمادگی جسمانی و داشتن مهارت های متعدد اشاره کرد. با اینحال اکثر ما معمولاً از نرمش دادن عضلات صورت غافل می شویم. صورت و گردن دارای بیش از ۵۷ عضله هستند و این عضلات برای تقویت و تناسب، درست مثل بقیه اعضای بدن به ورزش نیاز دارند. برای تقویت عضلات صورت، لاغری و چاقی گونه ها و حتی رفع چین و چروک های صورت راهکارهای متعددی وجود دارد که از آن ها می توان به چاقی صورت با ورزش اشاره کرد.

ورزش های صورت فواید فراوانی دارد و یکی از فواید اصلی آن ها داشتن پوست صورتی سفت، تپل و چاق است. با انجام ورزش های صورت در واقع صورت شما استخوانی و زاویه دار میشود.

تمرینات چاقی صورت با ورزش

در صورتیکه دوست ندارید برای پر شدن و چاق شدن صورتتان از تکنیک های تغذیه استفاده کنید، برترین روش استفاده از تکنیک های ورزشی می باشد. یکی از بهترین روش ها برای حجم دادن و شکل دادن به صورت بدون نیاز به جراحی، ورزش صورت می باشد. چاقی صورت با ورزش نه تنها سبب افزایش خونرسانی و بهبود گردش جریان خون در ناحیه صورت میشود، بلکه پوست صورت شما شاداب میشود و از بروز چین و چروک زود هنگام هم جلوگیری میکند.

تمرینات ساده ورزشی سبب می شوند صورتتان چاق تر و تپل تر بنظر برسند و بهتر از همه این که کاملاً طبیعی، بی ضرر و بی هزینه هستند. برای چاقی صورت با ورزش، اول از همه باید روی لپ هایتان کار کنید بدین دلیل که ماهیچه ای ترین بخش صورت، لپ ها میباشند و چنانچه حرکات ورزشی را انجام میدهید حجم لپ هایتان بیشتر میشود. علاوه بر این که لپ ها سریعتر از سایر قسمت های صورت چاق می شوند، بر زیبایی شخص نیز تأثير به سزایی دارند.

> چاق کردن گونه ها با نیشگون:

یکی از ترفندهای چاقی صورت با ورزش اینست که  نیشگون های ریزی به آرامی از بالا و پایین گونه خود بگیرید. نیشگون های کوچک سبب ورم و آسیبدیدگی نمی شود ولی سبب میشود گونه هایتان بطور طبیعی براق تر نشان داده شوند.

چاقی صورت با ورزش یوگا,چاقی صورت با ورزش,موثرترین روشهای چاقی صورت با ورزشیکی از راه های چاقی صورت با ورزش، گرفتن نیشگون های ریز از بالا و پایین گونه است

> فرو بردن لب ها:

ورزش های ساده و ملایم صورت باعث میشود خون در گونه ها به گردش درآید و پوستتان شاداب و تپل تر جلوه دهد. در واقع در صورتیکه افراد هرروز این تمرین را انجام دهند دیگر هیچ نوعی چربی اضافی در پوست جمع نمی شود و از طرفی گونه های لاغر را هم میتوان چاق تر جلوه داد. برای چاقی صورت با ورزش ابتدا روی جایی که تکیه گاه پشتی آن صاف است بنشینید. آن گاه استخوان های دو سمت شانه را به طرف پایین بیاورید و شانه ها را کاملاً شل کنید، مطمئن شوید حداقل فشار به این قسمت از بدن وارد شود. قفسه سینه بایستی باز و به طرف بیرون متمایل باشد. دهانتان را اندکی باز کنید.

روش چاقی صورت با ورزش,تصویر چاقی صورت با ورزش,چاقی صورت با ورزشروش‌های مختلفی برای چاقی صورت با ورزش ارائه شده است

> پوشاندن دندان ها:

برای چاقی صورت با ورزش، فرض کنید قرار است یک گفت وگوی معمولی با ولوم پائین با فرد دیگری داشته باشید. دهان را تا اندازه ای که فرد معمولاً حین مکالمه کردن با فرد دیگری باز می کند، باز کنید. در این هنگام ، شخص باید هر دو لب فوقانی و تحتانی را طوریکه ردیف دندانهای جلویی زیر لبها پوشانده شوند، به طرف داخل تاب دهد و فرو ببرد. در این موقع باید هم زمان گوشه های دهان را به طرف عقب حرکت دهد و آن ها را تا جاییکه امکان دارد به سوی دندانهای آسیاب نزدیک کند. شخص باید این نکته را در نظر بگیرد که هر دو گوشه دهان را در یک جهت، به یک اندازه و یا حالت عمودی صورت به عقب حرکت دهد. چانه نیز باید بمدت ۹۰ ثانیه به سمت جلو هدایت شود. شخص باید در عضلات گونه و دهان کشش را احساس کند. در پایان به آرامی صورت را به حالت اول بازگرداند.

> غنچه کردن لب­ ها:

روش دیگر چاقی صورت با ورزش به این طریق است که لبها را تا جای ممکن جمع و به حالت غنچه در آورید، بعد از آن لبها را به حالت لبخند بدون این که باز شوند، تغییر شکل دهید و در همین حالت نیز تا جای ممکن لبخندتان را بزرگ تر کنید و ۵ ثانیه در این وضعیت بمانید. این حرکت را نیز برای ۱۵ بار در روز تکرار کنید. که پس از انجام تمرین، متوجه خواهید شد ماهیچه های صورت بسیار خسته شده اند، چنان که واقعا ماهیچه ها را درگیر کرده اید و از آن ها کار کشیده اید.

چاقی صورت با ورزش,چگونگی چاقی صورت با ورزش,بهترین راه چاقی صورت با ورزشبرای چاقی صورت با ورزش لب ها را تا جایی که می توانید جمع کنید

> ماساژ گونه ها:

برای چاقی صورت با ورزش، ابتدا بخشی از قسمت استخوان گونه ی خویش را با گوشت انتخاب کنید. بر بالای استخوان گونه تان، انگشتان میانی هر دو دست خود را بگذارید و انگشت شستتان را در وسط گونه ی خود( جایی که چال و گودی دارد) بگذارید. گوشت گونه های خود را به طرف مخالف چشم خود فشار دهید. هنگامی که گونه هایتان را به طرف پایین فشار می دهید، باید دهان تان را اندکی باز نگه دارید. تا عدد پنج را در همین موقعیت بشمارید و دست کم ۱۰ بار این کار را یک روز در میان تکرار کنید تا صورت چاقی پیدا کنید.

بهترین راه چاقی صورت با ورزش,چاقی صورت با ورزش,چگونگی چاقی صورت با ورزشبرای چاقی صورت با ورزش گونه های خود را ماساژ دهید

> باد کردن لپ­ ها:

 یکی از موثرترین روشهای چاقی صورت با ورزش که از حرکات مؤثر یوگا هم به شمار می رود، باد کردن لپ هاست. برای انجام این حرکت باید دهان خود را از هوا پر کرده و تا جایی که ممکن است در همین حالت بمانید. آنگاه نفس عمیق بکشید و هوا را از لپی به لپ دیگر منتقل کنید. این حرکت یوگای صورت، نقش موثری روی عضلات گونه دارد و مانع از نازک شدن و ضعیف شدن آن­ها میشود. فراموش نکنید که گونه­ های برجسته به صورت بازی با عضلات، شکل می­ گیرند.

موثرترین روشهای چاقی صورت با ورزش,روشهای چاقی صورت با ورزش,چاقی صورت با ورزشتاثیرات چاقی صورت با ورزش به مرور زمان مشخص می‌شوند

به عنوان مثال در شرایطی که بادکنک را فوت میکنید درواقع گونه هایتان پف می کند و این وضعیت درنهایت سبب توانبخشی و تقویت عضلات گونه می شود. برای انجام این تمرین نخست باید با دهانتان یک بادکنک را باد کنید. به مدت یک دقیقه دهان خود را در این حالت نگه دارید و بعد باد دهان را خالی کنید. بدین ترتیب برای چاقی صورت با ورزش می توانید هر روز این تمرین را ۵ تا ۶ مرتبه انجام دهید.

چاقی صورت با ورزش,چگونگی چاقی صورت با ورزش,روش چاقی صورت با ورزشباد کردن بادکنک، یکی از بهترین روش ها برای چاقی صورت با ورزش است

> فرو بردن انگشتان در دهان:

برای چاقی صورت با ورزش، باید ابتدا یکی از انگشتان خویش را در در دهانتان فرو ببرید. آنگاه انگشتتان را با لب ها فشار دهید. بعد از آن حدود ۵ ثانیه انگشتتان را میک بزنید. حال انگشتتان را رها کنید و مجددا این حرکت را تکرار کنید. برای چاق شدن و تقویت صورت این ورزش را  ۱۵ بار انجام دهید.

> چاق شدن صورت با ورزش یوگا:

یوگا صورت یکی از بهترین راه های چاقی صورت با ورزش محسوب میشود که شما می توانید برای ایجاد گونه های چاق و خلاص شدن از پوست صاف انجام دهید. از فواید یوگا صورت میتوان به مناسب سازی پوست برای تولید کلاژن و الاستین اشاره کرد. هر دو آنها پوست را قوی تر می کنند و مانع از چروک شدن پوست می شوند. برای انجام این تمرین دقیقا زیر استخوان گونه، هر دو انگشتان خود را نزدیک خط بینی قرار دهید. در خارج از گونه ها برای ۱- ۲ دقیقه دایره هایی بکشید. حالا هر دو انگشتتان را در هر دو طرف بینی بگذارید، جایی که در نزدیکی لبها قرار دارد. با انگشتان خود دایره ای کوچک را برای ۲ دقیقه بکشید. هر دو انگشتان را روی لبه فک خود قرار دهید. ۲ دقیقه در حرکت دایره ای ماساژ دهید.

چگونگی چاقی صورت با ورزش,چاقی صورت با ورزش,روش چاقی صورت با ورزشیوگا یکی از روشهای چاقی صورت با ورزش محسوب می شود

> چاقی صورت با فشردن چانه:

برای چاقی صورت با ورزش ابتدا بخشی از گونه خود را همراه با استخوان و گوشت گونه انتخاب کنید. سپس انگشتان محکم هر دو دست را در بالای اسکوپی خود قرار دهید و در وسط گونه انگشت شست دست خویش را قرار دهید. گوشت گونه را به طرف پایین، از چشم دور کنید و در همین حال دهانتان را آرام باز کنید. ۵ ثانیه در این وضعیت بمانید و حداقل ۱۰ بار این تمرین را تکرار کنید.

تصویر چاقی صورت با ورزش,چاقی صورت با ورزش یوگا,چاقی صورت با ورزشچاقی صورت با ورزش هر چهره‌ای را جوان‌تر و جذاب‌تر نشان می‌دهد

گردآوری: بخش سلامت سرپوش

  • 13
  • 5
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
زندگینامه امام زاده صالح زندگینامه امامزاده صالح تهران و محل دفن ایشان

نام پدر: اما موسی کاظم (ع)

محل دفن: تهران، شهرستان شمیرانات، شهر تجریش

تاریخ تاسیس بارگاه: قرن پنجم هجری قمری

روز بزرگداشت: ۵ ذیقعده

زندگینامه امامزاده صالح

باورها و اعتقادات مذهبی، نقشی پررنگ در شکل گیری فرهنگ و هویت ایرانیان داشته است. احترام به سادات و نوادگان پیامبر اکرم (ص) از جمله این باورهاست. از این رو، در طول تاریخ ایران، امامزادگان همواره به عنوان واسطه های فیض الهی و امامان معصوم (ع) مورد توجه مردم قرار داشته اند. آرامگاه این بزرگواران، به اماکن زیارتی تبدیل شده و مردم برای طلب حاجت، شفا و دفع بلا به آنها توسل می جویند.

ادامه
آپولو سایوز ماموریت آپولو سایوز؛ دست دادن در فضا

ایده همکاری فضایی میان آمریکا و شوروی، در بحبوحه رقابت های فضایی دهه ۱۹۶۰ مطرح شد. در آن دوران، هر دو ابرقدرت در تلاش بودند تا به دستاوردهای فضایی بیشتری دست یابند. آمریکا با برنامه فضایی آپولو، به دنبال فرود انسان بر کره ماه بود و شوروی نیز برنامه فضایی سایوز را برای ارسال فضانورد به مدار زمین دنبال می کرد. با وجود رقابت های موجود، هر دو کشور به این نتیجه رسیدند که برقراری همکاری در برخی از زمینه های فضایی می تواند برایشان مفید باشد. ایمنی فضانوردان، یکی از دغدغه های اصلی به شمار می رفت. در صورت بروز مشکل برای فضاپیمای یکی از کشورها در فضا، امکان نجات فضانوردان توسط کشور دیگر وجود نداشت.

مذاکرات برای انجام ماموریت مشترک آپولو سایوز، از سال ۱۹۷۰ آغاز شد. این مذاکرات با پیچیدگی های سیاسی و فنی همراه بود. مهندسان هر دو کشور می بایست بر روی سیستم های اتصال فضاپیماها و فرآیندهای اضطراری به توافق می رسیدند. موفقیت ماموریت آپولو سایوز، نیازمند هماهنگی و همکاری نزدیک میان تیم های مهندسی و فضانوردان آمریکا و شوروی بود. فضانوردان هر دو کشور می بایست زبان یکدیگر را فرا می گرفتند و با سیستم های فضاپیمای طرف مقابل آشنا می شدند.

فضاپیماهای آپولو و سایوز

ماموریت آپولو سایوز، از دو فضاپیمای کاملا متفاوت تشکیل شده بود:

ادامه
نیلوفر اردلان بیوگرافی نیلوفر اردلان؛ سرمربی فوتسال و فوتبال بانوان ایران

چکیده بیوگرافی نیلوفر اردلان

نام کامل: نیلوفر اردلان

تاریخ تولد: ۸ خرداد ۱۳۶۴

محل تولد: تهران 

حرفه: بازیکن سابق فوتبال و فوتسال، سرمربی تیم ملی فوتبال و فوتسال بانوان

سال های فعالیت: ۱۳۸۵ تاکنون

قد: ۱ متر و ۷۲ سانتی متر

ادامه
حمیدرضا آذرنگ بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ؛ بازیگر سینما و تلویزیون ایران

چکیده بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ

نام کامل: حمیدرضا آذرنگ

تاریخ تولد: تهران

محل تولد: ۲ خرداد ۱۳۵۱ 

حرفه: بازیگر، نویسنده، کارگردان و صداپیشه

تحصیلات: روان‌شناسی بالینی از دانشگاه آزاد رودهن 

ادامه
محمدعلی جمال زاده بیوگرافی محمدعلی جمال زاده؛ پدر داستان های کوتاه فارسی

تاریخ تولد: ۲۳ دی ۱۲۷۰

محل تولد: اصفهان، ایران

حرفه: نویسنده و مترجم

سال های فعالیت: ۱۳۰۰ تا ۱۳۴۴

درگذشت: ۲۴ دی ۱۳۷۶

آرامگاه: قبرستان پتی ساکونه ژنو

ادامه
فردریش نیچه نگاهی ژرف به زندگینامه و اندیشه‌های فردریش نیچه

تاریخ تولد: ۱۵ اکتبر ۱۸۴۴

محل تولد: روکن، آلمان

حرفه: فیلسوف و منتقد فرهنگی

درگذشت: ۱۹۰۰ میلادی

مکتب: فردگرایی، اگزیستانسیالیسم، پسانوگرایی، پساساختارگرایی، فلسفه قاره‌ای

ادامه
هدیه بازوند بیوگرافی هدیه بازوند؛ بازیگر کرد سینما و تلویزیون ایران

تاریخ تولد: ۲۷ مرداد ۱۳۶۶

محل تولد: بندرعباس، ایران

حرفه: بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر

آغاز فعالیت: ۱۳۹۶ تاکنون

تحصیلات: فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی معماری

ادامه
سانجیو باجاج بیوگرافی سانجیو باجاج میلیارد و کارآفرین موفق هندی

تاریخ تولد: ۲ نوامبر ۱۹۶۹

محل تولد: هندی

ملیت: هندی

حرفه: تاجر، سرمایه گذار و میلیارد 

تحصیلات: دکتری مدیریت از دانشگاه هاروارد

ادامه
محمد مهدی احمدی بیوگرافی محمدمهدی احمدی، داماد محسن رضایی

تاریخ تولد: دهه ۱۳۶۰

محل تولد: تهران

حرفه: مدیرعامل بانک شهر

مدرک تحصیلی: دکترای اقتصاد واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تهران، کارشناسی ارشد علوم اقتصادی دانشگاه تهران، کارشناسی اقتصاد بازرگانی دانشگاه شهید بهشتی

نسبت خانوادگی: داماد محسن رضایی، برادر عروس قالیباف، برادر داماد رحمانی فضلی

ادامه
ویژه سرپوش