یکشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۰
کد مقاله: ۹۹۱۲۰۰۰۸۲

چاقی صورت با ورزش + آموزش تصویری موثرترین تمرینات

چاقی صورت با ورزش,نحوه چاقی صورت با ورزش,روشهای چاقی صورت با ورزشچاقی صورت با ورزش یکی از بهترین روشها برای حجم دادن به صورت بدون نیاز به جراحی است
بسیاری از ما با کوچک ترین تغییر و تحول در برنامه و رژیم غذاییمان دچار لاغری صورت می شویم بطور کلی کم تر کسی پیدا میشود که دچار لاغری صورت نشده باشد. از این جهت برای رفع این مشکل راه‌های متعددی وجود دارد که یکی از آن ها چاقی صورت با ورزش است.

چاقی صورت با ورزش

از مشخصه های اصلی یک سبک زندگی سالم می توان به برخورداری از آمادگی جسمانی و داشتن مهارت های متعدد اشاره کرد. با اینحال اکثر ما معمولاً از نرمش دادن عضلات صورت غافل می شویم. صورت و گردن دارای بیش از ۵۷ عضله هستند و این عضلات برای تقویت و تناسب، درست مثل بقیه اعضای بدن به ورزش نیاز دارند. برای تقویت عضلات صورت، لاغری و چاقی گونه ها و حتی رفع چین و چروک های صورت راهکارهای متعددی وجود دارد که از آن ها می توان به چاقی صورت با ورزش اشاره کرد.

ورزش های صورت فواید فراوانی دارد و یکی از فواید اصلی آن ها داشتن پوست صورتی سفت، تپل و چاق است. با انجام ورزش های صورت در واقع صورت شما استخوانی و زاویه دار میشود.

تمرینات چاقی صورت با ورزش

در صورتیکه دوست ندارید برای پر شدن و چاق شدن صورتتان از تکنیک های تغذیه استفاده کنید، برترین روش استفاده از تکنیک های ورزشی می باشد. یکی از بهترین روش ها برای حجم دادن و شکل دادن به صورت بدون نیاز به جراحی، ورزش صورت می باشد. چاقی صورت با ورزش نه تنها سبب افزایش خونرسانی و بهبود گردش جریان خون در ناحیه صورت میشود، بلکه پوست صورت شما شاداب میشود و از بروز چین و چروک زود هنگام هم جلوگیری میکند.

تمرینات ساده ورزشی سبب می شوند صورتتان چاق تر و تپل تر بنظر برسند و بهتر از همه این که کاملاً طبیعی، بی ضرر و بی هزینه هستند. برای چاقی صورت با ورزش، اول از همه باید روی لپ هایتان کار کنید بدین دلیل که ماهیچه ای ترین بخش صورت، لپ ها میباشند و چنانچه حرکات ورزشی را انجام میدهید حجم لپ هایتان بیشتر میشود. علاوه بر این که لپ ها سریعتر از سایر قسمت های صورت چاق می شوند، بر زیبایی شخص نیز تأثير به سزایی دارند.

> چاق کردن گونه ها با نیشگون:

یکی از ترفندهای چاقی صورت با ورزش اینست که  نیشگون های ریزی به آرامی از بالا و پایین گونه خود بگیرید. نیشگون های کوچک سبب ورم و آسیبدیدگی نمی شود ولی سبب میشود گونه هایتان بطور طبیعی براق تر نشان داده شوند.

چاقی صورت با ورزش یوگا,چاقی صورت با ورزش,موثرترین روشهای چاقی صورت با ورزشیکی از راه های چاقی صورت با ورزش، گرفتن نیشگون های ریز از بالا و پایین گونه است

> فرو بردن لب ها:

ورزش های ساده و ملایم صورت باعث میشود خون در گونه ها به گردش درآید و پوستتان شاداب و تپل تر جلوه دهد. در واقع در صورتیکه افراد هرروز این تمرین را انجام دهند دیگر هیچ نوعی چربی اضافی در پوست جمع نمی شود و از طرفی گونه های لاغر را هم میتوان چاق تر جلوه داد. برای چاقی صورت با ورزش ابتدا روی جایی که تکیه گاه پشتی آن صاف است بنشینید. آن گاه استخوان های دو سمت شانه را به طرف پایین بیاورید و شانه ها را کاملاً شل کنید، مطمئن شوید حداقل فشار به این قسمت از بدن وارد شود. قفسه سینه بایستی باز و به طرف بیرون متمایل باشد. دهانتان را اندکی باز کنید.

روش چاقی صورت با ورزش,تصویر چاقی صورت با ورزش,چاقی صورت با ورزشروش‌های مختلفی برای چاقی صورت با ورزش ارائه شده است

> پوشاندن دندان ها:

برای چاقی صورت با ورزش، فرض کنید قرار است یک گفت وگوی معمولی با ولوم پائین با فرد دیگری داشته باشید. دهان را تا اندازه ای که فرد معمولاً حین مکالمه کردن با فرد دیگری باز می کند، باز کنید. در این هنگام ، شخص باید هر دو لب فوقانی و تحتانی را طوریکه ردیف دندانهای جلویی زیر لبها پوشانده شوند، به طرف داخل تاب دهد و فرو ببرد. در این موقع باید هم زمان گوشه های دهان را به طرف عقب حرکت دهد و آن ها را تا جاییکه امکان دارد به سوی دندانهای آسیاب نزدیک کند. شخص باید این نکته را در نظر بگیرد که هر دو گوشه دهان را در یک جهت، به یک اندازه و یا حالت عمودی صورت به عقب حرکت دهد. چانه نیز باید بمدت ۹۰ ثانیه به سمت جلو هدایت شود. شخص باید در عضلات گونه و دهان کشش را احساس کند. در پایان به آرامی صورت را به حالت اول بازگرداند.

> غنچه کردن لب­ ها:

روش دیگر چاقی صورت با ورزش به این طریق است که لبها را تا جای ممکن جمع و به حالت غنچه در آورید، بعد از آن لبها را به حالت لبخند بدون این که باز شوند، تغییر شکل دهید و در همین حالت نیز تا جای ممکن لبخندتان را بزرگ تر کنید و ۵ ثانیه در این وضعیت بمانید. این حرکت را نیز برای ۱۵ بار در روز تکرار کنید. که پس از انجام تمرین، متوجه خواهید شد ماهیچه های صورت بسیار خسته شده اند، چنان که واقعا ماهیچه ها را درگیر کرده اید و از آن ها کار کشیده اید.

چاقی صورت با ورزش,چگونگی چاقی صورت با ورزش,بهترین راه چاقی صورت با ورزشبرای چاقی صورت با ورزش لب ها را تا جایی که می توانید جمع کنید

> ماساژ گونه ها:

برای چاقی صورت با ورزش، ابتدا بخشی از قسمت استخوان گونه ی خویش را با گوشت انتخاب کنید. بر بالای استخوان گونه تان، انگشتان میانی هر دو دست خود را بگذارید و انگشت شستتان را در وسط گونه ی خود( جایی که چال و گودی دارد) بگذارید. گوشت گونه های خود را به طرف مخالف چشم خود فشار دهید. هنگامی که گونه هایتان را به طرف پایین فشار می دهید، باید دهان تان را اندکی باز نگه دارید. تا عدد پنج را در همین موقعیت بشمارید و دست کم ۱۰ بار این کار را یک روز در میان تکرار کنید تا صورت چاقی پیدا کنید.

بهترین راه چاقی صورت با ورزش,چاقی صورت با ورزش,چگونگی چاقی صورت با ورزشبرای چاقی صورت با ورزش گونه های خود را ماساژ دهید

> باد کردن لپ­ ها:

 یکی از موثرترین روشهای چاقی صورت با ورزش که از حرکات مؤثر یوگا هم به شمار می رود، باد کردن لپ هاست. برای انجام این حرکت باید دهان خود را از هوا پر کرده و تا جایی که ممکن است در همین حالت بمانید. آنگاه نفس عمیق بکشید و هوا را از لپی به لپ دیگر منتقل کنید. این حرکت یوگای صورت، نقش موثری روی عضلات گونه دارد و مانع از نازک شدن و ضعیف شدن آن­ها میشود. فراموش نکنید که گونه­ های برجسته به صورت بازی با عضلات، شکل می­ گیرند.

موثرترین روشهای چاقی صورت با ورزش,روشهای چاقی صورت با ورزش,چاقی صورت با ورزشتاثیرات چاقی صورت با ورزش به مرور زمان مشخص می‌شوند

به عنوان مثال در شرایطی که بادکنک را فوت میکنید درواقع گونه هایتان پف می کند و این وضعیت درنهایت سبب توانبخشی و تقویت عضلات گونه می شود. برای انجام این تمرین نخست باید با دهانتان یک بادکنک را باد کنید. به مدت یک دقیقه دهان خود را در این حالت نگه دارید و بعد باد دهان را خالی کنید. بدین ترتیب برای چاقی صورت با ورزش می توانید هر روز این تمرین را ۵ تا ۶ مرتبه انجام دهید.

چاقی صورت با ورزش,چگونگی چاقی صورت با ورزش,روش چاقی صورت با ورزشباد کردن بادکنک، یکی از بهترین روش ها برای چاقی صورت با ورزش است

> فرو بردن انگشتان در دهان:

برای چاقی صورت با ورزش، باید ابتدا یکی از انگشتان خویش را در در دهانتان فرو ببرید. آنگاه انگشتتان را با لب ها فشار دهید. بعد از آن حدود ۵ ثانیه انگشتتان را میک بزنید. حال انگشتتان را رها کنید و مجددا این حرکت را تکرار کنید. برای چاق شدن و تقویت صورت این ورزش را  ۱۵ بار انجام دهید.

> چاق شدن صورت با ورزش یوگا:

یوگا صورت یکی از بهترین راه های چاقی صورت با ورزش محسوب میشود که شما می توانید برای ایجاد گونه های چاق و خلاص شدن از پوست صاف انجام دهید. از فواید یوگا صورت میتوان به مناسب سازی پوست برای تولید کلاژن و الاستین اشاره کرد. هر دو آنها پوست را قوی تر می کنند و مانع از چروک شدن پوست می شوند. برای انجام این تمرین دقیقا زیر استخوان گونه، هر دو انگشتان خود را نزدیک خط بینی قرار دهید. در خارج از گونه ها برای ۱- ۲ دقیقه دایره هایی بکشید. حالا هر دو انگشتتان را در هر دو طرف بینی بگذارید، جایی که در نزدیکی لبها قرار دارد. با انگشتان خود دایره ای کوچک را برای ۲ دقیقه بکشید. هر دو انگشتان را روی لبه فک خود قرار دهید. ۲ دقیقه در حرکت دایره ای ماساژ دهید.

چگونگی چاقی صورت با ورزش,چاقی صورت با ورزش,روش چاقی صورت با ورزشیوگا یکی از روشهای چاقی صورت با ورزش محسوب می شود

> چاقی صورت با فشردن چانه:

برای چاقی صورت با ورزش ابتدا بخشی از گونه خود را همراه با استخوان و گوشت گونه انتخاب کنید. سپس انگشتان محکم هر دو دست را در بالای اسکوپی خود قرار دهید و در وسط گونه انگشت شست دست خویش را قرار دهید. گوشت گونه را به طرف پایین، از چشم دور کنید و در همین حال دهانتان را آرام باز کنید. ۵ ثانیه در این وضعیت بمانید و حداقل ۱۰ بار این تمرین را تکرار کنید.

تصویر چاقی صورت با ورزش,چاقی صورت با ورزش یوگا,چاقی صورت با ورزشچاقی صورت با ورزش هر چهره‌ای را جوان‌تر و جذاب‌تر نشان می‌دهد

گردآوری: بخش سلامت سرپوش

  • 13
  • 5
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
مطالب پیشنهادی,وبگردی
زندگی نامه وصال شیرازی,پایان عمر وصال شیرازی,بیوگرافی وصال شیرازی زندگینامه وصال شیرازی یکی از شاعران دوره ی قاجار

زاده:۱۱۹۷( قمری)

زادگاه:شیراز

ملیت:ایرانی

پیشه:شاعر و خوش نویس

آرامگاه:شاهچراغ

ادامه
تهمورث،زندگینامه تهمورث،طهمورث زندگینامه تهمورث، سومین پادشاه پیشدادی

لقب:زیناوند، دیوبند

فرزند:جمشید

تبار:کیومرثیان

نام پدر:هوشنگ

منصب:پادشاهی

ادامه
بردیا سعادت,بیوگرافی بردیا سعادت,زندگینامه بردیا سعادت بیوگرافی بردیا سعادت بازیکن پشت خط زن والیبال (+ تصاویر)

نام و نام خانوادگی:بردیا سعادت

تاریخ تولد:۲۱ مرداد سال ۱۳۸۱

زادگاه:نورآباد ممسنی- استان فارس

سمت:بازیکن والیبال

پست:خط زن

قد:۲۰۷ سانتی متر

ادامه
بیوگرافی علی لهراسبی,عکس علی لهراسبی,آلبوم جدید علی لهراسبی بیوگرافی علی لهراسبی خواننده موسیقی پاپ (+ تصاویر)

نام خانوادگی:لهراسبی

متولد:۲۰ فروردین ۱۳۵۵

زادگاه:تهران

سبک موسیقی:پاپ

ملیت:ایرانی

ادامه
پل رومر,بیوگرافی پل رومر,پل رومر کیست زندگینامه پل رومر اقتصاددان آمریکایی (+ تصاویر)

نام خانوادگی:رومر

زاده:۷ نوامبر ۱۹۵۵

زادگاه:دنور, کلرادو, ایالات متحده

ملیت:آمریکایی

پیشه:اقتصاد دان آمریکایی

ادامه
جوانی حسین پاکدل,زندگی نامه حسین پاکدل,حسین پاکدل بیوگرافی حسین پاکدل نمایشنامه نویس و کارگردان (+ تصاویر خانوادگی)

زادروز:۷ دی ۱۳۳۸

محل تولد:اصفهان

همسر:عاطفه رضوی

ملیت:ایرانی

زمینه فعالیت:نمایشنامه نویس، کارگردان و مجری

ادامه
اشعاری از آذر بیگدلی,سبک ادبی آذر بیگدلی,لقب آذر بیگدلی زندگینامه آذر بیگدلی، نویسنده‌ و شاعر دوره ی ‌افشاریه و زندیه‌

زاده:۱۱۳۴( قمری)

زادگاه:اصفهان

لقب:آذر

پیشه:شاعر، تذکره نویس و ادیب

ملیت:ایرانی

درگذشت:۱۱۹۵( قمری)

ادامه
حضرت مريم,زندگینامه حضرت مريم,بیوگرافی حضرت مريم زندگينامه حضرت مريم (س) و بارداری او

پدر: عمران

لقب:مریم مقدس، مریم باکره، مادر عیسی مسیح

زادگاه:ناصره

فرزند: حضرت عیسی (ع)

روز مقدس:۲۵ مارس مسیحیان - ۱۵ اوت (کاتولیک)

۱۵ اوت مسیحیان - ۲۲ اوت (ارتودوکس)

ادامه
جیمز واتسون,بیوگرافی جیمز واتسون,بیوگرافی جیمز واتسون بیوگرافی جیمز واتسون متخصص آمریکایی در علم ژنتیک (+ تصاویر)

زاده:۶ آوریل ۱۹۲۸

زادگاه:شیکاگو، ایلینوی، ایالات متحده آمریکا

ملیت:آمریکایی

محل تحصیل:دانشگاه شیکاگو، دانشگاه ایندیانا

همسر:الیزابت واتسون

ادامه
ویژه سرپوش