شنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۹
کد مقاله: ۹۹۰۳۰۰۰۴۰

بیوگرافی مسعود صادقلو، خواننده ی پاپ (+ تصاویر)

مسعود صادقلو,عکس اینستاگرام مسعود صادقلو,بیوگرافی مسعود صادقلومسعود صادقلو یکی از خوانندگان جوان کشورمان است 
مسعود صادقلو یکی ازموفق ترین خواننده های پاپ است که با صدای خاص خودش موفق به جذب هواداران فراوانی شده است. معروف ترین آهنگ مسعود صادقلو هوس باز است و همین قطعه سبب معروف شدن او شد.

چکیده ای از زندگینامه ی مسعود صادقلو

نام: مسعود صادقلو

متولد: ۱۹ فروردین ماه ۱۳۶۵

محل تولد: تهران

ملیت: ایرانی

فعالیت: نوازنده، خوننده

سبک: پاپ

بیوگرافی مسعود صادقلو

مسعود صادقلو در ۱۹ فروردین ماه ۱۳۶۵ در تهران و در خانواده ای متوسط متولد شد. مسعود صادقلو یکی از موفق ترین خواننده های پاپ است که با ارائه موزیک هایش در سال ۱۳۹۵ توانست بسیار موفق شود.

صدا و تیپ جذاب مسعود صادقلو سبب شد تا خیلی زود طرفداران زیادی پیدا کرده و در اینستاگرام هزاران فالوور داشته باشد. از سال ۹۵ فعالیت رسمی خود را شروع کرده و با گذشت بازه زمانی کوتاهی ره صد ساله را یک شبه طی کرده اسـت.

بیوگرافی مسعود صادقلو,مسعود صادقلو,اینستاگرام مسعود صادقلومسعود صادقلو موفق ترین خواننده پاپ

مسعود صادقلو قبل از شروع موسیقی چلوکبابی داشت ولی بعد از ورود به عرصه موسیقی کافه شاپ زد و اکنون منبع اصلی درآمدش است. مسعود صادقلو می گوید در تلاش است شعبه دوم را در ولنجک افتتاح کند.

فعالیت موسیقی مسعود صادقلو

مسعود صادقلو از خردسالی به موسیقی علاقمند بود و در نوجوانی به پیگیری این علاقه پرداخت. در ابتدا آواز کلاسیک را نزد محمد رضا صادقی آموخت و از سال ۹۵ فعالیت جدّي در عرصه موسیقی و خوانندگی را اغاز نمود.

مسعود صادقلو خواننده پاپ با مهدی حسینی مشارکت دارد و همه ی آهنگ هایش دو نفره میباشد و علاقه ای بـه تکی خواندن ندارد. مهدی حسینی از دوستان نزدیک و صمیمی مسعود صادقلو می باشد. مسعود صادقلو با مسعود جهانی هم به عنوان تنظیم کننده آهنگ هایش مشارکت دارد. او با الیاس یالچینتاش خواننده ترک تیز آهنگ دو نفره متتشر کردند.

فعالیت ورزشی مسعود صادقلو

مسعود صادقلو در نوجوانی ورزش کشتی را به صورت حرفه ای انجام میداد و ۸ سال در این زمینه فعال بود و به علت مشغله زیادی که در موسیقی داشت، دیگر کشتی را ادامه نداد.

زندگینامه مسعود صادقلو,تصاویر مسعود صادقلو,مسعود صادقلومسعود صادقلو در نوجوانی ورزش کشتی انجام میداد

اطلاعاتی در مورد مسعود صادقلو

مسعود صادقلو اهل ورزش فوتبال نیست و در این باره هم گفته است که طرفدار تیم پرسپولیس نیستم ولی از دوستان نزدیک بازیکنان پرسپولیس هستم. مسعود صادقلو گفته است که به خاطر اینکه یک بار برای مهدی طارمی که در شمار دوستان من است پیغام تبریک تولد ارسال کردم، همه بر این تصور هستند که طرفدار تیم پرسپولیس هستم ولی باید بدانید که فوتبالی نیستم و علاقه ای هم به این ورزش ندارم. البته اشاره نموده است که دوست های فوتبالی متعددی دارم از جمله علی دایی، مهرداد میناوند، علی کریمی، علی انصاریان و محسن مسلمان که با آن ها رفت و آمد هم دارم.

مسعود صادقلو در زمینه های دیگری از زندگی خودش هم صحبت کرده است. از جمله گفته است که من از نظر مالی هیچ مشکلی ندارم ولیکن گاهی اوقات برای این که خواستم استقلال مالی داشته باشم دچار یکسری مشکلات مالی می شوم. مسعود صادقلو در این زمینه مثال زده است و گفته که به طور مثال برای تهیه یک ویدیو آهنگ حداقل می بایست ۴۰ میلیون هزینه کنم که گاهی وقت ها برای من زیاد است و من را دچار مشکلاتی می کند.

مسعود صادقلو,آهنگ های مسعود صادقلو,بیوگرافی مسعود صادقلومشهور ترین آهنگ مسعود صادقلو، آهنگ هوس باز است

ماجرای به شهرت رسیدن مسعود صادقلو

مسعود صادقلو با انتشار تک آهنگ هایی چون هوسباز، آخر شب، دیوونه بازی، زیر بارونا برقص، نیمه گم شده و …. بـه شهرت رسید. مسعود صادقلو در ژانر پاپ فعالیت می کند ولی نوع و لحن اجرایش نوعی امضای هنری روی ترک هایش اسـت که موفق شد نامی شناخته شده در این عرصه بدهد.

آهنگ های معروف مسعود صادقلو

مشهورترین آهنگ مسعود صادقلو، آهنگ هوس باز است که مدتی در هر جایی شنیده می شد و همین قطعه سبب معروف شدن او شد. بعد از آن آهنگ نیمه گمشده و زیر بارونا برقص هم منتشر شد که سبب بیشتر شناخته شدن مسعود صادقلو شد.

بیوگرافی مسعود صادقلو,مسعود صادقلو,تصاویر مسعود صادقلوآنچه باعث شهرت بیشتر مسعود صادقلو شد، سبک کار او است

ورود مسعود صادقلو به تلویزیون در زمان ممنوع الکاری

در حالی که مسعود صادقلو از هنرمندان محروم از فعالیت به شمار میرود و مجوز فعالیت ندارد ولی او به عنوان خواننده مهمان در ویژه برنامه نوروزی سال ۱۳۹۸ در شبکه پنج مهمان حمید گودرزی و هیراد حاتمی بود و قطعه کوتاهی را هم زمزمه کرد!

عمل زیبایی و لمینت مسعود صادقلو

مسعود صادقلو دندان هایش را برای زیبایی لبخند لمینت کرده است و راضی است ولی از جراحی زیبایی بینی اش که ده سال قبل انجام داده رضایت ندارد.

زندگینامه مسعود صادقلو,عکس اینستاگرام مسعود صادقلو,مسعود صادقلومسعود صادقلو اهل ورزش فوتبال نیست
مسعود صادقلو,اینستاگرام مسعود صادقلو,زندگینامه مسعود صادقلوعکس های مسعود صادقلو
بیوگرافی مسعود صادقلو,مسعود صادقلو,آهنگ های مسعود صادقلوصدا و تیپ جذاب مسعود صادقلو سبب شد تا خیلی زود طرفداران زیادی پیدا کند
عکس اینستاگرام مسعود صادقلو,زندگینامه مسعود صادقلو,مسعود صادقلوتصاویر مسعود صادقلو
مسعود صادقلو,تصاویر مسعود صادقلو,بیوگرافی مسعود صادقلوعکس های مسعود صادقلو خواننده پاپ
زندگینامه مسعود صادقلو,مسعود صادقلو,آهنگ های مسعود صادقلوتصاویر جدید مسعود صادقلو
عکس اینستاگرام مسعود صادقلو,اینستاگرام مسعود صادقلو,مسعود صادقلوعکس اینستاگرام مسعود صادقلو

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 17
  • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش