پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰
کد مقاله: ۹۹۱۲۰۰۰۴۵

بیوگرافی میثم ابراهیمی یکی از خواننده های پاپ ایران (+ تصاویر)

میثم ابراهیمی,موافقت خانواده با خوانندگی میثم ابراهیمی,زندگی هنری میثم ابراهیمیتصاویر میثم ابراهیمی
از اوایل دهه ۹۰ میثم ابراهیمی بعنوان یک خواننده پاپ جوان و با استعداد معرفی شد و زمانیکه وی تیتراژ برنامه خانه فیروزه را اجرا کرد در بین مردم محبوبیت پیدا کرد و بعدها با همکاری تنظیم کننده ها و آهنگسازان معروف به اوج شهرت رسید.

چکیده ای از بیوگرافی میثم ابراهیمی

نام: میثم ابراهیمی

تولد: ۱۳۶۴/۰۶/۰۸

ملیت: ایرانی

سبک: پاپ

مدت فعالیت: ۱۳۸۳ تاکنون

وضعیت تاهل: مجرد

بیوگرافی میثم ابراهیمی

میثم ابراهیمی در ۸ شهریور سال ۱۳۶۴، در تهران زاده شد. وی آخرین فرزند خانواده است و یک خواهر و برادر دارد. رابطه ی میثم ابراهیمی با پدرش بسیار صمیمی است و در اکثر کنسرت هایش حضور دارد. میثم ابراهیمی از بچگی به خوانندگی علاقه فراوانی داشته است.

میثم ابراهیمی همچنین در رابطه با خوانندگی اش می گوید: از کودکی می خواندم، عضو گروه سرود بودم و همینطور در هیئت های مذهبی هم می خواندم. اما کلاس موسیقی و آواز در آن زمان زیاد نبود و به فراگیری موسیقی هم بهاء داده نمی شد ولی اکنون اوضاع خیلی بهتر از قبل شده است.

تیتراژ های میثم ابراهیمی,میثم ابراهیمی,عکس میثم ابراهیمیعکسهای میثم ابراهیمی

میثم ابراهیمی قرائت قرآن را از همان زمان کودکی شروع نمود. مشوق های اصلی میثم ابراهیمی، حاج آقا سید علوی و مهندس سید موسی حسینی کاشانی هستند. وی به رنگ قرمز علاقمند است ولی رنگ سفید را هم دوست دارد. به همین علت در اکثر عکسهایش لباسهایی به رنگ قرمز و یا سفید پوشیده است.

تحصیلات میثم ابراهیمی

فوق دیپلم میثم ابراهیمی رشته موسیقی است و لیسانسش را در رشته مدیریت فرهنگی گرفته است و کماکان در رشته مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه علوم تحقیقات تهران در حال تحصیل می باشد.

عکس میثم ابراهیمی,بیوگرافی میثم ابراهیمی,میثم ابراهیمیتصاویر اینستاگرامی میثم ابراهیمی

موافقت خانواده با خوانندگی میثم ابراهیمی

میثم ابراهیمی درخصوص موافقت خانواده اش با خوانندگی وی این چنین گفت:پدر و مادرم نیز به علت حمایت های" آقای علوی"، از این فعالیت من حمایت کردند ولی تأکید پدرم مدام این بود که به خوانندگی بعنوان یک شغل نگاه نکنم و حتماً در کنار آن درس خود را ادامه بدهم.

زندگی هنری میثم ابراهیمی

میثم ابراهیمی از دوران نوجوانی خوانندگی را آغاز کرد و نخستین اثرش به نام تک آهنگ “وطن” بود. وی کار خوانندگی را به مرور بطور حرفه ای شروع کرد. سال ۱۳۸۵ آغاز فعالیت حرفه ای او بود. وی در زمان فعالیتش با آهنگسازانی همکاری نموده است که از جمله ی آن می توان به سیروان خسروی و محمدرضا چراغعلی اشاره کرد.

میثم ابراهیمی,تحصیلات میثم ابراهیمی,آهنگ میثم ابراهیمیمیثم ابراهیمی خواننده پاپ

بازیگری میثم ابراهیمی

میثم ابراهیمی در نقش خودش به عنوان خواننده در فیلم حس خوب زندگی فرناز امینی بازی کرد وهمچنین تیتراژ این فیلم را اجرا کرد.

اولین آهنگ میثم ابراهیمی تا سریال دردسرهای عظیم

میثم ابراهیمی در سال ۸۶ برای نخستین بار در شبکه سه خوانده است، آهنگی که در آنتن شبکه بیش از دو سال بود و این باعث شد تا بیشتر تلاش کند و آهنگ های بهتری آماده کند. صدای او با خواندن تیتراژ و تک اهنگ های سریال دردسر های عظیم شناخته شد.

کنسرت میثم ابراهیمی,میثم ابراهیمی,بازیگری میثم ابراهیمیعکسهای میثم ابراهیمی

رمز موفقیت میثم ابراهیمی

میثم ابراهیمی در مورد ی رمز موفقیت خویش گفت:صبوری تنها رمز موفقیت من بود، خیلی از دوستان من صبر ندارند. در سال ۱۳۸۵ که من شروع به خوانندگی کردم، آن هنگام خیلی از خواننده ها نبودند ولی صبر ده ساله من به ثمر نشست مدام سعی داشتم تا کاری را انجام بدم که در چارچوب و ضوابط و قانون باشد و در خواندن آهنگ هایم تلاش کرده ام آهنگی را بخوانم که محتوا داشته باشد، کسانی هستند که آهنگهایی را خوانده اند و بمدت چند ماه معروف بوده اند ولی پس از مدتی اوت شدند. همینطور جا دارد تا از خانواده بسیار خوبم قدردانی کنم به این خاطر که به من در این راه بسیار کمک کردند و مثل کوه پشتم بودند همینطور از آقای سید محمدرضا واحدی تشکر فراوان دارم که از افرادی بود که برای رسیدن من به این مرحله کمک کردن و راهنمایی های ایشان بسیار برای من راهگشا بود.

آلبوم میثم ابراهیمی,آهنگهای میثم ابراهیمی,میثم ابراهیمیخوانندگی میثم ابراهیمی

حضور میثم ابراهیمی در دورهمی

میثم ابراهیمی در برنامه دورهمی در ایام نوروز ۹۹ حضور داشت و دو اجرای زنده هم داشت.

کنسرت میثم ابراهیمی

صبوری میثم ابراهیمی زبانزد خاص و عام است. وی پس از این که ۷ سال صبر کرد، سرانجام فعالیت موسیقایی خود را در ۱۶ دی ماه ۱۳۹۴ با نخستین اجرای زنده در تهران در سالن همایش های برج میلاد برگزار کرد. نخستین کنسرت پرشور میثم شنوندگان متعددی را برای شنیدن صدایش به سالن جذب کرد.

میثم ابراهیمی,میثم ابراهیمی در تلویزیون,رمز موفقیت میثم ابراهیمیتصویر میثم ابراهیمی ایرانی

همکاری میثم ابراهیمی با مازیار فلاحی

میثم ابراهیمی در مورد همکاریش با مازیار فلاحی که خواننده ای مشهور است ، می گوید:مازیار آدم مهربان و خوش قلبیست. پس از این که صمیمت ما با یکدیگر بیشتر شد، درباره ی این همکاری صحبت کردیم و مازیار هم از آن استقبال کرد و قرار شد در آلبوم جدید مازیار کاری با همکاری هم داشته باشیم، از این جهت قطعه تگرگ را خواندیم و خداراشکر مورد استقبال مردم قرار گرفتیم.

حضور میثم ابراهیمی در دورهمی,میثم ابراهیمی,تصاویر میثم ابراهیمیعکس های میثم ابراهیمی در اینستاگرام

تغییر سبک میثم ابراهیمی

میثم ابراهیمی در موسیقی به تغییر سبک و رویه خود اشاره نمود و گفت:اکثراً ترانه های من ملایم هستند و دارای ریتم و فضایی عاشقانه ای هستنذ. صدای من برای این سبک مناسب است. این تغییر و پریدن از ریتم غمگین و آرام به شاد و تند، درخواست مردم است. من خواننده ای هستم که هرچه مردم دوست داشته باشند آن را می خوانم. گرایش من بیشتر به سمت کارهای غمگین است ولی اولویت برای کار من، نظر و حرف مردم است.

میثم ابراهیمی همچنین می گوید:خواننده ای که با رسانه ملی در تعامل است باید مراقب هیجان و کارهایش باشد. من بی مورد از جانب واحدهای نظارتی سخت گیری نمی بینم ولی تلاش می کنم که در کنسرت هایم چهارچوب ها را رعایت کنم تا حاشيه ای ایجاد نشود.

بازیگری میثم ابراهیمی,بیوگرافی میثم ابراهیمی,میثم ابراهیمیتصاویری از میثم ابراهیمی

تیتراژ های میثم ابراهیمی

میثم ابراهیمی، برای برنامه های تلویزیونی و سریال های تلویزونی تیتراژهای متعددی را خوانده است که از این جهت باید ایشان را رکوردار تیتراژخوانی در سریال دانست که از جمله ی آن می توان به موارد زیر اشاره نمود :

۱. برنامه های میثم ابراهیمی:

* خانه فیروزه ای”( ۸۷ الی ۸۹) – شبکه سه سیما

* امروز هنوز تموم نشده”( سه فصل) – شبکه اول سیما

* خانه مهر” – شبکه جهانی جام جم

میثم ابراهیمی,آهنگ میثم ابراهیمی,موافقت خانواده با خوانندگی میثم ابراهیمیمیثم ابراهیمی خواننده ایرانی

۲. سریال های میثم ابراهیمی:

* دردسرهای عظیم – سال ۱۳۹۳ – شبکه سه سیما( آهنگ چشمامو بستم)

* سر به راه – نوروز ۹۴ –( آهنگ عشق)

آلبوم های میثم ابراهیمی

میثم ابراهیمی در آلبوم تگرگ با مازیار فلاحی، محمد علیزاده، میلاد ترابی، پازل بند( علی رهبری و آرین بهاری)، علیرضا طلیسچی، مهرزاد امیرخانی، فواد غفاری، امیربهادر دهقان و آرش پاکزاد مشارکت داشته است. آخرین آلبوم او تاکنون تیک، نام داشته است.

*  نبض – سال ۱۳۹۲

* تگرگ – سال ۱۳۹۳

 * تیک– سال ۱۳۹۵

زندگی هنری میثم ابراهیمی,میثم ابراهیمی,حضور میثم ابراهیمی در دورهمیعکس میثم ابراهیمی در کنار پدرش

تک آهنگ های میثم ابراهیمی

تک آهنگ های میثم ابراهیمی شامل خونه فیروزه ای، همین امروز، شکوه جاودان، درد دل، کسی رو ندارم، چرا دستات سرده، خیانت کردنم خوبه، شهر باران، فوق العاده، به تو مدیونم، با تو بد نمیشم، عادت نکردم، چشمام و بستم، تو میدونی، قبول کن، اشک، خودتم میدونی، دوراهی، تگرگ ۲، عشق، نارنجی، دوست دارمت، ستاره بارون، خستم، خواهش، یادگاری، خاطره، اونم رفت، تو و من، چی میشه،  یه ثانیه می باشد.

عکس میثم ابراهیمی,تیتراژ های میثم ابراهیمی,میثم ابراهیمیمیثم ابراهیمی بازیگر

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 13
  • 6
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
مطالب پیشنهادی,وبگردی
ویژه سرپوش