دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
کد مقاله: ۹۹۱۰۰۰۰۴۷

معرفی بهترین مشاغل زود بازده و پردرآمد

مشاغل زود بازده,انواع مشاغل زود بازده,مشاغل زود بازده خانگییکی از مزیت های مشاغل زوده بازده سرمایه کم جهت راه اندازی است
امروزه افراد جوان و پویای بسیاری را می بینیم که می خواهند از شغل های ۸ ساعته دست بکشند و کسب و کار خود را آغاز کنند، اما اکثر آن ها ایده های زیادی برای کسب و کار ندارند. مشاغل زود بازده ممکن است به صورت محلی و جغرافیایی باشند بدین معنی که در بعضی شهرها یا کشورها شغل پردرآمدی باشند اما در منطقه ای دیگر شغل پردرآمدی نباشند.

مشاغل زود بازده

همه ما وقتی قصد راه اندازی شغلی را داریم به دنبال کاری می گردیم که بيش ترین بازدهی را داشته باشد و در عین حال بتوان آن کار را با کم ترین سرمایه شروع کرد. کسب و کارهای جدید و پرسودی وجود دارد که با دانستن آن ها میتوانید به درآمد خوبی برسید. در این مطلب سعی داریم مشاغل زود بازده را به شما معرفی کنیم:

۱. شرکت نظافتی:

شرکت نظافتی که یکی از مشاغل زود بازده است، احتمالا به عقیده ی خیلی از آدم ها، بعنوان سر راست ترین راه برای پول درآوردن شناخته شود. با استفاده از نرم افزار مایکروسافت پابلیشر یک تراکت ساده طراحی کنید، تعدادی از آن را چاپ کنید و روی پنجره های مغازه های محلی بچسبانید، یا در صندوق های پستی منازل بیندازید. بهای این کار بسیار اندک است؛ فقط لوازم تمیزکاری و مقداری جوهر پرینتر! به آسانی هم میتوان گستردگی کار را مدیریت کرد. به عنوان مثال، شرکت آمریکایی هوم جوی یک شرکت چند میلیون دلاری مربوط به خدمات تمیزکاری و نظافت بود. البته متأسفانه به دلایلی فعالیتش را متوقف کرد و شرکت به فروش رسید.

۲. مشاوره بازاریابی اینستاگرام:

این روزها خیلی از کارآفرینان از طریق شبکه های اجتماعی درآمدزایی می کنند. یکی از محبوب ترین و پرسودترین شبکه های اجتماعی در حال حاضر اینستاگرام است. مردم در مورد اینستاگرام چیز زیادی نمی دانند و شرکت ها هم از این قاعده مستثنی نیستند، از این جهت مشاوره بازاریابی اینستاگرام یکی از بهترین ایده های کسب و کار جدید و مشاغل زود بازده محسوب می شود. افرادی که ساعت های زیادی صرف اینستاگرام می کنند تمام خصوصیت های آنرا می شناسند و این ایده کسب و کار مختص آنها است. مشاوره ی بازاریابی اینستاگرام از صفر ریال شروع می شود. تنها کاریکه باید انجام دهید این است که تبحرتان را در این شبکه ی اجتماعی نشان دهید.

۳. تولید محتوا:

یکی از ایده های عالی مشاغل زود بازده میتواند تولید محتوا باشد. فرقی نمی کند آگهی می نویسید یا مقاله یا کتاب الکترونیکی، محتوا باید توسط شخصی نوشته شود. یکی از مکانهایی که بیشترین تقاضا برای خلق محتوا وجود دارد، در بخش شبکه های اجتماعی است. تولید محتوا یک فرآیند کم هزینه است، چون تنها چیزی که احتیاج دارید یک کامپیوتر است و یک ارتباط اینترنتی سرعت بالا و همینطور یک برنامه ی خاص گرافیکی (یا دیگر نیازهای نرم افزاری ) که امکان دارد هزینه ی راه اندازی داشته باشد. درهرصورت، جدایی از این ها، تنها چیزی که باید برای تولید محتوا صرف کنید زمان است.

برترین مشاغل زود بازده,مشاغل زود بازده,مشاغل زود بازده تولید محتوایکی از مشاغل زود بازده برای خانم هایی که امکان کار در بیرون ندارند، تولید محتواست

۴. راه اندازی آشپزخانه و شرکت کترینگ:

در صورتیکه کار آشپزی را دوست داشته باشید و بتوانید در حجم بالا آشپزی کنید، راه اندازی شرکت کترینگ می تواند ایده ای عالی باشد. پس از اخذ مجوزهای اولیه، میتوانید این کار را که جزء مشاغل زود بازده محسوب میشود، در خانه تان با یک کترینگ کوچک شروع کنید و اول، برای بوفه ها و دیگر اماکن ساندویچ و غذاهای ساده تهیه کنید و بعدها، کسب و کارتان را توسعه و گسترش دهید و به جشن ها و رویدادهای بزرگ خدمات ارائه دهید. البته بار دیگر خاطرنشان می کنیم، در خصوص اخذ مجوزهای لازم، به ویژه، مجوز بهداشت، دقیق عمل کنید.

۵. فروشگاه مجازی لوازم دست دوم:

آن هایی که مشتاق خرید و فروش لوازم دست دوم  و مشاغل زود بازده هستند میتوانند با فروش لباس‌های سالم و گران بهایشان به سودهای خوبی دست پیدا کنند. با راه اندازی یک وب گاه مستقل بعنوان یک ویترین مجازی، خودتان را تبدیل به یک برند کنید ولی با استفاده از خدمات مدیریت وب گاه مانند خدمات گوگل معامله هایتان را مدیریت کنید. با استفاده از عکس های جذاب و باکیفیت از محصولاتتان، خود را در بین دریایی از آدم هایی که می خواهند جنس های دست دوم شان را بفروشند، بالاتر قرار دهید. این ایده کسب و کار اینترنتی را برای نخستین بار وب گاه معروف ای بی راه اندازی کرد.

ایده های مشاغل زود بازده,لیست مشاغل زود بازده,مشاغل زود بازدهمشاغل زود بازده طرفداران زیادی دارد که موجب توسعه پایدار و کاهش فقر جامعه میشود

۶. نگهداری از کودکان:

خیلی از آدم ها چندشغلی هستند یا هر دو والدین کار می کنند. این امر حقیقت زندگی امروز در جهان است. حتی  اگر بحث کار کردن والدین هم درمیان نباشد، باز هم امکان دارد والدین بخواهند یک شب را دونفری به رستوران یا گردش بروند. دراین جاست که پرستار کودک وارد صحنه می شود. شما می توانید گواهی عدم سوء پیشینه هم بگیرید و قابل اعتماد بودنتان را به آنها اثبات کنید و تصمیم گیری را به والدین بسپارید. این ایده را برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه اندک امتحان کنید.شغل نگهداری از کودکان نیز یکی از مشاغل زود بازده محسوب میشود.

۷. خدمات روابط عمومی:

یکی از دیگر مشاغل زود بازده، خدمات روابط عمومی است. روابط عمومی تا حدودی مثل یک فعالیت سرگرم کننده در زمینه ی ایجاد روابط با دیگران است؛ درصورتی که روابط عمومی خوبی داشته باشید، احیانا میتوانید با خبرنگاران در تمام حوزه های نشر رابطه ی صمیمی ایجاد کنید. اگر به عنوان مثال در یک نشریه ی معروف، دوستانی داشته باشید، میتوانید از طریق معرفی آنها به کسب و کار های بزرگ و نشر مطالبی در مورد آنها در نشریه ی مورد نظر، درآمدتان را افزایش دهید.

۸. برنامه نویسی و توسعه وب سایت:

احتمالا اسم برنامه نویسی به گوش شما هم خورده باشد. برنامه نویسی یکی از مشاغل زود بازده است که اگر به خوبی به آن مسلط باشید میتوانید پول بسیار خوبی از آن کسب کنید. حرفه ای شدن در بازار برنامه نویسی مهارتی است که به راحتی بدست نمی آید ولی اگر در این حوزه به صورت اصولی فعالیت کنید و بتوانید از پروژه های کوچک شروع کنید میتوانید اسم و رسم خوبی در حوزه ی برنامه نویسی برای خود دست و پا کنید و از آن درآمد خوبی کسب کنید. اگر میخواهید در این حوزه حرف هایی برای گفتن داشته باشید باید آموزش های اصولی و نسبتا گرانی، در این حوزه ببینید و بعد سعی کنید که با گرفتن پروژه های کوچک و یا رفتن به یک دوره کارآموزی مهارت های خود را به صورت عملی تقویت کنید.

مشاغل زود بازده,مشاغل زود بازده چیست,مشاغل زود بازده در خانهمشاغل زودبازده بعنوان راهكاری برای خوداشتغالی و ايجاد اشتغال در جهان محسوب میشوند

برنامه نویسی شاخه های متعددی دارد که باید مناسب با سلیقه و استعدادتان آن حوزه را انتخاب کنید. اگر قرار است برنامه نویسی را بعنوان شغل اصلی خود انتخاب کنید و سالها از آن کسب درآمد کنید باید انتخاب هوشمندانه ای در آغاز کار داشته باشید. داشتن یک لپ تاپ حداقل وسیله و سرمایه برای شروع آموختن برنامه نویسی است. برنامه نویسی از مشاغل زود بازده در تمام دنیا است به شرطی که مورد علاقه ی شما باشد و بتوانید آموزش های آنرا به صورت اصولی بگذرانید.

۹. ایده کسب و کار تعمیر کامپیوتر:

تعمیر کامپیوتر را میتوان به عنوان یکی از سایر مشاغل زود بازده به حساب آورد. تعمیرکار کامپیوتر در محل هم چنان یک نیاز قطعی است. خیلی از افراد به کسی احتیاج دارند که فایل های به اشتباه حذف شده شان را بازیابی کند، یا قطعه ای را در کامپیوترشان تعویض کند. حاضر شدن در محل، از تسهیلاتی است که میتوانید بابت آن هزینه دریافت کنید. یک راه دیگر برای متمایز کردن خدمات رسانیتان این است که خدمات امنیت داده ها نیز برای پشتیبانی از مشتریانتان من جمله رمزنگاری هارد دیسک و امنیت شبکه های بی سیم را فراهم کنید.

۱۰. عکاسی:

مهمانی ها، عروسی ها، جشن های تولد، زوج های جوان و غیره، همگی میتوانند جزء مشتریان بالقوه ی خدمات عکاسی باشند. درصورتی که یک دوربین دیجیتال باکیفیت و کمی استعداد و مهارت در عکاسی داشته باشید، میتوانید پول خوبی در بیاورید. اگر قیمتتان زیر قیمت آتلیه ها و عکاسی ها باشد و بتوانید اعتماد افراد گوناگون را بدست بیاورید، مشتریان دائمی خواهید داشت. از طریق شبکه های اجتماعی بازاریابی کنید و اجازه دهید کارهایتان با مشتری ها حرف بزنند … و البته از آنها بخواهید شما را به دوستان/ خانواده/ همکاران معرفی کنند. بنابراین این شغل هم یکی از مشاغل زود بازده است.

مشاغل زود بازده در خانه,مشاغل زود بازده,مشاغل زود بازده و پردرآمدمتقاضيان مشاغل زودبازده می توانند متناسب با نوع فعاليت مورد نظر خود فرم های ثبت نام را پر کنند

۱۱. تعمیرکار تلفن همراه و تبلت:

معمولا اینگونه مشاغل زود بازده در یک مغازه انجام می شود، ولی شما میتوانید به صورت سیار این کار را انجام دهید. خیلی از افراد بر این عقیده هستند که اگر هزینه ی تعمیر یک گوشی تلفن از هزینه ی جایگزین کردن آن با یک گوشی دیگر بیشتر باشد، مردم گوشی هایشان را عوض می کنند ولی باید بدانند که سخت در اشتباه هستند. گوشی ها اطلاعات واقعا مهمی را در خود جای داده اند، از این جهت مردم متمایل هستند پول بیشتری برای بازگردانی داده هایشان بپردازند. امروزه گوشی ها داده هایی مثل عکس در خود دارند که هر کسی از فضای ابری برای ذخیره ی آنها استفاده نمی کند.

۱۲. نیازمندی های محلی:

در کسب و کار تبلیغات نیازمندی های محلی که از مشاغل زود بازده محسوب میشود، باید از اشخاص یا صاحبان کسب و کار تبلیغات بگیرید و به صورت آنلاین یا در مجلات و روزنامه ها منتشر کنید. کسب و کار نیازمندی های محلی پیوسته موفق است چون تبلیغات و بازاریابی فعالیت های مهمی برای هر کسب و کار هستند و افراد حاضرند برای آن پول خرج کنند.

۱۳. دندان پزشکی:

خوشبختانه در چند سال گذشته در کشور ما سلامت دهان و دندان بسیار اهمیت پیدا کرده است. این مورد تأثير خوبی بر درآمد دندانپزشکی داشته است. به نحوی که دندان پزشکی را به یکی از مشاغل زود بازده و پردرآمد تبدیل کرده است. پس از سپری کردن مدرسه و وارد شدن به دانشگاه در رشته دندان پزشکی پس از ۶ سال تحصیل، میتوان مشغول بکار شد.

انواع مشاغل زود بازده,مشاغل زود بازده در خانه,مشاغل زود بازدهدندان پزشکی یکی از مشاغل زود بازده و پردرآمد است

گردآوری: بخش کار و کارگر سرپوش

  • 12
  • 1
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
مازیار فلاحی,ازدواج مازیار فلاحی,عکس دختر مازیار فلاحی بیوگرافی مازیار فلاحی خواننده معروف ایرانی + تصاویر

تاریخ تولد: ۲۶ مهر ۱۳۵۳

سبک( ها): پاپ

ساز( ها): گیتار، پیانو

سال های فعالیت: ۱۳۸۶ تا کنون

ملیت: ایرانی

پیشه: خواننده، نوازنده، آهنگساز، تنظیم کننده، ترانه سرا

ادامه
امام موسی کاظم (ع),فرزندان امام موسی کاظم (ع),امام موسی کاظم شهادت (ع) زندگی نامه امام موسی کاظم (ع) هفتمین امام شیعیان دوازده امامی

زاده: ۲۰ ذی الحجه ۱۲۸ قمری

زادگاه: ابواء منطقه ای در میان مکه و مدینه

مذهب: شیعه

وفات: ۲۵ رجب ۱۸۳ قمری

محل دفن: کاظمین

ادامه
حامد حدادى,بیوگرافی حامد حدادى,عکس از حامد حدادى بیوگرافی حامد حدادى بسکتبالیست ایرانی + تصاویر

تولد: ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۳۶۴

زادگاه: اهواز

قد: ۲۱۸سانتی متر

ملیت: ایرانی

سمت: بسکتبالیست

ادامه
اردشیر بابکان,اردشیر بابکان جوان ترین پسر پاپک,درگذشت اردشیر بابکان زندگی نامه اردشیر بابکان بنیانگذار سلسله ساسانیان

زادگاه: اصطخر، پارس

سلطنت: ۲۲۴ – ۲۴۲

جانشین: شاپور یکم

درگذشت: ۲۴۲ میلادی

دین و مذهب: مزدیسنا

ادامه
امید عالیشاه,امید عالیشاه تراکتور سازی,امید عالیشاه به ذوب آهن بیوگرافی امید عالیشاه بازیکن فوتبال مارندرانی + تصاویر

محل تولد: ساری

متولد: ۲۰ دی ماه ۱۳۷۰

پست: هافبک- مهاجم سایه

ملیت: ایرانی

 قد: ۱۷۰ سانتیمتر

ادامه
تراویس کالانیک,زندگی نامه تراویس کالانیک,تصاویر تراویس کالانیک بیوگرافی تراویس کالانیک برنامه نویس مشهور آمریکایی (+ تصاویر)

زاده:۶ اوت ۱۹۷۶ 

زادگاه: لس آنجلس، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا

ملیت: آمریکایی

ییشه: از بنیانگذاران اوبر و رد سوش

شهرت: مدیرعامل اوبر

ادامه
دیبا زاهدی,عکس از دیبا زاهدی,بیوگرافی دیبا زاهدی بیوگرافی دیبا زاهدی بازیگر جوان سینمای ایران (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۷ آذر ماه ۱۳۶۸ در تهران

پیشه: بازیگر

تحصیلات: فارغ التحصیل رشته معماری

وضعیت تأهل: مجرد

ملیت: ایرانی

سالهای فعالیت: از سال ۱۳۹۲ تاکنون

ادامه
ادوارد اسنودن,محکومیت ادوارد اسنودن,بیوگرافی ادوارد اسنودن زندگینامه ادوارد اسنودن یکی از مشهوررترین هکرهای تاریخ

زاده: ۲۱ ژوئن ۱۹۸۳

زادگاه: ایلیزبت سیتی، کارولینای شمالی، ایالات متحده آمریکا

ملیت: آمریکایی

سمت: مدیر سیستمهای رایانه ای و شبکه ای

دین: مسیحی

ادامه
وانگ جیانلین,سربازی وانگ جیانلین,عکس از وانگ جیانلین زندگینامه وانگ جیانلین تاجر و سیاست مدار چینی + تصاویر

زاده: ۲۴ اکتبر ۱۹۵۴

زادگاه: میانیانگ، سیچوآن

ملیت: چینی

تحصیلات: دانشگاه لیاولینگ

وضعیت تاهل: متاهل

ادامه
ویژه سرپوش