دوشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۲
کد مقاله: ۱۴۰۱۰۱۰۰۵۴

بیوگرافی یوسف صیادی بازیگر سینما و تلویزیون کشور (+ تصاویر)

همسر یوسف صیادی,تصاویر یوسف صیادی,یوسف صیادیتصاویر یوسف صیادی
یوسف صیادی در ایران به عنوان بازیگر سینما و تلویزیون به فعالیت می پردازد. شروع فعالیت او از سال ۱۳۶۸ هم زمان با ساخت فیلم کوتاه ۸ میلی متری و بازی و کارگردانی مجموعهٔ جنگ جوان در سال( ۱۳۷۱) و مجموعه پرواز ۵۷ بود.

چکیده ای از بیوگرافی یوسف صیادی

نام:یوسف صیادی

زاده:۵ اسفند ۱۳۴۸

زادگاه:نازی آباد تهران

ملیت:ایرانی

پیشه:بازیگر

وضعیت تاهل:متاهل

بیوگرافی یوسف صیادی

یوسف صیادی در تاریخ ۵ اسفند ماه ۱۳۴۸ در نازی آباد تهران دیده به جهان گشود. اصلیت پدر یوسف صیادی از طالقان میباشد درحالیکه اصلیت مادرش از گیلان است.

مدارک تحصیلی یوسف صیادی

از سوابق تحصیلی یوسف صیادی می توان به دیپلم گرافیک، فوق دیپلم کارگردانی، لیسانس بازیگری و فوق لیسانس روانشناسی اشاره کرد.

همسر یوسف صیادی

یوسف صیادی با خانمی به نام مریم فلاح ازدواج کرده است و صاحب دو فرزند می باشند که رها و پندار، نام دارند. مدرک تحصیلی مریم فلاح، فوق لیسانس روانشناسی می باشد. یوسف صیادی، علاقه وافری به خانواده اش دارد و به عقیده ی وی توجه به خانواده نسبت به کار باید بیشتر باشد. او بعد از این که فيلمبرداری خود را تمام میکند؛ سریعا به منزل برمیگردد تا در کنار همسر و فرزندانش مدت زمان بیشتری را سپری کند.

همسر یوسف صیادی,عکس دختر و پسر یوسف صیادی,عکسهای یوسف صیادییوسف صیادی در کنار همسر و فرزندانش

فعالیت های یوسف صیادی

شروع فعالیت یوسف صیادی با عکاسی اش از انجمن سینمای جوان، حضورش در رشته های فیلمسازی و با نمایش کودکان رقم خورد؛ به این طریق که در سال ۱۳۶۸ با ساخت فیلم کوتاه “۸ میلی متری” و در سال ۱۳۷۱با کارگردانی و بازی در مجموعه “جنگ جوان” و “مجموعه پرواز ۵۷”، فعالیت خود را در عرصه سینما شروع کرد. وی در سال ۱۳۷۲ در مجموعه تلویزیونی ساعت خوش به کارگردانی مهران مدیری، ایفای نقش کرد و همین مسأله باعث شهرت و محبوبیت وی شد. او در فیلم “اتانازی” به کارگردانی رحمان رضایی، طراحی صحنه و لباس را بر عهده داشته است. یوسف صیادی با بازی در سریال ها و فیلم های طنز می خواهد مردم را شاد کند و خنداندن مردم از دغدغه های مهم او به شمار می رود.

اهمیت و توجه یوسف صیادی به لباس

یوسف صیادی بعنوان شیک پوش ترین فرد در فیلم ساعت خوش شناخته شده و به لباس پوشیدن ، اهمیت و توجه خاصی دارد. البته صیادی باتوجه به ظواهر و چهره در این سریال، جزء درجه یک این گروه محسوب نمیشد و در این زمینه هیچ ادعایی ندارد؛ به این خاطر که یوسف صیادی در این سریال، صرفا تمام دقت و تمرکزش را بر روی انتخاب لباس و ست کردن رنگها گذاشته است و در این زمینه به خوبی، این مسأله را جبران کرده است.

بیوگرافی یوسف صیادی,یوسف صیادی بازیگر سینما,فیلم های یوسف صیادیعکسهای یوسف صیادی

نظر یوسف صیادی درباره طنز

یوسف صیادی درباره طنز می گوید:من علاقه ی بسیاری بکار طنز دارم و بیشتر فعالیت هایم را در زمینه ی طنز انجام دادم و خنداندن مردم از نظر من کار مهمی است .برای این که در شخصیت هایی که به شکل کمیک است؛ فرو بروم باید در ذهن خود چنین آدمی را بسازم و خصوصیات اخلاقی و رفتاری افرادی با این خصوصیت را بکار ببرم و در آن بگنجانم و سعی کنم که این شخصیت را در قالب خودم بیاورم و ارائه بدهم.

الگوی یوسف صیادی در بازیگری

اظهارات یوسف صیادی در خصوص الگوی بازیگری اش چنین است:من، الگوی خود را از مردم کوچه و بازار برای حضور و ایفای نقش در کاراکترها و شخصیت های مختلف می گیرم.

حواشی یوسف صیادی؛ شوخی بیژن بنفشه خواه با بینی یوسف

بیژن بنفشه خواه در بخشی از اجرای مسابقه های کمدین در برنامه خندوانه با بینی یوسف صیادی شوخی کرد و حواشی زیادی را بوجود آورد. بیژن بنفشه خواه به دنبال این حواشی در صفحه اینستاگرامش متن زیر را منتشر کرد:« سلام دوستان ظاهراً ماجرا های اجرای من در برنامه “خندوانه” هم چنان ادامه دارد، منظور من آدم هایی هستند که کاسه داغ تر از آش می شوند و از بابت ناراحتی شوهرخاله بنده و دخترخاله بنده و آقای یوسف صیادی، نگران هستند. با وجود واقعی بودن اتفاق ها، چنین شخصیت هایی ساختگی بودند. در ضمن آقای یوسف صیادی، نامه زیر را در جواب آدم های زود قضاوت کن و کاسه داغ تر از آش فرستاد. من از یوسف صیادی معذرت خواهی کرده ام. من بمدت یک سال پیش در برنامه “خندوانه” با هدف شاد کردن مردم شرکت کردم، ولی متأسفانه خود و دیگران را ناراحت کردم.»

عکس دختر و پسر یوسف صیادی,عکسهای یوسف صیادی,بیوگرافی یوسف صیادییوسف صیادی بهمراه رامبد جوان

یوسف صیادی درخصوص این ماجرا گفته است: « بیژن بنفشه خواه، اکثر ما در بعضی از مواقع، عمداً و یا سهوا مرتکب اشتباهاتی میشویم، ولی هیچ وقت آن اشتباه را نمی پذیریم یا قصد توجیه کردن آنرا داریم؛ حتی در صورت پذیرفتن اشتباهمان به ندرت پیش می آید که عذرخواهی کنیم، ولی غافل از این که یک معذرت خواهی واقعی، متشکل از ۳ بخش میباشد :

۱_ متأسفم!

۲_ تقصیر من بود!

۳_ برای جبرانش چه کار می توانم بکنم؟

بیژن جان من برنامه “خندوانه” که تو درباره یکی از اجزا دوست داشتنی و دست نخورده ی صورت من صحبت کرده بودی را ندیدم، ولی کنجکاوی من بخاطر تلفن هایی که به من شد؛ برانگیخت که در یک برنامه پربیننده چه چیزی بر روی آنتن بردند که موجب بیشتر شدن جذابیت برنامه گردید و اینهمه واکنش درمورد آن به گوش رسید؟!

عکسهای یوسف صیادی,بیوگرافی یوسف صیادی,یوسف صیادی بازیگر سینمایوسف صیادی بازیگر سینما و تلویزیون

ولی وقتی که تو با من تماس گرفتی و درمورد گفته هایت در آن برنامه که برای برخی از افراد به سوژه جذابی تبدیل شد، صحبت کردی؛ صداقت لحن و گفتار تو که کم تر کسی در این دوره زمانه جرأت بیانش را دارد به من ثابت کرد تا افردی که کاسه داغ تر از آش در این ماجرا شده بودند، بدانند که دوستی بین ما از نمره کسانی که تو بخواهی به واسطه آن بهترین کمدین مشهور یک بازی شوی، مستحکم تر است؛ به این خاطر که سال هاست تو را می شناسم و از نظر من صداقت در خصوصیات شخصی هنری تو، قابلیت یک هنرمند محبوب شدن در دل مردم حتی بدون یک شو تلویزیونی را دارد. از این رو میگویم که تو میتوانی هر زمان که خواستی درباره هرکدام از اجزا بدنم گپ بزنی، تا دماغ افردی که جویای علت صحبت کردن تو درباره دماغ من شدند، بسوزد. ارادتمند:یوسف صیادی»

فعالیت‌های یوسف صیادی

- بازیگری سینما یوسف صیادی:

دختر شیرینی فروش (۱۳۸۰)صندلی خالی (۱۳۸۷)زندگی شیرین (۱۳۸۷)
دلداده (۱۳۸۷)پسر تهرونی (۱۳۸۷)یک جیب پر پول (۱۳۸۸)
شیر و عسل (۱۳۸۸)فوتبالی‌ها (۱۳۸۹)زنان ونوسی، مردان مریخی (۱۳۸۹)
چگونه میلیاردر شدم (۱۳۸۹)پیتزا مخلوط (۱۳۸۹)اخراجی‌ها ۳ (۱۳۸۹)
داماد خجالتی (۱۳۸۹)یک فراری از بگبو (۱۳۹۰)بازگشت به آینده (۱۳۹۰)
بازنشسته‌ها (۱۳۹۱)مأموریت غیرممکن (۱۳۹۷)

همسر یوسف صیادی,عکس دختر و پسر یوسف صیادی,عکسهای یوسف صیادیتفریحات یوسف صیادی

- پخش خانگی یوسف صیادی:

دامادی به نام صفر (فرشاد ارج) (۱۳۸۹)کباب غاز (صالح دلدم) (۱۳۹۰)
شوخی کردم (مهران مدیری) (۱۳۹۲)زن‌ها کم نمیارن (یوسف صیادی) (۱۳۹۴)

عکس های اینستاگرامی یوسف صیادیعکس های اینستاگرامی یوسف صیادی

- بازیگری یوسف صیادی در تلویزیون:

جنگ جوان (۱۳۷۱)پرواز ۵۷ (۱۳۷۲)
ساعت خوش (۱۳۷۲)قرارگاه مسکونی (۱۳۸۷)
دارا و ندار (۱۳۸۸)مرد دوهزارچهره (۱۳۸۸)
سه دونگ، سه دونگ (۱۳۹۰)چک برگشتی (۱۳۹۰)
چمدان (۱۳۹۱)عینک آفتابی (۱۳۹۳)
در حاشیه (۱۳۹۳)دست به نقد (۱۳۹۴)
معمای شاه (۱۳۹۴)

عکس دختر و پسر یوسف صیادی,عکسهای یوسف صیادی,بیوگرافی یوسف صیادیتصاویر یوسف صیادی در اینستاگرام

- یوسف صیادی ، طراح صحنه و لباس:

اتانازی (۱۳۸۰)

همسر یوسف صیادی,عکس دختر و پسر یوسف صیادی,عکسهای یوسف صیادییوسف صیادی بازیگر فیلم بختک

- فیلم های تلویزیونی یوسف صیادی:

خواهران عجیب و غریب۸ میلی‌متری (۱۳۶۸)
بختک (۱۳۸۷)پیچ عشاق (۱۳۹۱)

همسر یوسف صیادی,تصاویر یوسف صیادی,یوسف صیادیعکس یوسف صیادی هنرپیشه زندگی شیرین

- تئاتر یوسف صیادی:

زندگی خصوصی آقای اسب (احسان روحی)

گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  • 11
  • 4
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۹
غیر قابل انتشار: ۱۳
جدیدترین
قدیمی ترین
یوسف صیادی عزیز ای مرد بزرگ که فکر وروحت خندودن مردم ولبخند به خانه مردم ایران است با شماخاطرات زیادی دارم خدارو شکر که هستی زنده باشی
یکی از بهترین بازیگران ایران
مشاهده کامنت های بیشتر
ویژه سرپوش