صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲
همه چیز درباره

محصولات بنز

خودروی مرسدس AMG G63,خودروی مرسدس AMG G63 با تیونینگ منصوری

مرسدس AMG G63، شاهکار ۸۵۰ اسب بخاری کوروش منصوری رونمایی شد. مرسدس AMG G63 منصوری معرفی شد. در ادامه با جزئیات طراحی و مشخصات فنی نسخه تیونینگ Mercedes AMG G63 4×4 Squared آشنا می شویم. مرسدس AMG G63 4×4 Squared منصوری معرفی شد.

کانسپت مرسدس بنز CLA,بنز CLA

کانسپت مرسدس بنز CLA با سبک طراحی متفاوت و برد ۷۵۰ کیلومتر معرفی شد. این کانسپت به باتری پیشرفته مجهز است و میتواند تا ۷۵۰ کیلومتر مسافت را بدون نیاز به شارژ مجدد پشت سر بگذارد. در آستانه برگزاری نمایشگاه خودروی مونیخ، خودروسازان مختلف یکی پس از دیگری درحال رونمایی از محصولات جدید خود هستند.

لپ تاپ MSI,لپ‌تاپ جدید و مشترک مرسدس بنز و MSI

مرسدس بنز با همکاری MSI لپ تاپ طراحی کرد. مرسدس بنز با همکاری MSI لپ تاپ جدیدی تولید کرده اند که مشخصات سخت افزاری قدرتمند و ظاهر بسیار زیبایی دارد که همه ی اجزای آن به لوگوی بنز مزین شده است.

مرسدس AMG GT 2024 بنز,جدیدترین های بنز

نسل دوم مرسدس AMG GT در همایش خودرویی مونته ری رونمایی شد. این خودرو رقیب مستقیم پورشه ۹۱۱ محسوب می شود. نسل دوم مرسدس AMG GT در همایش خودرویی مونته ری رونمایی شد. این خودرو که رقیب مستقیم پورشه ۹۱۱ محسوب می شود، در نسل دوم روندی تکاملی را طی نموده و خبری از تغییرات گسترده در نمای ظاهری آن نیست.

مرسدس آ ام گ EQE,مدل 2024 کراس اوور تمام الکتریکی مرسدس آ ام گ

مرسدس آ ام گ EQE مدل ۲۰۲۴ با خروجی حدود ۶۸۰ اسب بخاری از راه رسید. مدل ۲۰۲۴ کراس اوور تمام الکتریکی مرسدس آ ام گ EQE با حداکثر توان حدود ۶۸۰ اسب بخار و مجموعه گسترده ای از قابلیت های رفاهی رونمایی شد. کمپاني مرسدس به تازگی از مدل ۲۰۲۴ خودروهای تمام الکتریکی مرسدس آ ام گ EQE رونمایی کرده است.

مرسدس بنز,ادغام چت جی پی تی در خودروهای مرسدس بنز

هوش مصنوعی ChatGPT در خودروهای مرسدس بنز ادغام می‌شود. مرسدس بنز به زودی ChatGPT را در خودروهای خود ادغام می کند، در این گزارش به بررسی آن چه که هوش مصنوعی برای این خودروهای آلمانی در انتظار دارد، پرداخته شده است. به گزارش خبرآنلاین، ChatGPT و OpenAI در خط مقدم انقلاب هوش مصنوعی بوده اند.

مرسدس بنز,هوش مصنوعی

مرسدس بنز به زودی ChatGPT را در خودروهای خود ادغام می کند، در این گزارش به بررسی آن چه که هوش مصنوعی برای این خودروهای آلمانی در انتظار دارد، پرداخته شده‌است. به گزارش  خبرآنلاین، ChatGPT و OpenAI در خط مقدم انقلاب هوش مصنوعی بوده‌اند.

ویژه سرپوش