صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
همه چیز درباره

محصولات بنز

مرسدس بنز ESF 2019,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

خودرو ایمنی آزمایشی جدید ESF ۲۰۱۹، هوشمندترین مرسدس بنز GLE در جهان است که از جدیدترین امکانات ایمنی بهره می‌برد. خودروی ایمنی آزمایشی مرسدس بنز (ESF ۲۰۱۹)، یک کراس‌اور نیمه خودران GLE است که از سیستم پلاگین هیبرید بهره می‌برد.

مرسدس بنز ویژن EQS,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

مرسدس بنز در نمایشگاه خودرو فرانکفورت ۲۰۱۹، سدان الکتریکی ویژن EQS را رونمایی کرد که پاسخ دندان‌شکن آلمانی‌ها به تسلا مدل اس محسوب می‌شود.  اگر برایتان سؤال است که خودروهای لوکس در آینده چه شکلی خواهند بود، مرسدس بنز با مدل ویژن EQS جواب سؤالتان را می‌دهد.

مرسدس بنزGLE کوپه مدل 2020,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

مرسدس بنز از مدل‌های ۲۰۲۰ از GLE کوپه و AMG GLE 53 رونمایی کرد. این خودروها دارای مشخصات و طراحی جدیدی هستند. در ماه‌های گذشته تصاویر غیررسمی زیادی از مدل جدید مرسدس بنز GLE کلاس کوپه با پوشش استتار دیده بودیم. حال مرسدس بنز به‌صورت رسمی از این خودروی لوکس و اسپرت پرده‌برداری کرد.

خودرو جی550 مدل 2019,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

پشت فرمان و در محل متعارف قرارگیری نشانگرهای آمپر بخشی یکپارچه به شکل مستطیل را مشاهده می کنیم که داخل آن دو نمایشگر ۱۲.۳ اینچی مجاور هم، قرار گرفته است. مستطیل اول در واقع کار همان نشانگر آمپر را انجام می دهد و دومی نیز نمایشگر لمسی مرتبط با سیستم سرگرمی خودرو و تنظیمات آن است.

مرسدس بنز AMG A 35 تیونینگ برابوس,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

تیونر برابوس که در تقویت خودروهای مرسدس بنز تبحر دارد، در نمایشگاه خودرو فرانکفورت مدل AMG A 35 خود را به‌نمایش خواهد گذاشت. نمایشگاه خودرو فرانکفورت ۲۰۱۹ میزبان چندین هاچبک جذاب و سریع، ازجمله مرسدس بنز AMG A 35 4Matic با تیونینگ برابوس خواهد بود. این خودرو در دو بسته‌ی مختلف تقویتی عرضه می‌شود.

خودرو مرسدس بنز EQS,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

مرسدس بنز در حال کار بر روی سدان الکتریکی خود است که به رقیبی برای تسلا مدل S، پورشه تایکان و نسل بعدی جگوار XJ تبدیل خواهد شد. برای اولین بار تصاویر جدیدی از این خودرو توسط عکاسان صنعتی منتشر شده است که شکل و فرم کلی خودروی مذکور را به ما نشان می دهد.

مرسدس بنز A45 و CLA 45,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

پیشرانه و امکانات نسل جدید از سریع‌ترین هاچبک مرسدس بنز با کد AMG A45 S، از سال آینده روی  CLA هم نصب خواهد شد تا محصولاتی بی‌رقیب در بازار جهانی باشند. بازار اروپا بیش از دیگر نقاط جهان، علاقه‌مند خودروهای هاچبک است.

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید