صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
همه چیز درباره

محصولات لکسوس

لکسوس RX و NX با تیونینگ SCL Global,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

لکسوس RX و NX با تیونینگ SCL Global معرفی شدند. شرکت روسی SCL Global از کیت های بدنه جدیدی برای کراس اورهای لکسوس RX و NX رونمایی کرد که بطور مشخص دارای جلوپنجره بزرگ و تهاجمی هستند.

لکسوس IS مدل ۲۰۲۱,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

نسل جدید لکسوس IS برای سال ۲۰۲۱ رونمایی شد. مدل ۲۰۲۱ از خودروی اسپرت و کامپکت لکسوس با کد IS، چهره ی جدید و جذاب تر نسبت به مدل قبلی خواهد داشت. این محصول، هم چنان روی پلتفرم تویوتا N با پیشرانه های ۲ لیتر توربوشارژ و ۳/۵ لیتر تنفس طبیعی تولید می شود. نخستین مدل لکسوس IS در سال ۱۹۹۸ معرفی شد.

لکسوس GX 460,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

مشخصات لکسوس GX 460 مدل ۲۰۲۰ اعلام شد. لکسوس حدود یک سال قبل مدل ۲۰۲۰ شاسی بلند GX 460 به روز شده را برای بازار آمریکای شمالی معرفی کرده بود، ولی کمپاني ژاپنی جدیدا مشخصات این نسخه به روز شده را برای بعضی از بازارهای اروپای شرقی و آسیا نیز اعلام کرده است.

خودروی خالکوبی شده لکسوس UX,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

لکسوس ادعا می کند نخستین خودروی خال کوبی شده جهان را ساخته است؛ کراس اور لکسوس UX با همکاري دو هنرمند لندنی، به خودرویی خالکوبی شده تبدیل شد. خودروساز ژاپنی جدیدا داستان لکسوس UX خالکوبی شده را منتشر کرده است.

خودروی UX ۳۰۰e,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

شرکت لکسوس در نمایشگاه گوانگژو چین، اولین مدل تمام الکتریکی خود را معرفی کرد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، در حالی که همه توجهات به نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس و مدل‌های معرفی شده در این رویداد است، شرکت لکسوس بی سرو صدا از اولین خودرو الکتریکی خود رونمایی کرد.

لکسوس LF-30,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

لکسوس از خودروی مفهومی جدیدی به نام LF-30 رونمایی کرد. این خودروی الکتریکی ۵۳۶ اسب بخاری از درهای بزرگ گالوینگ هم استفاده می‌کند.  نمایشگاه خودروی توکیو با شور و هیجان زیادی در حال برگزاری است و خودروسازان از محصولات جدیدی رونمایی می‌کنند.

لکسوس NX 2020,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

این نسخه‌ای که اینجا مشاهده می‌کنید، دومین خودرو از سری موسوم به Black Line از مدل NX لکسوس است. نسخه‌ای که برخلاف اولین مدل از این خودرو، با رینگ‌هایی بارنگ برنزی، طراحی داخل کابین با خطوط هماهنگ شده با رینگ‌ها، برنامه‌های مرتبط با سیستم‌عامل اندروید و دیگر امکانات جذاب همراه شده است.

ویژه سرپوش