صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
همه چیز درباره

محصولات لکسوس

لکسوس GX مدل ۲۰۲۰,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

لکسوس مدل به‌روزرسانی‌شده از شاسی‌بلند GX را با ظاهری متفاوت رونمایی کرد. لکسوس بار دیگر شاسی‌بلند GX را برای سال ۲۰۲۰ به‌روزرسانی کرده است. GX یکی از خودروهای با‌سابقه‌ی شرکت لکسوس است که اولین‌بار یک دهه‌ی قبل معرفی شد و هنوز هم برپا‌یه‌ی تویوتا لندکروزر پرادو تولید می‌شود.

خودرو لکسوس RX 2020,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

'اگر چیزی خراب نیست، پس به تعمیر نیاز ندارد'، فیس‌لیفت RX 2020، تفسیر واقعی همین جمله است. به گزارش عصر ایران به نقل از "موتورترند"، فیس‌لیفت این خودرو به شدت محتاطانه و اندک بوده و تشخیص آن برای عموم مردم سخت خواهد بود.

لکسوس مینی ون لوکس,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

در شرایطی که تولید مینی ون‌های لوکس چندان متداول نیست، شرکت لکسوس یک مینی ون لوکس را در نمایشگاه خودروی شانگهای در معرض دید علاقمندان قرار داده است. به گزارش مهر به نقل از نیواطلس، این خودرو که Lexus LM نام دارد، در دو مدل تولید خواهد شد که ظرفیت چهار یا هفت نفر را خواهد داشت.

همکاری لکسوس و نایک,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

شرکت لکسوس با همکاری نایک، لاستیک سفید رنگی برگرفته از کفش‌های نایک مدل Air Force 1 را برای این خودرو تولید کرده است.

لکسوس RC F 2020,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

کمپانی لکسوس در نمایشگاه خودرو دیترویت از نسخه فیس لیفت RC F رونمایی کرد که به روز رسانی‌هایی را تجربه کرده است. لکسوس چندی قبل نسخه فیس لیفت از RC را در نمایشگاه خودرو پاریس رونمایی کرد و اکنون نوبت به مدل بالارده F رسیده که در نمایشگاه خودرو دیترویت ۲۰۱۹ حضور پیدا کرده.

مدل مفهومی لکسوس LC کروک,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

در روزهای مانده به افتتاح نمایشگاه خودرو دیترویت، لکسوس از مدل مفهومی کروک LC رونمایی کرد تا احتمال رونمایی از مدل نهایی در سال جاری، قوت بگیرد.

لکسوس,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

شرکت لکسوس در اقدامی بی سابقه تولید آگهی تبلیغاتی تلویزیونی جدید خودروی خود را به هوش مصنوعی ابررایانه واتسون شرکت آی بی ام سپرد.

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید