صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
همه چیز درباره

محصولات ولوو

استفاده از فناوری لیدار در خودروهای خودران ولوو,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

شرکت ولوو اعلام کرده تصمیم دارد از سال ۲۰۲۲ در نسل جدید خودروها خودرانش فن آوری لیدار نرم‌افزار  "لومینار" (Luminar) را تعبیه کند. شرکت خودروسازی "ولوو" (Volvo) اعلام کرده است تصمیم دارد در نسل جدید خودروهای خودرانش از فن آوری لیدار استفاده کند.

خودروی اسپرت ایمن ولوو,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

شرکت ولوو ادعا می کند خودروی اسپرت برقی جدیدش یکی از ایمن ترین خودروها در جاده خواهد بود. به گزارش مهر به نقل از انگجت، مدتی قبل خودروسازی «ولوو» اعلام کرد مشغول طراحی نسخه برقی خودروی اسپرتXC۴۰SUV خود است. اکنون در حالی که قرار است خودرو ماه آینده رونمایی شود، اطلاعات بیشتری از آن منتشر شده است.

ولوو S60 T5,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

ولوو S60 محصول سدان ولوو است که با رقبایی همچون آئودی A4، بی‌ام‌و سری ۳ و مرسدس بنز کلاس C رقابت می‌کند. مدل جدید ولوو S60 اولین محصولی است که در آمریکا تولید می‌شود. محصول جدید ولوو نیز براساس طراحی جدید این خودروساز شکل گرفته است و شباهت زیادی با دیگر ولووها دارد.

خودرو ولوو,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

شرکت خودروسازی ولوو سیستم جدیدی روی خودروهای خود در اروپا نصب خواهد کرد که در جاده‌های لغزنده به یکدیگر هشدار دهند. به گزارش ایسنا و به نقل از انگجت، گویا پیشروی ولوو(Volvo) در ارتقای ویژگی‌های امنیتی جدید به این زودی‌ها متوقف نمی‌شود.

شرکت خودروسازی ولوو,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

شرکت خودروسازی ولوو سوئد ضمن اشاره به دست کم گرفتن اهمیت و استقبال از خودروهای پلاگین هیبریدی، اعلام کرده که قصد دارد به افزایش تولید این نوع خاص از وسایل نقلیه پاک بپردازد.

شرکت خودروسازی ولوو,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

شرکت خودروسازی ولوو سوئد به تازگی اعلام کرده است که از فناوری‌های جدیدی برای شناسایی رفتارهای خطرآفرین راننده نظیر خواب آلودگی و مستی بهره خواهد برد.

اتوبوس برقی و خودران ولوو,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

شرکت سوئدی ولوو به تازگی از یک نمونه اتوبوس شهری خودران و برقی رونمایی کرده است که قرار است برای نخستین بار در خیابان‌های شهر سنگاپور آزمایش شود.

ویژه سرپوش