صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
همه چیز درباره

محصولات ولوو

ولوو S60 T5,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

ولوو S60 محصول سدان ولوو است که با رقبایی همچون آئودی A4، بی‌ام‌و سری ۳ و مرسدس بنز کلاس C رقابت می‌کند. مدل جدید ولوو S60 اولین محصولی است که در آمریکا تولید می‌شود. محصول جدید ولوو نیز براساس طراحی جدید این خودروساز شکل گرفته است و شباهت زیادی با دیگر ولووها دارد.

خودرو ولوو,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

شرکت خودروسازی ولوو سیستم جدیدی روی خودروهای خود در اروپا نصب خواهد کرد که در جاده‌های لغزنده به یکدیگر هشدار دهند. به گزارش ایسنا و به نقل از انگجت، گویا پیشروی ولوو(Volvo) در ارتقای ویژگی‌های امنیتی جدید به این زودی‌ها متوقف نمی‌شود.

شرکت خودروسازی ولوو,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

شرکت خودروسازی ولوو سوئد ضمن اشاره به دست کم گرفتن اهمیت و استقبال از خودروهای پلاگین هیبریدی، اعلام کرده که قصد دارد به افزایش تولید این نوع خاص از وسایل نقلیه پاک بپردازد.

شرکت خودروسازی ولوو,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

شرکت خودروسازی ولوو سوئد به تازگی اعلام کرده است که از فناوری‌های جدیدی برای شناسایی رفتارهای خطرآفرین راننده نظیر خواب آلودگی و مستی بهره خواهد برد.

اتوبوس برقی و خودران ولوو,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

شرکت سوئدی ولوو به تازگی از یک نمونه اتوبوس شهری خودران و برقی رونمایی کرده است که قرار است برای نخستین بار در خیابان‌های شهر سنگاپور آزمایش شود.

زیباترین خودرو‌های 2019,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

صنعت خودروسازی بیش از یک قرن قدمت دارد و در طول این مدت به اندازه‌‌ای کافی بالغ شده است تا خودروهای بی‌عیب و نقصی را شاهد باشیم. به این ترتیب ترتیب بیشتر خودروهای تراز اول دنیا به لحاظ امکانات، سرعت، قدرت و رانندگی، تجربه شیرین و دلچسبی را در اختیار راننده قرار می‌دهند.

ولوو V60 مدل 2019,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

با اینکه ولوو اعلام کرده که در نمایشگاه لس ‌آنجلس ۲۰۱۸ هیچ خودرویی را معرفی نکرده اما نسل دوم استیشن  V60 در این نمایشگاه حضور داشته است. قیمت پایه رقیب سر سخت ب ام و سری ۳ اسپرت واگن از ۳۸۹۰۰ دلار آغاز می شود. ۹۹۵ دلار نیز برای هزینه‌ی تحویل به این رقم افزوده می شود.

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید