صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲
همه چیز درباره

محصولات ولوو

شرکت خودروسازی سوئدی ولوو,تعطیلی ولوو

کمبود تراشه باعث تعطیلی موقت کارخانه خودروهای ولوو می‌شود. به گزارش ایسنا، شرکت خودروسازی سوئدی ولوو کارز به دلیل کمبود تراشه، یکی از کارخانه‌های خود را به طور موقت تعطیل خواهد کرد.

تریلی,تریلی های هیدروژنی ولوو

شرکت کامیون سازی ولوو اعلام‌کرد که آزمایش خودروهایی با سلول های سوختی هیدروژنی را آغاز کرده است که به جای گازهای گلخانه ای، بخار آب منتشر می کنند، اقدامی که بخشی از سبد کربن خنثی این خودروساز است.

شرکت خودروسازی ولوو,همکاری ولوو با متاورس

شرکت خودروسازی ولوو با همکاري شرکت اپیک گیمز، برای ارتقای رابط کاربری انسان و ماشین (HMI) همکاری خواهند کرد تا دسترسی به گرافیک پیشرفته در خودروهای برقي فراهم شود.

پولستار,ولوو

پولستار یک برند مستقل است که اندیشه های رقابتی کمپانی مادر یعنی ولوو را در تولید محصولات فناورانه در راستای رقابت با بزرگانی مانند تسلا را دنبال می کند..

خودروی برقی,سیستم اینفوتینمنت اندرویدی ولوو

بخش تولید خودروهای سواری ولوو( Volvo Cars)، بعد از مستقر شدن زیر چتر حمایتی جیلی دوباره زنده شده و توانسته با تولید محصولات زیبا، توسعه یافته و البته همچون همیشه ایمن، به چرخه رقابت بازگردد.

استفاده از فناوری لیدار در خودروهای خودران ولوو,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

شرکت ولوو اعلام کرده تصمیم دارد از سال ۲۰۲۲ در نسل جدید خودروها خودرانش فن آوری لیدار نرم‌افزار  "لومینار" (Luminar) را تعبیه کند. شرکت خودروسازی "ولوو" (Volvo) اعلام کرده است تصمیم دارد در نسل جدید خودروهای خودرانش از فن آوری لیدار استفاده کند.

خودروی اسپرت ایمن ولوو,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

شرکت ولوو ادعا می کند خودروی اسپرت برقی جدیدش یکی از ایمن ترین خودروها در جاده خواهد بود. به گزارش مهر به نقل از انگجت، مدتی قبل خودروسازی «ولوو» اعلام کرد مشغول طراحی نسخه برقی خودروی اسپرتXC۴۰SUV خود است. اکنون در حالی که قرار است خودرو ماه آینده رونمایی شود، اطلاعات بیشتری از آن منتشر شده است.

ویژه سرپوش