صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
شنبه ۰۱ مهر ۱۴۰۲
همه چیز درباره

محصولات بی ام و

بی ام و i7,بی ام ضدگلوله

بی ام و از نسخه ضدگلوله i7 و سری ۷ بنزین سوز پرده برداشت. آی ۷ زرهی در برابر سلاح گرم و مواد منفجره مقاوم و از انواع امکانات برخوردار است. بی ام و اخیراً نسخه ویژه Protection سدان سری ۷ و همچنین i7، نسخه الکتریکی این سدان لوکس را معرفی کرد.

نسخه چینی بی ام و سری 5 مدل 2024,بی ام و سری 5

مدل ۲۰۲۴ بی ام و سری ۵ – BMW 5 Series در چین با امکانات ویژه ای عرضه شده است که بعضی از آنها را پيشتر در بی ام و سری ۷ دیده بودیم.

عینک هوشمند مخصوص موتورسیکلت,عینک موتورسیکلت بی ام و

بی‌ام‌و از عینک هوشمند مخصوص موتورسیکلت رونمایی کرد. شرکت BMW از عینک هوشمند مخصوص موتورسیکلت خود موسوم به ConnectedRide که ۷۵۰ دلار دلار قیمت دارد، رونمایی کرد.

خودروی خودران بی ام و,مجوز فناوری خودران ب‌ام‌و

مجوز فناوری خودران ب ام و تا سرعت ۱۳۰ KM/H صادر شد. کمپاني ب ام و یک سیستم رانندگی خودکار پیشرفته با نام «دستیار اتوبان» دارد. همان طور که قابل حدس است، این سیستم هنگام رانندگی در اتوبان به کمک راننده می آید و او را از انجام برخی کارهای مربوط به فرایند رانندگی بی نیاز می کند.

جی پاور,خودروی جی پاور شرکت ب‌ام‌و

جی- پاور تیونر آلمانی است که دفتر مرکزی آن در باواریا (آلمان) قرار دارد. سابقه جی- پاور به سال ۱۹۸۳ میلادی باز می گردد که کار خود را به صورت تخصصی با تیونینگ محصولات ب ام و آغاز کرد. به گزارش عصر ایران، جی- پاور با معرفی یک ب ام و داغ تبدیل به تیتر رسانه های خودرویی جهان شده است.

ب‌ام‌و,مرسدس بنزEQE

ب ام و چند روز قبل از نسل هشتم سری ۵ رونمایی کرد. این نسل، مهم‌ترین نسل از سدان سایز متوسط باواریایی‌ها به‌شمار می‌رود؛ چرا که برای اولین‌بار در تاریخ ۵۱ ساله، شاهد تولید آن با پیشرانه تمام الکتریکی در کنار نسخه درون‌سوز خواهیم بود.

ب‌ام‌و سری7 مدل 2023,BMW

یک سدان پرچمدار سری ۷ جدید سرفصل اخبار BMW برای مدل سال ۲۰۲۳ است. به گزارش  خبرآنلاین، تمدید سری ۷ افسانه ای شامل یک نسخه باتری الکتریکی از این مدل برای اولین بار به نام i۷ است. در واقع، BMW تمام مراحل را به کار گرفت تا مدل اصلی خود را با مجموعه ای از نوآوری های تکنولوژیک پر کند.

ویژه سرپوش