صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
آخرین به روز رسانی در تاریخ
شنبه ، ۲۱ تیر ۱۳۹۹
،
۱۲:۰۰:۰۱
بی ام و
نام خودرو قیمت بازار (تومان) قیمت نمایندگی (تومان)
  بی‌ام و ۲۱۸---۸۹۹,۰۰۰,۰۰۰
  بی ام و ۲۲۰---۱,۳۴۹,۰۰۰,۰۰۰
  بی‌ام و ۲۳۰---۱,۶۲۵,۰۰۰,۰۰۰
  بی‌ام و ۳۳۰I---۱,۳۵۰,۰۰۰,۰۰۰
  بی‌ام و ۵۳۰ تیپ Perfection---۲,۰۹۹,۰۰۰,۰۰۰
  بی‌ام و ۷۳۰LI تیپ LEGASY SPORT---۲,۸۴۹,۰۰۰,۰۰۰
  بی‌ام و ۷۳۰LI تیپ INDIVIUAL---۲,۹۹۹,۰۰۰,۰۰۰
  بی‌ام و X1 مدل ۲۵I تیپ Adventure Sport---۱,۳۴۹,۰۰۰,۰۰۰
همه چیز درباره

محصولات بی ام و

نسخه‌ی گلدن تاندر BMW سری 8,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

بی ام و سری ۸ نسخه‌ی گلدن تاندر معرفی شد. مدلی ویژه از خودروهای سری ۸ بی ام و با بدنه ی منحصر به فرد و تجهیزات لوکس عرضه می شود. نسل کنونی سری ۸ بی ام و از سال ۲۰۱۸ روی خط تولید است و در مدل های دودر کوپه و کانورتیبل و چهاردر گرن کوپه عرضه می شود.

مدل جدید M5 بی ام و,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

بی ام و M5 و M5 کامپتیشن ۲۰۲۱ معرفی شد. حدود یک هفته بعد از رونمایی بی ام و سری ۵ جدید، حالا مدل M با تجهیزات اسپرت و توانایی های فنی بالاتر معرفی شده است. این محصول در فضای داخلی هم، تفاوت های مهمی با نسخه استاندارد خواهد داشت. جدیدترین مدل M5 برای سال ۲۰۲۱، جلوپنجره ی بزرگ تری نسبت به قبل دارد.

بی ام و سری ۴ مدل ۲۰۲۱,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

بی ام و سری ۴ مدل ۲۰۲۱ رونمایی شد. کوپه بی ام و سری ۴ مدل ۲۰۲۱ مجهز به سیستم محرکه نیم هیبریدی و پیشرانه ۶ سیلندر جدید، همراه با مجموعه ای از امکانات استاندارد و آپشن های متنوع رونمایی شد و تا آخر امسال عرضه می شود.

بی‌ام‌و M760Li با تیونینگ اتوداینامیکس,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

بی ام و M760Li با تیونینگ اتوداینامیکس معرفی شد. شرکت تیونینگ خودرو لهستانی Auto- Dynamics از کیت بدنه سفارشی برای بی ام و M760Li xDrive رونمایی کرده است که شامل رنگ مشکی مات و رینگ های طلایی ۲۲ اینچی با سیستم تعلیق بادی بهبودیافته می شود.

سری 6 بی‌ام‌و گرن توریسمو مدل 2021,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

مدل ۲۰۲۱ از سری ۶ گرن توریسمو با طول بدنه ی ۵/۰۹ متر و فاصله محورهای ۳/۰۷ متر، اهمیت زيادي به سرنشینان عقب می دهد. مشابه سال پیش، مدل ۲۰۲۱ سری ۶ نیز با بدنه ی ۴در گرن توریسمو تولید می شود. این محصول پیشرانه های متنوع بنزینی و دیزلی مجهز به فن آوری هیبرید خواهد داشت.

نسل هفتم سری 5 سدان مدل 2021 بی‌ام‌و,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

بی ام و سری ۵ سدان و تورینگ مدل ۲۰۲۱ معرفی شد. نسل هفتم سری ۵ که از سال ۲۰۱۶ در خط تولید بی ام و حضور دارد، سال آینده تغییرچهره خواهد داد تا همراه به روزرسانی فنی و امکانات جدید عرضه شود.

مدل سری ۶ بی‌ام‌و,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

عکس‌های جاسوسی از جدیدترین مدل سری ۶ بی‌ام‌و منتشر شد. عکاسان موفق شدند تصاویری از مدل جدید خودروهای سری ۶ بی ام و را ثبت و منتشر کنند.

ویژه سرپوش