صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳
همه چیز درباره

محصولات بی ام و

بی ام و M5 مدل ۲۰۲۵ با طراحی تهاجمی جذاب و پیشرانه پلاگین هیبرید جدید معرفی شد. بی ام و M5 مدل ۲۰۲۵ به صورت رسمی به نمایش گذاشته شد. نسل جدید ام ۵ با یک پیشرانه پلاگین هیبرید جدید، خروجی فوق العاده بالایی تبدیل می کند.

پورشه,خودروی بهتر از بنز و بی ام و

در سال های اخیر، بخش خودروهای لوکس به جایگاه جدیدی رسیده است. علاوه بر برندهای جدیدتر که در رتبه های بالاتری قرار گرفته اند، برندهای موجود مانند مرسدس بنز و کادیلاک همچنان مرزهای لوکس بودن را جابجا کرده اند.

کنترل خودرو از راه دور BMW,خبرساز شدن فناوری جدید BMW

بی ام و روی فناوری ای جدید کار می کند که کنترل خودرو از راه دور را امکان پذیر خواهد کرد. به گزارش زومیت، درحال حاضر فناوری خودران در مرکز توجه خودروسازان مختلف است تا به شکل های گوناگون در محصولات مختلف ارائه شود ولی ظاهراً بی ام و جور دیگری فکر می کند.

شاسی بلند iX2,خودروی iX2 بی ام و

بی ام و iX2 به عنوان نسخه الکتریکی X2 به نمایش گذاشته شد. این کراس اوور کوپه دارای پیشرانه ۳۱۳ اسب بخاری و شعاع حرکتی ۴۵۰ کیلومتری است. بر اساس جدیدترین اخبار خودرو، بی ام و اخیراً از محصول الکتریکی کاملاً جدید خود با نام iX2 رونمایی کرد.

بی ام و i7,بی ام ضدگلوله

بی ام و از نسخه ضدگلوله i7 و سری ۷ بنزین سوز پرده برداشت. آی ۷ زرهی در برابر سلاح گرم و مواد منفجره مقاوم و از انواع امکانات برخوردار است. بی ام و اخیراً نسخه ویژه Protection سدان سری ۷ و همچنین i7، نسخه الکتریکی این سدان لوکس را معرفی کرد.

نسخه چینی بی ام و سری 5 مدل 2024,بی ام و سری 5

مدل ۲۰۲۴ بی ام و سری ۵ – BMW 5 Series در چین با امکانات ویژه ای عرضه شده است که بعضی از آنها را پيشتر در بی ام و سری ۷ دیده بودیم.

عینک هوشمند مخصوص موتورسیکلت,عینک موتورسیکلت بی ام و

بی‌ام‌و از عینک هوشمند مخصوص موتورسیکلت رونمایی کرد. شرکت BMW از عینک هوشمند مخصوص موتورسیکلت خود موسوم به ConnectedRide که ۷۵۰ دلار دلار قیمت دارد، رونمایی کرد.

ویژه سرپوش