صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
همه چیز درباره

محصولات رنو

رنو زوئی 2020,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

کمپانی رنو رسما از مدل ۲۰۲۰ خودرو هاچبک الکتریکی خود یعنی زوئی رونمایی کرد. زوئی، خودرو هاچبک الکتریکی ساخت کمپانی رنو است که نخستین بار در سال ۲۰۱۲ وارد بازار شد و در سال ۲۰۱۶ یک به روز رسانی کلی را دریافت کرد.

شرکت رنو,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: متاسفانه شرکت‌هایی مانند رنو هم در مراحل قبل و هم در شرایط کنونی در تعهداتشان کم کاری کرده اند از این رو دیگر شریک راهبردی خودروسازان ایرانی نخواهد بود.

رنو کولئوس جدید,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

طی یکسال گذشته تصاویر لو رفته از کولئوس  به صورت مخفیانه منتشر می شد اما اینک رنو به شکلی رسمی از بزرگترین SUV برند خود رونمایی کرد. به گزارش عصر ایران به نقل از "موتور۱"، کولئوس جدید بسیار ارتقاء یافته و قرار است سفارش خرید این خودرو  در ماه آینده ثبت شده و در ماه اکتبر به دست مشتریان برسد.

رنو مگان RS Trophy R,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

رنو از مدل تولید محدود مگان RS Trophy-R پرده برداری کرد که به دلیل کاهش وزن به مقدار بسیار زیادی عملکرد آن ارتقا یافته است. هات هچ مذکور که در سال میلادی جاری به فروش خواهد رسید از موتور مگان RS 300 Trophy نیرو می گیرد.

خودروی الکتریکی جدید رنو,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

رنو در هفته آینده به شکل رسمی از خودروی شهری "K-ZE" با قابلیت آلایندگی صفر در نمایشگاه خودرویی شانگ‌های رونمایی خواهد کرد. به گزارش عصر ایران به نقل از اتوپرس، مدل مفهومی K-ZE در پائیز گذشته در نمایشگاه خودرویی پاریس به نمایش درآمد.

آمار فروش خودرو,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

فروش جهانی خودرو در سال گذشته میلادی تنها با ۰.۵ درصد افزایش نسبت به سال قبل از آن به ۸۶ میلیون دستگاه رسید.

فرشاد مقیمی,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,صنعت و معدن

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در تشریح خبر منعکس شده در رسانه‌ها در خصوص بازگشت رنو به ایران گفت: شرکت رنو سرمایه‌گذاری قابل توجهی در ایران کرده است و منتظر مشخص شدن تحریم است.

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید