صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
همه چیز درباره

محصولات رنو

تصاویر رندر شده نسل جدید ساندرو,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

اخیرا یک وبسایت روسی معتبر در زمینه تهیه عکس های رندر شده خودروهای جدید پیش از معرفی رسمی، تصویرهای رندر شده ای از طراحی احتمالی رنو ساندرو جدید را منتشر کرده است.

تبدیل رنو ترافیک به یک ون مسافرتی,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

ون های مسافرتی بویژه آن دسته که دارای امکانات اقامتی در کابین خود هستند، همواره بخش خاصی از بازار را به سمت خود جلب کرده اند.

رنو ساندرو RS مدل 2020,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

رنو ساندرو RS مدل ۲۰۲۰ معرفی شد. شرکت رنو فرانسه نسل جدید ساندرو آر اس را برای بازار آمریکای جنوبی رونمایی کرد. در ادامه با مشخصات و امکانات این خودرو آشنا می‌شویم.

رنو لوگان و استپ وی 2020,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

کمپانی رنو، نسل جدید ساندرو و ساندرو استپ وی را معرفی نمود. کمپانی رنو به شکل رسمی از مدل ۲۰۲۰ خودرو محبوب ساندرو و لوگان رونمایی کرد و سرانجام جعبه دنده CVT را برای آن عرضه نمود. رنو لوگان و ساندرو استپ وی جدید، تغییراتی را در ظاهر تجربه کرده است.

شرکت رنو,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

شبکه تلویزیونی یورونیوز روز سه شنبه گزارش داد،‌ شرکت خودروسازی فرانسوی رنو با خروج از بازار پر رونق ایران، زیان مالی بسیار زیادی متحمل شده است.

جدیدترین مدل رنو آرکانا,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

شرکت رنو به‌تازگی فروش و عرضه خودروی آرکانا که در کلاس کوپه شاسی‌بلند طبقه‌بندی می‌شود را برای بازار خودرویی روسیه شروع کرده است. بازاری که در حال حاضر، در تمام جهان تنها بازاری است که از مدل جدید آرکانا بهره‌مند‌می شود.

تولید خودروهای رنو در ایران,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

کارشناسان درباره اینکه نصب موتور ساخت داخل EF۷ روی خودرو‌های ال ۹۰ و ساندرو به نفع مشتری هست یا نه و آیا این موتور می‌تواند کیفیت موتور اصلی را ایجاد کند یا خیر، اختلاف نظر دارند، اما همه آن‌ها بر این باورند قبل از تحویل خودروی جدید، مشتری باید بداند مشخصات آن چیست و چه محصولی را تحویل خواهد گرفت.

ویژه سرپوش