صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
چهارشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۳
همه چیز درباره

محصولات پارس خودرو

بازار خودرو,ورشکستگی سه شرکت بزرگ خودروسازی کشور

صورت‌های مالی ۱۲ماهه خودروسازان حکایت از آن دارد که سه شرکت ایران‌خودرو، سایپا و پارس‌خودرو بار دیگر مشمول ماده۱۴۱ قانون تجارت شده و در مسیر ورشکستگی قرار گرفته‌اند.

فروش خودرو,خودروسازان

صورت‌های مالی ۳ خودروساز بزرگ کشور نشان می‌دهد آنها در ۱۱ ماه امسال نزدیک به ۸۰۰‌هزار دستگاه از محصولات خود را به فروش رسانده‌اند و این در حالی است که میزان تولید آنها حدودا ۳۰‌هزار دستگاه بیشتر بوده است.

پارس خودرو و سایپا سیتروئن,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

مديرعامل گروه خودروسازي سايپا با صدور احكامي جداگانه علي شيخ‌زاده را با حفظ سمت قائم مقامی تولید گروه سایپا، به‌عنوان مديرعامل پارس‌خودرو و ناصر آقامحمدي را به‌عنوان مديرعامل شركت سايپاسيتروئن منصوب كرد تا تقویت تیم مدیران سایپا ادامه پیدا کند.

کوئیک کراس,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

تولید کوئیک اتومات شرکت سایپا به پارس خودرو محول شود. به گزارش تسنیم، طبق توافقات به عمل آمده قرار هست تولید کوئیک اتومات شرکت سایپا به پارس ماشین محول شود.

رنو ساندرو,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

براساس اعلام شرکت پارس خودرو مشتریان در صورت تمایل به انتظار تا تولید مجدد محصولات رنو باید ۹ ماه دیگر منتظر بمانند.

قیمت حاشیه بازار محصولات سایپا,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

گروه خودروسازی سایپا لیست قیمت حاشیه بازار انواع محصولات خود را منتشر کرد. به گزارش تسنیم، گروه  خودروسازی سایپا لیست قیمت حاشیه بازار انواع محصولات خود را منتشر کرد.  نرخ های درج شده "۵ درصد زیر قیمت بازار" یا به اصطلاح قیمت حاشیه بازار است.

برلیانس H330 دنده ای,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

برلیانس، قدیمی‌ترین شریک چینی گروه پارس خودرو است که با همکاری پارس خودرو و سایپا از سال ۹۳ به صورت وارداتی و مونتاژ، وارد بازار ایران شد.

ویژه سرپوش