صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
همه چیز درباره

محصولات آلفا

آلفارومئو استلویو و جولیا کوادریفولیو ۲۰۲۰,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

آلفارومئو استلویو و جولیا کوادریفولیو ۲۰۲۰ رسما معرفی شدند. کمپانی آلفارومئو به تازگی مدل ۲۰۲۰ نسخه ی کوادریفولیو از شاسی بلند استلویو و سدان جولیا را برای بازارهای اروپایی معرفی کرده است. این نسخه ها برخی به روزرسانی ها را در کنار ویژگی های بیش تر و جذاب تر نسبت به نسخه های معمولی ارائه می دهند.

ماشین آلفارومئو جولیا GTA و GTAm,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

قیمت و مشخصات آلفارومئو جولیا GTA و GTAm محدود رسماً اعلام شد. در صورتیکه مشتریان اروپایی مشتقاق در اختیار داشتن یکی از ۵۰۰ دستگاه آلفارومئو جولیا GTA و GTAm در درون پارکینگ منزل خود باشند، باید برای پرداخت یک مبلغ سنگین آماده شوند.

خودرو ولوچه S,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

کمپانی آلفارومئو یک نسخه ویژه از هاچبک جولیتا معرفی کرد که ولوچه S نام دارد. کمپانی آلفارومئو یک نسخه جدید از هاچبک داغ خود یعنی جولیتا به نام ولوچه S معرفی کرده که در کشور استرالیا، ۴۵ هزار و ۴۰۰ دلار استرالیا قیمت گذاری شده است.

خودروهایی که دیگر تولید نمی شوند,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

تولید ۱۸ خودرو از بین شرکت های شورولت، آلفارومئو، تویوتا، لینکن، فولکس واگن و نیسان در سال ۲۰۱۹ متوقف خواهد شد.

خودرو آلفارومئو توناله,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

آلفارومئو توناله (Alfa Romeo Tonale) در نمایشگاه خودرو ژنو ۲۰۱۹ معرفی شد. در ساخت این کراس اوور مفهومی از متریال با کیفیتی چون آلومینیوم، چرم و آلکانترا استفاده شده است. در ادامه امکانات و مشخصات این خودرو را بررسی می‌کنیم.

خودروهای 2019,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

نمایشگاه خودرویی ژنو ۲۰۱۹، از ۱۵ اسفند امسال تا ۲۵ اسفندماه برگزار می‌شود. در این رویداد جذاب، شرکت‌های بزرگی مانند بوگاتی، فراری و لامبورگینی، فرصتی خواهند داشت تا جدیدترین ابرخودروهای ساخت خود را به جهان شنان داده و حتی بعضی از مدل‌های جدید، برای اولین بار، در ژنو سوئیس، به نمایش درخواهند آمد.

توقف تولید در سال 2019,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

عمر خودروها نیز همانند تمامی محصولات ساخت دست بشر پس از مدتی به پایان می‌رسد، سلاطین خودروسازی نیز علاقه زیادی دارند تا هر سال خودروهای جدیدی را با آخرین دستاوردها راهی بازار کنند.   به همین منظور در هر سال مدل‌های جدیدی عرضه می‌شوند که نسبت به مدل‌های قبلی بهینه‌سازی‌های زیادی را شاهد بوده‌اند.

ویژه سرپوش