صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
چهارشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۳
همه چیز درباره

محصولات آلفا

آلفارومئو استراداله 33,نسخه مدرن خودروی آلفارومئو استراداله 33

نسخه مدرن آلفارومئو استراداله ۳۳ یک اتومبیل تولید محدود است و فقط ۳۳ دستگاه از آن روی کره خاکی موجود خواهد بود. شرکت آلفارومئو از یک خودروی اسپرت بسیار زیبا رونمایی کرد. این خودرو ۳۳ استراداله نام دارد و به نوعی می توان آن را جانشین غیرمستقیم ۸C دانست.

خودروی آلفارومئو جولیا SWB,خودروهای ایتالیایی

جیولیا SWB ماحصل همکاری کمپانی ایتالیایی با شرکت زاگاتو است، کوپه ای با طراحی بسیار زیبا و جذاب و المان های سنتی ایتالیایی. پس از یک کمپین تبلیغاتی گسترده، آلفارومئو جولیا SWB زاگاتو رونمایی شد. این خودرو که ماحصل همکاری کمپاني ایتالیایی با شرکت زاگاتو است، طراحی بسیار زیبا و جذابی دارد.

داج و آلفارومئو, گروه استلانتیس

چند هفته قبل بود که شرکت داج از نسل جدید هورنت در قالب یک کراس‌اوور کامپکت رونمایی کرد. این کراس‌اوور اشتراکات زیادی با مدل آلفارومئو توناله دارد، طوری که می توان این دو خودرو را مدلی واحد با لوگوهای متفاوت دانست.

آلفارومئو, موزه آلفارومئو

آلفارومئو برای بزرگداشت صدویازدهمین سالگرد تأسیس خود، از امروز به مدت چهار روز در موزه لومباردی جشن می گیرد. به گزارش سایپانیوز، به مناسبت یکصدویازدهمین سالگرد تولد آلفارومئو، روز ۲۷ ژوئن( ۶ تیر) خودروهای جولیا جی تی آی( Giulia GTA) و جی تی آی ام( GTAm) تحویل داده می شوند.

اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

ماشین های شاسی بلند طی سال های اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده اند و سال ۲۰۲۰ میزبان برخی از برترین مدل های آنها بود. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، با بالا رفتن محبوبیت اتومبیل های شاسی بلند طی سال های اخیر بسیاری از خریداران به سمت این خودروها هجوم بردند و مدل های برتر را در دنیا مشخص کردند.

آلفارومئو استلویو و جولیا کوادریفولیو ۲۰۲۰,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

آلفارومئو استلویو و جولیا کوادریفولیو ۲۰۲۰ رسما معرفی شدند. کمپانی آلفارومئو به تازگی مدل ۲۰۲۰ نسخه ی کوادریفولیو از شاسی بلند استلویو و سدان جولیا را برای بازارهای اروپایی معرفی کرده است. این نسخه ها برخی به روزرسانی ها را در کنار ویژگی های بیش تر و جذاب تر نسبت به نسخه های معمولی ارائه می دهند.

ماشین آلفارومئو جولیا GTA و GTAm,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

قیمت و مشخصات آلفارومئو جولیا GTA و GTAm محدود رسماً اعلام شد. در صورتیکه مشتریان اروپایی مشتقاق در اختیار داشتن یکی از ۵۰۰ دستگاه آلفارومئو جولیا GTA و GTAm در درون پارکینگ منزل خود باشند، باید برای پرداخت یک مبلغ سنگین آماده شوند.

ویژه سرپوش