صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
آخرین به روز رسانی در تاریخ
چهارشنبه ، ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
،
۱۲:۰۰:۰۱

قیمت محصولات پورشه

نام خودرو قیمت بازار (تومان) قیمت نمایندگی (تومان)
  پورشه باکستر ۲.۰۲,۱۹۶,۷۰۰,۰۰۰---
  پورشه باکستر S۲,۵۹۵,۳۲۰,۰۰۰---
  پورشه ماکان ۲.۰۲,۲۹۹,۳۱۰,۰۰۰---
  پورشه ماکان ۲.۰ توربو۲,۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰---
همه چیز درباره

محصولات پورشه

پورشه 911 اسپیدستر,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

پورشه ۹۱۱ اسپیدستر در نمایشگاه خودرو نیویورک ۲۰۱۹ به صورت رسمی رونمایی شد. این خودرو نسبت به قبل سریع‌تر و قدرتمندتر شده است. در ادامه با امکانات و مشخصات این خودرو آشنا می‌شویم. شرکت خودروسازی پورشه در نمایشگاه خودرو نیویورک ۲۰۱۹ به صورت رسمی خودرو پورشه ۹۱۱اسپیدستر را در معرض نمایش گذاشت.

شرکت پورشه,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

پورشه، شرکت هلدینگ خودروسازی آلمان به تازگی اعلام کرده است که ۹۷۰۰ یورو پاداش برای کارمندان خود در نظر گرفته است.

پورشه 917,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

پورشه به‌مناسبت تولد ۵۰ سالگی نمونه ۹۱۷، خودرو مفهومی جدیدی را معرفی کرده که تا اواخر امسال در موزه پورشه به‌نمایش در می‌آید. شرکت پورشه امسال، ۵۰امین سالگرد معرفی نمونه افسانه‌ای ۹۱۷ را جشن می‌گیرد. درست ۵ دهه قبل بود که این شرکت اولین نمونه از ۹۱۷ با کد ۹۱۷-۰۰۱ را در ژنو معرفی کرد.

پورشه 911,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

کمپانی پورشه در سال ۱۹۳۱ توسط فردیناند پورشه تأسیس شد. تمرکز این شرکت بر تولید خودروهای لوکس و اسپرت است. دفتر مرکزی این شرکت در ایالات بادن-وورتمبرگ در آلمان قرار داد.

پورشه ماکان,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

یکی از سخنگویان پورشه از برنامه‎های آینده این شرکت برای عرضه مدل الکتریکی ماکان در سال ۲۰۲۱ خبر داد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، پورشه جزئیات برنامه‌های آینده خود را برای خودرو ماکان توضیح داده است. طبق این برنامه‌ در سال ۲۰۲۱ نسل دوم این خودرو به یک خودروی الکتریکی تبدیل خواهد شد.

فروش پورش,طنز,مطالب طنز,طنز جدید

بذل و بخشش حسین هدایتی به بازیکنان پرسپولیس و مطرح شدن لزوم پس دادن این هدایا پس از باز شدن پرونده او در دادگاه، سوژه طنز بخش «دیوال» در شهرونگ شد.  

آپشن های خودروها,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

پورشه: دریچه‌های هوایی باروکش چرم پورشه در مورد شاخصه‌های لوکس بودن خودروهای خود کمی حساس بوده و به همین خاطر، آپشن هایی را ارائه می‌دهد که در کمتر خودرویی یافت می‌شوند.

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید