صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
همه چیز درباره

محصولات پورشه

پورشه 718 کیمن GT4,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

کمپانی پورشه به شکل رسمی دو خودرو ۷۱۸ کیمن GT4 و ۷۱۸ باکستر اسپایدر را معرفی نمود. کمپانی پورشه بالاخره دو خودرو کیمن GT4 و باکستر اسپیادر جدید را با نام‌های ۷۱۸ کیمن GT4 و ۷۱۸ اسپایدر معرفی نمود. این دو خودرو در مقایسه با ۷۱۸ استاندارد تفاوت‌های زیادی دارند.

تصادف پورشه و پراید در اصفهان,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,آسیب های اجتماعی

 سانحه تصادف مرگبار پنجشنبه شب خیابان کارگر اصفهان فقط محدود به صدای برخورد دو خودرو نبود. از پس آن صداهای مختلفی ساطع شد که بسیار آزاردهنده و حتی دلخراش بود. صداهایی به بلندای کشتن و دیه دادن، خسارت به ماشین چند میلیاردی و فریاد آه و ناله خانواده‌ای که پسر ۲۰ ساله‌شان را از دست دادند.

راننده پورشه در اصفهان,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,حقوقی انتظامی

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: پسر جوان راننده پورشه روز گذشته دستگیر و با حکم قضایی روانه زندان شد. محمدرضا خدادوست امروز در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: پلیس اجازه نمی‌دهد عده‌ای با دوردور کردن و کورس گذاشتن در خیابان‌ها نظم جامعه را به هم بریزند.

حوادث رانندگی در اصفهان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث

تصادف وحشتناک یک پورشه با پراید در اصفهان بازتاب گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی داشته است. به گزارش فرارو، بامداد روز گذشته تصادف مرگباری در اصفهان رخ داد که در آن حین کورس دو خودروی پورشه، یکی از پورشه‌ها با انحراف از مسیر اصلی با یک دستگاه پراید برخورد می‌کند که به مرگ راننده آن منجر می‌شود.

خودرو پورشه تایکان 2020 الکتریکی,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

هفته گذشته، تصاویری از پورشه تایکان جدید که این خودروی آلمانی را بدون پرده و پوشش نشان می‌دادند، در رسانه‌های خودرویی جهان منتشر شد.

اسباب بازی پورشه تایکان,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

ساختن لوگوی خودروهای لوکس و اسپرت در میان طرفداران خودرو جذابیت‌های فراوانی دارد. به تازگی نیز کارخانه آلمانی پورشه اسباب بازی پورشه تایکان ۲۰۱۹ را که قرار است مدل واقعی آن را در ماه سپتامبر در نمایشگاه خودرو فرانکفورت به نمایش بگذارد را با قیمت ۶۰ دلار راهی بازار کرده است.

پورشه 911 اسپیدستر,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

پورشه ۹۱۱ اسپیدستر در نمایشگاه خودرو نیویورک ۲۰۱۹ به صورت رسمی رونمایی شد. این خودرو نسبت به قبل سریع‌تر و قدرتمندتر شده است. در ادامه با امکانات و مشخصات این خودرو آشنا می‌شویم. شرکت خودروسازی پورشه در نمایشگاه خودرو نیویورک ۲۰۱۹ به صورت رسمی خودرو پورشه ۹۱۱اسپیدستر را در معرض نمایش گذاشت.

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید