صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
چهارشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۳
همه چیز درباره

محصولات پورشه

پورشه,خودروی بهتر از بنز و بی ام و

در سال های اخیر، بخش خودروهای لوکس به جایگاه جدیدی رسیده است. علاوه بر برندهای جدیدتر که در رتبه های بالاتری قرار گرفته اند، برندهای موجود مانند مرسدس بنز و کادیلاک همچنان مرزهای لوکس بودن را جابجا کرده اند.

پورشه,دومین مدل الکتریکی پورشه

پورشه نسل جدیدی از مدل ماکان رونمایی کرد. خودروساز اسپرت آلمانی نسل جدید این شاسی بلند را فقط با موتور الکتریکی تولید خواهد کرد. به گزارش انتخاب، پورشه نسل جدیدی از مدل ماکان رونمایی کرد. خودروساز اسپرت آلمانی نسل جدید این شاسی بلند را فقط با موتور الکتریکی تولید خواهد کرد.

پورشه پانامرا 2024,خودروی جدید پورشه

امکان سفارش پانامرا ۲۰۲۴ با پرداخت ۱۰۱۵۵۰ دلار فراهم است. تریم پانامرا ۴ نیز با ۱۰۸۵۵۰ دلار ثبت سفارش می شود. اما هنوز قیمت ئی-هیبرید پرچمدار مشخص نشده است. به گزارش عصر ایران، پورشه سرانجام از مدل ۲۰۲۴ سدان معروف خود یعنی پانامرا رونمایی کرد.

پورشه,نسل جدید خودروهای پورشه

شرکت خودروسازی پورشه نتایج ۹ ماهه خود را مطابق با پیش بینی سالانه گزارش کرد، اما هشدار داد که بخش لوکس نیز مانند سایرین از هزینه های بالاتر رنج می برد و با افزایش نرخ های بهره، اعتماد مصرف کننده را کاهش داده است.

پورشه کاین توربو هیبرید,جدیدترین خودروهای پورشه

پورشه کاین توربو هیبرید بعنوان قوی ترین شاسی بلند تاریخ پورشه معرفی شد. در ادامه با مشخصات و امکانات شاسی بلند Porsche Cayenne Turbo E- Hybrid آشنا می شویم.

پورشه 900 اسبی,رونمایی مصنوری از پورشه 900 اسبی

پورشه ۹۰۰ اسبی منصوری با شتاب ۲.۵ ثانیه ای معرفی شد. پورشه ۹۱۱ توربو S در حالت استاندارد هم یک خودروی بسیار سریع و قدرتمند است. پورشه ۹۱۱ توربو S در حالت استاندارد هم یک خودروی بسیار سریع و قدرتمند است. اما از نظر منصوری، این کوپه اسپرت آلمانی جا برای پیشرفت دارد و می توان عملکرد آن را ارتقا داد.

شرکت پورشه,پست جدید شرکت پورشه با طراحی فرش ایرانی

شرکت پورشه در یک پست اینستاگرامی تصاویری از یک خودروی ۹۱۱ کلاسیک منتشر کرده که قسمت جلو آن با فرش ایرانی تزیین شده است.

ویژه سرپوش