صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
همه چیز درباره

محصولات پورشه

نسخه‌ی Heritage پورشه 911 تارگا 4S,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

پورشه ۹۱۱ تارگا ۴S نسخه‌ی Heritage معرفی شد. پورشه از مدل تولید محدود Heritage پورشه ۹۱۱ تارگا ۴S برای ۲۰۲۱ رونمایی کرد. مدل Heritage از تریم کلاسیک با قوای فنی شبیه با مدل معمولی و قیمت ۱۸۰ هزار دلار عرضه می شود.

نسل جدید پورشه 911 در مدل‌های تارگا,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

پورشه ۹۱۱ تارگا ۴ و تارگا ۴S مدل ۲۰۲۱ رونمایی شدند. پورشه بر اساس سنت همیشگی خود، نسل جدید ۹۱۱ را در مدل های تارگا با سقف شیشه ای عقب عرضه کرده است. مدل های تارگا ۴ و تارگا ۴S قرار است از اواخر سال جاری با قیمت ۱۲۰ و۱۳۶ هزار دلار عرضه شوند.

مقایسه ی پورشه 911 و پورشه 959,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

پورشه ۹۱۱ برتری هایی هم نسبت به مدل قدیمی ۹۵۹ دارد. پورشه ۹۵۹ از شاسی خوبی بهره مند است و تایر های بریجستون آن چسبندگی مناسبی دارند؛ با وجود این که از رینگ های کوچکتر ۱۷ اینچی استفاده می کند. سوپراسپرت پورشه ۹۵۹ برای بار اول در سال ۱۹۸۶ عرضه شد.

برترین خودروی سال ۲۰۲۰ جهان,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

بعد از مدتها انتظار سرانجام علاوه بر برنده جایزه بهترین ماشین، برنده جایزه بهترین طراحی، بهترین خودروی لوکس، بهترین اتومبیل اسپرت و بهترین خودروی شهری دنیا در سال ۲۰۲۰ اعلام شد.

خودرو 911 توربو اس,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

در شرایطی که تا اواخر امسال میلادی، ۹۱۱ توربو اس تحویل مشتریان نخواهد شد ولی واحد شخصی سازی کمپانی پورشه جدیدا تصاویری را در فیس بوک خود منتشر کرده که یک تریم ویژه از توربو اس را در رنگ قرمز به نمایش گذاشته است.

خودرو پورشه 993GT2,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

پورشه ۹۹۳GT2 به رنگ نقره‌ای قطبی است و برخی تجهیزات سفارشی کارخانه مانند سیستم تهویه، شیشه‌های برقی، کیسه‌های هوای جلو و شیشه‌های دودی در آن موجود هستند پورشه ۹۹۳GT2 یکی از خاص ترین و کمیاب ترین خودروهای پورشه در جهان است. این خودرو امروزه قیمتی میلیون دلاری دارد.

پورشه 911 با تیونینگ KMR,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

شرکت KMR نسخه ی آفرود پورشه ۹۱۱ توربو S را رونمایی کرد. این اتومبیل اسپرت درکنار پیشرانه ی بنزینی به موتور برقي هم مجهز است. شرکت KMR به تیونینگ محصولات پورشه مشهور است.

ویژه سرپوش