صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
شنبه ۰۱ مهر ۱۴۰۲
همه چیز درباره

محصولات پورشه

پورشه کاین توربو هیبرید,جدیدترین خودروهای پورشه

پورشه کاین توربو هیبرید بعنوان قوی ترین شاسی بلند تاریخ پورشه معرفی شد. در ادامه با مشخصات و امکانات شاسی بلند Porsche Cayenne Turbo E- Hybrid آشنا می شویم.

پورشه 900 اسبی,رونمایی مصنوری از پورشه 900 اسبی

پورشه ۹۰۰ اسبی منصوری با شتاب ۲.۵ ثانیه ای معرفی شد. پورشه ۹۱۱ توربو S در حالت استاندارد هم یک خودروی بسیار سریع و قدرتمند است. پورشه ۹۱۱ توربو S در حالت استاندارد هم یک خودروی بسیار سریع و قدرتمند است. اما از نظر منصوری، این کوپه اسپرت آلمانی جا برای پیشرفت دارد و می توان عملکرد آن را ارتقا داد.

شرکت پورشه,پست جدید شرکت پورشه با طراحی فرش ایرانی

شرکت پورشه در یک پست اینستاگرامی تصاویری از یک خودروی ۹۱۱ کلاسیک منتشر کرده که قسمت جلو آن با فرش ایرانی تزیین شده است.

نسل بعدی چراغ‌های پورشه,فناوری جدید چراغ پورشه

فناوری جدید چراغ پورشه شب را به روز تبدیل می‌کند. فناوری نسل بعدی چراغ های پورشه با ۱۶۰۰۰ ال ای دی (LED) شب را به روز تبدیل می کند.

خودروی ون پورشه,استفاده از موتور پورشه ۹۱۱ در خودروی ون

این ون عجیب در ظاهر یک فولکس واگن تی ۳ هم داشت اما از آن جا که قرار بود پا به پای پورشه ها پیش برود قلب تپنده ای قدرتمند داشت. پورشه یکبار ونی ساخت که قلب تپنده اش موتور پورشه ۹۱۱ بود. ترکیبی عجیب که فقط یک بار به وجود آمد.

پورشه ۹۱۱ داکار,خودروی جدید پورشه

اسپرت‌ترین خودروی آفرودی جهان به نام پورشه ۹۱۱ داکار معرفی شد. نشان ۹۱۱ داکار به مسابقات داکار پاریس ۱۹۸۴ اشاره دارد که پورشه با یک ۹۱۱ تقویت شده در آن پیروز شد. روند عرضه ابرخودروهای آفرود همچنان ادامه دارد و گویا پورشه از قافله عقب نمانده است.

خودروی جدید پورشه,خودروی 911 GT3 RS پورشه

این خودرو قادر است ۹۰۱ پوند (۴۰۹ کیلوگرم) نیروی رو به پایین با سرعت ۱۲۴ مایل بر ساعت (۲۰۰ کیلومتر بر ساعت) تولید کند. پورشه به تازگی از خودروی جدید ۹۱۱ GT3 RS رونمایی کرده است.

ویژه سرپوش