صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳
همه چیز درباره

محصولات ام جی

ام جی,شاسی بلند جدید ام جی

ام جی در مقایسه با سایر برندهای چینی همواره شرایط طراحی برتری داشته و کیفیت مونتاژ آن نیز در سطح بالاتری قرار داشته است. این بار هم یک خودرو زیبا از ام جی را شاهد هستیم که به راحتی می تواند با بسیاری از محصولات مهم بازار جهانی رقابت کند.

نسخه جدید خودروی ام‌جی 6,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

مشخصات و تصاویر جدیدی از خودروی MG 6-gen 3 فاش شد. جدیدا، SAIC MG رسما پیش نمایشی از نسخه جدید MG 6 را منتشر کرد (که رسما آن را MG 6- gen 3 نامید) ظاهر خودرو جدید طراحی پویاتر دارد و همینطور با پیکربندی غنی تر با فن آوری های نوین، عرضه خواهد شد.

شاسی بلند نام ام جی هکتور,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

ام جی در این خودرو از تکنولوژی آی-اسمارت استفاده کرده که پلتفرمی مبتنی بر اینترنت بوده و بیش از ۵۰ ویژگی ارتباطی را ارائه می دهد تا تجربه ای متفاوت از یک رانندگی هوشمند شکل بگیرد.

وانت مکسوس T70,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

ام جی به‌تازگی اکستندر، جدیدترین پیکاپ خود را با پیشرانه‌ی توربودیزل قدرتمند معرفی کرده است. پیکاپ ام‌جی اکستندر (Extender) به‌عنوان اولین خودرو دیفرانسیل‌عقب ام‌جی پس از توقف تولید رودستر TF، به‌تازگی در تایلند معرفی شده است.

خودرو ام جی ZS مدل ۲۰۱۹,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

ام جی ZS کراس‌اور کوچک جدید از شرکت انگلیسی‌چینی ام جی است و وارد بازار بریتانیا نیز شده است. ام جی این روزها در کانون توجهات قرار دارد و محصولات خود را نسبت به گذشته کاملا متحول کرده است.

شاسی‌بلند الکتریکیMG ZS,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

اولین شاسی‌بلند الکتریکی MG با نام eZS در سال جاری در بازار انگلستان عرضه خواهد شد.

خودروی ایکس-موشن شرکت ام جی,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

کمپانی MG از یک شاسی بلند کانسپت در نمایشگاه خودروی پکن رونمایی کرد. این مفهومی جذاب و تماشایی که X-Motion نام دارد، ظاهرا پیش نمایشی از یک مدل پرچمدار بوده و به زودی راهی خطوط تولید خواهد شد.   از لحاظ نمای ظاهری MG X-Motion کاملا مدرن دیده می شود.

ویژه سرپوش