صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
همه چیز درباره

محصولات ام جی

شاسی بلند نام ام جی هکتور,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

ام جی در این خودرو از تکنولوژی آی-اسمارت استفاده کرده که پلتفرمی مبتنی بر اینترنت بوده و بیش از ۵۰ ویژگی ارتباطی را ارائه می دهد تا تجربه ای متفاوت از یک رانندگی هوشمند شکل بگیرد.

وانت مکسوس T70,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

ام جی به‌تازگی اکستندر، جدیدترین پیکاپ خود را با پیشرانه‌ی توربودیزل قدرتمند معرفی کرده است. پیکاپ ام‌جی اکستندر (Extender) به‌عنوان اولین خودرو دیفرانسیل‌عقب ام‌جی پس از توقف تولید رودستر TF، به‌تازگی در تایلند معرفی شده است.

خودرو ام جی ZS مدل ۲۰۱۹,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

ام جی ZS کراس‌اور کوچک جدید از شرکت انگلیسی‌چینی ام جی است و وارد بازار بریتانیا نیز شده است. ام جی این روزها در کانون توجهات قرار دارد و محصولات خود را نسبت به گذشته کاملا متحول کرده است.

شاسی‌بلند الکتریکیMG ZS,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

اولین شاسی‌بلند الکتریکی MG با نام eZS در سال جاری در بازار انگلستان عرضه خواهد شد.

خودروی ایکس-موشن شرکت ام جی,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

کمپانی MG از یک شاسی بلند کانسپت در نمایشگاه خودروی پکن رونمایی کرد. این مفهومی جذاب و تماشایی که X-Motion نام دارد، ظاهرا پیش نمایشی از یک مدل پرچمدار بوده و به زودی راهی خطوط تولید خواهد شد.   از لحاظ نمای ظاهری MG X-Motion کاملا مدرن دیده می شود.

کراس اور ایکس-موشن,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

شرکت خودروسازی بریتانیایی موریس گاراژ یا به‌اختصار ام جی (MG) که چند سالی است به‌عنوان برند زیرمجموعه‌ی گروه خودروسازی شانگهای چین (SAIC) فعالیت می‌کند، با کراس‌اور مفهومی ایکس-موشن (X-Motion) در نمایشگاه خودروی پکن ۲۰۱۸ حاضر شد.

خودروهای چینی,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

روزنامه هفت صبح/ ۱۰ سدان چینی اتومات و دندهای در رنج قیمتی ۴۰ تا ۶۰ میلیون تومان تلاش دارند تا با غلبه بر تندر ۹۰، دنا و ۲۰۶ اس دی، یکی از بزرگ ترین بخش های بازار ایران را به خود اختصاص دهند.

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید