صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
همه چیز درباره

محصولات ام جی

شاسی‌بلند الکتریکیMG ZS,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

اولین شاسی‌بلند الکتریکی MG با نام eZS در سال جاری در بازار انگلستان عرضه خواهد شد.

خودروی ایکس-موشن شرکت ام جی,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

کمپانی MG از یک شاسی بلند کانسپت در نمایشگاه خودروی پکن رونمایی کرد. این مفهومی جذاب و تماشایی که X-Motion نام دارد، ظاهرا پیش نمایشی از یک مدل پرچمدار بوده و به زودی راهی خطوط تولید خواهد شد.   از لحاظ نمای ظاهری MG X-Motion کاملا مدرن دیده می شود.

کراس اور ایکس-موشن,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

شرکت خودروسازی بریتانیایی موریس گاراژ یا به‌اختصار ام جی (MG) که چند سالی است به‌عنوان برند زیرمجموعه‌ی گروه خودروسازی شانگهای چین (SAIC) فعالیت می‌کند، با کراس‌اور مفهومی ایکس-موشن (X-Motion) در نمایشگاه خودروی پکن ۲۰۱۸ حاضر شد.

خودروهای چینی,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

روزنامه هفت صبح/ ۱۰ سدان چینی اتومات و دندهای در رنج قیمتی ۴۰ تا ۶۰ میلیون تومان تلاش دارند تا با غلبه بر تندر ۹۰، دنا و ۲۰۶ اس دی، یکی از بزرگ ترین بخش های بازار ایران را به خود اختصاص دهند.

خودروهای وارداتی,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

روزنامه هفت صبح/ اگر تمام کهکشان راه شیری را بگردید هیچ بازاری را پیدا نمی کنید که در آن کالایی با قطعیت فروشش تضمین شود مگر این که مفت باشد!

خودرو MG ZS,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

به گزارش دنیای اقتصاد، برند بریتانیایی MG که مالکیت آن چینی است امسال وارد بازار خودروی هند خواهد شد.گفته می‌شود این خودروساز به‌عنوان اولین مدل خود در بازار هند MG ZS را معرفی خواهد کرد.   براساس این گزارش، MG با رقیب هیوندای Creta وارد بازار هند می‌شود.

خودروی MG ZS,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

به‌تازگی مؤسسه‌ی ANCAP استرالیا، خودروی MG ZS را مورد تست ایمنی قرار داده و این خودرو موفق به کسب ۴ ستاره از ۵ ستاره ایمنی شده است که امتیاز متوسطی محسوب می‌شود. کراس اور جدید ام‌جی با نام ZS به‌تازگی در مؤسسه‌ی ANCAP  استرالیا مورد تست تصادف قرار گرفت و موفق شد چهار ستاره ایمنی دریافت کند.

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید