صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
شنبه ۰۱ مهر ۱۴۰۲
آخرین به روز رسانی در تاریخ
شنبه ، ۲۴ دی ۱۴۰۱
،
۰۸:۱۴:۴۷
تویوتا
نام خودرو قیمت بازار (تومان)
تویوتا CH-R تمام چرخ محرک تیپ لانگ ۲۰۱۸
تویوتا CH-R تمام چرخ محرک تیپ استایل ۲۰۱۸
تویوتا CH-R تمام چرخ تیپ ICON
تویوتا پریوس ۲۰۱۷ تیپ C
تویوتا CH-R هیبرید ICON
تویوتا CH-R هیبرید Style
تویوتا CH-R هیبرید lounge
تویوتا هایلوکس ۲۰۲۰
همه چیز درباره

محصولات تویوتا

تویوتا سنچوری,شاسی بلند تویوتا سنچوری

شاسی بلند اشرافی تویوتا سنچوری گران ترین محصول تاریخ خودروساز ژاپنی معرفی شد. شاسی بلند اشرافی تویوتا سنچوری به یک پیشرانه هیبریدی با موتور V6 مجهز است و کابین آن کیفیت بسیار بالایی دارد. تویوتا از نسخه شاسی بلند سنچوری (Century) رسماً رونمایی کرد.

تویوتا لندکروز,تویوتا لندکروز سری ۷۰ مدل ۲۰۲۴

مدل ۲۰۲۴ تویوتا لندکروز سری ۷۰ با چهره جدید نمایش داده شد. در ادامه مشخصات فنی و سایر جزئیات لندکروز J70 جدید را مشاهده کنید.

لندکروز,استثنایی‌ترین تویوتا لندکروز جهان

تویوتا لندکروزر به دلیل این که یکی از قابل اعتمادترین و تواناترین شاسی بلندهای تاریخ است، از شهرت بسیار خوبی برخوردار شده است؛ اما به سختی می توان تویوتا لند اسپید کروزر را در بین شاسی بلندهای سریع قرار داد.

تویوتا کمری,مدل 2024 سدان تویوتا کمری

تویوتا از مدل ۲۰۲۴ سدان کمری رونمایی کرد. به نظر می رسد این خودروساز ژاپنی در حال آماده شدن برای معرفی نسخه کاملاً جدیدی از Camry است. تویوتا چند ماه قبل از پایان عرضه کمری در ژاپن خبر داد که با میزان فروش کم این سدان در این منطقه چندان دور از انتظار نبود.

تویوتا پرادو 2024,اولین تصاویر از تویوتا پرادو 2024

آنچه که اهمیت این رندر را افزایش داده، هماهنگی آن با طراحی لکسس جی اکس جدید است که بر اساس همان پلتفرم توسعه یافته است. به گزارش عصر ایران، اخیرا رندر جدیدی از تویوتا لند کروزر پرادو ۲۰۲۴ منتشر شده که یک خودرو کاملاً متفاوت از سابقه پرادو را پیش روی مخاطبین قرار داده است.

کراس اوور جدید تویوتا,تویوتا از سی- اچ آر

تویوتا از سی- اچ آر جدید رونمایی کرد. این کراس اوور کوچک میان محصولات تویوتا جایگاه متفاوتی دارد که این ویژگی به طراحی موفق و متفاوت آن مربوط می شود. به گزارش عصرایران، تویوتا اولین بار در نوامبر ۲۰۱۶ این کراس اوور جذاب را معرفی کرد و در دسامبر ۲۰۲۲ از طراحی نسل دوم سی- اچ آر رونمایی کرد.

هوش مصنوعی تویوتا,هوش مصنوعی اختصاصی تویوتا برای طراحی بدنه خودرو

هوش مصنوعی تویوتا برای طراحی بدنه معرفی شد. خودروساز بزرگ ژاپنی، ابزاری را طراحی و تولید کرده است که به طراحان اجازه می دهد خودروهای جدید را سریعتر و بهینه تر خلق کنند.

ویژه سرپوش