صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
همه چیز درباره

محصولات تویوتا

برترین های تویوتا در دهه 90 میلادی,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

دهه ۹۰ میلادی، یک دوره ده‌ساله جذاب برای تویوتا محسوب می‌شود. دهه‌ای که در آن، برند لکسوس تازه شروع به کارکرده بود و خود تویوتا نیز با تمام پتانسیل‌های خلاقیت خود، سعی در ارائه محصولاتی هم برای بازار داخلی ژاپن وهم بازارهای جهانی داشت.

تویوتا سوپرا TRD,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

بخش تیونینگ تویوتا یعنی TRD قطعات جدیدی را برای سوپرا معرفی کرده است. تویوتا سوپرا ۲۰۲۰ هنوز پا به نمایندگی‌های فروش نگذاشته اما بخش تیونینگ تویوتا یعنی TRD یک کیت بدنه فیبر کربنی را برای آن عرضه نموده است. به این ترتیب تویوتا سوپرا کمی هیجان انگیزتر به نظر می‌رسد.

خودروهای تویوتا,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

شرکت تویوتا دو مدل از خودروهای ۲۰۱۸ خود را مجهز به "الِکسا" و "کارپِلی" می‌کند.

کامیون هیدروژن سوز,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,وسایل نقلیه

شرکت تویوتا از تولید یک کامیون هیدروژن سوز خبر داده که میزان آلایندگی زیست محیطی آن صفر است و در کاهش انتشار گاز دی اکسید کربن نقش موثری دارد.

تویوتا یاریس هاچ بک 2020,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

تویوتا یاریس هاچ بک ۲۰۲۰ (Toyota Yaris Hatchback) در نمایشگاه خودرو نیویورک ۲۰۱۹ معرفی شد. این خودرو از نظر ظاهری و فنی شباهت‌های بسیاری به مزدا ۲ دارد.   شرکت تویوتا در نمایشگاه خودرو نیویورک ۲۰۱۹ از یاریس هاچ بک جدید رونمایی کرد.

تویوتا RAV۴ مدل ۲۰۱۹,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

کمپانی‌های بزرگ برای رسیدن به اهداف خود و رقابت با یکدیگر، همواره به فکر استفاده بیشتر از تکنولوژی بوده و به امنیت و طراحی داخلی محصولاتشان اهمیت فراوانی می‌دهند. این موضوع را می‌توان به وضوح در بازار آمریکای‌شمالی دید! جایی که رقابت بسیار سخت بوده و کمپانی‌ها برای بقا می‌جنگند!

آمار فروش خودرو,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

فروش جهانی خودرو در سال گذشته میلادی تنها با ۰.۵ درصد افزایش نسبت به سال قبل از آن به ۸۶ میلیون دستگاه رسید.

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید