صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
همه چیز درباره

محصولات تویوتا

تویوتا کرولا کراس,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

شاسی بلند تویوتا کرولا کراس هیبرید معرفی شد. در اقدامی جالب توجه و تاریخ ساز، کراس اور کرولا با پیشرانه هیبرید توسط تویوتا تولید خواهد شد. این ماشین، فعلاً محصولی مخصوص بازار شرق آسیا است؛ ولی در آینده به دیگر نقاط جهان نیز صادر می شود. کراس اورهای کوچک، پرفروش ترین نوع بدنه در بازار جهانی هستند.

تویوتا راو 4 پرایم 2021,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

تویوتا راو ۴ پرایم ۲۰۲۱ با ترکیبی از عملکرد اسپورت و مصرف سوخت اقتصادی معرفی شد. تویوتا راو ۴ پرایم ۲۰۲۱ – Toyota RAV4 Prime 2021 با ترکیبی از عملکرد اسپورت و مصرف سوخت اقتصادی، بعنوان شاسی باند ۴ درب پلاگین هیبرید شرکت تویوتا معرفی شد.

تویوتا یاریس GR,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

نسخه‌ی ضعیف‌تر تویوتا یاریس GR با قدرت ۱۱۸ اسب‌بخار معرفی شد. ماشین اسپرت تویوتا یاریس GR در بازار ژاپن، در دو مدل با پیشرانه ی ۲۶۸ اسب بخاری و همینطور نمونه ی ضعیف تر RS با قدرت ۱۱۸ اسب بخار و سامانه ی تک دیفرانسیل عرضه می شود.

تویوتا هایلوکس ۲۰۲۱,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

تویوتا هایلوکس ۲۰۲۱ با پیشرانه دیزلی جدید معرفی شد. فیس لیفت جدید تویوتا هایلوکس با پیشرانه ی قوی تر و امکانات رفاهی و ایمنی به روز شده در بازار تایلند عرضه می شود. ماشین هایلوکس، پیکاپ اندازه متوسط تویوتا، سابقه ای ۵۲ ساله دارد و تا به حال در هشت نسل عرضه شده است.

تویوتا فورچونر 2021,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

تویوتا فورچونر ۲۰۲۱ معرفی شد. شاسی بلند فورچونر فیس لیفت با پلتفرم تویوتا هایلوکس و پیشرانه ی دیزلی به روز شده، در بازار تایلند عرضه می شود. تویوتا فورچونر شاسی بلند اندازه متوسطی است که پلتفرم مشترکی با مدل پیکاپ هایلوکس دارد و برای بازار هایی مانند کشور استرالیا و تایلند عرضه می شود.

تویوتا ونزا 2021,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

تویوتا از خودروی جدید ونزا ۲۰۲۱ رونمایی کرد. تویوتا ونزا ۲۰۲۱ تنها با قدرت محرکه ی هیبریدی و تمام چرخ متحرک و آپشن ها ی متنوع برای بازار ایالت متحده آمریکا عرضه می شود. پلتفرم این کراس اور ژاپنی با تویوتا Rav4 مشترک است. نسل جدید تویوتا ونزا بعد از پنج سال غیبت، با پلتفرم متفاوتی رونمایی شده است.

مینی‌ون سیه‌نا تویوتا,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

مینی ون هیبریدی تویوتا سیه نا مدل ۲۰۲۱ رونمایی شد. تویوتا از نسخه ی به روزرسانی شده ی مینی ون هیبریدی سیه نا مدل ۲۰۲۱ رونمایی کرد که از نسل جدید پلتفرم TNGA- K با مصرف سوخت ۷/۱ لیتر بر ۱۰۰ کیلومتر بهره می برد.

ویژه سرپوش