صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
همه چیز درباره

محصولات تویوتا

تویوتا پریوس 2020,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

درحالی‌که خودروسازان پیشتاز و بزرگ جهانی در حال در آغوش گرفتن انقلاب خودروهای برقی و معرفی دومینو وار آن‌ها در همین نمایشگاه خودرویی فرانکفورت ۲۰۱۹ آلمان مانند فولکس‌واگن ID.3 و پورشه تایکان هستند، تویوتا هنوز در این رویداد، یک نمونه کاملاً برقی را معرفی نکرده است.

تویوتا کمری 2020 تی آر دی,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

یکی از بهترین ویرایش های کمری را می توان در مدل ۲۰۲۰ نسخه تی آر دی مشاهده کرد؛ خودرویی با جزئیات بیشتر در نمای ظاهری و اسپرت تر از همیشه که می تواند حتی برای جوانان نیز جذابیت های خاص خود را داشته باشد. وقتی برای اولین بار کمری(اکس وی۴۰) وارد بازار ایران شد به شدت مورد استقبال مشتریان قرار گرفت.

تویوتا مدل پریوس پرایم,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

تویوتا قصد دارد با همکاری شارپ، آزمایش مدل پریوس پرایم مجهز به پنل‌های باتری خورشیدی را در ژاپن آغاز کند.

برترین های تویوتا در دهه 90 میلادی,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

دهه ۹۰ میلادی، یک دوره ده‌ساله جذاب برای تویوتا محسوب می‌شود. دهه‌ای که در آن، برند لکسوس تازه شروع به کارکرده بود و خود تویوتا نیز با تمام پتانسیل‌های خلاقیت خود، سعی در ارائه محصولاتی هم برای بازار داخلی ژاپن وهم بازارهای جهانی داشت.

تویوتا سوپرا TRD,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

بخش تیونینگ تویوتا یعنی TRD قطعات جدیدی را برای سوپرا معرفی کرده است. تویوتا سوپرا ۲۰۲۰ هنوز پا به نمایندگی‌های فروش نگذاشته اما بخش تیونینگ تویوتا یعنی TRD یک کیت بدنه فیبر کربنی را برای آن عرضه نموده است. به این ترتیب تویوتا سوپرا کمی هیجان انگیزتر به نظر می‌رسد.

خودروهای تویوتا,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

شرکت تویوتا دو مدل از خودروهای ۲۰۱۸ خود را مجهز به "الِکسا" و "کارپِلی" می‌کند.

کامیون هیدروژن سوز,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,وسایل نقلیه

شرکت تویوتا از تولید یک کامیون هیدروژن سوز خبر داده که میزان آلایندگی زیست محیطی آن صفر است و در کاهش انتشار گاز دی اکسید کربن نقش موثری دارد.

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید