صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
چهارشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۳
آخرین به روز رسانی در تاریخ
چهارشنبه ، ۱۰ آبان ۱۴۰۲
،
۱۲:۱۰:۲۹
تویوتا
نام خودرو قیمت بازار (تومان)
تویوتا CH-R تمام چرخ محرک تیپ لانگ ۲۰۱۸
تویوتا CH-R تمام چرخ محرک تیپ استایل ۲۰۱۸
تویوتا CH-R تمام چرخ تیپ ICON
تویوتا پریوس ۲۰۱۷ تیپ C
تویوتا CH-R هیبرید ICON
تویوتا CH-R هیبرید Style
تویوتا CH-R هیبرید lounge
تویوتا رافور دو دیفرانسیل ۲۰۱۸
همه چیز درباره

محصولات تویوتا

شهر تویوتا,افتتاح شهر فوق مدرن ۹ میلیارد دلاری تویوتا با اتومبیل های خودران در اواخر سال ۲۰۲۴

روزیاتو | قرار است که پروژه ساخت مدرن ترین شهر هوشمند جهان در اواخر سال ۲۰۲۴ تکمیل شود. تویوتا قصد دارد که آرمانشهری با اتومبیل های خودران به نام «شهر Woven» را بسازد که به ۲ هزار نفر شرکت‌کننده در یک آزمایش انسانی انبوه خدمات خواهد داد.

تقلب تویوتا,رسوایی تقلب در پیشرانه‌های دیزلی تویوتا

تویوتا اعتراف کرد در تست‌های مربوط به قدرت پیشرانه‌های دیزلی خود تقلب انجام داده و این موضوع منجر به توقف تولید برخی محصولات مشهور در کارخانه‌های این خودروساز شده است.

کمری مدل 2025,تویوتا کمری

در کابین کمری ۲۰۲۵ بيش ترین تغییرات را می توان مشاهده کرد. کنسول اصلی جلو و میانی کاملا بازطراحی شده است. نمایشگر ۷ اینچی دیجیتال برای اطلاعات کیلومتر پشت فرمان و در تریم های بالاتری نوع ۱۲.۳ اینچی آن در نظر گرفته شده است.

جذاب ترین خودرو آفرودی تویوتا,اف جی بروزر

تویوتا جذاب ترین آفرودر جهان را معرفی کرد. یکی دیگر از ویژگی های جالب اف جی بروزر به استفاده از یک اسکید پلید متحرک یا سینی جدید زیر خودرو مربوط می شود که حرکتی شبیه چرخ تانک دارد.

تویوتا لندکروز,نسل جدید تویوتا لندکروز سری ۷۰

نسل جدید تویوتا لندکروزر سری ۷۰ با همان ظاهر دوست داشتنی معرفی شد. خودروهای برند تویوتا همواره برای ماشین بازها جذاب بوده اند؛ چرا که کیفیت و ظاهر دوست داشتنی آن ها را نمی توان نادیده گرفت. تویوتا لندکروز از آن ماشین های لوکس و خفنی است که همه ما آرزوی داشتنش را داریم.

خودروی کانسپت‌ EPU,خودرو مفهومی جدید تویوتا

کانسپت تویوتا EPU تصویری از یک پیکاپ برقی کوچک را به نمایش می گذارد. این مدل در همان کلاسی قرار دارد که فورد ماوریک پیشتازش است. شرکت تویوتا با دستی پر در نمایشگاه خودروی ژاپن موبیلیتی ۲۰۲۳ حضور پیدا خواهد کرد.

خودروی عجیب Toyota FJ40,خودروی جدید تویوتا برای کاوش روی کره ماه

نسخه عجیب تویوتا لندکروزر FJ40 برای کاوش روی کره ماه معرفی شد. تویوتا از کانسپت ماه نورد جدید خود پرده برداشت. طراحان تویوتا با الهام از شاسی بلند لندکروزر FJ40 این خودرو مفهومی را طراحی کردند و برای آن تکنولوژی های پیشرفته ای را نیز در نظر گرفتند.

ویژه سرپوش