صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
همه چیز درباره

محصولات مازراتی

خودرو مازراتی تورفئو,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

مازراتی در پائیز سال جاری برخی از  نسخه‌های V8 خط تولید لوانته را به برخی از بازارهای جهانی مانند بریتانیا عرضه خواهد کرد که در ورژن GTS بیش از ۱۳۲ هزار دلار قیمت دارد.

خودروی Sciadipersia,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

این برند ایتالیایی که در سال ۲۰۰۹ برپا شد، پس از معرفی Sciadipersia کوپه در رویداد سال گذشته، مدل کابریولت آن را امسال به نمایشگاه ژنو آورده است.این مدل بر اساس مازراتی گرن‌توریزکو کانورتیبل طراحی شده و از لحاظ فرم بدنه می‌توان روح مازراتی را در آن دید.

خودرو گران قیمت,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

با بالارفتن قیمت دلار قیمت خودروهای داخلی و وارداتی نیز طی چند ماه گذشته به شدت بالا رفت اما در این میان خودروهایی نیز وجود دارند که شاید کمتر کسی فکر کند که باید برای سوار شدن در آنها مبالغی بین ۲ تا حدود ۴ میلیارد تومان را بپردازد.

خودرو‌های اسپرت تاریخ ایران,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

خودروهای اسپرت در کنار سرعت و عملکرد فنی خوبی که دارند، به لطف ظاهر استثنایی و قیمت بالا همواره نظرها را به خود جلب می کنند. در بازار خودرو نه چندان متنوع کشورمان، همواره خودروهای اسپرت در اقلیت بوده و به همین جهت حاشیه ساز بوده اند.

مازراتی لوانته,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

مازراتی قدرتمندترین نسخه‌ی شاسی‌بلند لوانته را در نمایشگاه خودروی نیویورک ۲۰۱۸ معرفی کرد. برند ایتالیایی مازراتی، شاسی‌بلندی معرفی کرده است که در زمره‌ی قدرتمندترین و شاخص‌ترین محصولات لوکس دنیا قرار می‌گیرد.

قیمت خودروهای لوکس در بازار,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

 در کشور در حالی قوانین سفت و سختی برای ورود خودروهای لوکس وجود دارد، اما در خیابان‌های کلان‌شهرها شاهد ویراژ خودروهای میلیاردی هستیم. به گزارش خبرآنلاین، این روزها بعضی از خودروها در بازار با وجود قیمت‌های میلیاردی، طرفدارانی دارند.

مازراتی ZS3,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

یک طراح هلندی اخیراً تصاویری از یک خودروی کانسپت منتشر کرده که براساس مازراتی آلفیری طراحی شده و نام آن مازراتی ZS3 انتخاب گردیده است. به گزارش جام جم آنلاین، یک طراح هلندی اخیراً تصاویری از یک خودروی کانسپت منتشر کرده که براساس مازراتی آلفیری طراحی شده و نام آن مازراتی ZS3 انتخاب گردیده است.

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید