صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳
همه چیز درباره

محصولات مازراتی

مازراتی گرکال ۲۰۲۳,مهدی ترابی

مهدی ترابی مهاجم ملی پوش باشگاه پرسپولیس مازراتی گرکال ۲۰۲۳ وارد کشور کرده است. به گزارش خبرورزشی، شب گذشته سایت طرفداری لیستی از خودروهای وارد شده توسط فوتبالیست ها را منتشر کرد که در آن نام مهدی ترابی بازیکن پرسپولیس هم دیده می شد که یک مازراتی گرکال ۲۰۲۳ وارد کشور کرده است.

خودرومازراتی,دیوید بکام

دیوید بکام به تازگی یک جفت ماشین اسپرت برای برند ایتالیایی مازراتی طراحی کرده است که از خودروهای کلاسیک و همینطور از خیاطی الهام گرفته‌اند.

خودروی تمام برقی مازراتی,خودروی مازراتی Grecale ۲۰۲۳

آنطور که مازراتی اعلام کرده قرار است مازراتی Grecale ۲۰۲۳ تمام برقی، بزودی نمایش داده شود.

خودروی الکتریکی گرن توریسمو,خودروی برقی مازراتی

مازراتی گرن توریسمو Folgore الکتریکی در سال ۲۰۲۳ با قدرت ۱۲۰۰ اسب بخار معرفی می شود. به گزارش باشگاه خبرنگاران، مازراتی گرن توریسمو جدید در راه است؛ مدل نسل بعدی قرار بود سال گذشته رونمایی شود، ولی مشکلات ریز تراشه باعث تاخیر در رونمایی شد.

دیوید بکهام,تبلیغ مازراتی با حضور بکام

تبلیغ جدید شرکت مازراتی که در اینستاگرام این کمپانی منتشر شده، با واکنش های بسیاری از سوی کاربران ایرانی همراه بود. به گزارش ورزش سه، دیوید بکهام فارغ از دنیای فوتبال، با حضور خود در دنیای تبلیغات، دریچه ای جدید را به روی ستاره های این رشته ورزشی باز کرد.

آخرین شرایط شماره گذاری خودروهای خارجی,شماره گذاری خودروهای خارجی

رئیس پلیس راهور ناجا آخرین شرایط شماره گذاری خودروهای خارجی را در کشور تشریح کرد. سردار سیدکمال هادیانفر در گفتگو با ایسنا، در رابطه شماره گذاری خودروهای خارجی گفت:سال جاری ما واردات خودرو نداشتیم که به تبع آن بخواهد خودروی خارجی شماره گذاری شود.

جذاب ترین خودروهای 2020 و 2021,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

در مطلب امروز جذاب ترین خودروهای ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ را معرفی خواهیم کرد و دلیل هر کدام از خودروها برای قرار گرفتن در لیست را خواهیم گفت.

ویژه سرپوش