صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
همه چیز درباره

محصولات مازراتی

اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

شرکت لامبورگینی قصد دارد تا به زودی دو عدد از اتومبیل‌های خود را به صورت رسمی معرفی کند و آن‌ها را به بازار فروش جهانی بیاورد. شرکت لامبورگینی قصد دارد تا به زودی دو عدد از اتومبیل‌های خود را به صورت رسمی و نهایی معرفی کند.

مازراتی MC20,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

مازراتی از ابرخودروی جدید MC20 رونمایی کرد. این اتومبیل در ماه سپتامبر ۲۰۲۰ رسماً معرفی خواهد شد.

جذاب ترین طرح‌های مفهومی مازراتی,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

صنعت خودرو را نمی‌توان بدون شرکت‌های پیشتاز و جذاب ایتالیایی که شاهکارهای صنعتی‌شان، ترکیبی از هنر طراحی مدرن و علم مهندسی روز است، تعریف کرد.

خودروی هیبریدی مازراتی,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

مازراتی بعنوان بخشی از کمپانی مادر یعنی فیات کرایسلر، قرار است بزودی از اولین خودروی هیبریدی خود رونمایی کند. به گزارش فارس به نقل از انگجت، مازراتی بعنوان بخشی از کمپانی مادر یعنی فیات کرایسلر، مدل های سبد محصولات خودش را افزایش خواهد داد.

بازار خودرو,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

در وانفسای نرخ‌های سر به فلک کشیده خودرو به‌ویژه از نوع وارداتی و لوکس، پدیده‌ای در بازار خودروی ایران رو به گسترش است که البته در بیشتر کشورها از دیرباز وجود داشته و به امری طبیعی بدل شده است. پدیده اجاره خودرو این روزها طرفداران زیادی یافته و اپیدمی آن شتاب بیشتری به خود گرفته است.

خودرو مازراتی تورفئو,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

مازراتی در پائیز سال جاری برخی از  نسخه‌های V8 خط تولید لوانته را به برخی از بازارهای جهانی مانند بریتانیا عرضه خواهد کرد که در ورژن GTS بیش از ۱۳۲ هزار دلار قیمت دارد.

خودروی Sciadipersia,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

این برند ایتالیایی که در سال ۲۰۰۹ برپا شد، پس از معرفی Sciadipersia کوپه در رویداد سال گذشته، مدل کابریولت آن را امسال به نمایشگاه ژنو آورده است.این مدل بر اساس مازراتی گرن‌توریزکو کانورتیبل طراحی شده و از لحاظ فرم بدنه می‌توان روح مازراتی را در آن دید.

ویژه سرپوش