صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳
همه چیز درباره

محصولات هوندا

خودروی جدید هوندا,رونمایی از محصولات جدید هوندا در CES 2024

هوندا خودروهای برقی جدید خود را در رویداد CES 2024 نمایش داد. اتومبیل های الکتریکی هوندا از طراحی خاص، فناوری خودران و هوش مصنوعی بهره مندند.

هوندا موتور, هوندا S۲۰۰۰

معاون ارشد هوندا موتور در اروپا اعلام کرد هوندا می‌تواند خودروی اسپرت جدیدی را برای جشن ۷۵ سالگی خود عرضه کند. او البته گمانه زنی نکرد. بر پایه یکسری اخبار، احیا و ارتقاء دوباره هوندا S۲۰۰۰ امری محتمل و قریب به نظر می‌رسد.

خودروی برقی سونی و هوندا,رونمایی از خودرو مشترک سونی و هوندا در نمایشگاه CES 2023

خودرو مشترک سونی و هوندا در نمایشگاه CES 2023 به‌نمایش درآمد. سونی و هوندا در جریان CES 2023 از نمونه اولیه ای با نام تجاری Afeela رونمایی کردند که قرار است به «فضای سرگرمی متحرک» تبدیل شود.

هوندا CR-V مدل ۲۰۲۳,عکس های هوندا CR-V

تصویر داخلی هوندا CR-V مدل ۲۰۲۳ فاش شد. تصویر جدیدی از فضای داخلی بروز شده و صفحه نمایش مالتی مدیای هوندا CR- V مدل ۲۰۲۳ منتشر شده است.

خودروی هیبریدی برقی,شرکت هوندا

زیرمجموعه شرکت هوندا در هند یک خودروی هیبریدی سدان عرضه کرده که مجهز به دوربین است تا ایمنی راننده در جاده را ارتقا دهد. به گزارش مهر،  شرکت «هوندا کارز ایندیا» خودروی سدان e:HEV را در این کشور عرضه کرده است. این خودروی هیبریدی برقی قابلیت صرفه جویی در سوخت فوق العاده ای دارد.

خودروبرقی,شرکت سونی

سونی به دنبال همکاری با شرکت هوندا برای تولید انبوه خودروهای برقی با کارکردها و امکانات متنوع است. به گزارش مهر، سونی قصد دارد تخصص خود در زمینه تولید انواع حسگر دوربین را در صنعت تولید وسایل نقلیه خودران به کار بگیرد.

هوندا,تعلیق صادرات هوندا به روسیه

شرکت هوندا موتور اعلام کرد که صادرات خودرو و موتورسیکلت به روسیه را به حالت تعلیق درآورده است. به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، شرکت‌های غربی پس از حمله به روسیه، فروش خود را در روسیه متوقف کردند و حتی اعلام کردند که از سرمایه‌گذاری در این کشور خارج خواهند شد.

ویژه سرپوش