صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
همه چیز درباره

محصولات هوندا

شاسی بلند هوندا اونچیر فیس‌لیفت ۲۰۲۱,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

جدیدا عکس های نسخه فیس لیفت ۲۰۲۰ هوندا اونچیر منتشر شده است و می توانیم تغییرات و به روزرسانی های جزیی آنرا بررسی کنیم. کمپاني هوندا از سال ۲۰۱۶ شاسی بلند پرچم دار خود به اسم اونچیر را که طی یک قرارداد همکاري تجاری مشترک با گروه گک (GAC Group) تولید کرده است ، در بازار کشور چین به فروش می رساند.

هوندا Breeze 2020,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

رسانه‌های چینی تصاویری زیبا از خودروی دوست داشتنی هوندا Breeze 2020 را منتشر کردند.

خودروی هوندا فیت 2020,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

هوندا در نمایشگاه خودرو توکیو ۲۰۱۹ از نسل جدید فیت (یا جاز) ۲۰۲۰ رونمایی کرد که با سیستم قوای محرکه‌ی هیبریدی برای بازارهای اروپایی عرضه خواهد شد.

هوندا CR-V مدل 2020,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

شرکت هوندا از نمونه هیبریدی پرفروش‌ترین خودروی خود برای بازار آمریکا رونمایی کرد. هوندا CR-V مدل ۲۰۲۰ اولین شاسی‌بلند هیبرید این خودروساز ژاپنی برای بازار این کشور محسوب می‌­شود. هوندا در طراحی CR-V تغییرات زیادی ایجاد نکرده و همچنان از همان سبک طراحی پیروی می‌کند.

خودرو های هوندا در بازار ایران,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

در میان همه انتخاب‌های موجود در بازار سدان‌های وارداتی، خرید دو مدل از محصولات هوندا که در بازه زمانی ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۶ وارد بازار ایران شده‌اند، خالی از لطف نیست. خودرو‌های هوندا را اغلب ایرانی‌ها نمی‌شناسند.

خودروی الکتریکی E,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

شرکت خودروسازی "هوندا" با انتشار یک ویدئو، جزئیات صفحه نمایشگر لمسی خودرو برقی مدل "Honda E" را به اشتراک گذاشت. به گزارش ایسنا و نقل از انگجت، اوایل سال جاری میلادی بود که شرکت خودروسازی "هوندا" از یک خودروی برقی کوچک و شگفت‌انگیز به نام "هوندا ای"(Honda E) رونمایی کرد.

شرکت هوندا,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

شرکت خودروسازی ژاپنی هوندا اعلام کرد که کارخانه مهم خود در بریتانیا را تعطیل خواهد کرد. به نظر می‌رسد عدم شناخت پیامدهای خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا، مهم ترین نگرانی مدیران شرکت هوندا باشد.

ویژه سرپوش