صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
همه چیز درباره

محصولات هوندا

شرکت هوندا,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

شرکت خودروسازی ژاپنی هوندا اعلام کرد که کارخانه مهم خود در بریتانیا را تعطیل خواهد کرد. به نظر می‌رسد عدم شناخت پیامدهای خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا، مهم ترین نگرانی مدیران شرکت هوندا باشد.

محصولات طلاپوش هوندا,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

کمپانی هوندا در سال ۱۹۴۷ توسط هوندا سویچیرو تاسیس شد و حالا این غول ژاپنی جشن ۵۰ سالگی خود را با طلاپوش کردن برخی از محصولات خاطره ‌انگیز خود برگزار کرده است.

خودروی honda s660,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

شرکت هوندا نسخه‌ای ویژه از مدل S660 کروکی با نام «نسخه چرمی» برای فروش در بازار ژاپن معرفی کرد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، هوندا S660 یک خودروی کروکی (سقف باز شو) کوچک است که برای علاقمندان به این خودرو‌ها در سراسر جهان یک میوه ممنوعه محسوب می‌شود، زیرا فروش آن تنها به بازار ژاپن محدود شده است.

خودرو هوندا HRV,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

شرکت ژاپنی هوندا در راستای به‌روزرسانی‌هایی که به خودروهای مدل ۲۰۱۹ خود داده ، شاخصه‌های اسپرت و جدید را نیز به شاسی‌بلند کوچک HR-V خود برای بازار اروپا بخشیده است. HR-V جدید، با یک موتور ۱.۵ لیتری توربوشارژ بنزینی تولید خواهد شد که از خانواده مدل سیویک این شرکت گرفته‌شده است.

کراس اوور جدید هوندا,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

هوندا خودروی پاسپورت خود را در نمایشگاه خودرویی لس‌آنجلس در معرض دید عموم قرار داد. به گزارش عصر ایران به نقل اتوگاید، پاسپورت جدید هوندا یک کراس‌اوور متوسط است که بین مدل‌های پایلوت و CR-V معروف قرار گرفته و به خوبی روی جاده و بیراهه مانور می‌دهد.

هوندا CR-V هیبرید مدل ۲۰۱۹,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

هوندا در رقابت کاهش مصرف سوخت از دیگر شرکت‌ها پیشی گرفت. CR-V ۲۰۱۹ رکورد کم‌ترین مصرف سوخت کراس‌اورها را به نام خود ثبت کرد. اوایل سال جاری، هوندا از مدل هیبرید CR-V به همراه مدل بنزینی آن در نمایشگاه خودروی ژنو رونمایی کرد.

Deep Orang 9,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

دانشجویان دانشگاه Clemson پس از ۲ سال تلاش، سرانجام توانستند اتومبیل کاملی تولید کنند. به گزارش باشگاه خبرنگاران، شرکت Honda R&D Americas که یکی از فعالان در زمینه تولید خودرو برای برند Honda و Acura است، دانشجویان مرکز بین‌المللی دانشگاه Clemson را به چالشی سخت دعوت کرد.

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید