صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳
آخرین به روز رسانی در تاریخ
چهارشنبه ، ۱۰ آبان ۱۴۰۲
،
۱۲:۱۰:۲۹
نیسان
نام خودرو قیمت بازار (تومان)
نیسان جوک اسکای پک ۲۰۱۷
نیسان جوک پلاتینیوم ۲۰۱۷
نیسان جوک اسپورت ۲۰۱۷
نیسان ایکس-تریل ۲۰۱۸
همه چیز درباره

محصولات نیسان

نیسان ماکسیما,انتشار نخستین تصاویر رندر نسل جدید نیسان ماکسیما

نخستین تصاویر رندر نسل جدید نیسان ماکسیما منتشر شد. طراحان Digimods DESIGN تصاویر رندر نسل جدید نیسان ماکسیما را منتشر کرده اند. اگر قرار بود نسل نهم Maxima تولید شود، باید این شکلی می بود!

کانسپت جدید هایپر ادونچر,نیسان هایپر ادونچر

کانسپت نیسان هایپر ادونچر با طراحی عجیب و توانایی‌های آفرود بالا معرفی شد. کانسپت نیسان هایپر ادونچر تصویری از یک شاسی بلند برقی آفرودمحور را برای تجربه هیجان در طبیعت به نمایش می گذارد. شرکت نیسان از یک کانسپت جدید رونمایی کرد.

نیسان دایز 2024,خودروی Nissan Dayz 2024

نیسان دایز ۲۰۲۴ با تغییرات ظاهری جدید و قیمت ارزان معرفی شد. در ادامه با مشخصات و امکانات خودرو کوچک Nissan Dayz 2024 آشنا می شویم. شرکت نیسان از دایز ۲۰۲۴ پرده برداشت. خودرو کوچک دایز در نسخه جدید خود در بخش طراحی تغییراتی زيادي را تجربه کرده و اکنون جذاب تر از قبل شده است.

نیسان پاترول واریور مدل ۲۰۲۳,خودروی جدید نیسان

نیسان پاترول واریور مدل ۲۰۲۳، هیولای ۸ سیلندر آفرودی معرفی شد. نیسان پاترول واریور مدل ۲۰۲۳ بعنوان نسخه آفرودی پاترول Ti معرفی شد. در ادامه با مشخصات و امکانات Nissan Patrol Warrior آشنا می شویم.

نیسان سنترا مدل 2024,خودروی نیسان سنترا

نیسان سنترا ۲۰۲۴ با طراحی جدید به میدان آمد. نیسان سنترا ۲۰۲۴ با طراحی جدید و امکانات ایمنی بیشتر معرفی شد. نیسان از مدل ۲۰۲۴ سنترا پرده برداشت. این سدان ژاپنی اکنون علاوه بر این که از لحاظ ظاهری و سطح ایمنی ارتقا پیدا کرده، مصرف سوخت آن نیز نسبت به قبل کاهش یافته است.

کانسپت هاچ بک برقی اسپرت 23-20,نیسان کانسپت

نیسان کانسپت هاچ بک برقی اسپرت ۲۳-۲۰ را معرفی کرد. این خودرو مفهومی تاثیرگرفته از فرمول E آینده محصولات الکتریکی این شرکت را به نمایش می گذارد. نیسان چند ماه قبل از کانسپت آینده گرایانه «آریزون» (Arizon) رونمایی کرد که پیش نمایشی از اس یو وی های آینده آن، به طور خاص برای بازار چین ارائه می داد.

نیسان مورانو,جدیدترین تصاویر نیسان مورانو با ظاهری جدید

نیسان مورانو جدید با تغییر قیافه آریایی می آید! به گزارش عصر ایران، مورانو یکی از برندهای مهم نیسان در بازار جهانی و همچنین از آشناترین آنها برای مخاطب ایرانی محسوب می شود. مورانو از سال ۲۰۱۵ بیش از ۵۰۰ هزار دستگاه فقط در بازار آمریکا فروش داشته است.

ویژه سرپوش