صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
آخرین به روز رسانی در تاریخ
شنبه ، ۲۱ تیر ۱۳۹۹
،
۱۲:۰۰:۰۱
نیسان
نام خودرو قیمت بازار (تومان) قیمت نمایندگی (تومان)
  نیسان جوک (پلاتینیوم)---۴۴۰,۰۰۰,۰۰۰
  نیسان جوک (اسپورت)---۵۴۰,۰۰۰,۰۰۰
همه چیز درباره

محصولات نیسان

نیسان ایکس تریل 2021,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

نسل جدید نیسان ایکس تریل / روگ ۲۰۲۱ معرفی شد. کراس اور اندازه متوسط و پرفروش نیسان با اسم های ایکس تریل و روگ در کشورهای مختلف فروخته می شود. این محصول برای مدل ۲۰۲۱، چهره ای کاملاً مدرن و فن آوری های جدید خواهد داشت. ایکس تریل از سال ۲۰۰۰ به سبد محصولات نیسان اضافه شد.

نیسان Z اسپرت مدل 2021,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

نیسان Z 2021 خیره کننده برای اولین بار به نمایش درآمد. خودروساز ژاپنی نیسان، جدیدا ویدئویی را منتشر کرده است که در آن می توانیم شاهد رونمایی از مدل های جدید این شرکت باشیم.

نیسان کیکس ۲۰۲۱,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

کراس‌اوور نیسان کیکس ۲۰۲۱ رسما معرفی شد. حال کمپاني ژاپنی به تازگی طراحی مدل ۲۰۲۱ کیکس را با بعضی تغییرات و به روزرسانی ها همراه کرده و در کشور تایلند به نمایش گذاشته است.

نیسان ایکس تریل,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

واقعی ترین تصاویر رندر شده از نسل جدید نیسان ایکس تریل لو رفت. در چند ماه گذشته تصویرهای جاسوسی، طرح اولیه و رندر شده نسل جدید نیسان ایکس تریل را دیده بودیم؛ ولی این دفعه جدیدا عکس های واقعی شاسی بلند پرفروش نیسان در بین رسانه ها منتشر شده است.

نسل جدید نیسان قشقایی,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

جدیدا عکس های رندر شده ای از طراحی احتمالی نسل جدید نیسان قشقایی، پرفروش ترین کراس اوور کمپاني ژاپنی در اروپا منتشر شد. به تازگی تصویرهای رندر شده ای از طراحی احتمالی نسل جدید نیسان قشقایی، پرفروش ترین کراس اوور کمپاني ژاپنی در اروپا منتشر شد.

آفرودر ناوارا اِی تی32 مدل 2020

در شاسی و زیر بدنه این محصول و در تمامی بخش های از پنل های آلومینیومی استفاده شده و سیستم تعلیق آن نیز بروزرسانی های مهمی را از برند مطرح Bilstein همراه خود دارد.

خودرو ارتقاء یافته AT32 نیسان,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

در طی انتشار چند تصویر جدید از مدل ارتقاء یافته AT32، جزئیات بعضی از تغییرات ایجاد شده بر روی این خودرو برای مخاطبین معلوم شد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، خودرو ارتقاء یافته AT32 نیسان از تغییرات جدید و قابل توجه ای بهره مند شده است.

ویژه سرپوش