صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
همه چیز درباره

محصولات نیسان

iMx کراس اوور 2017,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

شرکت ژاپنی نیسان قصد دارد تا در راستای ادامه دادن موفقیت‌های بسیار عالی خودروی Leaf خود، دست‌به‌کارهای جدیدی بزند. نیسان لیف درواقع اولین خودروی برقی در جهان است که توانسته در بحث فروش، به عدد ۴۰۰,۰۰۰ دستگاه برسد.

هیروتو سایکاوا,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

هیروتو سایکاوا، مدیرعامل نیسان به دلیل شفاف‌نبودن حقوقش و درخواست هیئت مدیره، استعفا داد؛ مدیرعامل جدید این شرکت تا پایان ماه اکتبر مشخص می‌شود.

نسل جدید نیسان جوک,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

کمپانی نیسان، نسل جدید کراس اوور جوک را در دست توسعه دارد که به تازگی در حال آزمایش شکار عکاسان شده است. کمپانی ژاپنی نیسان، نسل جدید کراس اوور ساب کامپکت خود یعنی جوک را در دست توسعه دارد و مراحل آزمایشی را برای آن پشت سر می‌گذارد.

خودرو مورانو 2019,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

نیسان در سال ۲۰۱۴ ، نسل اول از مورانوهای خود را تغییر داد و در اواخر سال ۲۰۱۸ به ارتقای آن پرداخت. مورانو در آن سال در هر دو بخش ظاهری و فناوری تحول یافت. با این وجود مورانو اصالت خود را حفظ کرده و همچنان شبیه نسل‌های قبل به نظر می رسد.

خودروی برقی نیسان لیف,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

شرکت ژاپنی نیسان موتورز به تازگی اعلام کرده که باتری بکاررفته در خودروی برقی نیسان لیف عمر بسیار بالایی در مقایسه با موارد مشابه در بازار دارد.

فناوری هدایت هوشمند برای خودروهای خودران,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

شرکت نیسان فناوری هدایت حرفه ای خودروهای خودران یا پروپایلوت خود را خودروهای دیز به کار گرفته تا حرکت ایمن و موفق این خودروها در بزرگراه ها ممکن شود.

خودروهای محبوب در سرچ های گوگل,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

مدل‌های نیسان ۳۷۰Z و تویوتا GT86 نیز در لیست "جست‌و‌جوهای" اسپورت میان ابرخودروها هستند. هیچ اشاره‌ای به پورشه ۹۱۱ در این فهرست دیده نمی‌شود.

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید