صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
همه چیز درباره

محصولات اوپل

اوپل آسترا مدل ۲۰۲۰,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

اوپل از مدل ۲۰۲۰ آسترا رونمایی کرد. این خودرو به جز تغییرات ظاهری در بخش فناوری و امکانات نیز ارتقا پیدا کرده است. اوپل مدت‌ها بود که مدل جدید آسترا را آزمایش می‌کرد و حالا محصول نهایی آماده‌ی عرضه به بازار است و تصاویر رسمی آن منتشر شده است.

خودروی اوپل کورسا,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

اواخر هفته پیش تصاویری از پژو ۲۰۸ در رسانه‌ها منتشر شد و حالا تصاویر جاسوسی از هاچبک اوپل کورسا ۲۰۲۰ منتشر شد و به عنوان خواهر فرانسوی سابکامپکت هاچبک مدل ۲۰۸ هست. خبر خوب این هست که برای دیدن این خودرو در بازار جهانی زمانی اندک باقی مانده است.

کانسپت جی‌تی اکس اکسپریمنت,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

یک سال پس از پیوستن اوپل به گروه خودروسازی پژو-سیتروئن، این شرکت با نمایش یک کانسپت چهره جدید محصولاتش را رونمایی خواهد کرد.   کانسپت جی‌تی اکس اکسپریمنت (GT X Experiment) قرار است پاییز امسال به طور کامل رونمایی شود.

خودروی کورسا,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

شرکت خودروسازی اوپل اعلام کرد نسخه تمام برقی خودروی کورسا را به بازار عرضه خواهد کرد. به گزارش اتوموتیو نیوز نسخه جدید کورسا بر اساس پلت‌فرم پژو ۲۰۸ ساخته خواهد شد و همچون رنو زویی خودروی برقی کوچکی خواهد بود.

اوپل گرندلند X,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

اوپل از خودروی گرندلند X که یک مدل کراس‌اوور کامپکت است رونمایی کرد. در ادامه نگاهی به مشخصات این خودرو خواهیم داشت.

اوپل کورسا 2017,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

اوپل کورسا از سال ۱۹۸۲ و در کلاس خودروهای فوق کوچک شهری به بازار معرفی شد و پس از گذر از ۴ نسل در حال حاضر در نسل پنجم خود با نام Corsa E تولید و به بازارهای جهانی عرضه می گردد. اوپل کورسا از سال ۱۹۸۲ توسط شرکت خودرو سازی اوپل طراحی و تا کنون پنج نسل مختلف از آن راهی بازارهای جهانی شده است.

اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو,اوپل موکا ایکس

اوپل موکا ایکس (Opel Mokka X) شاسی بلند جدیدی است که اکنون وارد بازار ایران شده و به همین دلیل قصد داریم مشخصات فنی، امکانات و آپشن‌های آن را بررسی کنیم.   اوپل موکا، به نوعی نماد بازگشت موفق شرکت خودروسازی آلمانی اوپل در سال‌های اخیر بوده است.

ویژه سرپوش