صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
همه چیز درباره

محصولات میتسوبیشی

نسل جدید میتسوبیشی اوتلندر,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

تصاویر رندر شده نسل جدید میتسوبیشی اوتلندر منتشر شد. شروع دهه جدید میلادی، با علایمی از تغییر مسیر کمپاني ها بسوی طراحی جلوپنجره های بزرگ تر در کنار چهره ی خاص و اغوا کننده تر همراه بود و احتمالا این موضوع در مورد اوتلندر جدید نیز صدق خواهد کرد.

خودروی میتسوبیشی پاژروی,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

میتسوبیشی پاژروی محبوب و افسانه‌ای  در حال بازنشستگی است و احتمالا تولید آن به زودی متوقف خواهد شد. این خودرو از سال ۱۹۸۲ به بازارهای جهان ارائه شده و تاکنون بیش از ۶۴۰ هزار دستگاه از آن در اختیار مشتریان قرار گرفته است.

فروش خودروهای کلاسیک,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

به‌زودی در حراجی RM، کلکسیونی از خودروهای کلاسیک و مدرن جذاب به‌نمایش در می‌آید. در این کلکسیون خودروهای مختلف از مرسدس بنز، پورشه و بی‌ام‌و حراج می‌شود. کلکسیونی خاص از ۱۴۰ خودروی تولیدشده بین دهه ۷۰ تا ۲۰۰۰ میلادی، به‌زودی  حراج خواهد شد.

کانسپت انگلبرگ,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

میتسوبیشی از کانسپت جذاب انگلبرگ در نمایشگاه ژنو ۲۰۱۹ رونمایی کرد. نام "انگلبرگ" این کانسپت که از محل اسکی سوئیس گرفته شده است.

بدترین خودروهای قرن,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

بدون شک با شروع هزاره سوم و درواقع قرن بیست و یکم، صنعت خودرو نیز همراه خود خودروهایی را دید که میت وان آن‌ها را جزو بدترین خودروهای قرن حاضر قلمداد کرد.

میتسوبیشی ASX مدل ۲۰۲۰,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

میتسوبیشی نسخه‌ی فیس‌لیفت ASX مدل ۲۰۲۰ را رونمایی کرد. این خودرو با یک نوع پیشرانه و دو نوع جعبه‌دنده‌ی مختلف عرضه خواهد شد. میتسوبیشی ASX یکی از محصولات پرفروش‌ این خودروساز ژاپنی است که در بازارهای مختلف، با نام‌های گوناگون مثلا ASX و RVR و اوتلندر اسپرت عرضه و فروخته می‌شود.

کارلوس گوسن,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

اخیراً کارلوس گوسن مدیرعامل رنو به دلیل تخلفات مالی توسط دولت ژاپن بازداشت شد، امروز هیأت مدیره میتسوبیشی از برکناری گوسن از مدیریت شراکت این سه شرکت رأی داد.

ویژه سرپوش