صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
همه چیز درباره

محصولات کیا موتور

نسل جدیدکیا سورنتو,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

کیا نسل جدیدسورنتوی SUV خود را در زیر پوشش‌های استتاری تست می‌کند. به گزارش عصر ایران به نقل از "کارسکوپ"، عکاسان صنعتی مدت زیادی برای شکار سورنتوی ۲۰۲۱ در آلپ سوئیس دست به دوربین بودند و اینک تصاویر مدل اولیه نسل جدید را در کنار یک ب‌ام‌و X5 منتشر کرده‌اند.

خودرو ایمجین,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

"کیا" در نمایشگاه خودرویی ژنو، مدل مفهومی "ایمجین" را برای خودروهای سبک الکتریکی آینده خود ارائه کرد و اینک مقامات این شرکت از ارائه نسخه تولیدی این خودرو با شکل و شمایل مدل مفهومی خبر می‌دهند.

خودروی K۹۰۰,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

عرضه خودروی K۹۰۰ توسط کیاموتورز کره‌جنوبی کمی عجیب است. این خودروساز معمولا خودرو‌ها و محصولاتی را به تولید می‌رساند که برای رانندگی روزانه مناسب بوده و قیمت قابل قبولی دارند.

خودرو کیا و هیوندای,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

گروه هیوندای کیا از چند محصول جدید در نمایشگاه خودروی نیویورک پرده برداری کرد. ونیو (Venue) یکی از این موارد است که با هدف جذب علاقه مندان کراس اوورهای کوچک و شهری طراحی و تولید شده است.

کیا موهاوی Masterpiece,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

موهاوی یکی از شاسی بلندهای کمپانی کیا است که در سال ۲۰۰۸ متولد شده؛ این خودرو در ایالات متحده و چین با نام Borrego به فروش رسیده و بر اساس سیاست کره ای ها، در بعضی از بازارها با سورنتو و مدل جدید تلوراید جایگزین شده است.

برترین خودروهای سال ۲۰۱۹,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

به‌تازگی فهرست برترین خودروهای سال ۲۰۱۹ منتشر شده که در آن ۳ خودروی برتر در ۶ کلاس مختلف معرفی شدند. دقیقا یک ماه پس از منتشر شدن فهرست فینالیست‌های بهترین خودروهای جهان (WCOTY) در نمایشگاه دیترویت، مسئولان این رقابت اکنون نام ۳ خودرو برتر در هر کلاس را در نمایشگاه ژنو منتشر کرده‌اند.

خودرو Imagine By Kia,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

کیا موتورز در نمایشگاه ژنو، خودروی برقی و مفهومی «Imagine By Kia» رارونمایی کرد که طراحی عجیب با ۲۱ نمایشگر در داشبورد دارد.

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید