صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
آخرین به روز رسانی در تاریخ
چهارشنبه ، ۱۰ آبان ۱۴۰۲
،
۱۲:۱۰:۲۹
کیا موتورز
نام خودرو قیمت بازار (تومان)
کیا سراتو ۲۰۱۸
کیا اسپورتیج ۲۰۱۷
کیا اسپورتیج ۲۰۱۸
کیا سورنتو ۲۰۱۷
کیا سورنتو ۲۰۱۸
همه چیز درباره

محصولات کیا موتور

اولین وانت کیا ,پیکاپ تاسمان,طراحی کیا تاسمان جدید

 پیکاپ تاسمان، خودروی جدید و قابل‌توجهی برای برند کیا است و احتمال می‌رود با طراحی بیرونی متمایز و متفاوت با هر پیکاپ دیگری وارد بازار شود. رندرهای اولین پیکاپ این برند کره‌ای توسط برخی رسانه‌ها منتشر شده است.

خودروی کیا K5,خودروی کیا کی5 مدل 2025

تصاویری که اکنون روی خط رسانه ها قرار دارد، مدل ۲۰۲۵ کیا کی۵ را نمایش می دهند. هدلایت و چراغ های اصلی عقب بازطراحی شده اند و سپر اصلی جلو نیز با ورودی هوای بزرگ تر از راه رسیده است.

کیا EV5,نسخه نهایی شاسی بلند کیا EV5 مدل 2025

کیا از نسخه نهایی شاسی بلند EV5 تحت مدل ۲۰۲۵ پرده برداری کرد. ای وی ۵ با طراحی آینده گرایانه و شعاع حرکتی تقریباً ۶۰۰ کیلومتری در راه است. کیا به عنوان بخشی از مسیری که جهت الکتریکی سازی لاین آپ خود در پیش گرفته، از دو محصول از سری EV با نام های EV6 و EV9 رونمایی کرده بود.

کیا EV9,اعلام مشخصات کامل کیا EV9

مشخصات کامل خودروی کیا EV9 اعلام شد و این شاسی‌بلند هیجان‌انگیز ۳ میلیارد تومان قیمت دارد. کیا EV9 یک شاسی بلند سایز متوسط تمام الکتریکی است که دومین مدل این کارخانه بر روی پلتفرم ماژولار جهانی الکتریکی (E- GMP) به حساب می آید.

خودروی برقی کیا,خودروی برقی کیا EV9

شاسی بلند برقی کیا EV9 با صندلی‌های خلبانی رونمایی شد. کیا EV9 یک شاسی بلند سایز متوسط و تمام برقی از شرکت کره ای کیا است که قصد دارد تا تجمل و کارایی را با هم پیوند بزند. ناوگان خودروهای برقی کیا، روز به روز در حال کامل تر شدن است.

واردات خودروی کره ای,خوشحالی دولتمردان رئیسی

 روزنامه اعتماد در مطلبی با عنوان «این همه خوشحالی برای چیست؟ /از خرید هواپیمای نو رسیدیم به واردات ۲۲ خودرو ی کره‌ای» این گونه آورده است: سال ۱۳۹۵ بود که دولت حسن روحانی بعد از گذشت ۳۸ سال برای نخستین‌بار هواپیمای نو شرکت هواپیمایی ایرباس را وارد ناوگان هوایی کشور کرد.

اولین محصولات کیا,واردات خودروهای کره ای

پس از ۵سال وقفه در واردات خودرو، بالاخره کشتی حامل ۲۲خودروی خارجی در بندرلنگه پهلو گرفت. این محموله شامل ۶نمونه از محصولات کیا است که به زودی برای ترانزیت به گمرک شهریار تهران بارگیری خواهد شد.

ویژه سرپوش