صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۴۰۳
همه چیز درباره

محصولات سئات

نسل جدید سئات لئون,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

نسل جدید سئات لئون با انبوهی از امکانات و آپشن ها جدیدا عرضه شده که میتوان خاطرنشان کرد ایمن ترین و پیشرفته ترین سئات لئون ساخته شده تاکنون است. علاوه برآن این خودرو از قابلیت اتصال فوق العاده ای برخوردار است و دستیاران مجازی مختلف راننده را در زمان حرکت یاری می کنند.

سئات کوپرا Formentor,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

کوپرا در نمایشگاه خودروی ژنو از یک شاسی‌بلند هیبریدی با نام Formentor رونمایی خواهد کرد که عملکردی بسیار درخور توجه در مقایسه با بسیاری از خودروهای دیگر کلاس خود دارد.

خودروی سئات لئون کوپرا ST,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

تیونر Siemoneit Racing مدلی از سئات لئون کوپرا ST با قدرت بیش از ۵۰۰ اسب بخار و سرعت‌گیری صفر تا صد کیلومتر بر ساعت کمتر از ۴ ثانیه معرفی کرده است. سئات لئون کوپرا ST یکی از خودروهای اسپرت گروه فولکس واگن است که ناشناخته باقی مانده و شاید خیلی از افراد نام آن را نشنیده باشند.

ماشین کوپرا آته‌کا,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

شرکت خودروسازی سئات اسپانیا اعلام کرده است که از نام کوپرا برای مدل‌های قدرتمند و تقویت‌شده‌ استفاده خواهد کرد. کراس‌اور کوپرا آته‌کا، اولین محصول این برند خواهد بود. حدود یک ماه پیش، شرکت خودروسازی سئات اسپانیا اعلام کرد که از نام کوپرا برای محصولات قدرتمند خود استفاده خواهد کرد.

خودروهای کوپرا,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

به گزارش دنیای اقتصاد، شرکت خودروسازی سئات اسپانیا اعلام کرد کوپرا از این پس به‌عنوان یک برند مستقل تولید خودرو فعالیت خواهد کرد.

سئات برقی,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

شرکت خودروسازی سئات که زیرمجموعه گروه فولکس‌واگن در اسپانیا به شمار می‌آید، اقدام به تولید خودروهای برقی در چین خواهد کرد. به گزارش یک نشریه چینی، این خودروهای برقی تحت برندی جدید، به بازار چین عرضه خواهند شد.

اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

شرکت سئات یکی از کمپانی های خودروسازی اسپانیایی است که سال ها پیش توسط انستیتوی ملی صنعت اسپانیا و با کمک شرکت فیات کار خودرو را شروع کرده است.   سئات (SEAT) مخفف واژه های Sociedad Española de Automóviles de Turismo است. این عبارت به معنی انجمن اسپانیایی خودروسازیست.

ویژه سرپوش