صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
همه چیز درباره

محصولات کرمان موتور

قیمت روز خودرو در 4 اسفند 98,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

امروز خودرو‌های سایپا تا سه میلیون و محصولات ایران خودرو تا ۱۲ میلیون تومان افزایش قیمت را در کارنامه خود ثبت کرده‌اند. اتفاقی که باعث شده پراید وارد کانال ۷۰ میلیون و پژو ۴۰۵ GLX وارد کانال ۱۰۰ میلیون شود. کولاک در بازار خودرو ادامه دارد.

کرمان موتور,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

مدیر ارتباطات و پشتیبانی کرمان موتور درباره تعدیل نیروی این شرکت گفت: هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست اما برخلاف شایعات مطرح شده در فضای مجازی فردا تعدیل نیرویی نخواهیم داشت ضمن آنکه باید تاکید کرد با وجود همه فشارهای وارده بر این شرکت خودروسازی، امسال کرمان موتور هیچ تعدیل نیرویی را نداشته است.

شرکت کرمان‌موتور,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

شرکت کرمان‌موتور در حالی در یک ماه اخیر قیمت برخی محصولات خود را تا ۴۰ میلیون تومان گران کرده که هیچ تغییری در متغیرهای اصلی اقتصادی از جمله نرخ ارز رخ نداده است. این موضوع از سازمان‌های نظارتی در دست پیگیری است.

قیمت جدید جک S3,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

قیمت جدید خودروی جک S3 با مدل ۹۸ ویژه اردیبهشت ماه ۹۸ از سوی کرمان موتور اعلام شد.   در اولین روز‌های اردیبهشت ماه ۱۳۹۸، کرمان موتور قیمت جدید جک s۳ اتوماتیک را در حدود ۱۹ میلیون تومان افزایش داده و حالا قیمتی برابر با ۱۸۰ میلیون تومان برای این کراس اوور به شکل رسمی اعلام شده است.     

فروش جک s۳,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

کرمان موتور به مناسبت ولادت امام حسن عسکری شرایط فروش نقد و اقساطی کراس اوور جک S۳ را اعلام کرد. به گزارش تسنیم ،  براساس اعلام شرکت کرمان موتور فروش نقد و اقساطی کراس اوور جک S3 را با تحویل ۳۰ روزه از فردا آغاز خواهد کرد.

جک S3,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

کمپانی جک که پس از حضور موفق خود در بازارهای ایران، حال محصولاتش به یکی از پرفروش‌ترین‌های کشورمان نیز تبدیل شده است؛ به تازگی جدیدترین تولیداتش را نیز یکی پس از دیگری وارد بازار می‌کند. این کمپانی با همکاری کرمان موتور توانسته است خاطره خوش محصولات دوو را برای مردم زنده کند.

هیوندا آزرا در ایران,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

پس از ترخیص برخی از خودروهای از گمرک از کرمان موتور به عنوان نماینده رسمی هیوندایی در ایران خبر می رسد که تعدادی از هیوندا آزرا ثبت نامی سال گذشته برای تحویل به خریداران وارد محوطه این شرکت در جاده مخصوص کرج شده و به احتمال زیاد در روزهای آینده این خودروها تحویل مالکان آن می شوند.

ویژه سرپوش