صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
شنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۳
آخرین به روز رسانی در تاریخ
چهارشنبه ، ۱۰ آبان ۱۴۰۲
،
۱۲:۱۰:۲۹
کرمان موتور
نام خودرو قیمت بازار (تومان)
جک J4۷۶۵,۰۰۰,۰۰۰
جک S3۹۱۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S5۱,۲۴۶,۰۰۰,۰۰۰
کی‌ام‌سی T8۱,۶۵۰,۰۰۰,۰۰۰
کی‌ام‌سی J7۱,۲۸۰,۰۰۰,۰۰۰
کی‌ام‌سی K7۱,۶۰۲,۰۰۰,۰۰۰
همه چیز درباره

محصولات کرمان موتور

بازارخودرو, طرح یکپارچه فروش خودرو

طبق اعلام سخنگوی وزارت صمت متقاضیان خودروهای داخلی در طرح یکپارچه، از امروز می‌توانند با مراجعه به سامانه از زمان نوبت‌ خود برای دریافت خودرو مطلع شوند و همچنین پول بلوکه شده آنها نیز از فردا قابل برداشت است.

افرایش قیمت خودرو,وضعیت خوردو داخلی

قیمت خودرو در بازار کشور همچنان فزاینده است. سرعت رشد قیمت در این بازار به میزانی افزایش یافته است که قیمت‌ها به صورت ساعتی در حال تغییر است. به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت خودرو صفر داخلی روز چهارشنبه، ۷ دی ۱۴۰۱، با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت دیوار با تغییراتی همراه شد.

جک J7,شرکت کرمان موتور

به گزارش عصر ایران، با توجه به آنکه شرکت کرمان موتور از احتمال حضور J7 در سبد محصولات خود خبر داده در ادامه نگاهی به این سدان خوش ساخت خواهیم داشت.

مقایسه آمیکو آسنا و KMC T8,مقایسه خودروهای خارجی

در این مطلب قصد داریم خودروهای پیکاپ آمیکو آسنا و کی ام سی T8 را با یکدیگر مقایسه کنیم تا ببینیم امکانات کدام یک از آن ها بیشتر است.

قیمت روز خودرو در 4 اسفند 98,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

امروز خودرو‌های سایپا تا سه میلیون و محصولات ایران خودرو تا ۱۲ میلیون تومان افزایش قیمت را در کارنامه خود ثبت کرده‌اند. اتفاقی که باعث شده پراید وارد کانال ۷۰ میلیون و پژو ۴۰۵ GLX وارد کانال ۱۰۰ میلیون شود. کولاک در بازار خودرو ادامه دارد.

کرمان موتور,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

مدیر ارتباطات و پشتیبانی کرمان موتور درباره تعدیل نیروی این شرکت گفت: هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست اما برخلاف شایعات مطرح شده در فضای مجازی فردا تعدیل نیرویی نخواهیم داشت ضمن آنکه باید تاکید کرد با وجود همه فشارهای وارده بر این شرکت خودروسازی، امسال کرمان موتور هیچ تعدیل نیرویی را نداشته است.

شرکت کرمان‌موتور,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

شرکت کرمان‌موتور در حالی در یک ماه اخیر قیمت برخی محصولات خود را تا ۴۰ میلیون تومان گران کرده که هیچ تغییری در متغیرهای اصلی اقتصادی از جمله نرخ ارز رخ نداده است. این موضوع از سازمان‌های نظارتی در دست پیگیری است.

ویژه سرپوش