صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
آخرین به روز رسانی در تاریخ
چهارشنبه ، ۱۰ آبان ۱۴۰۲
،
۱۲:۱۰:۲۹
سانگ یانگ
نام خودرو قیمت بازار (تومان)
سانگ‌یانگ تیولی ارمور۲۰۱۸
سانگ یانگ تیوولی آرمور، ۱۳۹۹
سانگ یانگ تیوولی سولار صفر، ۱۴۰۰
سانگ یانگ تیوولی سولار، ۱۳۹۹
همه چیز درباره

محصولات سانگ یانگ

کوراندو,سانگ یانگ

برد حرکتی ای-موشن با یک بار شارژ کامل حدود ۴۱۸ کیلومتر خواهد بود. بیشینه سرعت نیز ۱۵۶ کیلومتر برساعت محاسبه شده است. به گزارش عصرایران، کوراندو یکی از محصولات سانگ یانگ است که از سال ۱۹۸۳ روی خط تولید قرار دارد.

فیس لیفت جدید رکستون 2021

به عنوان یک شاسی بلند میان سایز امکانات مناسبی را برای رانندگی در شهر و ماجراجویی در آفرود پیش روی مشتریان قرار داده است و البته مدلی از نسل اول آن سابقه حضور گسترده در بازار ایران را نیز دارد.

رونمایی از سانگ یانگ تیوولی فیس لیفت,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

سانگ یانگ از نسخه فیس لیفت شده کراس اوور تیوولی در کشور کره جنوبی رونمایی کرد. کمپانی سانگ یانگ، نسخه فیس لیفت شده از کراس اوور تیوولی را در کره جنوبی معرفی کرد.

خودرو سانگ یانگ کوراندو,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

یکی از SUV های کره ای که در کشورمان نیز طرفداران بسیاری داشته و در چند نسل عرضه شده، سانگ یانگ کوراندو است. نسخه جدید این خودرو به نام سانگ یانگ کوراندو ۲۰۲۰ در راه است و شاهد ایجاد تغییرات وسیعی در ظاهر این خودرو هستیم.

سانگ‌یانگ کره‌ای,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

سانگ‌یانگ کره‌ای دریافته که خودروهای بزرگ و کراس‌های جدیدش نیازمند بازطراحی هستند و به همین دلیل از مدت‌ها قبل  درصدد تغییر و تحول این حوزه از خودروهایش برآمده است. کوراندوی ۲۰۱۹ یکی از همان خودروهایی است که زیر عمل جراحی سانگ‌یانگ رفته است.

وانت پیک‌آپ,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

سانگ‌یانگ در راستای گسترش فعالیت‌های خود در بازار استرالیا، تا سال ۲۰۲۴ از اولین وانت پیک‌آپ تمام برقی رونمایی خواهد کرد.

خودرو کوراندوی سانگ‌یانگ,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

اگر سانگ‌یانگ قصد دارد مانند دیگر خودروسازان در بازارهای امروزی رقابتی باقی بماند باید در فکر توسعه مولدهای سبز و سازگار با محیط زیست باشد. به گزارش عصر ایران به نقل از اتوکار، کره‌ای‌ها این مسئله را به خوبی درک کرده‌اند و اینک در جستجوی ساخت نسخه‌های الکتریکی از خودروهای خود هستند.

ویژه سرپوش