صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
همه چیز درباره

محصولات سانگ یانگ

رونمایی از سانگ یانگ تیوولی فیس لیفت,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

سانگ یانگ از نسخه فیس لیفت شده کراس اوور تیوولی در کشور کره جنوبی رونمایی کرد. کمپانی سانگ یانگ، نسخه فیس لیفت شده از کراس اوور تیوولی را در کره جنوبی معرفی کرد.

خودرو سانگ یانگ کوراندو,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

یکی از SUV های کره ای که در کشورمان نیز طرفداران بسیاری داشته و در چند نسل عرضه شده، سانگ یانگ کوراندو است. نسخه جدید این خودرو به نام سانگ یانگ کوراندو ۲۰۲۰ در راه است و شاهد ایجاد تغییرات وسیعی در ظاهر این خودرو هستیم.

سانگ‌یانگ کره‌ای,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

سانگ‌یانگ کره‌ای دریافته که خودروهای بزرگ و کراس‌های جدیدش نیازمند بازطراحی هستند و به همین دلیل از مدت‌ها قبل  درصدد تغییر و تحول این حوزه از خودروهایش برآمده است. کوراندوی ۲۰۱۹ یکی از همان خودروهایی است که زیر عمل جراحی سانگ‌یانگ رفته است.

وانت پیک‌آپ,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

سانگ‌یانگ در راستای گسترش فعالیت‌های خود در بازار استرالیا، تا سال ۲۰۲۴ از اولین وانت پیک‌آپ تمام برقی رونمایی خواهد کرد.

خودرو کوراندوی سانگ‌یانگ,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

اگر سانگ‌یانگ قصد دارد مانند دیگر خودروسازان در بازارهای امروزی رقابتی باقی بماند باید در فکر توسعه مولدهای سبز و سازگار با محیط زیست باشد. به گزارش عصر ایران به نقل از اتوکار، کره‌ای‌ها این مسئله را به خوبی درک کرده‌اند و اینک در جستجوی ساخت نسخه‌های الکتریکی از خودروهای خود هستند.

بازار خودرو ایران,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

همیشه اوضاع بر وفق مراد نیست و حتی بهترین محصولات با قیمت مناسب و بالاترین سطح کیفیت نیز ممکن است در بازار شکست بخورند. بازار خودرو ایران در سالی که گذشت تعداد زیادی بازیگر شکست‌خورده داشت اما هفت مدل بودند که بدتر از همه علیرغم ویزگی‌های خوب فنی و ظاهری آن طور که باید انتظارات را برآورده نکردند.

وانت پیکاپ موسو,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

شرکت کره‌ای سانگ یانگ از وانت پیکاپ موسو، در نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۸ رونمایی کرد. این محصول، برای فروش در بازار اروپا آماده می‌شود. سانگ یانگ (SsangYong) به عنوان چهارمین شرکت بزرگ خودروسازی کره‌ی جنوبی از جدیدترین محصول خود، وانت موسو (Musso) در نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۸ رونمایی کرد.

ویژه سرپوش