صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
همه چیز درباره

محصولات دی اس

مدل مفهومی DS X,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

خودروساز فرانسوی دی‌اس مدل مفهومی برای خودروهای آینده با نام DS-X طراحی کرده است که بین دو قسمت آن تقارن وجود ندارد. هم‌اکنون خودروساز لوکس دی‌اس (DS) برخی مدل‌های بسیار جذاب در میان سبد محصولات خود دارد که از آن جمله می‌توان به DS 3 کراس‌بک و مدل بزرگ‌تر DS 7 کراس‌بک اشاره کرد.

دی اس3 کافه ریسر,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

این نسخه به تعداد محدود ۱۵۰ دستگاه ساخته شده و به دست مشتریان خواهد رسید که از دیگر ویژگی‌های منحصربه فرد آن می‌توان به رینگ‌های ۱۷ اینچی آلیاژی، روکش‌های چرمی صندلی‌ها و دیگر قسمت‌های داخل کابین از جنس ناپا، پدال‌های آلومینیومی و چند ویژگی دیگر اشاره داشت.

خودرو فرانسوی DS 8,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

خودروساز لوکس فرانسه از ارائه مدل پرچم‌دار خود به نام DS 8 با طرح فست‌بک خبر داد؛ این مدل جدید خصوصیات مشترکی با خودروی مفهومی سیتروئن نیومرو ۹ مدل ۲۰۱۲ دارد.

خودروهای خارجی,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

مناطق آزاد تجاری ایران جولانگاه خودروهای تراز اول خارجی است و حتماً اگر تاکنون گذری به این مناطق داشته‌اید این خودروها در اولین برخورد نظر شما را جلب کرده‌اند، به همین دلیل در ادامه قصد داریم با هم نگاهی به خودروهایی داشته باشیم که در مناطق آزاد تجاری جولان می‌دهند.

قیمت خودرو دی اس 7,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

قیمت دی اس ۷ (DS7) کاهش پیدا کرد. شرکت آرین موتور تابان، نماینده رسمی خودروهای دی اس در ایران، دو تیپ مختلف خودروی دی اس ۷ را در اردیبهشت ۱۳۹۷ ارزان کرده است.

خودروی DS۷,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

شرایط فروش خودروی DS۷ در دو کلاس از سوی شرکت آرین موتور تابان اعلام شد. به گزارش ایسنا، شرکت آرین موتور تابان نماینده انحصاری برند DS در ایران بوده که پس از رونمایی از محصول منحصر به‌فرد DS۷crossback در ایران، شرایط فروش نقدی و مشارکتی خود را با موعد ۱۵۰و۱۸۰ روزه با سود مشارکت ۱۸درصد اعلام کرد.

خودرو های جک,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

دیجیاتو/ با افتتاح نمایشگاه خودروی پکن که با نام Auto China نیز شناخته می شود، شاهد رونمایی خودروسازان چینی از جدیدترین محصولاتشان هستیم. جک (JAC) یکی از این خودروسازان است که دست پر به Auto China آمده و حضور پر رنگی در آن دارد.   غرفه جک در پکن میزبان شاسی بلند S7 است.

ویژه سرپوش