صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
آخرین به روز رسانی در تاریخ
یکشنبه ، ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
،
۱۱:۰۰:۰۱

قیمت محصولات هیوندای

نام خودرو قیمت بازار (تومان) قیمت نمایندگی (تومان)
  هیوندای النترا ۲۰۱۸---۴۸۹,۰۰۰,۰۰۰
همه چیز درباره

محصولات هیوندا

خودروی هیوندای 45 EV,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

هیوندای از هاچ‌بک مفهومی و برقی ۴۵EV در نمایشگاه خودرو فرانکفورت ۲۰۱۹ رونمایی کرد که طراحی آینده‌محور همراه‌با امکانات متمرکز بر فناوری خودران دارد. پیش از نمایشگاه خودرو فرانکفورت، هیوندای تیزری از هاچ‌بک برقی و مفهومی خود منتشر کرده بود که آن را هیوندای ۴۵EV می‌نامد.

هیوندای ولستر برقی N ETCR,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

هیوندای از نسخه‌ی الکتریکی و مسابقه‌ای هاچ‌بک ولستر با نام N ETCR رونمایی کرد.  هیوندای در نمایشگاه خودروی فرانکفورت ۲۰۱۹ از یک خودروی مسابقه‌ای الکتریکی به نام ولستر N ETCR رونمایی کرد.

خودروی i10 مدل 2020,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

در بخش پیشرانه دو انتخاب پیش روی مشتریان قرار دارد: موتور ۳ سیلندر ۱ لیتری با ۶۷ اسب بخار خروجی(گشتاور ۹۶ نیوتن متر) و دیگری نمونه ۱.۲ لیتری ۴ سیلندر با ۸۴ اسب بخار(گشتاور ۱۱۸ نیوتن متر).

خودروی برقی آیونیک 2020,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

هیوندای از مدل فیس‌لیفت خودروی برقی آیونیک برای سال ۲۰۲۰ با باتری بزرگ‌تر رونمایی کرد. هیوندای با منتشر کردن تصاویری از مشخصات نهایی مدل فیس‌لیفت آیونیک الکتریکی برای سال ۲۰۲۰ رونمایی کرد.

خودرو هیوندای ولوستر 2020,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

هیوندای برای مدل ۲۰۲۰ ولوستر تغییرات اندکی را در نظر گرفته و برای نسل جدید آن تغییراتی در طراحی ظاهری و سطح تجهیزات آن کرده است.

هیوندای سانتافه 2020,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

با نگاهی به سال ۲۰۱۸ یعنی هنگامی‌که شرکت هیوندای، مدلی کاملاً جدید و بازطراحی شده از شاسی‌بلند محبوب خود یعنی سانتافه را معرفی کرد، می‌توان در سال ۲۰۲۰ این انتظار را برای این شاسی‌بلند کره‌ای داشت که با به‌روزرسانی‌هایی برای هرچه جذاب‌تر شدن و ماندن در رقابت‌های جهانی، همراه شود.

هیوندای سوناتا مدل 2020,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

در این مدل نمایشگر آمپر کاملا دیجیتالی شده و در واقع بهتر است بگوئیم یک نمایشگر ۱۲.۳ اینچی پیش روی راننده قرار دارد که داخل آن علاوه بر اطلاعات می توان تصویر دوربین های نصب شده روی آینه های جانبی به منظور تشخیص خودروی قرار گرفته در نقطه کور دید راننده را نیز مشاهده کرد.

ویژه سرپوش
شاید از دست داده باشید