صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳
آخرین به روز رسانی در تاریخ
چهارشنبه ، ۱۰ آبان ۱۴۰۲
،
۱۲:۱۰:۲۹
مدیران خودرو
نام خودرو قیمت بازار (تومان)
X22 دنده ای۶۳۵,۵۰۰,۰۰۰
X22 اتوماتیک
X22 پرو دستی۷۰۸,۶۰۰,۰۰۰
X22 پرو اتوماتیک۸۷۳,۱۰۰,۰۰۰
X33 کراس (دستی)۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰
X33 کراس (اتوماتیک)۹۴۱,۰۰۰,۰۰۰
X55 پرو۱,۲۵۳,۸۰۰,۰۰۰
آریزو ۵۱,۰۵۵,۹۰۰,۰۰۰
آریزو ۵ اسپورت۱,۰۹۱,۲۰۰,۰۰۰
آریزو ۶ پرو۱,۲۴۲,۴۰۰,۰۰۰
تیگو ۷ (IE)۱,۳۸۰,۰۰۰,۰۰۰
تیگو ۷ پرو۱,۴۵۶,۰۰۰,۰۰۰
تیگو ۸ پرو۱,۷۹۸,۵۰۰,۰۰۰
تیگو ۸ پرومکس۲,۳۸۹,۶۰۰,۰۰۰
تیگو ۸ پرومکس (IE)۲,۵۸۴,۰۰۰,۰۰۰
تیگو ۸ پرومکس (هیبرید)۲,۷۶۴,۰۰۰,۰۰۰
فونیکس FX (1.5)‎
فونیکس FX (1.6)‎۱,۷۳۰,۴۰۰,۰۰۰
همه چیز درباره

محصولات مدیران خودرو

خودروی اسپرت آریزو 5,آریزو 5

آریزو ۵ اسپرت درواقع نسخه فیس لیفت آریزو ۵ توربوشارژر محسوب می شود و تغییرات ظاهری محدودی در نمای خارجی و داخلی خودرو رخ داده اند. آریزو ۵ یکی از سدان های شناخته شده مدیران خودرو است که از نیمه دهه ۱۳۹۰ خورشیدی تاکنون در بازار ما حضور دارد.

اسامی خودروهای موجود در طرح جدید سامانه یکپارچه,طرح بزرگ عرضه یکپارچه خودرو‌های داخلی

اسامی خودروهای موجود در طرح جدید سامانه یکپارچه اعلام شدند. به گزارش تسنیم، از امروز شنبه بیست اسفندماه، مرحله اول طرح بزرگ عرضه یکپارچه خودرو‌های داخلی بر مبنای لیست نوبت دهی آغاز می‌شود.

فروش اینترنتی مدیران خودرو,مدیران خودرو

وقتی که متقاضیان خرید اینترنتی خودرو‌های مدیران خودرو بر اساس اعلامیه شماره ۹ مدیران خودرو امروز برای ثبت نام وارد آدرس سایت می‌شدند عملا به پیغام خطای ۵۰۲ و در دسترس نبودن سرور سایت برمی‌خوردند.

افزایش قیمت گروه صنعتی مدیران‌خودرو,قیمت چری

گروه صنعتی مدیران‌خودرو امروز (یکشنبه) در اطلاعیه‌ای قیمت جدید محصولات خود را که درپی افزایش هزینه‌های گمرک، به‌روزرسانی شده منتشر کرده است. طبق این اطلاعیه قیمت محصولات این شرکت بین ۱۵.۶ تا ۶۷.۳ میلیون تومان مشمول افزایش قیمت شده است.

چری تیگو 8 پرو,قیمت تیگو 8 پرو

چری تیگو۸پرو، محصول جدید مدیران خودرو در بازار ایران، با قيمت شگفت انگیز یک میلیارد و ۷۵۰میلیون تومان رونمایی شد. با احتساب نرخ دلار در بازار آزاد تهران و درنظر گرفتن قيمت روز این خودرو در چین، مصرف کننده ایرانی باید یک میلیارد تومان بالاتر از قيمت عرف در بازار جهانی برای راندن این خودرو خرج کند.

افزایش قیمت محصولات ایران خودرو و مدیران خودرو,قیمت خودرو

در حالی که چند هفته‌ از بحث‌های پیرامون افزایش قیمت مصوب خودروها برای سه ماه نخست سال جاری می‌گذرد، اما همچنان شورای رقابت منتظر اعلام نرخ تورمی فصلی از سوی بانک مرکزی و سپس تصمیم‌گیری برای قیمت خودروهاست.

قیمت جدید محصولات مدیران خودرو,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

 در حالی که قرار است بر اساس مصوبه شورای رقابت، قيمت خودروها هر سه ماه یک بار( به صورت فصلی) به روز شوند، شرکت مدیران خودرو در آخرین روزهای ماه جاری لیست قیمتی محصولات خود را برای فصل پاییز منتشر نموده است که شامل افزایش قیمت از ۶۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تا ۱۷۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی می شود.

ویژه سرپوش