صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳
فساد سیستماتیک درایران,تخلفات گسترده و رانت ها بین مسولان کشور

صاحب‌منصبی که در مجلس با ‌آن شرکت صوری قرارداد بسته، در جایی دیگر با آن شرکت شریک است و اسناد آن وجود دارد.

بهمن موتور,عرضه خودرو

در شرایطی که شاخص‌های اقتصادی در نوسان بوده و بازارها وضعیت متلاطمی دارند، هریک از افراد درتلاشند سرمایه‌های خود را به سویی ببرند که ارزش آن حفظ شود. در وضعیت فعلی یکی از بازارهایی که برای ورود سرمایه‌ها و نقدینگی مردم جذاب بوده بازار خودرو است.

احمد علیرضابیگی,صحبت های احمد علیرضابیگی درباره فاطمی امین

وزیر سابق صمت در جلسه استیضاح خود انگشت اتهام را به سمت خودروسازی که چندین خودروی شاسی بلند به نمایندگان واگذار کرده گرفت و این شرکت خودرو سازی را به صرف هزینه برای تخریب خودش متهم کرد.

ایران خودرو,قرعه کشی خودرو

همشهری در گزارشی به انتقاد از شیوه قرعه کشی خرید خودرو پرداخت. در این مطلب آمده است: متقاضیان خرید خودرو، در جریان تازه‌ترین قرعه‌کشی ایران خودرو، ۸۴هزار میلیارد تومان وجه نقد در قالب حساب‌های وکالتی پرداخت کرده‌اند . این میزان معادل ارزش کل سهام ایران خودرو در بورس است.

تصاویر تویوتا «BZ۳»‌,تویوتای برقی

تویوتا در همکاری با فاو خودروی سدان کاملا برقی خود را با کد «BZ۳»‌ به بازار می‌فرستد. فاو شریک تجاری تویوتا در بازار خودرو یکی از شرکای تجاری شرکت بهمن خودرو است که خودروی بسترن را در خیابان های ایران دارد.

توقف فروش خودرو در بورس,ا، فروش دو خودروی فیدلیتی و دیگنیتی گروه بهمن

یک ماه قبل بود که وزارت صمت با ادعای غیرقانونی بودن عرضه خودرو در بورس کالا، فروش دو خودروی فیدلیتی و دیگنیتی گروه بهمن را در همان روز عرضه متوقف کرد. حالا اما خبر می‌رسد که با چراغ سبز وزارت صمت، شورای عالی بورس مجوز ازسرگیری عرضه خودرو در بورس کالا را صادر کرده است!

سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

رییس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان از ارسال پرونده خودروسازی‌های بهمن موتور و کرمان موتور به تعزیرات خبر داد و گفت: به تمام عرضه‌کنندگان و خودروسازهایی که تعهدات معوق دارند، تذکر می‌دهیم که در اسرع وقت نسبت به ایفای تعهدات خود اقدام کنند.

ویژه سرپوش