صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
آخرین به روز رسانی در تاریخ
جمعه ، ۲۰ تیر ۱۳۹۹
،
۱۲:۰۰:۰۱
گروه بهمن
نام خودرو قیمت بازار (تومان) قیمت نمایندگی (تومان)
  بسترن B30---۱۲۴,۳۰۰,۰۰۰
  وانت کارا - تک کابین---۱۲۵,۳۷۰,۰۰۰
  وانت کارا - دو کابین---۱۳۴,۸۷۰,۰۰۰
  وانت کاپرا---۳۱۶,۴۱۶,۰۰۰
سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

رییس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان از ارسال پرونده خودروسازی‌های بهمن موتور و کرمان موتور به تعزیرات خبر داد و گفت: به تمام عرضه‌کنندگان و خودروسازهایی که تعهدات معوق دارند، تذکر می‌دهیم که در اسرع وقت نسبت به ایفای تعهدات خود اقدام کنند.

هاوال اچ 9,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

خودرو هاوال اچ ۹ (HAVAL H9) به صورت پلاک شده در خیابان‌های ایران مشاهده شد. شرکت بهمن موتور به عنوان نماینده هاوال در ایران، خودرو هاوال H9 را در بازار ایران عرضه می‌کند. در ادامه، مشخصات و قیمت این خودروی چینی را بررسی می‌کنیم.

خودرو مزدا 3,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

سرانجام خروج مزدا از ایران تایید شد. پس از انتشار شایعه خروج شرکت خودروسازی مزدا از ایران به دلیل تحریم و تکذیب آن، سرانجام معاون فروش شرکت بهمن موتور این خبر را تایید کرد.   حمیدرضا علیزاده، معاون فروش بهمن موتور در مورد همکاری با شرکت مزدا و تولید خودروی مزدا ۳ توضیحاتی را ارائه کرد.

مزدا ۳,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

 سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد: براساس بررسی‌های مقدماتی پیرامون شیوه فروش خودروی مزدا ۳، هنوز تخلفی احراز نشده است اما این به منزله تایید نهایی فرآیند فروش نیست.

خودرو مزدا۳,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

گزارش جدید از ماجرای فروش مزدا ۳ حاکی است، در این ثبت نام اینترنتی تنها ۲۷۰ خودرو مزدا ۳ برای فروش گذاشته شده بود در حالی که ۲۱۲ هزار نفر متقاضی این خودرو بودند. به گزارش تسنیم، براساس اعلام شرکت بهمن قرار شد فروش اینترنتی مزدا ۳ از ساعت ۹ صبح چهارشنبه (٣مردادماه امسال) آغاز شود.

محمد شریعتمداری,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

وزیر صنعت معدن و تجارت با اشاره به پیش فروش مشکوک و بحث برانگیز مزدا ٣ دستور داد ضمن بررسی این طرح فروش، لیست خریداران اعلام شود.

مزاد ۳,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,بازار خودرو

شرکت بهمن موتور روز گذشته به مدت بسیار محدود، فروش اینترنتی "مزدا ۳ FL" را از ساعت ۸ صبح آغاز کرد و به فاصله زمانی بسیار کوتاهی همه خودرو‌ها به فروش رفت.

ویژه سرپوش