چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
کد مقاله: ۹۹۰۴۰۰۰۲۹

سریع ترین و موثرترین روش های کوچک کردن سینه (+ تمرینات ورزشی)

کوچک کردن سینه,روشهای کوچک کردن سینه ها,راههای کوچک کردن سینهروشهای کوچک کردن سینه
مؤثر ترین راه برای کوچک کردن سینه، انجام ورزش های قلبی – عروقی یا هوازی است. به دلیل آن که این تمرینات باعث چری سوز و به تبع آن تقلیل چربی در بدن می شود. تمریناتی ورزشی مثل:دویدن، دوچرخه سواری، شنا، آیروبیک، طناب زدن و پیاده روی سریع من جمله تمرین های هوازی هستند.

کوچک کردن سینه

سینه قسمت هایی از قفسه سینه بدن است و از بافت چربی و غدد پستان تشکیل شده است. زمانی که به بلوغ می رسید ، سینه های شما شروع به رشد می کنند، و به میزان هورمون در بدن شما تغییر می کند. عوامل ایجاد کننده مثل ژنتیک، تغذیه، ورزش، شیوه زندگی یا بیماری مزمن زمان بلوغ بر سایز سینه تأثير میگذارد سینه اکثر دختران در سن ۹ یا ۱۰ سالگی شروع به رشد می کند، ولی در بعضی دختران امکان دارد زمان آن تغییر کند سریعتر یا دیرتر رشد کند.

برای هر شخص، زمان رشد سینه متفاوت است، بطور میانگین ​​بین ۳ تا ۵ سال است اگر سینه های شما سریعتر از دوستانتان رشد کند، به این معنی نیست که سینه های بزرگتری دارید؛ اندازه پستان شما امکان دارد با افزایش یا کاهش وزن، حاملگی و زایمان تغییر کند. متخصصین زیبایی با ارائه راه های کوچک کردن سینه به شما کمک می کنند با حس رضایت درونی در مهمانی ها و مجامع بدرخشید. جهت کوچک کردن سینه ها روشی به نام کاهش ماموپلاستی شناخته شده است. روش کوچک کردن سینه چربی اضافی، بافت های غده ای اضافی و پوست اضافی سینه را حذف می کند تا سینه را به اندازه ای متناسب با بدن برساند و ناراحتی های مربوط به بزرگ بودن سینه را تقلیل دهد. انتخاب لباس زیر مناسب یکی از مواردی است که هم در کوچک بنظر رسیدن سینه ها و هم در کاهش سایز سینه مؤثر است.

مهمترین مشکلات داشتن سینه های بزرگ عبارتند از:

۱. سر درد

۲. درد شانه و دوش

۳. درد در ناحیه لگن و پاها

۴. قوز و مشکلات مربوط به کمر

۵. درد ناحیه گردن و گرفتن زیاد عضلات گردنی

کوچک کردن سینه ها,روش کوچک کردن سینه,کوچک کردن سینهعکس کوچک کردن سینه

انواع روشهای کوچک کردن سینه

> کوچک کردن سینه با رژیم غذایی:

 بیشتر حجم سینه از بافت های چربی یا خود چربی تشکیل شده است. کاهش چربی بدن میتواند سایز سینه شخص را هم کاهش دهد. با داشتن رژیم غذایی سالم و مصرف کالری بیش از میزان دریافتی آن می­توان چربی بدن را تقلیل داد. رژیم غذایی کم کالری و مغذی میتواند به کوچک کردن سینه کمک کند. تلاش کنید غذاهای مغذی و کم کالری مصرف کنید. میوه ها و سبزیجات، ماهی چرب مثل ماهی قزل آلا و گوشتهای کم چرب مانند مرغ کبابی می­توانند در شخص حس سیری ایجاد کنند و به کاهش وزن سالم کمک کند.

> کوچک کردن سینه با لیپوساکشن:

لیپوساکشن یک روش غیر جراحی است که با استفاده از کانولاهای بسیار کوچک، چربی اضافی موجود در بافت سینه ها را حذف می کند تا شکل و اندازه آن ها را بهبود بخشد. در این روش تا جایی که امکان دارد برش های بسیار کوچکی ایجاد می شوند. عمل کوچک کردن سینه با لیپوساکشن یک روش زیبایی است که مقادیری از چربی های سینه را برمی دارد تا اندازه آنرا حدود ۱ تا ۲ فنجان کاهش دهد. در بعضی موارد، کاهش اندازه سینه میتواند بیشتر از ۲ فنجان باشد. چربی اضافی سینه ها به آرامی ذوب و با استفاده از یک ساکشن قوی بیرون کشیده می شود؛ این کار سبب می شود نتایج عمل هموار و طبیعی تر باشد. لیپوساکشن منجر به سفت تر شدن و بهبود شکل سینه می شود؛ این روش درمانی بدون ایجاد هیچگونه جای زخم قابل توجهی، به بافت ارتجاعی سینه اجازه می دهد که منقبض شود و سینه را لیفت کند. زنانی که بیش از ۲۰ سال سن دارند و سینه هایشان چربی اضافی دارد، گزینه های ایده آلی برای کوچک کردن سینه با روش لیپوساکشن هستند. البته این روش برای زنان زیر ۲۰ سال هم انجام شده و به نتایج خوبی دست یافته اند. اغلب روش های کوچک کردن سینه حدود ۲ ساعت طول می کشند. سینه ها در نتیجه ی عمل کوچک کردن با لیپوساکشن، بطور طبیعی بالا میروند و سفت تر و کوچک تر می شوند.

> استفاده از کرم های سفت کننده سینه:

 در کنار یک تغذیه مناسب و تمرین منظم استفاده از کرم های سفت کننده سینه هم می تواند سبب نتیجه گیری سریعتر شود. استفاده از این کرم ها دو بار در روز مطمئنا به شما کمک فراوانی خواهد کرد و بهترین راه این است که میزان مناسب را در کف دست خود ریخته و به آرامی با حرکات دایره ای رو به بالا سینه های خود را ماساژ دهید که این روش یکی از راه های کوچک کردن سینه است.

> ماساژ:

اندازه سینه را در یک هفته تقلیل دهید. ماساژ یک درمان باستانی برای کاهش چربی بدن است. خبر خوب این است که ماساژ برای کاهش اندازه سینه هم مؤثر است. ماساژ به کاهش سلول های چربی موجود در سینه کمک می کند. یک روغن کوچک کردن سینه  را که در فروشگاه ها در دسترس است خریداری کنید. کمی از روغن را بر روی انگشت میانی و انگشت حلقه خود بریزید و سینه را با حرکات دوار بمالید و انگشتان خویش را از ناحیه های داخلی سینه به بیرون فشار دهید. این ماساژ را دو بار در روز و دست کم به بازه زمانی ۳ ماه تکرار کنید تا کاهش اندازه را مشاهده کنید.

ورزش های موثر برای کاهش اندازه سینه

- شنا: شنا بعنوان ورزشیست که کالری زیادی می سوزاند برای کسانی است که می خواهد بدن را به برترین شکل فرم دهند. شنا میتواند تأثیر متعددی بر روی شکل و اندازه سینه ی زن داشته باشد. این ورزش تمام بدن را خوش حالت می کند، همه چربی ها را می سوزاند، حالتی ظریف و کشیده به بدن می دهد و ظاهری جوان تر و قوی تر به شخص می دهد. در شنا فرد استفاده متعددی از بازوها دارد که سبب سوزاندن چربی در اطراف سینه ها و در نتیجه سفتی و خوش حالتی آنها می شود.

ورزش کوچک کردن سینه,کوچک کردن سینه,کوچک کردن سینه با ورزشکوچک کردن سینه با شنا

- پرس دیواری: یافتن نقطه ای مناسب برای انجام آن از ضروریات است. هنگامی که این نقطه را پیدا کردید، باید این کار را اینگونه انجام دهیدکه روشی موثر برای کوچک کردن سینه است: با فاصله یک بازو، روبروی دیوار بایستید. برای خودتان یک حالت راحت پیدا کنید که احیانا در فاصله چند سانتی متری از دیوار است. پاهایتان به به اندازه عرض شانه از هم فاصله دهید. کف دست هایتان را در ارتفاع شانه هایتان، به اندازه عرض شانه، به صورت صاف روی دیوار قرار دهید. پاهایتان را محکم روی زمین نگه دارید. حین تمرین جای پاهایتان را عوض نکنید یا آن ها را بالا نبرید. اینک بازوهای خود را خم کنید و نیم تنه بالای خود را به طرف دیوار ببرید. با شمارش تا چهار به سمت پایین متمایل شوید. زمانی که به طرف پایین متمایل می شوید نفس بکشید. کمر و لگن خود را زمان پایین آمدن صاف نگه دارید.

کوچک کردن سینه,کوچک کردن سینه ها,جراحی کوچک کردن سینهآموزش حرکت پرس دیواری برای کوچک کردن سینه ها

- شنا سوئدی: شنا سوئدی بعنوان یک تمرین قدرتی، سینه را سفت تر و ورزیده تر می کند و سبب آب شدنِ بافت چربی سینه و در نتیجه کوچک کردن سینه می شود. با ورزیده تر شدنِ بافت عضلات سینه ها، اندازه کلی این ناحیه بهتر بنظر می رسد.

روش کوچک کردن سینه,کوچک کردن سینه,راه های کوچک کردن سینهشنا سوئدی بعنوان یک تمرین قدرتی برای کوچک کردن سینه است

- تمرین پارالل (dip bars): هدف از انجام این تمرین سوزاندن چربی در ناحیه سینه و در نتیجه کوچک کردن سینه و همچنین بالا بردن و چالاک کردن سینه ها با تقویت عضلات فوقانی سینه ها است. در وسط پارالل و یا چیزی مانند آن قرار گیرید. با دو دست دو طرف پارالل را بگیرید، پاها را بلند کنید و کنار هم بگذارید و به تدریج بدن خود را بالا بکشید و آهسته پایین بیاورید. این تمرین را در حد توان بدنی خود انجام دهید.

کوچک کردن سینه ها,کوچک کردن سینه,جراحی کوچک کردن سینههدف از تمرین پارالل، سوزاندن چربی در ناحیه سینه و کوچک کردن سینه است

- تمرین پوش آپ (push up): این تمرین نقش موثری در کوچک کردن سینه و خوش فرم شدن آنها ایفا می کند. برای این کار مقابل دیوار با حدود یک قدم فاصله بایستید، بعد از آن دست ها را به طرف جلو و به حالت افقی به سمت دیوار دراز کنید و با کف دست ها به دیوار تکیه دهید. به آرامی دست ها را از ناحیه آرنج خم کرده و صورت را مماس با دیوار بگذارید و مجددا به حالت نخست برگردید. این تمرین را لااقل ۳۰ بار در هر نوبت انجام دهید و با گذشت زمان و افزایش توان فیزیکی بدنتان تعداد آنرا افزایش دهید.

ورزش برای کوچک کردن سینه,ورزش کوچک کردن سینه,کوچک کردن سینهتمرین پوش آپ نقش موثری در کوچک کردن سینه دارد

- پرس سینه: یکی از روش های کوچک کردن سینه پرس سینه است. این روش  ساده ی انجام این تمرین آن است که به پشت روی زمین دراز بکشید و زانوها را خم کرده و کف پاها را روی زمین بگذارید. بازوها را به دو طرف باز کنید و آرنج را ۹۰ رجه خم کنید. دو وزنه در دو دست نگه دارید. به آرامی آنرا بالا برده و در همان حال ۵ ثانیه نگه دارید و سپس با آرامی پایین آورید. تعداد تمرینات به توان شما بستگی دارد.

روشهای کوچک کردن سینه,کوچک کردن سینه,کوچک کردن سینه هاراههای کوچک کردن سینه با ورزش

- پرس با شیب به پایین: شیب به طرف پایین این پرس سینه، روی قسمت پایینی عضلات کار می کند. نگاه کنید که چه آسان میتوانید با انجام این روزش سینه را کوچک کنید. روی یک میز با شیب به طرف پایین بنشینید و در هر دستتان یک دمبل بگیرید. اکنون دراز بکشید و آنها را با سینه هایتان بالا نگه دارید و کف دستتان به سمت جلو باشد. بازدم انجام دهید و دمبل ها را روی سینه تان، همراه با هم بالا ببرید. اکنون، دم را انجام دهید و بعد دمبل ها را پایین بیاورید و آن ها را در نقطه شروع حرکت قرار دهید. این حرکت را روزنه ۲۰ بار انجام دهید.

کوچک کردن سینه,روش کوچک کردن سینه,کوچک کردن سینه با ورزشپرس با شیب پایین، ترفندی سریع برای کوچک کردن سینه

- تمرینات هوازی: تمرینات هوازی به سرعت متابولیسم بدن زن را فزونی می دهد که به نوبه خود سبب کاهش کل چربی بدن می شود. زمانی که زن شروع به از دست دادن وزن می کند، سینه های او بطور خودکار کوچک می شود. برترین و مؤثر ترین راه برای کوچک کردن سینه، انجام ورزش های قلبی – عروقی یا هوازی است. به این دلیل که این تمرینات باعث چربی سوز و به پیروی آن کاهش چربی در بدن می شود. ولی لازم است بدانید این تمرینات باعث کاهش چربی در کل بدن می شود، یعنی نباید انتظار داشت که این تمرینات صرفا روی چربی سینه تأثیر داشته باشند.

  • پیاده روی تند نیز کمک می کند تا چربی سرتاسر بدن بسوزد.
  • بالا رفتن از پله یک تمرین هوازی ساده است که زن میتواند روزانه انجام دهد.
  • دوچرخه سواری یکی دیگر از ورزش های هوازی است.
  • اطمینان حاصل کنید که تمرین های هوازی را برای ۳۰ دقیقه لااقل ۴ یا ۵ بار در هفته انجام دهید.

گردآوری: بخش سلامت سرپوش

  • 17
  • 4
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
حضرت زینب (س),زندگینامه حضرت زینب (س),سرگذشت حضرت زینب (س) زندگی نامه حضرت زینب (س) از کودکی تا به شهادت رسیدنش

نام پدر: حضرت امیرالمؤمنین (علیه السلام)

نام مادر: حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)

ناریخ ولادت: پنجم جمادی الأولی سال پنجم (یا ششم) هجری قمری

محل تولد: مدینه منوره

همسر: عبدالله بن جعفر بن ابی‎طالب

وفات: شب یکشنبه ۱۵ رجب سال ۶۲ هجری قمری

ادامه
خواهران منصوریان,زندگی نامه خواهران منصوریان,زندگینامه خواهران منصوریان بیوگرافی خواهران منصوریان ( شهربانو - الهه - سهیلا ) + تصاویر

ملیت: ایران

زادهٔ: ۸ بهمن ۱۳۶۴

محل تولد: سمیرم

قد: ۱٫۷۵ متر

وزن: ۶۰ کیلوگرم

ورزش: ووشو

ادامه
نظامی گنجوی,کتاب نظامی گنجوی,زندگی نامه ی نظامی گنجوی زندگینامه نظامی گنجوی و آثارش (+ تصاویر)

زادروز: ۵۳۷ هـ. ق گنجه

محل زندگی: گنجه

ملیت: ایرانی

پیشه: شاعر، تاریخ نگار و داستان سرا 

سبک: عراقی

عنوان: حکیم نظامی

ادامه
محمود فکری,عکس محمود فکری,تعداد بازی ملی محمود فکری بیوگرافی محمود فکری و فوتبالیست شدن او (+ تصاویر)

زادروز: ۴ مرداد ۱۳۵۲

زادگاه: جوی بار، ایران

پُست: مدافع

ملیت: ایرانی

سال فعالیت: ۱۳۶۵

ادامه
سحر قریشی,طلاق سحر قریشی از همسرش,زندگی نامه سحر قریشی بیوگرافی سحر قریشی و علت مشهور شدنش (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۶ دی ماه ۱۳۶۶

زادگاه: تهران

قد: ۱٫۷۰ متر

محل زندگی: تهران

ملیت: ایرانی

پیشه: بازیگر، مدل

ادامه
مارکوپولو,زندگینامه مارکوپولو,کتاب سفرهای مارکوپولو بیوگرافی مارکوپولو و کتاب سفرهای او (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۱۵ سپتامبر ۱۲۵۴

زادگاه: ونیز، ایتالیا

تاریخ مرگ: ۹ ژانویهٔ ۱۳۲۴

ملیت: ونیزی

حرفه: تاجر و جهانگرد

ادامه
عکس از بهاره کیان افشار,بهاره کیان افشار,عکسهای بهاره کیان افشار بیوگرافی بهاره کیان افشار از کودکی تا به شهرت رسیدنش در بازیگری (+ تصاویر)

تاریخ تولد: ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۳۶۲

محل زندگی: تهران

مدرک تحصیلی: کارشناسی مهندسی نرم افزار کامپیوتر

زمینه فعالیت: سینما، تئاتر و تلویزیون

حرفه: بازیگر و ترانه سرا

ادامه
نیکولا تسلا,نیکولاتسلا,زندگی نامه ی نیکولا تسلا زندگی نامه ی نیکولا تسلا و اختراعاتش (+ تصاویر)

متولد:۱۰ ژوئیه ۱۸۵۶

زادگاه: سمیلجان، امپراتوری اتریش (کرواسی امروزی)

مرگ: ۷ ژانویهٔ ۱۹۴۳

تبار: صربی تبار

رشته فعالیت: مخترع، فیزیک دان و مهندس

ادامه
لئوناردو داوینچی,بیوگرافی لئوناردو داوینچی,عکس لئوناردو داوینچی زندگی نامه لئوناردو داوینچی (+ تصاویر)

زادروز: ۱۵ ماه آوریل ۱۴۵۲

زادگاه: روستای وینچی، فلورانس

فوت: ۲ مهٔ ۱۵۱۹ 

ملیت: ایتالیا

جنبش: رنسانس میانه

ادامه
ویژه سرپوش